Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
22. sep 2008

tak tak ivi to by som sa s radostou balila aj 10km z tade ne len o patro 😀

angienka
22. sep 2008

no mozme my zatim len snivat,teda min na par rokov urcite,kym nedoplatime nove auto a pak sa uvidi,no ktovie co bude dovtedy ☹
ja uz som aj pozerala s mangelikom na domy na kluc-za 6tyzdnov mozes byvat,no a vyjde to na hypo len o par tis navyse jak platime najom...tak v buducnu by sme chceli isto 😵 uz aby to bolo 😠

angienka
22. sep 2008

kati a vy byvate v sk dakde v panelaku v podnajme ci ako?

angienka
22. sep 2008

jaaaj zeny,vy uz asi vsetky spite tak tu strasim asi zbytocne,tak idem asi aj ja,ked niet ani s kym popisat 😝
tak dobru noc ak by predsa len niekto dorazil 😉

angienka
22. sep 2008

baby este ma napada,neviete nahodou niektora ako sa robia pohladnice???Chcem urobit vianocne s fotkami Timmynka,mate na to nejaky program ak ano dajte link kde si ho mozem stiahnut a ako sa na tom robi 😕 ja idem este hladat ci nenajdem nieco o tom 😒

malibuu7
23. sep 2008

ahojky,
tak ja som sice vcera na nete nebola, aj ked ma to strasne lakalo, ale premohla som sa a ucila a ucila... ved stvrtok je za chvilinku a ja mam pocit ze nic neviem... 😅
eni ja taketo veci robim vo Photoshope, alebo Corel, ale su to vsetko programy na licenciu, no daju sa niekde aj na nete urcite zohnat. ale vysvetlit ako sa v tom robi? to je na dlho... ja v tom robim obcas, i ked dlhsiu dobu, ale stale viem len par veci urobit, stale sa ucim. ide o to skusat co sa da spravit... aj ja chcem robit vianocne pohladnice z drobca, tak ked budem robit tak sa ti ozvem co a jak...

angienka
23. sep 2008

ahojky...
ivi tak sa budem tesit v tom coreli som robila ale davno ale len phota upravovala a neviem co to este bolo za programceky tatka toho ma spustu no ale jak na to aby to vyzeralo jak pohladnica???Staci obycajny foto papier???Kupili sme aj v takom rozmere nastrihanom jak fotka 😉

majka225
23. sep 2008

ahojte babenky...tak co ako sa mate?

angienka
23. sep 2008

ahoooj maji,no onecne si zavitala,no my celkom fajn az nato ze timmco je chorucky ale uz mi tu spievka zlatinko moje a aspon spinka viac aj cez den...no tak predsa nejaka vyhoda ☹ 😉 a co vy?

majka225
23. sep 2008

eni: mame sa fajn len sa nudime ani nic sa mi nechce z tej nudy hruza 😠 😒 Leuska akurat zaspinkala tak som zvedava ako dlho bude hajat..vcera skoro prespala cely den aj celu noc 🙂 asi chce rychlo vyrast ked tolko haja 😀 a vy co ako vam ide stahovanie uz mate vsetko v novom byte?

katka755
23. sep 2008

ahojte baby,ak my sme v podnajme u manzelovho bratranca preto zmluvu nemame,oni su v irsku a ke dim to bude treba tak daju vediet skor,aj keby sa vratili hned to nebudu chciet.
maji aj ja sa nudim nic sa mi nechce,uz keby som mala muza konecne doma...baske je uz lepsie tak mozno este do konca tyzdna pojde do skolky

majka225
23. sep 2008

kati: a co kedy vam ma prist tatko domov? no my sme tu s tatkom ale co nevidime ho cely den pride vecer o 19.hod sa naje pohra sa troska s leou pojde na pc a uz je terba ist spat a tak to ide do okola stale...uz ma ide s toho slahnut ale co uz spravim musim to vydrzat..no keby sme isli domov tam by sme vobec neboli s tatkom lebo on by tu ostal dalej pracovat len by chodil domov na par dni do mesiaca 😒

katka755
23. sep 2008

maji a ty mas odkial manzela?nas pride bud do 12.10 alebo do 18.10 este nevie presne mali by sme ist na svadbu tak dufam ze pride nacas

malibuu7
23. sep 2008

ahoj zienky,
joj aj ja by som sa taaaak chcela nudit ako vy... 😒 ale mne to nehrozi... ja uz mam tolko veci v plane robit, ked urobim tie statnice, ze az...
maji, my sme ten isty pripad ako vy... tatko v robote do 18. kazdy den, takze kym pride domov, sa s nim trosku pohra, potom ho vykupe no a spat... kol dokola... kazdy den... najhorsie ze i soboty a nedele... vas je aspon cez vikend doma?
kati uz aby si mala mareka, ze? inak, fajne ze baske je lepsie 😉

katka755
23. sep 2008

hej aby uz bola doma a fajne ze na malu to nelezie a co tolko toho uz mas na plane?uz ked budes mat po tom budes mat aj ty viac casu ale nudit sa asi nebudes ty si stale nieco najde na pracu to je fakt

angienka
23. sep 2008

maji aj ja sa nudim tak z toho budim kazdu chvilu chudaka mangelika nech uz vstava bo sa idem zblaznit to mi tu timmco histercil bo nemohol zaspat tak som ho dala do sedacky a kedze bol uz unaveny tak som pohojdala a hned zaspal...tak vyzera to ze by som mohla zacat nosit veci do kuchyne a upratovat,no ale to by som nemohla byt taka leniva...a to som,tak na to kaslem 😝

angienka
23. sep 2008

no nudit by som sa ani ja nemusela,ale necem zobudit timmca a ani sa mi do toho nece a mohla by som aj von ist ale ani to sa mi nechce...proste mohla by som robit milion veci ale tu sa mi nechce nic...je to ubijajuce,viem ze ked vyjdem von tak nikoho znameho nestretnem a chodit bezcielne po meste sa mi nechce,ani do obchodu zajst nemozem ked sa mi daco zda i ked tu sa da skoro vsade s kocikom zajst ale zas ho tam nenecham sameho 😝 a necem stale otravovat niekoho aby bol s malym,je pravda ze keby ho mala babca tak by som robila poriadok bo viem ze mozem buchnut so vsetkym a nie chodit po spickach a kedykolvek zaknuci ta skocit k nemu od prace uz ma to nebavi,som nevyspata...jaaaj dnes mam blby den a k tomu prislo babie leto vonku je teplo a na mna depky chodia 😠
majka ma muza od nas z dediny-Sitniky-katus 😉

angienka
23. sep 2008

inac baby idem robit kalendar s timmyskom tesim sa na to uz len ho nafotim v cervenej capicke na december 😵 ale to mi musi prist svokra s fotakom bo ja som nas zabudla na slovaci 😠

katka755
23. sep 2008

diki eni sme nakoniec z majkou pisali a zistili ze sa nam chlapi poznaju,sranda co?ti verim ze sa ti nechce najlepsie je vsetko natrepat do bytu a az tak tam ist.....aj mne sa dnes nic nechce az teraz som varila..... ja depku nemam len mi tatko dost chyba a to este 3tyzdne bude urcite.
eni a to ti muz chodi vzdy na nocne?a vy ste sa akol spoznali?

katka755
23. sep 2008

jej baby asi sa oplatilo celi den mysliet na tatka pisal mi ze dnes asi bude mat net tak sa tesim ze ho uvidim len nech to nezarieknem...deti mi uz spia ale mala sa mozno este zobudi stava sa jej to teraz asi ju jozko inspiroval

angienka
23. sep 2008

no dnes sme sa na to skoro vyprdli,akurat luster sme nasrubovali novy,pracku zapojili a uz periem a tu linku a par veci som do nej nanosila,ale je tam bordel a zajtra nam dovezu tu ladnicku a zapoja ta sa zhrozia,no co ved sa stahujeme...

angienka
23. sep 2008

mne ten moj huncut nechce spat a vykecava sa a smejka ted sa stocil na bok a vyprava 😀

no chodi len na nocne takze tak no ☹ spoznali sme sa v praci,ja som chcela skusit zmenu,kedze 2roky na tom istom mieste teda pracu v areali firmy som striedala ale tak mesto a kamosi a tak ma to uz prestavalo bavit ze ma vela ludi pozna a kazdy sa do mna stara tak ze skusim pri prahe pracu za tu istu agenturu a tam sme sa spoznali 😀 robil mi tam sefa,teda mne priamo uplne ani nie ale tam su 2useky a on robil prave na tom druhom takze len parkrat ked nebola u nas praca ta sme sli k nemu 😉 a tak sa spoznali...cela hala zistovala co mam rada a az pak ma pozval na kaficko a na hokej do liberca 😀 ja hokej milujeem a nazivo som ho nevidela 😎 tak taky kratky pribeh ako to zacalo a ked sa chcete zasmiat tak taka pikoska...2 tyzdne nato sme zacali spolu byvat,teda ked sme zacli spolu chodit tak z prace sme sa poznali skor 🙂

angienka
23. sep 2008

tak to ja musim poklopat,dnes som varila o 13tej 😕 timmyka som si dala do kocika a pekne spal a nechal ma navarit 😀 zlaticko,jaaaj ale ted mi dopere za 2min pracka tak musim rozvesit a taaak sa mi nece ale najhorsie to bude s uspanim toho hyperaktivca 😠 kedze cele doobedu bol dobrucky a spinkal tak ted bude zlostit asi 😝

katka755
24. sep 2008

ahojte,tak sa to vcera podarilo vloali sm skoro az do druhej ale o siestej vstaval,tak sme museli koncit aby aj pospal.a dnes mi chyba este viac ale aspon sme sa porozpravali ☹ aspon nieco.akurat sa chystame vonku mala mi zaspala to je najistejsia prechadzka,vonku ma nejak problem zaspat...

angienka
24. sep 2008

ahooj baby...
tak my sme dnes makali jak o zivot 😠 uz mam toho dost a to sme asi tak za polovicou 😝 a najhorsie ze do konca mesiaca to musime odovzdat dolu a tiez to tam treba vycistit za sebou a k tomu uz sa blizi Michal takze zas bude oslava takze to musi aj hore uz vyzerat 😝 takze ja sa z toho zblaznim 😒

katka755
25. sep 2008

ahojte
predstavte si moje baby mi spali od vecera az do teraz a ja s nimi.akurat ranajkujeme hmmm obed 😉
fajne som si pospala ale mam pocit ze cim viac lezim v posteli tym horsie sa mi vstava,vsetky kosticky ma teraz bolia.no vcera sme tu mali bratovu slecnu malu,jaaaaj to bolo kriku a ked niektora poriadne skrikla tak mala az plakala tak sa ich bala a potom mi v noci plackala,chuda male tie kozy jej dali teda

katka755
25. sep 2008

eni tak stahujes este stale hej?no nezavidim ti to hlavne to odovzdavanie bytu,eni a jeho mama ti s tym nepomaha ked mas predsa maleho.hmmm chyba mama ze?ta pomoze najviac

angienka
25. sep 2008

no pomaha s malym hej,stale jej kazdy den ted muzik zavola ci uz je hore bo tiez robi nocne tam kde muzicek a ze jej ho donesie a niekedy az ked ide do prace tak ho donesie,ale mama chyba to je jasne...
inac cely den sa snazim robit s tym blbym gimpom robite na nom niektora???Jaaaj preco sa to neucilo na skolach ked sme tam este i my chodili...je na mna moc zlozity,teda nemam cas sadnut a precitat si vsetko o nom a este mi to blbne tu neviem ci je to taky program ze notbook nestiha ci co...jaaaj ani jednu pohladnicu som nespravila 😠

julia225
26. sep 2008

baby, jankando uz nieco ma??? neviete? dakujem 😉

julia225
26. sep 2008

uz som citala, janulik gratulujem!!!
tak predsa chalan ako ste chceli!!! 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre