• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
eni a kupes kazdy vecer?ja sem tam vynecham den napr.dnes netopia a mame taku kosu ze ani ohrievac by nestacil a nechcem aby ochorela
7. okt 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kupem uz kazdy den,zo zaciatku som to nemala rada sa mi do toho necelo ale ted uz hej,a dnes to robil tatik :wink:
7. okt 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze chlap hovoris hej bud rada ze kupe my mae kocky a asi sa ich tatko hanbi vobec nechce kupat,ked mu niekedy kazem ju pripravit na kupanie tak ho poslem do kupelne a narokom pojdem na WC vies aby ju polozil on a ked sa vratim stoji tam a drzi ju jak keby ho pokusat chcela ale inac vsetko hej no okrem pokakanej peluchy a kupania pomaha...........
najradsej uspava lebo to ju da na postel da jej ruku sepka TE_TEN a zaspi skor jak ona ale vzdy sa mu podari........
7. okt 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved na zaciatku viac roboty a teraz rychlovka.........aj my teraz ked kupeme ta raz dva len dnes taku zimu strasnu mame aj ohrievac ide ale vies to taha jak dive
7. okt 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No caute baby, uz som tu...ale petik sa mi pomalinky zobudza..chrobacik moj...nenapadny je..som mu dala kus fenykloveho cajiku a tak si poprdkava.. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. okt 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm..no vy tu asi nie ste...
katka to vzdala a ena este asi uspava,,ci kde steeeee?
7. okt 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu som cakam len sme papali.......
7. okt 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a teraz ste kde jani uz sa ti zobudil?moja ne a ne zaspat.baska este pozera telku ale uz o chvilku ju poslem spat potom mi rano nechce vstavat.tak ja cakam a cakam tak dufam ze sa vas dockam...........
7. okt 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa budi, puci, dala som mu dudel a uz zase chrapka, ale pocitam, ze sa na jedlo zobudi...
7. okt 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda, on ma zatvorene ocka a puci sa jak divy..prdi jak divy.. :grinning: :grinning: no a vies, vydava zvuky...ale ocka zatvorene..potom zase na chvilu schrupne..neviem ci ho zobudit najedlo, ci vstane ssamr..
ale asi ho zobudim, lebo potom ak vstane sam bude vyhladovay a nervozny.. :angry:
7. okt 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ho nebud len mu daj a mozno hned zaspi ti.mna uz tu moje zlostia joooj uz sa nenormalne tesim na svojho milacka a do soboty este tak daleko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. okt 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: ..neboj, to zbehne
ale kym som stihla ohriat vodu, tak zase zaspal..tak ho nebudim..az vstane tak sa napapa..
ako si to myslela? mam mu dat pocas spanku?
7. okt 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak uz som tu aj ja,som sa nejak zabudla,maly je zrutik,vylemcal 110ml sunaru a polhod nato 160ml kasicky a sa mu zdalo malo a pak som sa zabudla na pc a hladala kadernictvo kde som bola v kralupach...kedze za cely zivot co som sa nachodila po kadernictvach vsade ma do...srali,len tam som bola spokojna...a chcem ist na melir no nejak ho nemozem najst :angry:
7. okt 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm jani ja tiez by som ho nechala spat,a ked sa bude prebudzat abo vrtiet ta mu supni flasu do pusy a on bude tahat ale sa nezobudi,ocka necha zavrete a ked sa napapa tak bude spat :wink: a posli mi novu adres bo dostanes!!!!To nic pre vas nemam len pre Petulka :dizzy_face: a to az pod kriacok chcem poslat,len to cem mat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny tak kde ste????? :confused: :frowning2:
7. okt 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janiiiiiiiiiiii fotecky nadherne najviac sa mi pacia tie 3 v riflickach tam je bozsky :dizzy_face: a tam uz je aj tmavsi,bo pri johnovi vyzera jak syrecek na tych fotkach :wink:
7. okt 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eni, sme papali, prebalili, teraz kecame.. :grinning:
hej, no tmavsi je nez akosa narodil..ale fotky som ja vyberala odtiene :sunglasses:
eni, ty kriacok lalioovy..este len oktober a ty uz pod kriacok mas nakupene hej? :grinning:
7. okt 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz zaspava na mojich rukach
chudak, spievam mum talk co ine ma robit aby ma radsej nepocuval? :grinning:
7. okt 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som malu uspavala ale uz som tu ked nevstane,baska uz tiez a zrazu mam ticho az mi cudne
7. okt 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ti fajne kati....ne maly na rukach zaspava :grinning:
7. okt 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ty mu spievas ja radsej nieee :grinning:
7. okt 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mam nakupene toho roku som sa poponahlala bo ted este zas kazdy ma narodky ta i tak ked nic nezozenieme ta im dame cast z toho co na vianoce mame ted,taze tak sak oblecenie sa nezkazi...
7. okt 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej jani tak som myslela jak ena pise ze ked sa vrti tak supni.pozeram este panelak ale este do sprchy chcem ist a rifle mi treba skratit muzovi lebo som si za celi mesiac nenasla cas tak uz musim a teraz ste kde to mi dnes na striedacku chodime?

a hej ena je skory jezisko alebo sikovny ona uz aj stromcek moze stavat uz si aj ozdoby kupila
7. okt 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ste tu no super
7. okt 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja zas makam na fotkach z nudy ale dnes uz musim ist skor,jak si organizmus zvykol ze do polnoci makam ta vcera jak sa mi zasekal notas a nemohla som robit ta som sla 22.30 spat a nemohla som zaspat :angry: a ja ze sa raz vyspim,tak som do 1nej vypisovala s muzom sms a zajtra hned po praci mi ide do nemecka :frowning2:
7. okt 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naco do nemecka?
7. okt 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozdoby hej ale obchodnici taky sikovny niesu takze zive stromky sa este nepredavaju :grinning: :wink:
7. okt 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, on sa tak puci, lebo ma zapchu, viete, a dala som mu dnes cajika a prdi si tak nenapadne.. :grinning: :grinning:
eni, ja tiez rozmyslam, ze pomaly acnem nakupovat, len nech mi zacnu platit vsetky peniaze na ktore mam narok a uvids tie nakupy pak.. :grinning:
7. okt 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj su tam lacne zimne gumy,bo my kazdy rok ine auto ta furt nove gumy,ale ted ten nas krasny novy krasavec uz ostane a tam ide po pouzite a lacne no neviem jak pouzite sa tomu nerozumiem ze dajaku neviem kolko % vzorku maju proste...
7. okt 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a z teplomerom si mu nevrtela po dupke?to pomaha staci len troska jak ked meras nie hlboko a trocha do stran porusaj a mal by sa ti hned vykakat
7. okt 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok