Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
7. okt 2008

eni a kupes kazdy vecer?ja sem tam vynecham den napr.dnes netopia a mame taku kosu ze ani ohrievac by nestacil a nechcem aby ochorela

angienka
7. okt 2008

ja kupem uz kazdy den,zo zaciatku som to nemala rada sa mi do toho necelo ale ted uz hej,a dnes to robil tatik 😉

katka755
7. okt 2008

ze chlap hovoris hej bud rada ze kupe my mae kocky a asi sa ich tatko hanbi vobec nechce kupat,ked mu niekedy kazem ju pripravit na kupanie tak ho poslem do kupelne a narokom pojdem na WC vies aby ju polozil on a ked sa vratim stoji tam a drzi ju jak keby ho pokusat chcela ale inac vsetko hej no okrem pokakanej peluchy a kupania pomaha...........
najradsej uspava lebo to ju da na postel da jej ruku sepka TE_TEN a zaspi skor jak ona ale vzdy sa mu podari........

katka755
7. okt 2008

no ved na zaciatku viac roboty a teraz rychlovka.........aj my teraz ked kupeme ta raz dva len dnes taku zimu strasnu mame aj ohrievac ide ale vies to taha jak dive

jankando
autor
7. okt 2008

No caute baby, uz som tu...ale petik sa mi pomalinky zobudza..chrobacik moj...nenapadny je..som mu dala kus fenykloveho cajiku a tak si poprdkava.. 😀 😵 😵

jankando
autor
7. okt 2008

hm..no vy tu asi nie ste...
katka to vzdala a ena este asi uspava,,ci kde steeeee?

katka755
7. okt 2008

ja tu som cakam len sme papali.......

katka755
7. okt 2008

no a teraz ste kde jani uz sa ti zobudil?moja ne a ne zaspat.baska este pozera telku ale uz o chvilku ju poslem spat potom mi rano nechce vstavat.tak ja cakam a cakam tak dufam ze sa vas dockam...........

jankando
autor
7. okt 2008

sa budi, puci, dala som mu dudel a uz zase chrapka, ale pocitam, ze sa na jedlo zobudi...

jankando
autor
7. okt 2008

teda, on ma zatvorene ocka a puci sa jak divy..prdi jak divy.. 😀 😀 no a vies, vydava zvuky...ale ocka zatvorene..potom zase na chvilu schrupne..neviem ci ho zobudit najedlo, ci vstane ssamr..
ale asi ho zobudim, lebo potom ak vstane sam bude vyhladovay a nervozny.. 😠

katka755
7. okt 2008

tak ho nebud len mu daj a mozno hned zaspi ti.mna uz tu moje zlostia joooj uz sa nenormalne tesim na svojho milacka a do soboty este tak daleko ☹ ☹ ☹ ☹

jankando
autor
7. okt 2008

🙂 ..neboj, to zbehne
ale kym som stihla ohriat vodu, tak zase zaspal..tak ho nebudim..az vstane tak sa napapa..
ako si to myslela? mam mu dat pocas spanku?

angienka
7. okt 2008

taaak uz som tu aj ja,som sa nejak zabudla,maly je zrutik,vylemcal 110ml sunaru a polhod nato 160ml kasicky a sa mu zdalo malo a pak som sa zabudla na pc a hladala kadernictvo kde som bola v kralupach...kedze za cely zivot co som sa nachodila po kadernictvach vsade ma do...srali,len tam som bola spokojna...a chcem ist na melir no nejak ho nemozem najst 😠

angienka
7. okt 2008

hmmm jani ja tiez by som ho nechala spat,a ked sa bude prebudzat abo vrtiet ta mu supni flasu do pusy a on bude tahat ale sa nezobudi,ocka necha zavrete a ked sa napapa tak bude spat 😉 a posli mi novu adres bo dostanes!!!!To nic pre vas nemam len pre Petulka 😵 a to az pod kriacok chcem poslat,len to cem mat 😝

angienka
7. okt 2008

zeny tak kde ste????? 😕 ☹

angienka
7. okt 2008

janiiiiiiiiiiii fotecky nadherne najviac sa mi pacia tie 3 v riflickach tam je bozsky 😵 a tam uz je aj tmavsi,bo pri johnovi vyzera jak syrecek na tych fotkach 😉

jankando
autor
7. okt 2008

eni, sme papali, prebalili, teraz kecame.. 😀
hej, no tmavsi je nez akosa narodil..ale fotky som ja vyberala odtiene 😎
eni, ty kriacok lalioovy..este len oktober a ty uz pod kriacok mas nakupene hej? 😀

jankando
autor
7. okt 2008

uz zaspava na mojich rukach
chudak, spievam mum talk co ine ma robit aby ma radsej nepocuval? 😀

katka755
7. okt 2008

ahojte som malu uspavala ale uz som tu ked nevstane,baska uz tiez a zrazu mam ticho az mi cudne

jankando
autor
7. okt 2008

tak ti fajne kati....ne maly na rukach zaspava 😀

angienka
7. okt 2008

jaaaj ty mu spievas ja radsej nieee 😀

angienka
7. okt 2008

hej mam nakupene toho roku som sa poponahlala bo ted este zas kazdy ma narodky ta i tak ked nic nezozenieme ta im dame cast z toho co na vianoce mame ted,taze tak sak oblecenie sa nezkazi...

katka755
7. okt 2008

hej jani tak som myslela jak ena pise ze ked sa vrti tak supni.pozeram este panelak ale este do sprchy chcem ist a rifle mi treba skratit muzovi lebo som si za celi mesiac nenasla cas tak uz musim a teraz ste kde to mi dnes na striedacku chodime?

a hej ena je skory jezisko alebo sikovny ona uz aj stromcek moze stavat uz si aj ozdoby kupila

katka755
7. okt 2008

uz ste tu no super

angienka
7. okt 2008

a ja zas makam na fotkach z nudy ale dnes uz musim ist skor,jak si organizmus zvykol ze do polnoci makam ta vcera jak sa mi zasekal notas a nemohla som robit ta som sla 22.30 spat a nemohla som zaspat 😠 a ja ze sa raz vyspim,tak som do 1nej vypisovala s muzom sms a zajtra hned po praci mi ide do nemecka ☹

katka755
7. okt 2008

naco do nemecka?

angienka
7. okt 2008

ozdoby hej ale obchodnici taky sikovny niesu takze zive stromky sa este nepredavaju 😀 😉

jankando
autor
7. okt 2008

Baby, on sa tak puci, lebo ma zapchu, viete, a dala som mu dnes cajika a prdi si tak nenapadne.. 😀 😀
eni, ja tiez rozmyslam, ze pomaly acnem nakupovat, len nech mi zacnu platit vsetky peniaze na ktore mam narok a uvids tie nakupy pak.. 😀

angienka
7. okt 2008

vraj su tam lacne zimne gumy,bo my kazdy rok ine auto ta furt nove gumy,ale ted ten nas krasny novy krasavec uz ostane a tam ide po pouzite a lacne no neviem jak pouzite sa tomu nerozumiem ze dajaku neviem kolko % vzorku maju proste...

katka755
7. okt 2008

jani a z teplomerom si mu nevrtela po dupke?to pomaha staci len troska jak ked meras nie hlboko a trocha do stran porusaj a mal by sa ti hned vykakat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre