Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
29. apr 2008

no ja neviem a pritom sa chodi na jeden , dva dni.znas, klebysa chodio na tyzden tak pochopim..ale na tak kratko, sak to bude stacit kosela i zupan, nie..joj, oni si blbosti vymyslaju 😠 😀

angienka
29. apr 2008

No to teda,radsej bys ani nemala,ted sami blbci chodia po cestach a nevies kedy ti zle pride abo ti dakto skoci do cesty...no tak 50tkou 😉

jankando
autor
29. apr 2008

preco curat so sprchy??????

malibuu7
29. apr 2008

no ta k albrechtovi chodi moja kamoska mozno ju aj poznate Katka Popikova (za slobodna), ta caka kazdym dnom malicke, ale vobec sa nestazuje...

jankando
autor
29. apr 2008

nooo,. to hej, malibuu..vobec by si nemala..sak si vo vysokom stadiu tehu..to bys vobec nemala.. 😠 😨

malibuu7
29. apr 2008

no pretoze jak to bude vsetko rozbolavene pripadne zasite, tak to straaaaasne pali, takze pustit na to vodu a tak, inak to vraj bude peklo. Ale ze to aj sestricky radia maminkam.

malibuu7
29. apr 2008

hm babky nemala, ale ked to je pohodlnejsie nez vlakom, a to este cestou x ludi sa ma pyta co to bude.... kazdy cumi... chjo... 😒

angienka
29. apr 2008

no hej do sprchy som pocula tiez a ze daktore si necem byt humusna ale ze to boli ked si utieraju prdelku ta ze max tie detske obrusky alebo sa osprchovat aj po velkej 😖

jankando
autor
29. apr 2008

no moja kamoska potratila a to lenkvoli tomu,ze ona sa mu postzovala, ze ju boli vkuse brucho a on ze to je normlane..no potratila, potom svgrinina svagrina a jej maly mal problemy so srdieckom a on tvrdil , ze nie.to este ked bol v brusku tak zistili v nemocke a on , ze ju len strasia..a fakt mal..hned po narodeni si babka vsimla, tak do blavy im doktorka vybavila cez sviatky sanitku a hend na operaciu.. ☹ ..task neviem, ale ku mne bol mily...a moja mamca, ze sa mu vraj niekedy za mlada pacila... 😝

angienka
29. apr 2008

No ja bola pri Albrechtovi na utz a taky v pohode sa mi zdal sympos 😉

jankando
autor
29. apr 2008

no a to y chcete povedat, ze ked budem potrebovat 4 krat do dna aj viac na wc tak mam chodit do sprchyna wc??

malibuu7
29. apr 2008

hej hej aj sprcha po velkej, a velka bude asi tiez riadne boliet, no a ked sme pri tom tak dnes som sa dozvedla ze hned po porode papat susene slivky, aby sa stolica rozriedila aby to lahko islo von. ze mimi to vadit nebude. i ked je vela nazorov, bo kysle ovocie a tak.... mne uz svokra vsetko zakazuje, bo ho bude boliet brusko, jak keby uz teraz ho bolelo...

angienka
29. apr 2008

hej tvoja mamca cassazena????
Moja asi pri nom rodila sa mi zda daktoru z nas...nevem ted uz...

jankando
autor
29. apr 2008

ze sa nema kysle ked kojis...

malibuu7
29. apr 2008

jani, no to uvidis potom ci to bude potrebne... ale mozne to je... 😒 ze i 4 krat
tak to je blbe ze taky dr. to je, no neviem, ja s nim nemam ziadne skusenosti, nemozem sudit

angienka
29. apr 2008

No to asi bude...ja dufam,ze tie hemeroidy mat nebudem 😠

jankando
autor
29. apr 2008

nie ale vazne, nesmie sa kysle ked kojis, bo potom nafukuje malinke a boooli brusko a plackaaaa..to viem, bo sestrka zjedla tak kapustu a pak doma cely vecer nespali..jak mala plackala

angienka
29. apr 2008

tak to ja budem curat asi 30x denne-nie 4x sudiac podla toho ako to mam teraz a to pijem ste malo vody 😒

malibuu7
29. apr 2008

no kysle sa nema, ale kazde dieta je podla mna ine, jedno to moze znasat dobre ine zas nie.... takze tak jak to skusali nase mamky tak i ja si budem sama chciet vyskusat...

angienka
29. apr 2008

no to aj ja,uz ted sa mi zbiehaju slinky na segedyn 😀 fuuu ale som si riadne chute narobila 😝

jankando
autor
29. apr 2008

no ja len male, ale bol sympos a fesanda.. 😉 😉 ..hej sak som tam bola s mamcou a on spoenul, ze toto..joooj, 😀 😝 ..a mi robil utz..a mamca nechodila k nemu, ona chodila ku krulovi do nemocky..i tkacovi...takze nerodila pri nom.. 😉
ja ani neviem co tie hemeroidy su..joj, hej, eni si mi minule vysvetlovala, ale i tak...dufam,ze nepridu 😉

malibuu7
29. apr 2008

ja nemam rada rady tipu, toto nesmies, takto to rob, lebo ja som tak robila.... no hej ale kedy to bolo takmer pred 30 rokmi si pomyslim.... a itak si budem robit veci po svojom

angienka
29. apr 2008

vies jak jani,kolko veci sa v tehu nema a ja polku z toho i jedla i robila...a vse je ok 😉 takze fakt zalezi na kazdej zene a kazdom mimcu...

jankando
autor
29. apr 2008

.. 😀 😀 ..eni a mna tak palila zaha, ze som si dala ten sirupcke a uz lepsie ale no stvu ma tei kolaciky na stole v jedalni..rozmyslam, cio si po nim neskocim..a zase to pride to palenie... 😠
len skusaj, skusaj a das mi vediet co a ako..
obe skusajte a poucite ma.. 😉 ..oki?

malibuu7
29. apr 2008

hej presne tak angienka.... kazdy sme iny a kazdy to inak moze znaasat... ale mi nechcite nahovorit ze tiez si daco dajaku mnamku nedate, ha???

angienka
29. apr 2008

Janu no nic prijemne-to je vyjdete crevo zo zadnej casti a robi to hroznu bolest vraj a problemy a niekedy to moze aj trcat-bleeeee.
Presne tak malibu ja tiez,a i ked vedia ze u mna s takymi radami nik nepochodi ta hucia az ma vytocia a som zla...rada si pocuvnem skusennosti mamin ale ne ze toto je lepsie a rob to tak,uz len koly tomu by som to urobila opacne 😉

malibuu7
29. apr 2008

no ja tvrdim ze tehotna si moze dovolit vsetko na co ma chut... mne napriklad nebolo zle z nicoho

jankando
autor
29. apr 2008

ja viem, ze zalezi na kazdej zene, lebo kazda jedna osoba, ci uz chlap alebo dievca sme ini...jedinecny..kazdy mame iny organizmus a inu silu imunity...tak sa pak nase telo sprava..joj, eni ,sak mi ani nehovor, kolko toho som ja zakazaneho robila.pocnuc veeela se.om az cez prilisne pitie coly a tak..a zatim vsetko oki...zaklopkat.. 😉
a ja mam zato super maminu, bo ona mi hovori, ze ja by ti i poradila, ale ja rodila pred 20 rokmi a teraz je vsetko ine, nove...ona radsej zhana tie novorodicky a pyta ich o nazor a rady.. 😵 😵 cmuk jej,...taaak ju mam rada.. 😵 😵 (asi som sa rozcitlivela) 😀

angienka
29. apr 2008

No len si daj ja bych po nich skocila az by sa prasilo,ja som zrut teraz riadny,no neviem daco by som zjeda len som leniva si to urobit,ale budem musiet lebo potom rano sa zobudim a v tom najlepsom musim oci rozlepit a ist sa najest 😠 len ma stve ze nic sladke uz nemame...u nas sa to dlho neohreje 😀 a uz davno sme nekupili karton keksikov to nam vystaci aj na tyzden 😀 😉

malibuu7
29. apr 2008

no hemeroidy riadna svinarna musi byt...
ja si tiez rada kdeco vypocujem ale poucovanie z duse neznasam... 😠
joj moj drobec cely den tak kope, stale vytrca nozicku, tak ho steklim a on popod kozu tak ju presuva, ze mi to az smiesne je 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre