Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
7. okt 2008

chapeme no gumy su draha vec teda podla toho ake hmmm tak az do nemecka sice vy to daleko nemate ze?ci aj niekoho tam mate?

angienka
7. okt 2008

no ja uz som svorc a po nakupoch dnes muzik ze ma chut na pivo a predtym sme podali este sportku ta posledny moj padik a sadneme si a ja sa ho pytam ci ma love a on ne,tak utekal este vybrat 😀 chapes ta len z rodiny pre 10ludi ta musim skoro kupovat nie na poslednu chvilu a za draho a sa plasit,ja potom radsej si pekne upratam pred sviatkami v klude a napeciem ne???Sak ted prvy rok budem na to akoze sama...i ked nasi chcu 19.12 asi prist ta to mamka zas pomoze,no pomoze...skor vsetko urobi 😒

angienka
7. okt 2008

ne nemame tam nikoho ale nejaky kolega mu poradil ta s nim ide jeho znamy no mam obavy bo toho cloveka nepozna a este po nho musi aj ist no ale sam by tam netrafil...hmmm no my to nemame tak daleko mozno 50km je to na hranicu s nemeckom 😝

katka755
7. okt 2008

hej tak ti fajne jani a k tebe mama nepride?my asi budeme samy doma ved uz sme styria tak si uz toho mame co povedat.........taka ozajstna rodinka baby uz je to ine ked sme mali len basu tak ked prisiel marek a bola doma ivana z muzom ci slavka stale sme niekam chodili viac sa flakali a teraz uz sme pekne doma rano skolka alebo nejake vybavovacky no proste je to uz viac rodinne no ale sme stastny ze sme len keby tatko bol viac s nami ☹

katka755
7. okt 2008

a nevies co za mesta tam su hned za hranicou?

angienka
7. okt 2008

no jasan kati to je jasne,ze tatko neni s vami stale tak to je take divne ale ked pride tak ste ozajstna stastna rodinka a pekne spolu a vychutnavate kazdu chvilu 😉

angienka
7. okt 2008

no Dresden ako drazdany hned a pak Berlin tam sme aj boli i v jednom i druhom bo jak segra mala priletiet na svadbu ta tam zohnali letenky ta sme po nich sli a pak sme sa chceli len tak pozret do drazdan a tak ale sli sme cez vikend a nemci su divny a maju uuuplne vsetko pozatvarane cez vikend 😠

angienka
7. okt 2008

baby som nestastna z toho mojho milacka,on sa tak budi a laka strasne teraz uz 4x za 5min som tam letela k nemu,polaskat ho a dvihat dudlana bo tak smutne knuka ale on spi ocka zavrete ale jakeby ho daco strasilo a ked dam dudacka ta dobre,anjelicek moj nadherny asi si budem muset lahnut k nemu aby sa citil v bezpeci a to robi uz skoro 3tyzdne 😒 predtym mi spinkal pekne najskor po 3hod sa budil co malokedy...vydrzal i viac a ted je skoro furt hore 😢

katka755
7. okt 2008

no nemci su divny a aj tie cernosky co ich tam stopuju 😀 😀 marek ma firmu v netetale alebo li............. joooj sa tesim ked deti podrastu a ja pojdem pozriet s nim samy dvojka jeeeej...........
ale kym to bude tak mozno nieco ine zase do toho pride.

jani tej tvoj fesak je sladucky take malicke este mesacne a uz vyobliekane v rifliach no bombovy je

katka755
7. okt 2008

no eni aj mne toto robi asi tyzden aj vcera v banke sa tak rozplakala....

angienka
7. okt 2008

no ja nechapem...a uz druhy den to robi i ked ideme vonku...tak ked bol nerv ta jedine hned sme obliekli a sup von do kocarku a hned spal a dnes zas trvalo mu to asi 10min kym sa uplne ukludnil a zaspal 😠

angienka
7. okt 2008

heeej firmy ma svoje???Dobree...ta com este robi aj kamionistu? 😕

angienka
7. okt 2008

jaaj ta kde ste baby???
zeby ste to zalomili??? ☹ no nic tak pojdem aj ja do hajan,zajtra ked sa timmy zobudi tak ho tatik ani neprebali kedze tu nebude takze ani taka pomoc a k tomu prebalovaniu ako tak pocuvam tak moj je jediny muz ktoremu asi nevadi pokadena plienka,kludne ho prebali... 😀

katka755
7. okt 2008

trubko nie ze tam firmu ma ako sidlo ale nie svoju ta to by nerobil cosi aj ked jeho sef normalne naklada ich na firme im pomaha

angienka
7. okt 2008

zato do kupania sa mu moc nechce,ale chapem ho ze nie kedze kupeme vecer okolo 19tej niekedy neskor trochu a on pak 20.35 do prace ide tak sa mu uz nece nic robit,ale musi chapat ze ja toho mam uz tiez dost niekedy takze ho okupka a ja nie zeby mi to robilo problem ale chcem nech sa mu venuje a je s nim 😉

angienka
7. okt 2008

jaaaj tak si to myslela som sa divila ze taky pracant ked ma svoje 😀

katka755
7. okt 2008

no jediny asi nie aj ivanin strasne pomaha no on sa vziva do toho jak ho sledujem tak cumim,to neviem si ten cesky vzduch ci co ale asi aj svojho do ciech poslem... 😀 😀
jani a tvoj co vsetko okolo maleho robi?mne to zo zaciatku vadilo teraz si z toho uz nic nerobim sak ho neprinutim ta co budem stale dookola to rozoberat

eni uz si prec?

katka755
7. okt 2008

hmmm keby mal svoje ta asi v nemecku uz byvam hmmm pacilo by sa my byt s nim viac....

angienka
7. okt 2008

tu som 😎

katka755
7. okt 2008

hej eni a to stale len nocne ma?

katka755
7. okt 2008

hej uz som zistila som pozerala ci mas skype zapnuty

angienka
7. okt 2008

no to je jasne no... 😉

tak jediny nie,ale co ja poznam bo kazdy co okolo ta sa cuduje aj moj ocino to vravel ze to mu robilo problem jak sa strasne starl o nas vsetko urobil ale z toho mal paniku 😀 a aj doma stale prisiel za mnou a timmynko prdel tak sa pozri ci nahodou nenalozil 😀

katka755
7. okt 2008

hej chpaly im to smrdi no niekedy aj mne ale co uz s nimi ked ich lubime,samy si to neutru

angienka
7. okt 2008

hej stale 😢 a vcera mi uz taak smutno bolo v noci som potrebovala objatie a jeho nikde a este aj timmysek spal tak som nemala koho vystiskat 😒 je to divne na nocnych no niekedy i dobre bo ked daco treba ta nejde spat napr aj do mudr s nami vzdy chodi a na kazde ockovania a kontroly,prehliadky proste vsade-tak ide spat o 12tej na 4-5hodin a vecer zas do prace...ale inak stale malo spi chudak bo ja tiez z neho cem daco mat ta ho nenecham spat,takze bezne spi len 6hod ked sa mu postasti 🤐

angienka
7. okt 2008

ved hej,no a to ich im nesmrdi???Jaaaj ved to moja laska ta co pre nho neurobim,toto este nic 😉

angienka
7. okt 2008

tak ta kasicka mi uz dochadza tak sme vcera nakupili dalsie,ale bola akcia na sunarku ta som kupila ryzove len ta dufam ze mu budu tak chutnat tiez...a este aj od hami s bananom ta som zvedava...ale tuto jablcko a fenykel budem kupovat isto,ta mu chuti asi zato tak papa jak o zivot 😀

angienka
7. okt 2008

hmmm a to som cela ist skor spat a nejak som sa tu rozpisala a sledujem,ze monologujem sama 😝

katka755
7. okt 2008

no je to tiez tazke ani tak ani tak chces ho mat cez den nemas v noci a zase naopak ja chcem viac a mam malo ☹

katka755
7. okt 2008

jak sama tu som

angienka
7. okt 2008

no hej ale ta ja som dlho hore ta pocitujem i ted ze som sama a pak lahnem a ked pride on ta ja spim a ked nie bo sa budi timmy skoro vzdy okolo 7mej a buntosi a tato po 7mej chodi tak ale on kym si pocita maily a stahuje hry a filmy a je na pc proste ta co nemam z neho nic bo ja cem este spat a akurat si lahne a ja za chvilu vstavam ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre