Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
7. okt 2008

ale asi pojdem spat no my sme mali ryzovu tiez z bananom a teraz sunarku ryza a kukurica te je fajn mne hami sa nepozdavaju take divne jak som ich urobila ale sunarka a neste su celkom jemne to sa mi na nich paci a hami ked urobis tak to este zhusnu viac

angienka
7. okt 2008

hej tu si ta si dlho nepisala ta som myslela ze holky zlostia ta si odisla uz... 😉

katka755
7. okt 2008

hmmm je to tiez divne najlepsie by bolo keby bnoli v kuse doma a korunky z neba padali

angienka
7. okt 2008

hej husta je ze dakedy s ami zda ze dost lejaca je a pak ked mu dam ta neprejde cez flasu a on taha chudak a nic nejde 😖 ale chuti mu a je to na dobru noc tam pise ta ma dake ukludnujuce ucinky i ked sa mi moc nezda byt kludny ☹

angienka
7. okt 2008

tak to by som brala i ked no...asi by mi zacal liezt na nervy 😀

katka755
7. okt 2008

nie oni spai ale ja uz som unavena aj do sprchy chcem bo mrcha prisla a taka teraz bolava chodi juuuuj az v kostiach tu bolest citim

angienka
7. okt 2008

a ja jemu tiez 😀

tak bez spat,pojdem aj ja skusit,snad zaspim alebo zas budeme pisat celu noc...

katka755
7. okt 2008

nervy hej to musi inac by to bolo nudne manzelstvo

katka755
7. okt 2008

nieeee ideme ja rano vstavam dnes mi budik asi 5x zvonil som nevladala vypnut

katka755
7. okt 2008

tak dobru noc a rano sa ozvite 😎

angienka
7. okt 2008

ty mi hovor ja nevem ci nemam zajst na gyndu bo mi prisla a pak tyzden nic a ted zas ta ja uz hotova z toho 😠

angienka
7. okt 2008

jaaaj som nedopisala ze s muzom sms pisat celu noc,nelakaj sa 😀 aj ja mam uz tazke oci i ked nevem ci zaspim,mam z tej cesty jeho zajtra zly pocit sa bojim len nech stastlivo dojde 😖
tak dobru noc 😉

katka755
8. okt 2008

preco sa nemam lakat?eni to aj mne tak vselijak chodi ta mrcha,ale teraz bolava 😠 my sme dnes do skolky zaspali,som trubka budik vypla no zase zaspala,ale uz je tam a my asi spat pojdeme obe......

angienka
8. okt 2008

zdravim...
Katus som pisala ze budeme celu noc pisat,ale som myslela ze s muzom sms,ale tys to pochopila ze s tebou na konovi ta si pisala ze nieeeeeee ze idete spat tak som ti vysvetlila ako som to myslela a za tym ze sa nemas lakat 😉

angienka
8. okt 2008

kati ta ste sa aspon vyspali dlhsie a nemuseli skoro do skolky vstavat 😀

angienka
8. okt 2008

no co to je s tym mojim malym chlapom,celu noc zlosti aj ted rano vykope ma z postele a ked ho polozim na gauc a ted si tu vypisujem tak si lezka,spieva a smeje sa na mna 😠 a ja by som taaaaaaaak spala 😔

katka755
8. okt 2008

aha takot ze z muzom no uz chapem som si nakabli stala 😀 😀

jankando
autor
8. okt 2008

och caute baby, sye vy ale vyrecne.....
nestiham nic,,,
kati, teplomerik do dupky nedavam, radsej nech to pride samo...
nop a inak, mareka vysli do anglicka..nas tato robi vsetko..asi tu dobry vzduch.. 😀 tato prebalkuje, kupe, masti, masiruje, hra sa s nim, tancuje, vysvetluje mu ako sa vari ryza, v noci vstava zakazdym ku nemu a necha mna hajat, papat mu dava, super ho vie uspat, oblieka, chodi s nami vsade, este i kocik by len furt on tahal.. 😀 😀

katka755
8. okt 2008

no jani akurat na to kupanie a prebalovanie ti ho tam poslem nech ho jhon nauci,ale inac pomaha hra sa s nou,no vies my baby mame a tatko sa hambi ich asi

angienka
8. okt 2008

no kocik asi kazdy chlap by najradsej len on mal 😀 mne ho ani nedovoli tlacit,my vzdy bojujeme o nho a ked ho mam na minutu ta ma hned vytlaci a vezme si ho on 😠 😉 no nech ma radost co uz...

angienka
8. okt 2008

no pred polhod mi konecne dorazil muzik z toho nemecka chudak,ted lahol no timmco bol taaaaaaaaak protivny 😠 hajzel maly jaaaj,ale uz som mala dost este ze zaspal konecne v sedacke ale som mala 100 chuti ho nechat naj sa vyreve 😒
asi si zvykol ze ted uz 3dni chodime tak k veceru teda ked tato vstane a naje sa ta vyjdeme s kocarkom este ta si pospi a sme ho aj unavili dnes no nemohol zaspat...

angienka
8. okt 2008

jaaaj nikde nikto 🙄

katka755
8. okt 2008

jaaaj no nikde nikoho my sa tu tak pekne striedame

angienka
8. okt 2008

jj striedame mne huncut spal 10min pak ho zobudil hlad a zacal byt zas protivny tak sedi v sedacke a cuci na tv a je klud...

angienka
8. okt 2008

jani a ten teplomer si mohla skusit,to zabere a on sa nebude trapit-ked vies ze sa puci ale nejde to tak urcite by si to mohla skusit sak tym mu neublizis,len pomozes 😉

angienka
8. okt 2008

asi vsetky uz kupete ci uspavate tak co s vami,aj my by sme sa o chvilku chystali,no dnes pojdeme az neskor ked to timmy vydrzi,lebo necem budit tatka,kedze spi len 2hod este a o hod ho budim chudacika,bude jak prasteny,takze mam este polhodku a necem sa pustat ani do tych pohladnic pretoze dnes som si dala rozkaz ze pojdem spat skoro...najradsej by som sla hned s timmcom bo ked sadnem na net ta sa zas dostanem do postele az o polnoci 😠 ale zajtra musime ist na kontrolu klbov rano tak aby som zas nebola jak dnes rano 😝

angienka
8. okt 2008

jani a to aj mne by mohol john vysvetlit jak sa vari ryza bo ja neviem taku jak cinania robia taku suchu ze sa odlepuje jedna od druhej 😀 vie taku??? 😉

jankando
autor
9. okt 2008

Eni, ja neviem aku on vari ryzu, hlavne, ze je dobra.. 😀
a ja papam.. 😀
ale vie fakt fajnu urobit a k tomu fajnu omacku predavaju a do toho hodi uz len prawny alebo kuracie a kukuricu a papame jak o dusu..fakt..a taka dobra omacka to je, ze ju vkuse nemaju v obchode.. 😠 😖 len raz za cas a to jak ju vidime ,t ahned i 5 poharov berieme.. 😀
joj, zajtra mi pride brat s kockou..uz sa na nich tesim...som ich dlho nevidela...skoro rok....tak mame co zapit..jedneho brata narodky, moje, petulka...a este brachovej kocky narodky..ojoooj..tusim ze asi jeden den petko bude na sunari..alebo nebudem davat nic... 😠
ale no uz by sa patrili na jeho zdravicko co to vypit..
ej, ale mi tu puka moj petulik..odousu... 😀 😀 on sa puci, hej, ale puka a nekaka a potom raz za cas sa vykaka a poriadne...no uz sa mi budi na papanie...

jankando
autor
9. okt 2008

Och, pardoon,
v prispevku vyssie som napisala, ze petik bude na sunari, alebo nebudem davat nic..myslela som tym, nie ze nedam syantorovi najest, ale ze nebudem davat alkohol..ze ja asi nezapijem..ak uz...

katka755
9. okt 2008

jani my to chapeme,dame ti namonovat kamery keby nieco 😀 😀 😀 😀

srandicky na mna idu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre