Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
13. okt 2008

ahojte baby tak my sme sa naozaj potrebovali vypiarit z domu a pomohlo trochu som kludnejsia a uz nepratam az ked mi povie ze je na ceste hoc aj v noci budem ved aj tak nespim ked cestuje.

baby a tie tesco plienky som skusala no su asi take ako huggies len skoda ze su tak drahe jak huggies ved su tesco a mali by stat menej ze?no ked su vraj v akcii tak su za dobru cenu ze ich vtedy casto kupuju.

eni a to moze byt aj tym ze si mu dala aj aj vecer asi staci len kasa alebo len sunar,ja ked somna zaciatku davala kasu vecer tak skor pred spanim lebo to po kasi neskor grga a ked zaspala bez grgnutia tak aj tak sa zase zobudila.

no a ohladom tatka dufam ze sa to uz zajtra podari ze konecne vycestuje...........

angienka
13. okt 2008

ahoj holky...tak vcera som sla uz o 22hej spat jaaj to bola krasna noc i ked sa budil ale uz nie tolko a hlavne dlho sme spali...
no mne grga po kasi hned 😕 normal jak po mlieku do par sekund,po prvy krat mu to trvalo asi 3min co uz som sa divila a obavala ze ktovie kolko to bude trvat 😝
no neviem ked on ma hlad po kasi este a zas ked som len nakojila ta mal take obdobie ze sa budil sak koly tomu som zacla aj kasu skor davat 😖 tak neviem ci to mam skusit teraz...ale necem mu davat 150-170ml kase bo asi mu pak bude tazko ale ked mu dam menej ta jednoznacne musim kojit alebo dat UM 🤐 no mame hladosa...

katka755
14. okt 2008

tu nikde nikoho od vcera,vsetci uz len poza kona piseme................................. 😉

katka755
14. okt 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej tak sa tesim ze aj tu pisem ze uz pride
😀 😀

jankando
autor
14. okt 2008

Caute baby...
tak vy pisete poza kona hej
no ja mala vcera bujny den...petko celu den preplakal a tak sme vecer na pohotovost sli a samozrejme, vyckali sme tam 2 hodiny a lekar povedal, ze on nam nic nemoze dat, ze musime ist za svojim lekarom..no mam dost
tak sme dnes boli nie..a ze je v pohode...a taka mila lekarka, ze preco nekojim a ze ci chcem, bo ja uz uplne stratila mliecko....a ja ze hej, ze ja by som kojila, len neviem ako na to..a pak sa ja nervacim lebo peto place..tak nas odporucila na jednutakau zlatu pani, ktora tak pomaha a tak..tak sme akurat od nej prisli...no tazko to ide..vam zavidm , ze to viete robit a este tak dlho...no na lavej sa da ale na pravej nevieme vobec...joj, som z toho taka sklamana ,ale v kazdom priprade mame skusat..petko teraz len ticho lezi..tak mi cudno, ani dudlika nema v ustach a zatim nekrici..no klopklop..aby som nezriekla.. 😠
chjo...

katka755
14. okt 2008

jani teraz sa uz koji lahko dokonca jej ani cicu nemusim do pusy davat pekne si ju sama chyti,na zaciatku to bolo jasne ze tahsie ale ked tym prejdete tak bude fajn............hlavne je aby mliecko bolo,na zaciatku som mala vela a teraz musim vodu do seba liat aby ho bolo dost.

hej poza kona nikto z nas nema cas na kona....

no tatko nam uz konecne cestuje az teraz vyrazili.........pocitam ze tak zajtra poobede bude tu,len aby dosli OK hoci aj neskor....
akurat sme sa kupali mala mi uz tak clape vo vani ze som cela mokra potom.

jani a ta pani za tebou aj pride ked budes potrebovat?

jankando
autor
14. okt 2008

cau kati..
no aspon ty
ena sa dnes vobec neukazala a ivca tiez
ta pani, nie ona za mnou ale my za nou on a pracuj v nemovnici a je strasne zlata.. 😵
no uvidime ako nam to ppoje..bo z jednej cici vie aj pil predf nou a z druhej, to vrieskal ako sialenec ani chudak ona ho nevedela nastavit
joj, tak mi ho luto... brusko ho isto boli a vies co mi tu lekarka poradila?zmiesat dzus pomaranc s vodou a dat mu par lyziciek..ja mu uz dala 2 x a stale nic
tak cakame na tata, okupeme a namydlime ritku poriadne
Kati, tak to musis byt prestastna co, ze ti prichadza chrustik zajtra.. 😉 to bude privitana co? 😀

angienka
14. okt 2008

zdravim...ja vam dam zeny jedne ja tu furt nakukovala ale co budem zas monologovat ked vidim ze uz tu nik nechodi,ta ja len z rana tu som bola pak sme sli von,na obed a pak zas von na postu a potom s tatkom a nakupit do susedneho mesta,lepsie povedane tato sa chcel previest ta vymyslel ze ideme tam no... 😒
a ted sme dorazili ja zas horucky ta tato okupal a ja uspavala ale som nervy mala ked mi sunar plus vypluvava a necel a ted sa furt budi 😠 aj z tej kase to je asi bo ked ho necel ta som urobila este jednu davku kase ta asi 150ml ked ne viac kasicky papal ☹

angienka
14. okt 2008

jani ta dobre ked tak sa snazis,zaciatky boli hrozne a mne to tiez neslo v porodke mi sestra pomahala jak som mu musela do pusinky natlacit jaaaj to bolo a uz ked mal hlad a bol nervny ta to hruza des...no tu by ma ani nepustili z porodky keby som nekojila,tu to maju strasne dobre vymyslene...fakt som spokojna s tunajsou porodnicou 😉

katka755
14. okt 2008

cau susid 😀 😀 😀

malibuu7
14. okt 2008

juj babky čaute...

jani, hlavne to nevzdavaj... mliecko sa ti moze vratit... len stale prikladaj a skusaj, urcite pridete na svoj system...

eni a to mu nebude tazko ked mu tolko davas?

malibuu7
14. okt 2008

čau čau 😝 susid

katka755
14. okt 2008

kym som prisla ta si utiekla
😠 😠 😠 😠

malibuu7
14. okt 2008

ja som tu 😎

katka755
14. okt 2008

aj ja a AHA

katka755
14. okt 2008

som myslela ze si zdrhla

malibuu7
14. okt 2008

ta što jes susid 😝

katka755
14. okt 2008

hej slovencinu sak jak trubka uz niekedy pisem baby tak sa ospravedlnujem 😅 😅 😅 skola chyba

malibuu7
14. okt 2008

pocuj keby si chodila do skoly ta nadavas, bo ucit sa treba /viem z vlastnej skusenosti/ takze to si vlastne nevyberies 😒

katka755
14. okt 2008

jani tak vam drzim palce nech sa malicky nauci jak mamcu sat 😀 😀 😀 uvidis potom je to uz malina len aby mliecko bolo

katka755
14. okt 2008

hmmm hej sak este dobre ze z detmi sa bude treba ucit a teraz si to vychutnam jaaaaj diktaty budu doma pisat jak ja musela aj z mirom to sme tirany boli

katka755
14. okt 2008

skolske casy niekedy chybaju jaaaaaj jak by som sa vratila aspon stretko len kto urobi

katka755
14. okt 2008

hej eni moja zaslala asi pred pol hodkou tak tvoj este dobre dnes

malibuu7
14. okt 2008

kati tamka ti zaslala ci zaspala? joj tu ru ru... fakt skola chyba 😉

katka755
14. okt 2008

zaspala 😠 😠 😠

katka755
15. okt 2008

ahojte zeny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
uz je na slovensku okolo jednej uz mozno bude doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jej tak jak sa baska tesi na to co jej donesie tak ja sa tak tesim nanho

spali sme vyborne na to od ktorej no zaujimave na tom je ze sa mi mala rano zobudila asi 5min pred tym ako sa ozval,som cumela

baske je uz lepsie tak zajtra pojde do skolky uz aj dnes sa pytala ale pride tatko tak som ju nechala
idem hladat nejaky recept na kuracie prsia bez sampionov a kukurice aby som nieco nove urobila ked uz mi pride domov ten moj chrustik jani 😀 😀

angienka
15. okt 2008

ahoooj zeny tak sa idem pochvalit,vidim ze ste to tu rozbehli 😉
ideme od mudr a vazime 9,17kg a meriame 71cm...
Aaaale mame zacat davat zeleninove prikrmy 😕 tak citam a neviem ako na to uz som pisala katus na skypa ale asi prata ze neodpisuje abo uz ma muzika...
Tak nechapem ked mam dat na zaciatok len jednu lyzicku abo male mnozstvo ze ho mam pak dokojit po mrkve este,bo to bude mat hlad ne???No ale mame uplne vysadit kasicky a bebu no sa jej to povie...a ked uz nemam tolko mliecka zato na rano furt robila som bebu a na vecer i kus beby a aj kasicku...a sunar plus mi total odmieta ta asi sa na nho vykaslem a musim kupit bebu...asi zato ze moc pribera abo ja neviem...
Ale hlavne to som chcela ze sme boli na druhej HEXE a on sa culil a vobec neplakal ked ho pichla 😵 zlaticko 😎

malibuu7
15. okt 2008

eni, tak to je super, vy mate teda riadnu vahu.... ja teraz tipujem jozinkovi takych 7 kilo.....viac nie.... ale to moze byt aj tym ze si zacala davat UM. no vidis a uz mozes vyvarat mrkvicku a jablcko, to uz bude sranda.
my ideme na druhu hexu 3.11. a hned aj druha davka Prevenaru

angienka
15. okt 2008

ivi myslim ze tym to nebude...on mal riadnu vahu i predtym skor sa mi zda ze teraz tymi kasami schudol 😕 i ked na to nevyzera 😀

angienka
15. okt 2008

ktoru???
http://www.kocarky-lvicek.cz/Jidelni-zidlicky-3...

http://www.kocarky-strakonice.cz/jidelni_zidle/...

http://www.ecipisek.cz/detail/jidelni-zidle-pep... ale v zelenom alebo ciste svetlo modrom...ja neviem kukam na to druhy den a som bezradna,ktora sa vam paci???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre