Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
18. okt 2008

eni jedna taka stranka existuje, ale to haluza...nam vyslo cudne dite a chlpcek vyzeral skoro rovako ako dievca.. 😠

angienka
18. okt 2008

jaaaj ja ze ci necete popracovat a pak na 3D utz ju vidiet 😀 😉

angienka
18. okt 2008

no zeny...musim zaklopat ale dnes je timmy naky divny...malo papa a to je u nho hroooozne divne 😕 rano som ho kojila po 7mej ale malinko a moc necel pricom mal papat tak vravim ze mu spravim este kasicku a muzik ze uz mu spravi babicka,kedze sme ho davali k nej,lebo na ten vypredaj s nami nemohol ist 😢 no necel tam jest a prej az 10.30 jedol a to jediny krat pak sme po nho prisli o 15tej a on spal a babi ze uz davno mal jest ale spi a ona sa s nim prechadzala okolo baraku v kociku ta papal az o 16tej a to vseeetko vyblinkal ale jakou silou to strelil ze to odskocilo na gauc o meter dalej a aspon 2dcl hned vyplesklo 😠 ...ted na na noc si dal trosku kase a zaspal a to vsjo za ceely den 😨 🤐

angienka
18. okt 2008

no nic ta ked tak zaspal ta ze si s muzikom kukneme film no on po 20min zaspal a vedla chrape a mna ten film nebavi moc tak si zapnem asi modre z neba bo som nevidela zas v stredu a tu zas nik neni

jankando
autor
18. okt 2008

enusik , mozno sa mu zubok tlaci a mozno preto je taky..ci? este skoro na zubok?neviem

majka225
18. okt 2008

ahojte babenky tak co ako sa mate? My sa mame super s leuskou doma...hmm len skoda ze uz tatko musel ist prec...je nam smutno ale vydrzime to niejako ved sme zenske 🙂

malibuu7
18. okt 2008

ahojky zenusky.
tak ja som to tu trosku zanedbavala, lebo mam tu mamcu. v piatok som mala sponze, tak uz oficialne som Bc. 😀
no a snad tu uz budem castejsie, teda ked bude drobco dobry lebo by ste neverili jak vymysla... v noci mi normalne nece spinkat.... je to strasne... ale vyzera to na zubky... lebo ma dost navrete dasienka vpravo dole, normalne taky ako keby pluzbgierik tam ma 😖 tak nech to radsej rychlo vylezie von

maji ahoj... tak to je super ze sa mate dobre... aspon si castejsie s rodinkou, ze? 🙂

jankando
autor
19. okt 2008

Ahojte Baby..
Maji, special tebe..dlho som ta tu nevidela...ci to len ja som tu dlho nebola? 😠
no a Ivi...i ty tu?
tak blahozelame k bc.... 😉 🙂
a jozinkovi uz zubky idu hej..joj, tak mozno to kvoli tomu vam deticky tak vyvadzaju..
no mne Petik vcera cely den nechcel spat...a v noci som sama spala v spalni a chlapci v obyvacke, tak ani neviem, ci sa petik vyhajal..rano prisiel ho tato vysikovat ku mne, lebo isiel do prace..a spinka len fakt po trosicku...chudacik..este stale ma zapchu a dnes kakal..joj a take tvrdsie a tak tazko..zlatko moje..to ten hnusny sunar.. 😠

katka755
19. okt 2008

ahojte baby tak dakujem eni za znamku 😀 😀
snazim sa aspon ozvat ale ked ma muzik vidi pri PC ta len sa na mna kukne a ja uz viem ze sa mam venovat 😀 😀 boze to jak dalsie dieta.

sme po svadbe tak som jak polamana asi idem do vane lahnut a relaxovat chviku kym mala spi este aj z tatkom a bsaka sa nam pekne sama bavi pri telke ta este ze tak ked vstane skoro tak je sama v obyvacke a stale nakukne ta ju len tak podvedome vnimam.vcera sme mali aj kocky na svadbe a vecer boli u nas v byte zo svokrou.raz sa jej tak rozplakala ze nam az volala ju nevedela ukludnit chuda moje to prvy krat bola bez mamky a ked sme prisli ta jej z toho placu zaspala na rukach ale to este zo spanku hykala chuda som mala co robit kym som ju ukludnila

katka755
19. okt 2008

uz my mi mala vstala jaaaaj moja vana nebude.inac sa mame super jooooj keby uz bol stale doma.mal by ist az 31.10 prec tak dufam ze sa nieco nezmeni a nepojde mi skor.

a inac baby musim sa pochvalit dnes mame z muzikom presne 6rokov co sme spolu tak som zvedava co mi na dnes vecer pripravi 😉 😉
ivi gratulujem k Bc.
eni a jani dievcatka na vas idu hej?ja chcem sna este ale este neviem kedy

jankando
autor
19. okt 2008

kATI, musime si dorobit, co nam chyba.. 😀 tebe syn a nam dcery.. 😀
no katus, tak dnes romantika..co...joj, tak tisko v dobrom zavidim..
a zvedava som i ja co ti muz pripravi..daj znat..nech zberam inspiraciu.. 😉
my budeme mat v januari 3 rocky..ech , ale som sa ani nenazdala..a vobec som si nemyslela, ze nejaky chlap to so mnou vydrzi tak dlho.. 😀 😀 😀 chudak john.. 😀
tak sme minule kecali o vianociach , ze ako to bude a john, ze sa uz tesi..ze to budu uz nase 3 spolocne stravene vianoce..jeeej...a bude robit santi pre Seana...a tesi sa na kriziky robene medom...prvy rok bol vyhucany z nasich zvkov..keb mu bracho robil krizik na celo, tak riadne cumel, co to to..a ja mu teraz vravim,ze ted bude on robit svojmu synovi tak... 😉 a ze teraz on gazda bude..teda ak budeme mat vecru v nasom dome..joj, uz sa tesim..a tie darceky pre Petika..no co..uz bude mat 3 meisackiky.. 😉 velky chlap bude.. 😉
fotak sa vtedy nezastavi.. 😎

jankando
autor
19. okt 2008

no nikde nikoho...sak odpocivaci den mate, co
ja tiez, len nemam s kym kecat, john dosiel z prace a unaveny spinka i so Seanom.. 🙂

malibuu7
19. okt 2008

ja som tu...
inak babky dakujem za gratulacie 😉

kati to vy uz 6 rokov ste svoji...? nie..... ci od kedy sa poznate myslis???
mne moji chlopi zdrhli k babci, tak som s mamkou sama doma... fajne nam....

malibuu7
19. okt 2008

joj babky i ja chcem dievčatko 😀

angienka
19. okt 2008

jaaaj ale ste sa rozbehli vy nezbednice 😠 ale to je dobre,idem docitat 😉

angienka
19. okt 2008

aj ja sa pripajam k gratlacii a zdravim tiez majcu ked nas tak zanedbava 😠
ja som prave dopiekla buchty 😀 a kati uzite si to dnes 😉

jankando
autor
19. okt 2008

Ivi..tak i ty chces dievcatko hej...... 😀
no uvidime, ktora bude mat najskor.... 😀
co myslite?
eni..ahoj.. 😉

angienka
19. okt 2008

jani a odpocivaci 😀 aspon u nas nie,teda skor ta nedela je pracovna nas sa vzdy perie a upratuje to neostalo po nasom 😠 ale kedy inokedy ked ne v nedelu,vtedy mame jedine cas-takze som prala trosku zehlila varila a ted dopiekla a tatik dnes trosinku popratal kym sme boli von 😎

jankando
autor
19. okt 2008

no ty si sikula..normalna zienka domaca.. 😉 hm..kto by to na teba povedal.. 🙂
ja dnes len periem a konecne som upratala kuchynu bo od vcera bordel tam bol... 😠

angienka
19. okt 2008

ta sikula nee,ale som chcela piect uz mesiac a konecne to vyslo i ked buchty su faaajne a uz je takmer aj po nich 🤐 ale stve ma to bo mi kvasok nevyrastol ani cesto nevykyslo ale to i minule tak a buchty boli uzasne ale malo len 1pekac 😠 tu nevem co to maju za drozdie ale na sr mi narastol 😝

angienka
19. okt 2008

no janu netusim ktora ale ja by som brala i ked to je moc skoro,ale stve ma mrcha tebe som uz pisala ale baby mozno mi poradite,pred tyzdnom mi skoncila a na to prisla zas a to uz 3x za sebou tak 😠 ta ja do mesiaca mam 3X 😠 😝 😖 😠 nevem ci mam ist na gyndu ci to je normalne ale mne to normal nepride,je slaba ale je a 8-9dni 😠

jankando
autor
19. okt 2008

eni, i mne tak..ale ja to mam po s....
chapes, v piatok mi skoncili 6nedelky...ne a uz som ani nekrvacala a po s....zase zacinam na
chvilu a pak zase prestane.. 😠

angienka
19. okt 2008

hej chnapem,ale tak to hej to je normal asi este ted...ale keby ze to bolo po sexe jeden a dva dni ta este berem to je normal vraj,ale ne tak dlho a to je pocas celeho dna sem tam troska 😠 😝 a uz ma to peeekne sere...jani nezabudla si???Ja musim zobrat 😉

jankando
autor
19. okt 2008

eni, vcea som zabudla uplne/..ted simi pripomenula, tak vezmem 😠

angienka
19. okt 2008

tak asi budes najrychlejsia 😀 😉

angienka
19. okt 2008

tak kde ste???? 😠 🙄

malibuu7
19. okt 2008

no eni, tak mne u dr povedali ze kojenie nie je antikoncepcia (co som si vedoma) a mrchu mozes mat casto ako mas, alebo vobec, teda riadne nepravidelne.... no ja po porode mala riadne.... ale teraz od augusta nic... 🙂 no tak neviem no... ale dobre mi tak... ale ked som manzilkovi povedala ze mozno cakame baby, tak sa hrozil, ze este toto je cerstve male 😀 ci som normalna.... no ale ja si z toho nic nerobim zatial... berem to akoze sa sto stava pri kojeni, proste normal...
i ja dnes piekla.... babovku mnamka

jankando
autor
19. okt 2008

noj a nemyslim...ale no radsej nic nehovorim...bo i to sa moze stat, i keby som este nechcela.. 😝

malibuu7
19. okt 2008

teda ked citam svoj prispevok, tak to vyzera ze som v tom.... 😅 ale nie som.... teda neviem o tom"!!!

jankando
autor
19. okt 2008

Joj, vy sikulence..peciete varite..a ja nic..len pratama zehlima periem.. 😉
ale dala by som si nieco pecene..no hned aj mozem zabudnut.. 😠
no ivi..co ak si?? rob test..a neberies anti hej..ani ti nenukala gyndarka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre