• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
autor
:grinning: :grinning: ..asiskocim i po dajaky keks,.bo oni donielsi sladkosti vsetky..mnaam..a ja uz hladna.. :wink: a skocim i po tie kolaiky
30. apr 2008 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooj to je zlate Jani :sunglasses: no moja ma stve s tymi plienkami bo mi kupila 60ks latkovych a ja jej vravim ze tu su pampersky za 350-400kc ta jedna plienka ani ne 4kc stoji ta ja budem jak blba vyvarat os.ate plienky a zehlit ich ked to vyjde nastejno potom...no vie ze urobim jak chcem ale stale sak aspon zo zaciatku bo to len kus curkne ta rychlo preprat...
A sex isto neskodi az na konci a to len spermie mozu vyvolat predcasny ale to bys musela min 3x sulozit...
Colu ani neratam dnes mam zas nenormalnu chut no muzik zas vsetkuvypil a mam uz len nejake bublinkave vody a ladovy caj...
30. apr 2008 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak to mas super maminu... ja sa na moju nestazujem, lebo vie ze mne sa vela veci nepaci, ale svokra.... ako vychadzame spolu fakt v poho, no ale ked zahlasila ze ma u doma u baby kocik po synovi - mojom manzelovi co mu je 28 rokov, a ze bude nasho drobca aspon "kolo domu" kocikovat ta som myslela ze odpadnem. tak som ju zdrbala... ty kokso. vravim ta mi prideme na sk s drobcom na par dni a budeme ho vozit v skoro 30rocnom kociku??? ta nech pomysli a zabudne, ty jo zase sa rozculujem :angry:
30. apr 2008 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: heeej?A ja zas dnes bola smutna ze moj hyperaktivny mimisek je dnes moooc kludny malo kopkal...a ted sa rozdivel trosku ale tiez nie az tak jak inokedy ja mam pocit ze on ani nespi stale sa zvykol ozyvat-no dnes ho to asi prestalo bavit...ani vo vani mi vlny nerobil :unamused:
30. apr 2008 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heeej ty hajzlik,nerob chute-ja uz idem vykradnut kuchynu lebo ma prepada desny hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2008 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angi, mne zase mamka povedala ze ziadne latkove plienky nemam kupovat, ze mi staci tak zo 10 ked sa pogrcka a tak... no jasne ale z manzelovej strany znama mi dala asi 50... :grinning:
a ten sex.... no to ja planujem viac provozovat, aby som skor porodila, ta uvidime cisa to podari :slight_smile:
30. apr 2008 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :sweat_smile: :grinning: dobre malibuuu :grinning: sak ted i take robia myslim nglesina znacka nohruza take stare typy tych kocikov jak pred 50rokmi...jaaaj by som ani zadara necela taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moja je super mmca ale moc to prehana,uz som jej tolko krat zakazala kupovat veci na male a ona ako som uz as spominala uz kupila aj na 1 a pol rocne babo a predpoklada na chlapca ta jej vravim ze ked bude dievcatko...a do 2rokov bude v chlapcenskych veciach??No ta ona ze nemoze odolat ked to vidi... :sunglasses:
30. apr 2008 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
malibuu...no to su svokry..este ze ja svoju nepoznam a snad ani tak skor nespoznam..mam pokoj... a moja mamca zas vymysla, ze treba i domov kupit postielku, myslim na slovac..nielen tu ale i tam , ked prideme na dovcu.jooj, starostlivka... :wink:
joj, eni dala bych ladovy caj..mnamka.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja tie pleny budem pouzivat najskor asi jak sa po kupeli pouzivaju alebo som videla ale to stara asipraktika, ale tu v konoci som jednu mamku videla z fotky ze to robi, ze sa do vanicky dava ta plienka a nou sa akoze zabali babo, trochu potrie a tak.. :wink: aeste i porozmyslam, ci ich na prebalovanie budem pouzivat..bbo to riadn amakacka s nim i, ked su zaaane... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
babule ta dneska sme riadne rozpisane... ale ja sa s vami lucim, idem spat aby som mohla skor rano vstat a dalej makat na svojom vzdelani :grinning: majte sa krasne pa pa
autor
noo..dneska asi rekord mame..ale super, som rada... :sunglasses:
tak dobrunocku malibuu....vam dvom..(tomu mimiskovi v brusku)
no mna dnes riadne rano dokopal ten moj...a to uz je pocit...uz viem, ze to su pohyby..jeeeeej.. :wink:
30. apr 2008 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eni, uz papm tie kolaciky a zaha ma bude ne tak palit... :frowning2:
ale vychutnam pokym su :wink: :wink:
30. apr 2008 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my uz prestaneme lebo naposled som uz citila hlavicku pri tom a kedze hrozi predcasny tak uz asi nieee :frowning2:
Tak dobru noc...no dnes nam to slo.
30. apr 2008 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si spravila oblozeny chlebik a uz ho mam spracovany takmer cely :grinning: a to popritom aj pisem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2008 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a z kolacou a zaha???Myslis?
No ale mohol by sa k nam este niekto novy pridat nie,aby tu nebolo tak pusto :confounded:
30. apr 2008 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janu i tys to zalomila????Haloooo :frowning2:
30. apr 2008 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noo...lebo to su tie cajove peciva, ale domace....a ten dzem ci marmelada tam..joooj, tak to zaha jak salena.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2008 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru, ze by sa mohol niekto pridat..nie, eni, som tu...ja nejak chytila energy po chrbtovani.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2008 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to potom zo vsetkeho...mna trosku zacla aby sa nepovedalo ale len chvilku taze pohodka dnes...nejak sa to ukludnuje az z toho am divny pocit a drobec je malo pohyblivy i zaha ustupuje :zipper_mouth:
30. apr 2008 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeej???A jak si ju vybijas? :grinning:
30. apr 2008 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ty pojdes ...o chvilu a ja sa za teba taaak tesim..jak keby ja mala ist uz... :wink:
30. apr 2008 o 01:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kebys mala ty tak sa asi netesis ale stresujes :grinning:
Jaaaj kiezby zajtra dorazili tie nohavice,karticka i trvaly pobyt a konecne by ma chytila nejaka ta predporodna panika...aspon nech si uvedomim ze budem rodit.
30. apr 2008 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma napadlo e este dotaznik nemam vyplneny a este mi to tam napisala k porodu doniest vyplneny-ta este keby a to chytlo ta by vyplnovala :grinning: no nece sa mi ja tomu nejak neverim stale :unamused:
30. apr 2008 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja verimz, e ti vseetko dojde.. :wink: :wink: inak eni, jak sa ten caj vola? malinikovy???nech sa bab spytam na ang. pokeci
30. apr 2008 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej taak malinik :wink:
Fuuu pozeram ze a jednu hodku sme zaplacali 3strany...no to je brutal...sme ukcane riadne :grinning:
30. apr 2008 o 01:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no riadne...dnes som tak po konovi matala a nasla som tak dole take temy co a jak ohladom konika, tak som napisala adminke, ze jak to ze ma nik nemoze najst v albumoch pod autormi nie a ona, ze ja somsa registroval na ceskom tak preto , ze som na ceskom, ale ze to prehodime..tak taka zlata...prehodila ma...joooj...fasa...som jupochvalila, ze dobre adminka
:sunglasses:
30. apr 2008 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale super ze tak vela piseme, ale dnes som sa dozvedela, ze ke d je v teme viac ako 10000 prispevkov, tak ju zamkynaju..no co uz.. :wink: :wink: pak az oslavime 10 000 ovku tak dame novu temu..ze svidnik2 :wink: :wink:
30. apr 2008 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jaaaj ale tak v teme ti to otvori sak ja kukala,len hore asi v albach niesi-tak to ja ani neviem kde som sa registrovala...ale tiez na ceskom asi ale to dobreee :sunglasses:
30. apr 2008 o 01:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved hej tak sa to robi-admin zatvori temu a ze si ju mame otvorit pod pokracovanim :wink: si sa dnes vzdelavala,co???Tak frajerujes :grinning:
30. apr 2008 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ty hej, a ja chcela svagrine ukazat, tak jej link poslala a ona pak este raz chcela ma najst a uz nemohla..ale uz mi to adminka prehodila, tak uz mam vraj na slovenskom.. :wink: :wink:
30. apr 2008 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no frajerujem, trochu som im pochvalila stranku i som sa priznala, ze jak pekne som na nej zavisla.. :wink:
inak stano mi poslal pekny mail..ale to nie je akoze konktretne mne ale to je ten retazcovy..ale pekny.... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2008 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok