Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
27. okt 2008

zdravim vy nocne sovy,hej ivi si vsimava zmenil sa moc a dakujeme za pochvali a uz idem robit kuk do vasich alb 😀

angienka
27. okt 2008

krasne fotecky babule a i ja sa divim co to skusa Jozi na tej fotke kde stoji 😨 😕

angienka
27. okt 2008

no kde ste???Zeby ste este lenosili???

malibuu7
27. okt 2008

dobre ranko

my sme uz hore, drobco mi tak divne spinkal dnes, chjo... stale sa budil a uz ked som ho chcela vziat na ruky, tak kuknem a on spi, tak ja nechapem...
jani, on sa takto normalne udrzi na nozkach.,.. ako nie je to uplne naj super stabilita, ale stale sa stavia...

angienka
27. okt 2008

mne tak spi stale ivi ☹

FAKT????Ta to jak je mozne?Ja ho ani nedavam uz ked sedi tak mam dost a necem aby sedel,ale on ma nervy ked mu nedovolim,no necem mu nicit chrbatik 😒 ale este som ho neskusala staviat 😕

malibuu7
27. okt 2008

no tak my sedime uz riadne, obsypem ho hrackami a on sa dokaze aj necelu hodinku pobavit... ked ma naladu teda... ale chrbatik uz drzii pekne vzpriamene ked sedi... takze ja ho davam, i ked ocko ho viac dava... ja zas viac sa s nim hram ked lezi... lahnem k nemu a s hrackami bavime...
no neviem co to za spanok, ale i ja sa rano taka zobudim nevyspata, unavena... ze hruza a des... eni tak to ti vobec nezavidim ked ti takto uz dlhsie spinka

angienka
27. okt 2008

ta ja tiez i o gauc ho opriem aj ted som ho dala a ani hracky nedavam len som s nim,ako chrbatik drzi,ale ze sa to nesmie kym sa sam zo 4 nepostavi alebo z lahu uplneho a to moj sa snazi ale sam sa este neposadi z uplneho lahu takze sa mu nicia zadicka a ze ked bude starsi sa to prejavi 😕 tak radsej nejaky ten tyzden vydrzim...
Ale jak jozi stoji ta to zasnem 🤐

Ved prave z toho som bola nervna spi tak uz 6tyzdnov 😠 a u babi celu noc prespal a mne sa budi hoc len na dudlan abo na pohladkanie a tak ale je to na nervy a este horsie ked viem aky bol u nej dobry a ake sceny mne tu robi este aj pri zaspavani a tam si pekne sam zaspal ani jest nemusel a tu kazdu hodku od tej jednej hod kojim 😠

angienka
27. okt 2008

a to ho ty akoze das postavit na zem a nechas bez opory a on stoji??? 😕 😨 nechapem nejak jak to dokaze 5mes babo...

angienka
27. okt 2008

jaaaj dneska sa mi ani vonku nechce,stacilo mi vcera jak sme vymrzli,teda ja s manzou timmyckovi to jasan vooobec nevadilo a pekne spinkal cely cas 😀
Asi musi byt vonku chladnejsie ked som musela pridat teplotu-stale mame na 23stupnov a dakedy az na obed vypinam na 3hodky bo tu je horuco a ted mi pride ze tak chladnejsie ta som pridala 😝

malibuu7
27. okt 2008

no ved prave i ja sa bojim ze si pokrivi chrbatik, tak co najviac v lahu ho nechavam, ale keby to on chcel byt... a inak ked lezi so mnou na vankusi... ja mam nizky, nerada spim, ked mam hlavu vysoko, tak si dokaze sam sadnut... ale ked lezi uplne na rovine, tak hlaavu dvihne, ale do sedu to este nie je celkom. To sa na bok otoci... no a na tych nozkach... je to nepochopitelne... teda pre mna az tak nie... lebo ja som ako 7mesacna chodila sama po postielke, ma museli putat, aby som nevstavala a kazdy tyzden som chodila na rybacinku k dr. Moja mamka sa smiala, ze jozko ma este predbehne

angienka
27. okt 2008

ta ja neviem kedy som zacla chodit,ale prej som mala asi 10 mes a uz som rozpravala jak o zivot 😀 to mi ostalo dodnes 😉
No je rychly ten tvoj chlop a ja neviem ci nam uz zuby nejdu ma dolu take naliate biele vacky uz dlhsie a hryzie jak divy 😠

malibuu7
27. okt 2008

eni, no tak to ma timmy po tebe, ten tiez v kuse vykecava a vyspevuje, nie?
i ja som myslela ze pojdeme vonku, ale ked zacalo prsat a je tam riadna kosa.... no a topenie my nemusime zapinat, mame tu dost teplo, ale ked cely den vetram, tak navecer zapnem tak na dve hodky, ked sa ide jozko kupat...
zubky? no i to uz co chvila zazijeme... jozinko mal tiez taky biely vacok na jednej strane a vtedy bol riadne mrzuty, ale uz to nema... mne pride ze to je take chvilkove.... dakedy hryzie slinta o 106, ze 4 podbradniky vymenime za hodinu a dakedy pohoda... tak ja neviem

angienka
27. okt 2008

hej no mozno to i nam prejde tiez tak to mame...no radsej nech mu este nejdu bo pak kojenie bude sranda 😖
Ta vam fajne ze netopite ta ja na noc furt zapinam a este mu aj kupelku vyhrievam elektrickym vyhrievacom 😠
Vonku ma vobec netaha no uvidime ci sa to s nim bude dat vydrzat,ale tesim sa ze dnes je nejaky sviatok tak muzik nepojde do prace 😵 tak mozno spolu vyjdeme potom ked vstane...ted mal uz davno milacek spat a on furt bojuje,ted je klud chvilku sa hra s plienkou a skuma gauc...no hej on spieva furt a keca ale este tou svojou recou 😀 tak uvidime kedy to bude zrozumitelne 😉

angienka
27. okt 2008

konecne mi zaspinkal 😠 no tak mam 25min cca a nejak sa mi nic nece cely den zeriem same sladkosti a nece sa mi ani poriadne ranajky spravit,co ranajky uz by obed trebalo 😝
No kedze sa mi nechce nikde obliekat no ja neviem ci ist von a po obed,ked ta lenivost je silnejsia 🙄 kaslem na to,i ked netusim co budeme varit 😖

angienka
27. okt 2008

zeny inac vcera som mu davala to kuracie asi som pisala a tak mu smakovalo ze pojdem o chvilku ohriat a som zvedava ci mu to pojde,bo on lyzicu neznasa a furt krici pri tom,ale vcera mi peknu pusinku otvaral a hltaaal 😵 je to milacek 😵 uz je hore ale od vtedy sa na mna smejka stale... 😀
Chcela som pridat dalsie fota ale uz ma to stve som znicila tooolko fotiek a tie najkrajsie co som cela pridat 😠 blby kon ze musia byt v takom malom formate 😝

malibuu7
27. okt 2008

eni tak si fotky zmensi a uloz inam a tie povodne neukladaj so zmenou, ja tak robim,aby som mala povodne fota

angienka
27. okt 2008

hej ivi i ja som to tak robila na zaciatku a ted sa mi s tym nece piplat tolko ale mam dalsie,ted sme dopapali a stale sedi v zidlicke teda pololezi no 😀 a ja som ho fotila 😵 a zas mu chutnalo to kuracie s mrkvou a zemiakom este by jedol len som malo ohriala 😝

jankando
autor
27. okt 2008

caute baby...joj, fasa, sa to tu rozbieha tak idem citat 😉

jankando
autor
27. okt 2008

no baby..fajne ste sa rozpisali..
eni, ivi..moja segra tiez uz od 6 mesiaca zacala chodit..takze mi to velmi divne nie je ale zase to nemozeme cakat od kazdeho dietata.. 😉 eni, neboj i timmco o chvilu bude brazdit izby u vas..to bude sranda a kopec pozorovacky 😉
baby, ja zajtra zacinam v praci..som zvedava ako dlho v ej vydrzim,,zajtra napisem, ci stoji za to alebo nie.. 😉

jankando
autor
27. okt 2008

baby, ja prihlasila petka do modeling. agentury a dnes nam volali...zacinajunieco hladat v nasom okoli.. 😀
heh, zeby z nehobol maly model?zlaticko moje.. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

angienka
27. okt 2008

jeeej jani fakt???A co budes robit???Tato vravi ze aj my nasho krasavca dame,aby robil reklamu na pampers 😀
Baby robim pirohy,inac moja specialita ale dala som polohrubu muku a cesto bolo take gumove ta som zvedava co z toho vznikne 😠

angienka
27. okt 2008

fakt ta to som necula ze deti tak skoro zacinaju,to svokra akurat vravela ze monca-muzova segra zacla tak v 8mes uz chodit a ze to skoro je ale to zato ze mala to skakadlo a ze to pomaha...no ja nestastna z toho choditka ze ho nemaju 😠 a z inych stranok sa neozvali ci hej ci ne 😠 😝

jankando
autor
27. okt 2008

eni, mne mamca vravela,ze segra tak zacala skoro chodit..ze ju ujo vkuse nechaval holu v ostielke a ze ona nozickami stale do postielky udierala, to tych tyciek a ze si tak posilnovala nozicky a preto asi tak skoro zacla chodit

jankando
autor
27. okt 2008

eni do jednej fabriky mam ist, kde sa vyrabaju ci co robia pohladnice.. 😉 same zenske vraj tam robia 😠
maka sa 8 hod a tri prestavky
tak som zvedava co to bude
akurat sichta vychadza blbo..od 7 rana do tretej a john zacina o druhej, tak esteze mamca zajtra prichadza..tak bude ona s petikom 2 hodkyy..a maka sa od pondelka do piatka..ale to nie na dlho job..nevadi..zatim beriem toto a este hladam nejaky polovicak, nech som viac s petkom
eni, dnes sa mi stal, to c o i teb..
☹ 😠 😠

jankando
autor
27. okt 2008

aaaa..eni, mnaaam.....pirohy zboznujem.s cim robis? dala by som si 😝 😝

angienka
27. okt 2008

hej jani ta dobra praca brala by som ale ted isto ne,a aspon dobre platia???No este ze tam mas mamcu ale ja by to bez timmca nevydrzala ☹

angienka
27. okt 2008

fakt no ta to hruza ze sa udierala ta tym posilnila nohy??? 😕 🤐
no nic ja som rada ze este nechodi a ze uz zaspal,bol to dnes siiiileny krik jak nikdy ta ho tatko siel kupat 17.30 😠

inac zeny skusala ste niektora kasicku babydream???Nejaku multi ovocnu som kupila a este lacna aj bola a tak sa krasne rozpustila uplna pecka ani miesat netrebalo skoro a hladulinka,ani sunarka neni taka jak toto o hippe nehovorim ani... 😵 je super asi zacnem kupovat 😎 ked tie kase tak letia abo ja casto robim???N nece mi samotnu bebu ta ked davam UM ta pridavam aj kasicku a tak papa no ja strasne rada davam prikrmy ta si to uzivam a hlavne ted ked papa aj s lyzicky to maso 😀

angienka
27. okt 2008

robila som so slivkovym lekvarom kedze ja nic ine nejem teda ziaden robeny ani kupny dzem by u mna nepresiel 😝 a tvaroh nemozem a s marhulou niekedy tiez robim ale naj su s lekvarom...boli fajn i ked z tej polohrubej muky,no mangel mi nechal poltaniera a sa ho pytam ci mu nechutia ta ze hej no...ale nedojedol 😠

jankando
autor
27. okt 2008

enik, to len mimim, mzda...5.73 na hodinu
aspon nieco
eni, co to to baby dream?
eni, mnam dala b som si..este som take nejedla

angienka
27. okt 2008

jani sak i ta minim mzda tam je dobra 😉 a tam to nejde na polovicny uvazok???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre