Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
30. okt 2008

Ahoooj holky,tak dnes som spala trosku viac no tiez ziadna slava 😒
jaaaj kati tak ti to zbehlo a uz odchadza co? ☹ no na fusak sa asi vykaslem,mam nove deky tie detske ako ivka pisala ale velke asi 3 a vobec nepouzivam...

malibuu7
30. okt 2008

čauky ženušky...
tak sme o 9 vstavali... no spal trosku lepsie, ale pri mne na posteli, to bol kludnejsi.... vecer som sa este ucila co to, lebo o tyzden pisem dve pisomky a toho casu stale menej a menej... ☹
jani, hej vecny student som... no dufam ze nie na veky v jednej skole... este necele dva rocky mi chybaju a budem Ing. 😀
kati uz sa tesim, ze budes mat viac casu aj na nas.... dakujem za jozinka ku gratulacii... sranda, len pred chvilou som si to priniesla z porodnice a ono to uz 5 mesiacov ma 🙂
eni, ja som tiez premyslala nad tou velkou sadou mixu, ale zdalo sa mi to dost 4500kc... no ale nie je to zle na druhu stranu... toto co mame je fakt kvalitne a staci mi to, ani zatial vsetky casti nevyuzivam 😔
eni takze idete studovat s muzikom? 😎

angienka
30. okt 2008

jaaaaj co to je???Pisala som tu dlhsi prispevok tak kde je???? 😕 😨
No nic uz neviem co som chcela tak cakam na vas zeny,kym mi timmco nezlosti jaaaj ale asi mi hlava vybuchne zas 😝

malibuu7
30. okt 2008

ja by som aj popisala, ale ked toto moje zlostidlo ma tu taaaak skrabe, ze ho idem poobliekat a ideme vonku trosku, neprsi tam teraz tak to vyuzijeme

angienka
30. okt 2008

ivi aj mna zlosti ale ted som umyla hlavu tak vonku to nehrozi 😒 celi by sme ist ale ja asi az o rok a ktovie,rozmyslam ako to je ked to vsetko v cestine ne...tam mas aj ustne???to musis po cesky???ci pisomne len ale i tak pravopis cesky...no sila 😝

angienka
30. okt 2008

ivi no mas to za par uz na tej vs, a co to vlastne studujes???

angienka
30. okt 2008

hmmm ted mam ja cas maly zaspal necakane...kazi mi uplne rezim co mal...ja mu zohrievam masko,bo odo mna necel a mal papat a on mi v stoji zas zaspal 😀 prdelicka moja 😵 ale asi nik nedorazi,tak si idem dat 3 ranajky 😲

malibuu7
30. okt 2008

tak som tu, boli sme chvilku vonku, doma som ho chcela prelozit do postielky,t ak sa zobudil, tak som mu dala cici a zaspal... no ale dudku mi nechce vobec ty kokso....
eni ne obed by mal byt???
teraz studujem Systémové inžinierstvo a informatiku - Informačný management 😝

angienka
30. okt 2008

mne teraz vystraja a nece jest pcham do nho furt a nic nece ta nejdem ani von... 😠 nevem co sa deje zas 😝

angienka
30. okt 2008

ta to asi tazka skola nie???a jak to mas v cestine vsetko???

malibuu7
30. okt 2008

no tazka..... ako sa to vezme... sama matika a informatika... takze da to dost zabrat...
tebe nechce timmy papat a mne jozko od vcera grca, ale ta riadne

jankando
autor
30. okt 2008

Joj, eni, ani nekecaj, ze nevies o kolke? teda vydfinovat to neviem..ale to poznaju uz i nas lovaci, tak si o tom nic nepocula...skoro kazde dieta ..podla mna kazde dieta ma koliku....to je to ked vela reve a nevied preco..kde uz ani papanicko ani prebalovanie a druhe veci nezaberaju...to je kolika..ked budem mat cas, tak ti vypisem, co som o tom citala...tem text..akusim prelozit.. 😉
as tym ckanim si riadne trafila... 😀 😀 hehheh...to nie ckanie.. 😀

malibuu7
30. okt 2008

no jani nema kazde dieta koliku... lebo kolika je ze ho boli brusko, proste ho naduva a vetry neidu vonku... ale naozaj to nema kazde dieta... ja som citala, ze sa to prejavuje vacsinou asi hodku po jedle (napr. kojeni) a tak krcovito dieta place, kope nozickami a neda sa nicim ukludnit... a trva to aj 2-3 hodky vkuse... moj jozinko sice zo zaciatku plackal, ale vzdy som ho ukludnila tak si myslim ze koliku nemal...

jankando
autor
30. okt 2008

ivi, no kazde dieta ozni nie, ale vacsina ano..ved mi tu o tom i lekar vravel... 😠
a kolika podla mna nie je len o prdoch a vetroch lebbo by potom zretelne nepisali na kvapkach , ze na vetry, koliku a bolesti..nie...ak by to bolo to iste, tak by to nrozpisovali....
neviem no..ale kazdopadne tie kvapky su dobre..i ten kekar mi vravel, ze i jeho deti to beru....

jankando
autor
30. okt 2008

a o tom placani to pravda...petik mi klop klop takto vobec neplace..iba ak je hladny

angienka
30. okt 2008

ja citala i pocula o tom ale furt som myslela tiez ze je v nom nadmerny vzduch a ako ze z toho cka 🤐 😕 no nemyslim ze to ma on zaspi a pak sa budi ale take jakeby ho strasilo daco hned mu dam dudak a je ticho a spi dalej...ale ked uz pri nom lezim ta uz kojim...
On je az moc aktivny takze ja uz ani caje na prdy nepotrebujem moc sa hybe kope nozkami tak to ide samo von 😀

angienka
30. okt 2008

mne tak na zaciatku plakal v 6nedeli aj cele noci aj cele dni a nik mi o kapkach nic nepovedal ja som nespala vobec a nosila ho na rukach...a on plakal ale bolo vidno ze ho nieco trapi 😢 teraz neviem cim to je,vooobec netusim a stve ma to...kym som len kojila tak krasne spal 😠 a aj pak p kasi celkom pekne par dni no to pekne myslim 3-4hodky ale ted uz niedoma ked som kojila na slovaci ta 7-8hod po kupani a kojeni...to bola nadhera 😵

malibuu7
30. okt 2008

no ved aj nam to vravel dr. aj kvapky nam dal saab ci jak sa volaju, ale len zo zaciatku som mu davala, zdalo sa mi ze ´je po nich nervoznejsi, tak som prestala...
eni aj mne pride ako keby sa bal tak zacne mrncat a ked ho mam v posteli tak je kludnejsi aj dlhsie pospi, hlavne ked cici citi 😒

angienka
30. okt 2008

no mna uz klepne,pred 8min som ho uspala po 2hod boji 😠 a ted pocujem ze zas zapasi ale podla mna je uz uplne hore,pojdem asi kuknut ci zas nepasie 😝
ta timmco furt s nami v posteli a tam je nekludny ta ja uz neviem co mu je...mne o ziadnych kapkach nic mudr nevravela...

angienka
30. okt 2008

nooo jasne ze bol uplne hore a snazil sa pretacat ale ja som ho ohranicila perinami aby nemohol 😒
no to bude zas noc,ale zajtra si ho babca chce vziat 😠 no co uz i ked sa aspon vyspim tak mi bude moc chybat,ale len na noc bo poobede ideme do prahy tak zas az niekedy v noci alebo vecer prideme 😝 a zajtra tam ideme na oslavu k muzovmu bratovi ta si ho hned vezmem 😵 moja zlostna lasocka...

angienka
30. okt 2008

jaaaaj no nic stale sa mi budi kazde 2minutky knika tak idem ja k nemu zalahnut... 😒

malibuu7
30. okt 2008

juuuj tak ja som teraz uspala chrobacika svojho... som mu spievala vianocne koledy 😀 tu uz asi nikto nedorazi dnes

angienka
31. okt 2008

dobre raaanko...
Tak dnes omnoho lepsia noc 😵 normalne sme hore uz a v pohodke,i ked to som sla ze ho len prebalim ale uz som fit 😕 dnes sme tolko nekrmili,semtam ududlavali ale zas az take zle ako poslednu dobu to nebolo...zlato si tu ted vyspevuje zas a ja mam casik...dnes nas caka praha tak poobede tu nebudem...

angienka
31. okt 2008

hej ivi uz vianocne??? 😀 Ta to ja mu nespievam vobec-pre istotu 🤐 aby nemal nocne mory este vacsie 😝 a spieva on mne 😉
A az tak neskoro???Ta ja nestastna uz ked o 22hej ideme spat a ty este neskor,ci to uz spal len sa prebral???

malibuu7
31. okt 2008

ahoj eni...
no on nas tak cvicu uz par tyzdnov, ze pospi ked ho vykupeme tak pol hodky, proste do deviatej sa zobudi a potom sa este hrame a rano vstavame tak ako dnes okolo 10. ale my sme mali tiez dnes vybornu noc... ani sa takmer nebudil, asi 2krat som ho kojila... no vianocne, lebo tie detske co mu spievam tak uz nezaberali...
my ideme do prahy zajtra poobede 😀
a dnes teda za chvilu ideme na prechadzku so spolubyvajucou z porodky, tak sa tesim ze ich uvidim 🙂

angienka
31. okt 2008

hej???Tak si tam pozri tie santovske oblecenicka,videla som ich tam v OC...
hej no ty sa mas,my sme sa stretli len na spolocnych vysetreniach a zo zaciatku to vyzeralo ze sa budeme stretat ale ona neni odtial...no co uz 😒 tiez taka pohodacka 😉

angienka
31. okt 2008

ta my az taku dobru noc sme nemali ale predsa pokrok... 😖

malibuu7
31. okt 2008

no uz sme doma... tak som si aj co to povybavovala co som potrebovala... no ale v parku som mu musela dat papat, lebo uz mal hlad a blizko baraku som ho musela vziat na ruky, lebo spustil taaaky krik....
eni ten santovsky oblecek som uz objednala okolo 14.11. by mi to malo prist, tak uz sa tesim... aj bodycka som objednala z nextu... tak sa tesim uz...
no my sme sa s tou holkou tiez len raz stretli na kycliach, ale pritom byva len tu kusok asi tak 15 minut cesty... tak snad sa uz castejsie uvidime....

katka755
31. okt 2008

ahojte baby tak som zase tu.aj sa tesim ze budem viac s vami no som teraz taka z toho odchodu ze mam dost a este aj z kockami som u DR bola uz mam dost,musim sa asi poriadne vyspat z toho,jooooooooooooooooooj jak ho chcem spät.........

malibuu7
31. okt 2008

kati hlavu hore 😎 i ked mne sa lahko vravi a este lahsie pise...

joj tak ena nakupuje dnes 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre