Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

majka225
31. okt 2008

ahojte babenky ja som tu len zase na skok...ako sa mete?

katka755
31. okt 2008

ivi dik za hlavu hore,ono prejde len tie prve dni su svinske,sak som ti pisala jak nanho cakam.
ahoj maji,tak ty si nas riadne opustila ako sa mame citaj a le ty napis ako sa mate bez tatka

malibuu7
1. nov 2008

ahoj zienky, tak kade sa flakate? asi si uzivate slniecko co? no tu je prekrasnych 16 stupnov (som frajerka, lebo mam novy teplomer, tak viem kolko tam je 😀 ) a aj vonku sme boli a bolo prekrasne... my ideme za chvilu do prahy, tak uz sa dnes asi neozvem...
eni tak ako vcera ste zas poriadne nakupovali?

katka755
1. nov 2008

ahojte,vy si po nakupoch behate a my sme doma mala ma este stale teploty tak vonku nemozeme,dnes upratujeme vo velkom aby skor den zbehol a tu nikde nikoho 😠 😠 😠 ja som prisla a vy zmizli

katka755
1. nov 2008

hmmm tak uz viem ivi kde si a ja ze co niesi online

angienka
1. nov 2008

zdravim,vcera som este precitala tych par riadkov ale timmy bol protiva,no nenakupovali sme moc ale obzreli veci v nexte detskom je v prahe v OC chodov,ale inac nasla som tam v detskom krame za 620kc toho santu tak vzdy sa to oplati z uk ako vacsina veci 😉
Maji akurat vcera som ta muzikovi spominala bo sme kukali ze v prahe lacne nove byty este lacnejsie nez tu tak som mu vravela ze i ty tam byvas i ked ted ze tam nesi a kati nesmut coskoro je zas pri vas... ☹

katka755
1. nov 2008

hmm eni coskoro az na vianoce
☹ ☹

katka755
2. nov 2008

baby kde ste dnes?

malibuu7
2. nov 2008

ahoj ahoj ja som tu... ale nemam drobca doma, tak idem ucit... lebo nejak nestiham 😒

angienka
2. nov 2008

aj ja som tu 😉

malibuu7
2. nov 2008

🙂 ahoj

angienka
2. nov 2008

jaaj az tak dlho tam bude???No tak to mas moc krute ja sa uz cely tyzden vzdy tesim na vikend ze sme stale spolu a cez tyzden len par hodin...
Ale ted bude super tyzden v stredu kadernik,stvrtok jedna oslava mojich menin v piatok druha a v sobotu moooozno nasi priiiidu 😵 i ked to este nevedia ci sa podari ale keby to vyslo ta parada 😎

angienka
2. nov 2008

no ivi pekne sa ty ucis 😉 😀

angienka
2. nov 2008

zeny neviem co sa to deje s tym mojim mazlickom ale na obed nam ho priniesli dala som mu banan s marhulou pak si ho vzala na kreslo a hojdala a zaspal...tak pohoda nie,pak sa zobudil po polhodke ta som sa pomazlila a tak a zas ho supla do postielky ze idem prezliest periny a on zaspal...pak sa zobudi usmeje sa na nas a len co som odniesla do pracky prat dalsiu varku uz na mna michal vola ze zas spi a este vzdy sak to uz 4hodiny co si tak chrupajdi 😠

malibuu7
2. nov 2008

hm eni ucim... este som sa nekukla do toho... ked sa neviem prinutit nejak...

asi vas eni caka rusna noc, ked cez den tak spinka...

angienka
2. nov 2008

asi hej no uz sa tesim,a nas???MNA-muzik ide do prace uz dnes vecer 😠

jankando
autor
2. nov 2008

caute mamicky..
ja len na skok mam chvilu cas..tak dufam, ze sa mate ok i deturence.
Eni tak si kupila to obliecko?
Ivi, nehnevaj sa , i ja mam zalusk na toho santu... 😉
len cakam na vyplatu a jeden voly den a kupime..i ked,..tazko teraz /leboja uz nevierm ake velkosti oblecenia Petulovi ma ku[povat, ked jemu je vsetko na niozicku - stupaj male...dupacky na 3-6 mesiacov, tak do niektorych sa zmesti, do niektorych nie..no to este 2 mesiace pred nami, tak neviem , ake cislo kupit radsej. 😠

jankando
autor
2. nov 2008

kukam, ze tu asi ziadna nie ste... 😠
uzivate caro rodinnej nedele ze 😉

katka755
2. nov 2008

ahojte,zase nikde nikoho u kazdy len na skok chodi,mne mala spinka tak mam chvilu cas inac od kedy je choza je nenozna,stale vrieska a pisti je len na rukach a este aj baska ma zlosti uz keby bola zdrava a sla do skolk.Ta Dr ma teraz pekne nastvala nie zeby jej dala hned antibiotika ale ona ake sracky a uz bude treti tyzden doma,lebo do skolky takto nemoze a tiez koli malej nechapem preco tak urobila sak jedna od druhej chyta,som na nu nasrata normalne.v piatok ked sme boli tak baske vyter hrdla urobila a az v stredu sa dozviem co s nou co jej vlastne da,kase mi jak tuberak a ona ju tak nechala na vikend. 😠 😠 😠 😠 😠 😠

toto necitajte to som sa nasrala a nevedela zastavit

jankando
autor
2. nov 2008

Kati.. 😀 😀 😀 😀 😀
uz som to zhltla..no mate tavu riadnu mudr... 😠
no ze ja sa stazujem....sak tu su este vacsie tavy su.. 😠
v stredu idem na posestonedelnu kontrolu.dpbre ze az po 8 tt.. 😀 (hlavne, ze este stale krvacam a neviem preco)a s Petulkom na prvu vakcinaciu..och, to sa obavam, ci nebude teplotovat, lebo vraj zvyknu..tak sa az bojim, pretoze rano budem v praci a joooj, sice mamca bude s nim, ale sak predsa...ja by som chcela byt.

angienka
2. nov 2008

jaaaj zeny uplne som sa zabudla na tom gimpe 😠 no hrozna som,ted nerobim nove fotky ale upravujem stare do rozmerov aby sa dali tlacit aj normalne no dava mi to zabrat 😠 😝
Aj ja som muzovi vravela ze by sme mohli kupit i ked on chcel a ja ze neee ze az o rok no ted ked ivka poslala ten odkaz ta tiez zvazujem,ked je to najlacnejsie ale v nexte v prahe ho nemali ta nemozem porovnat ale isto tu vsetko drahsie ☹
Kati pohoda sak slusna si este ta ja by ju odstrelila,chapem ta sak to je hrozne chuda i Tamka trpi s nou a ty sa na to musis kukat a keby to preslo ale to natahuje 😒 😝 jaaaj no MUDR 🙄

angienka
2. nov 2008

inaac sa strasne divim a tesim ze mi mimisek spinka 😨 podarilo sa mi ho prebudit okolo 17tej a o 20tej som ho uz uspala a pohodka len raz sa zobudil na mory a ted spinulka 😵
Jani no drzim paste 😉 ty pracante 😎

angienka
2. nov 2008

jani a to je normal s tymi velkostami hlavne zo zaciatku rastie moooc rychlo som zvedava ci dobehnete mojho obra ale to snad asi ani nie,no je to chlop jak hora 😉 zajtra dufam stiahnem nove fotky z oslavy vcerajsej tam je fesak riadny 😎
No asi uz spite aj ja by som mala no som snad zavisla,ale radsej pojdem kedze neviem ako bude milacik spat 😝

malibuu7
2. nov 2008

ahojte zienky...

tak moje drobatko si to trosku poplietlo, este nespinka... polepetko to je... zajtra ideme na druhu vakcinu hexy a prevenaru...
jani jasne ze sa nebudem hnevat nemam dovod... vsetky si kupte a potom sa ena vyhra v gimpe a hodi vsetky deturence v rovnakom oblecene do jednej fotky a bude atrakcia...
jani ja som bola na tu kontrolu asi az po 8 abo 9 tyzdnoch, lebo mi to inak nevyhovovalo, sme boli na sk... ale to je v poho...
a poviem vam perlicku... kamoska co sme lezali na jednej izbe v porodnici, tak ta sa dala dohromady pred 2 tyzdnami, teda co prestala krvacat... bezmala 5 mesiacov... 😖

malibuu7
2. nov 2008

hej kati, ten vylev nebol az taky najhorsi... 😉 aspon takto si ulav

angienka
3. nov 2008

AHOOOJ,
hej ivi dobry napad 😀 😅 😀 taky 3santovia 🙂
no dnes celkom poho noc na to ze spal toooooolko cez den,inak na papanie sa ktovie jak nebudil len tie strasenia mal dokonca niekedy ani dudak necel a skrical a sam zaspal hned za sekundu abo som ho pohladila a bolo to ☹ moja prdelka nie zeby sa mu o anjelickoch snivalo ale ktovie co ho strasi...dufam ze nie ja 😕

angienka
3. nov 2008

Tak to by som nechcela jak tvoja kamoska ja jasam ze mne to nastastie skoncilo teda MS po tyzdni teda aspon teraz to je uz 10dni tak dufam ze nedorazi 😠

Jeeezisi co ten moj drobecek prave urobil kym si tu pisem,vankus ako hracku pouziva uz dlho ale ted si ho dava na hlavinku a pride mu to vtipne a zase a odkryjem a on sa pod nim smeje 😠

katka755
3. nov 2008

ahojte tak tak dlho by som nechcela teda ani ja.ja mam teraz normalne kazdy mesiac.noc sme mali cekol dobru.idem ja kockom urobit papat az teraz ranajky lebo sme spali 😉

angienka
3. nov 2008

no a my ne a ne zaspat 😠 uz ma ale stve s tym jeho zaspavanim to je nervov kym zaspi 😝 uz hodinu sa tu trapime a on je furt hore 😖
hmmm i ja nejaka hladna a to som uz jedla 😒 a dnes budem varit na obed nejdem i ked ta moja protiva ma vytiahne isto von 😖

angienka
3. nov 2008

no skoda ze tu nieste,mne pekne spinka no o chvilku sa mi zobudi 😠 zas to tak zbehlo a som lenoch vonku sa mi tak nechce no som uz pripravena poclovecena ked sa zobudi ze ked bude zly tak pojdeme a ked nie tak vydrzime do 14tej a pak zobudime tatinka a pojdeme spolu 😉

Inac Maji ty dostanes pokarhanie co to je tak nas zanedbavat a ukazat sa tu raz za mesiac a nic nenapisat???Sme zvedave jak sa vam dari,co jak bez tatika a jak sa ma Leuska?????? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre