• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
eni ja mam od porodu taku mrchu ze ani tampony nestiham menit v noci mi az nohamy steka prve dve noci tak mam len do spchy letim
5. nov 2008 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fakt???Tak toho sa ja teraz bojim dost minule sa mi stala taka nemila vec ze som sa z toho sla zblaznit-myslim z tamponu :angry: tak som zvedava ako to budem zvladat ale plienky nosit nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No tak raz v mesiaci by som to este zvladla ale takto neeeee :angry: nechcem vobec :frowning2:
A prave mna stve ze vcera mi akoby zacala :grinning: sa len zasmejem bo to bolo asi 10kapiek :angry: a dnes pokracuje intimkou a pak sa rozbieha...no a ten 7-8den tiez nic moc ale mam a to ma stve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty sa mas kati ze sa ti trafila hned dobra ze si bola spokojna,to mna vzdy vsade dovrzali,takze som sa nasrala a ze nepojdem ale po par rokoch zas skuska a zas na prd a tak som skusala a vsade ma dovrzali :angry:
5. nov 2008 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no teraz uz vies kam ked si spokojna,moja mrcha chodi prvidelne po mesiaci len taka silna
5. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale zas davat kazdy mesiac 800kc to je dost vysoka polozka tak asi vyskusam to lacnejsie kde mi radili mamce z MK na ceskej stranke len som zabludila o poschodie nizsie-no tam kde bola muzova segra-no ona chcela hrube pruhy no tak asi tak,dufam ze tam budu robit aj normal,ale to ma ted este netrapy ved to mi taky mesiac aj viac vydrzi :wink:
5. nov 2008 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm to hej len aby ta urobili dobre
5. nov 2008 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved to :unamused:
teraz mi len podstrihla konceky ani som nechcela a ona ma nakonec prehovorila ze ten melir mi ich moc vysusil ze i tak mi odpadnu tie konce ked ich nezastrihne no ale ten 1cm je taaak vidno :angry: mam ich nad ramena az v zadu trosku pod :confounded: a ja sa snazim konecne o dlhe vlasy a ono to nejdeeeeee :angry:
5. nov 2008 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som si bola odmachlit ksicht a umyt,konecne som bola dnes poclovecena ked som sla tak medzi ludi ze som dpostala dnes tolko pochval,no stale sa zlaknem ked sa zazriem v zrkadle :grinning: no zmena no :wink:
5. nov 2008 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inac som vam ani nepodakovala za zajtrajsie gratulacie tak DAKUJEEEEM :dizzy_face: :wink:
5. nov 2008 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak asi ste uz zalezene v posteli,idem aj ja...dufam ze dnes nebude taka noc jak vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2008 o 22:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj zienky...

som brutal unavena... :frowning2: drobatko mi spinka, i ked sme doho bojovali, viac ako dve hodiny a o polnoci mi zaspal konecne.... tak som sa dala do domacej ulohy na matiku a nie a nie to dokoncit :rolling_eyes: uz mi hrabe z toho...
tak citam ze ste preberali zase kadernictva a mrchu... tak do kadernictva sa i ja chystam, len neviem kedy mi to konecne vyjde a mrcha mi stale nedorazila, nie zeby som bola nestastna z toho, praveze som happy... a skusala som aj testik robit no vysla / :grinning: takze pohodickaaaaaaaa dobru noc a vlastne aj dobre ranko vam poprajem lebo ja dnes idem s drobcom do pardubic trosku sa poflakat

a hej Eni vsetko najlepsieeeeeeeeeeeee
6. nov 2008 o 02:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoooj no kukam ivi ze pekne ponocujes,my sme dnes moc nespali zas :angry: a to som mu vcera dohovarala ze dnes mam meniny a chcem to od neho jak darcek ta sa smial malem sa nerozpucil :grinning:
6. nov 2008 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dakujem za prianicka,aj ja by som chcela do pardubic,uz ma tam volaju ale timmy je este maly a len tak by ma nepustili hned vecer domov :grinning:
Takze matiku hej??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne sa tatko vyhraza ze on to s tym studovanim myslel vazne :grinning: tak o rok ma to mozno caka,ale uvidem nejak sa mi do tej cestiny nechce...som vravela ze jedine ak najde kde mozem v slovencine :dizzy_face:
6. nov 2008 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kde ste vsetky?ja sa tak strasne nudim,deti ma zamestnavaju no idem sa zblaznit z toho ze nemam s kym kecat a vy nikde
6. nov 2008 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kati tak to idem v pravy cas :wink:
Ved uz piseme ked nie kecame...no len dokedy mi ten poklad bude spat :angry:
6. nov 2008 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no eni kecame uz kecame a mne uz aj vstala kocka,teraz
6. nov 2008 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ta sme dokecali jedna sa ucit isla a druhej muz prisiel a ta pracujuca trieda spiaby bola fit.a jaaaaaaaaaaaaaaaa??????
6. nov 2008 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:angry: :angry: n :angry: :angry: :angry: :angry: l :angry: ú :angry: úúú
6. nov 2008 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Baby, dodala som fotky...kuknite
6. nov 2008 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
babky..konecne som vas doluskala..
enik, petik ma 59 cm,... :wink:
pridala sm nejake fota, ale nie su aktualne..cez vikend pofoyime, bo pravdu mas, ze budeme lutovat..tak dozenieme a potom dame vyvolat..tu tak fjane, ze cim viasc das vyvolat, tym menej ta stoji jedna fotka.. :wink:
7. nov 2008 o 01:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
pracujuca trieda sa teda luci pre dnesok, ide spinkat, lebo rano o 5.30 vstava..
dobru nocku vam i vasim deturencom
cez vikend popisem viac...mam volno.. :wink:
7. nov 2008 o 01:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj janul jaky ste zlaty tam co si asi v pyzame.no a mamku mas riadnu kocku kolko ze ma najstarsi surodenec?
nezabuni poslat najnovsie nech ho vidime a co tak ponocujes?
7. nov 2008 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ta co baby kde ste dnes?
7. nov 2008 o 11:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdravim,tu som ale neviem dokedy to vydrzim bobicek mi nechce zaspat tak tu vedla mna v postielke poloplace polokrici no nechcamvam ho tak :cry: hoc ja nerada ale je to hruza s tym jeho spanim a uz ma nebavi hodinu uspavat ale len kym nekrici moc...
Idem sa vrhnut na album janu ale najprv ho utisim som hrozna nenecham ho plakat :angry:
7. nov 2008 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz je to na dobrej ceste snad uz zaspi,len ci si neda len tu slavnu polhodku a pak konec :angry:
7. nov 2008 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani pekne fotecky pristane vam to tam no najviac tomu cumacickovi krasnemu :wink: je to zlaticko a ten zajacik kostym ci co to je je krasny :grinning:
7. nov 2008 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooo tak kde ste teraz frajerky :angry: bifla isto sprta zas a pracujuca trieda chrape,no hruzas-janu dnes sa na teba segra pytala a ja nemala cas a ona furt ze co jak sa mas a co nove ze ta uz nespominam ci nic o tebe neviem no a ze ta mam pozdravit :wink:
Katus tak snad dorazis,co???Dnes mam vsezravku furt daco trepem do seba a teraz sa citim jakeby som mala prazdne brusisko,nic sa mi ale nechce robit ale asi pojdem navarit morcacie rizky marinovane sme kupili no nejak som lenivy po takej drine...ludia nasi o 3-4hod budu tu :dizzy_face:
7. nov 2008 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ti dam ze bifla sprta... som dnes v skole bola od rana od 8 do vecera do 8
7. nov 2008 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jooooooj chuda ja ze ty sa ucis a ty dnes tak trpela.no bifla neeeeeeeeee jej to pali
7. nov 2008 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravim,tak palicka :wink: tak si sa trapila hej to tak dlho mas???No aspon ze tak jeden den sa to da zvladnut ked len raz v mesiaci...
Nasi su uz tu dosli o 22hej stastne a uzivaju si timmycka a vraj si vymyslam lebo je to hotovy anjelik v noci ze vobec nezlostil
8. nov 2008 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok