Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
5. nov 2008

eni ja mam od porodu taku mrchu ze ani tampony nestiham menit v noci mi az nohamy steka prve dve noci tak mam len do spchy letim

angienka
5. nov 2008

fakt???Tak toho sa ja teraz bojim dost minule sa mi stala taka nemila vec ze som sa z toho sla zblaznit-myslim z tamponu 😠 tak som zvedava ako to budem zvladat ale plienky nosit nechcem 😝
No tak raz v mesiaci by som to este zvladla ale takto neeeee 😠 nechcem vobec ☹
A prave mna stve ze vcera mi akoby zacala 😀 sa len zasmejem bo to bolo asi 10kapiek 😠 a dnes pokracuje intimkou a pak sa rozbieha...no a ten 7-8den tiez nic moc ale mam a to ma stve 😝

angienka
5. nov 2008

ty sa mas kati ze sa ti trafila hned dobra ze si bola spokojna,to mna vzdy vsade dovrzali,takze som sa nasrala a ze nepojdem ale po par rokoch zas skuska a zas na prd a tak som skusala a vsade ma dovrzali 😠

katka755
5. nov 2008

no teraz uz vies kam ked si spokojna,moja mrcha chodi prvidelne po mesiaci len taka silna

angienka
5. nov 2008

no ale zas davat kazdy mesiac 800kc to je dost vysoka polozka tak asi vyskusam to lacnejsie kde mi radili mamce z MK na ceskej stranke len som zabludila o poschodie nizsie-no tam kde bola muzova segra-no ona chcela hrube pruhy no tak asi tak,dufam ze tam budu robit aj normal,ale to ma ted este netrapy ved to mi taky mesiac aj viac vydrzi 😉

katka755
5. nov 2008

hmmm to hej len aby ta urobili dobre

angienka
5. nov 2008

no ved to 😒
teraz mi len podstrihla konceky ani som nechcela a ona ma nakonec prehovorila ze ten melir mi ich moc vysusil ze i tak mi odpadnu tie konce ked ich nezastrihne no ale ten 1cm je taaak vidno 😠 mam ich nad ramena az v zadu trosku pod 😖 a ja sa snazim konecne o dlhe vlasy a ono to nejdeeeeee 😠

angienka
5. nov 2008

tak som si bola odmachlit ksicht a umyt,konecne som bola dnes poclovecena ked som sla tak medzi ludi ze som dpostala dnes tolko pochval,no stale sa zlaknem ked sa zazriem v zrkadle 😀 no zmena no 😉

angienka
5. nov 2008

Inac som vam ani nepodakovala za zajtrajsie gratulacie tak DAKUJEEEEM 😵 😉

angienka
5. nov 2008

tak asi ste uz zalezene v posteli,idem aj ja...dufam ze dnes nebude taka noc jak vcera 😝

malibuu7
6. nov 2008

ahoj zienky...

som brutal unavena... ☹ drobatko mi spinka, i ked sme doho bojovali, viac ako dve hodiny a o polnoci mi zaspal konecne.... tak som sa dala do domacej ulohy na matiku a nie a nie to dokoncit 🙄 uz mi hrabe z toho...
tak citam ze ste preberali zase kadernictva a mrchu... tak do kadernictva sa i ja chystam, len neviem kedy mi to konecne vyjde a mrcha mi stale nedorazila, nie zeby som bola nestastna z toho, praveze som happy... a skusala som aj testik robit no vysla / 😀 takze pohodickaaaaaaaa dobru noc a vlastne aj dobre ranko vam poprajem lebo ja dnes idem s drobcom do pardubic trosku sa poflakat

a hej Eni vsetko najlepsieeeeeeeeeeeee

angienka
6. nov 2008

ahoooj no kukam ivi ze pekne ponocujes,my sme dnes moc nespali zas 😠 a to som mu vcera dohovarala ze dnes mam meniny a chcem to od neho jak darcek ta sa smial malem sa nerozpucil 😀

angienka
6. nov 2008

a dakujem za prianicka,aj ja by som chcela do pardubic,uz ma tam volaju ale timmy je este maly a len tak by ma nepustili hned vecer domov 😀
Takze matiku hej??? 😝 mne sa tatko vyhraza ze on to s tym studovanim myslel vazne 😀 tak o rok ma to mozno caka,ale uvidem nejak sa mi do tej cestiny nechce...som vravela ze jedine ak najde kde mozem v slovencine 😵

katka755
6. nov 2008

ahojte kde ste vsetky?ja sa tak strasne nudim,deti ma zamestnavaju no idem sa zblaznit z toho ze nemam s kym kecat a vy nikde

angienka
6. nov 2008

Kati tak to idem v pravy cas 😉
Ved uz piseme ked nie kecame...no len dokedy mi ten poklad bude spat 😠

katka755
6. nov 2008

no eni kecame uz kecame a mne uz aj vstala kocka,teraz

katka755
6. nov 2008

ta sme dokecali jedna sa ucit isla a druhej muz prisiel a ta pracujuca trieda spiaby bola fit.a jaaaaaaaaaaaaaaaa??????

katka755
6. nov 2008

😠 😠 n 😠 😠 😠 😠 l 😠 ú 😠 úúú

jankando
autor
6. nov 2008

Baby, dodala som fotky...kuknite

jankando
autor
7. nov 2008

babky..konecne som vas doluskala..
enik, petik ma 59 cm,... 😉
pridala sm nejake fota, ale nie su aktualne..cez vikend pofoyime, bo pravdu mas, ze budeme lutovat..tak dozenieme a potom dame vyvolat..tu tak fjane, ze cim viasc das vyvolat, tym menej ta stoji jedna fotka.. 😉

jankando
autor
7. nov 2008

pracujuca trieda sa teda luci pre dnesok, ide spinkat, lebo rano o 5.30 vstava..
dobru nocku vam i vasim deturencom
cez vikend popisem viac...mam volno.. 😉

katka755
7. nov 2008

ahoj janul jaky ste zlaty tam co si asi v pyzame.no a mamku mas riadnu kocku kolko ze ma najstarsi surodenec?
nezabuni poslat najnovsie nech ho vidime a co tak ponocujes?

katka755
7. nov 2008

ta co baby kde ste dnes?

angienka
7. nov 2008

zdravim,tu som ale neviem dokedy to vydrzim bobicek mi nechce zaspat tak tu vedla mna v postielke poloplace polokrici no nechcamvam ho tak 😢 hoc ja nerada ale je to hruza s tym jeho spanim a uz ma nebavi hodinu uspavat ale len kym nekrici moc...
Idem sa vrhnut na album janu ale najprv ho utisim som hrozna nenecham ho plakat 😠

angienka
7. nov 2008

uz je to na dobrej ceste snad uz zaspi,len ci si neda len tu slavnu polhodku a pak konec 😠

angienka
7. nov 2008

jani pekne fotecky pristane vam to tam no najviac tomu cumacickovi krasnemu 😉 je to zlaticko a ten zajacik kostym ci co to je je krasny 😀

angienka
7. nov 2008

halooo tak kde ste teraz frajerky 😠 bifla isto sprta zas a pracujuca trieda chrape,no hruzas-janu dnes sa na teba segra pytala a ja nemala cas a ona furt ze co jak sa mas a co nove ze ta uz nespominam ci nic o tebe neviem no a ze ta mam pozdravit 😉
Katus tak snad dorazis,co???Dnes mam vsezravku furt daco trepem do seba a teraz sa citim jakeby som mala prazdne brusisko,nic sa mi ale nechce robit ale asi pojdem navarit morcacie rizky marinovane sme kupili no nejak som lenivy po takej drine...ludia nasi o 3-4hod budu tu 😵

malibuu7
7. nov 2008

ja ti dam ze bifla sprta... som dnes v skole bola od rana od 8 do vecera do 8

katka755
7. nov 2008

jooooooj chuda ja ze ty sa ucis a ty dnes tak trpela.no bifla neeeeeeeeee jej to pali

angienka
8. nov 2008

Zdravim,tak palicka 😉 tak si sa trapila hej to tak dlho mas???No aspon ze tak jeden den sa to da zvladnut ked len raz v mesiaci...
Nasi su uz tu dosli o 22hej stastne a uzivaju si timmycka a vraj si vymyslam lebo je to hotovy anjelik v noci ze vobec nezlostil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre