Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
8. nov 2008

Ahojte baby,
no ja dnes volno, cize mam trocu cas na konika.. 😉
Kati, mamca vyzera dobre, to vies..ma to po mne.. 😀 😝 ale nie...najstarsi surodenec ma 30 rokov... 😉
Eni, no curkusik je moj zlatucky..to zajacikovske, to je isuska taka.. 😀
Dnes ked pride tato z prace, sa mi nabija baterka do fotaku, tak pofotime a pak pridam.. 😉
Ivi..ja ta normlane obdivujem jak sa dokazes a ucit a mas asi chut, ked to robis..ty vole...ja teraz, pri Petkovi, no neviem, neviem, ci by ma to neprestalo asi bavit... 😠

jankando
autor
8. nov 2008

Babky, po tom nasom prvom ockvoani bol Petrik riadne mrzuti....
a neviem, ci to z toho,alebo proste ochorel..klopiklop..uz je to lepsie ,ale ocka mu strasne slzili, z nosteka mu tak liali sopliky a tazko dychal..joj..tak Calpol sme len davali ..a uz lepsie, ale mozno este bude potrebovat jednu davku..
zacali sa i nam nespavosti..ale zlaticko nechce pajat cez den skoro vobec..a ked zaspi, tak spi len chvilu, stale ho nieco prebudi..nejaky nas hluk alebo co... 😠
no a v noci sa da...
teraz tu pri mne spinka, asi dospava vserajsok..to dufam, ze noc nebude bojovna.. 😠

jankando
autor
8. nov 2008

Jeej, eni, tak ty mas rodicov doma, hej?
tak ich pekne pozdrav od janka... 😉
a segricku tiez....ze nech uz i ona robi, aby ja som teraz bola zvedava... 😉 😀
to ti verim, ze si vasi uzivaju timmyka...jak moja mamca..vkuse s nim je, este mi i kaze, nech ho na noc dam k nej, ze aspon sa vyspim...ta sem tam je v noci s babickou..a zaujimave , ze pri nej je jak andilek ...jak uz pride mamicka, tak jak maly certik vie byt.. 😉

jankando
autor
8. nov 2008

Eni, este predtym si sa pytala, ze kolko meria Sean, tak meria 59 cm...
no a kupila som mu dupky po doma na 3-6 mesiacov, a i tie mu tak akuratne na nozicku - stupaj..
tak skusim kupit uz normlane na 6-9 alebo na 9-12 mesiacov, budu trochu velke, ale aspon nech nekrci tie jeho prsteky.. 😵

jankando
autor
8. nov 2008

tak ja si dnes pekne monologujem
Katusu zamestnavaju 2 baby, Ivca mozno studuje.., enus uziva rodicov...majca, ta len sem tam dojde...
tak ja teraz mozem sama so sebou pokecat.. 😀
baby, i vy dodajte fota, nech mam na co kukat...ked uz sa tu tak nudim a monologujem.. 😀 😉

katka755
8. nov 2008

ahoj janul no konecne si tu a y fuc ja len na skok treba mi ist na nakup.ivca aj dnes ide do skoly.
nooooooooo tvoja mamka je teda riadna kocka na to ze uz ma takeho najstarsieho ci najstarsiu.teeeda povezd jej ze ju obdivujem nech da recept aby som aj ja taka kocka bola v jej veku.nemam vela fotiek no ked bude cas tak pridam

jankando
autor
8. nov 2008

Ahoj Kati, jejda, ty si tuna...ja ze uz nikto..
no mamca ma najstrsieho syna.. 😉
no moja mamca by ti dala recept...heh..ona, co tak nezdravo zije..same sladkosti zboznuje... 😀 😝 ale zrejem 4 deti ju dost poprehanali a vela prace..tak si ja myslim...
tesim sa na fotecky..ja tiez nemam vela fotiek, ale musim napravit to, bo jak Ena pisala, budeme lutovat..

malibuu7
8. nov 2008

ahojte...
tak ja i dnes idem do skoly, ale až o 3 mi zacina... tak este sme doma... ale mozno sa vam ozvem potom..
jani nechce sa mi az tak strasne, uz ma nebavi sa ucit, ako do skoly by som chodila, lebo vsak tam sranda... no to ucenie 🙄 ale strasne to chcem dokoncit takze asi tym to bude, ze som tak odhodlana... a uz len 1, 5 roka, ked si to nepredlzim 😝 tak snad to zbehne rychlo a uspesne

jankando
autor
8. nov 2008

No Ivi, tak prajem vela zdaru..
potom ti to isto bude stat za to..tie pismenka pred menom, ze.. 😉

jankando
autor
8. nov 2008

Eni, a to je velky program ten scrap, ci nie?
bo chcem i ja..sa naucit ..teraz mam volno a niet co robit..tak by som mohla sa zaucat..nie..ty bys mi rady mohla davat..
no skus poradit ..

jankando
autor
8. nov 2008

to dufam,ze by som ziaden virus nemala stihnut, ci hej?
je to tazke robit tie fota?

jankando
autor
8. nov 2008

hm..tak si zapllnim asi sama stranku.. 😠 😠 😠 😠
nikoho nikde..

jankando
autor
8. nov 2008

no k sakru..vykukujem tu , ci nenapisete nieco a nic...
vsetci si vikend uzivate po svojom... 😠
a ja mam konecne trochu volna ...petik je s tatomv obyvacke, mamca sla na navstevu do brata a ja sa nemozem odtrhnut od pc.. 😠

angienka
8. nov 2008

zdravim,
tak my sme dnes slavili vo velkom moje meniny ta som piekla kolace a chlebiky a pak oslava ta nebolo cas,ted mamka uspava timmca...
My uz davame gel na zuby bo uz mu ide,smeje sa a z nicoho nic zacne tak zalostne plackat a cpat si rucky a hryze nas celych 😵 chuda moje ☹

angienka
8. nov 2008

jani je to velke hej ked to robis v gimpe,jasne zaucim ta na to ked mas zajem 😉
ted mam chvilku cas i ked maly nespi,no nasi nejaky unaveny po oslave ta asi budu chciet ist hajat o chvilu ne jak vcera sme do 1nej boli hore my s mamkou sme pak zalahli a chlapi este kukali telku 😝
Hej pozdravuju oni teba som im dnes rozpravala co a jak sa mate aj ze pri tebe mamus tam a ze makas a aj foto pozreli 😎

angienka
8. nov 2008

jani nemala by si ale stat sa moze chytit ten virus a nemas nainstalovany antivirak???

angienka
8. nov 2008

no ted asi ja pomonolugujem ale neda mi sa nepochvalit ze asi som taaaka dobra bola ked som tak drahe darceky podostavala 😎 no poviem vam na to ze to boli meniny ta ani pod stromcekom tolko veci necakam 😉 naozaj sa vydarili a tato mi este dokupit siel...

jankando
autor
8. nov 2008

Cauko eni
no mam antivirak, stihala som nejaky gimp, ale neviem co to a na co to je .. 😀
no eni, vidis, jak ti dobre..take dobre meninky..asi si bola cely rok dobra , co 😀 ?
waw, tak gratulujeme k prvym tlaceniam sa ...zubkov myslim... 😉 prve rastu dolne?ci kde sa mu to derie?
joj, jak ti dobre, ze mas rodicov co..pri sebe..
my tiez o chvilu budeme slavit ...mamca ma 16.11 narodky..tak uz tortu ma objednanu, len teraz neviem, kde urobime oslavu..ci u nas, alebo u bracha..ale tesim sa..
to bude obzer party.. 😠 😠 😠 😠 😠
i ked by so diet mala drzat..bo nedobre so mnou..
rozhodla som sa ist plavat, len nik nehce ist so mnou, bo john nevie plavat...bracho bez zienky nepojde a ona tiez nevie plavat..tak asi stihanem mamcu cez vikend..tu vraj oproti nasmu bytu je skolske kupko..tak musim pozistovat...

jankando
autor
8. nov 2008

a este pozdravuj family...

jankando
autor
8. nov 2008

Baby, bracho so svagrinou mi kupili krasne obliecko na krstiny, len skoda, ze kupili 0-3 mesiacov..a uz to poriadne ani obliect nemozeme... 😠 😠
krstiny sme planovali na januar..ale asi to nechame na neskor..takze ak nevynosime to pekne obliecko, dneska som Petika do toho naobliekala, chudacik, kosielku som okolo krku ani zapnut nemohla, to by sa udusil..no ale luto mi bolo , ze to nevynosime....tak aspon na chvilu..fotky narobit.. 😀
idem ich skusit pridat.. 😉

malibuu7
8. nov 2008

ahojky...
tak som tu... sice este peciem, ale mam trosku casu, drobco sa hra s hrackami, tatko dava pozor na neho...
jani cakam na fotocky, sa tesim...
a hej jani to bude, az budu pismenka pred menom.... no vlastne i teraz mam 😀 ale len dva, potom budu tri... tak to bude stat za to 😎

angienka
8. nov 2008

taak timmco s babi uz spia,ja uz vykupana a prezrana no neviem ci ist spat ci kus pobudnut tu 😕

angienka
8. nov 2008

ja tiez mam nove fotky mozno pridam,ale niesu nic moc a mam vyzehlene vlasy ta ten melir az tak dobre neukaze ale je super ked uz ja som spokojna s vlasmi az na to ze by mohli byt dlhsie no 😠
tak idem nakuknut do albika janu a pak mozno pridam...
a co pecies ivi???Ja take dobre kolace dnes napiekla a musim sa pochvalit ze jeden z tych darov od nasich je super multifunkcny robot moulinex 😵 uz som vyskusala no pecka 😉

angienka
8. nov 2008

jani no nadhera fotecky 😵 😎 fesak je poriadny 😵

jankando
autor
8. nov 2008

Ivi, jedno stale zavazi.. 😉 😀
uvidis, jaky respekt pak dostanes...no mala by si.. 😉

jankando
autor
8. nov 2008

eni, ja uz vam stihla kuknut do alba..jej, jaky je timmyk uz veeeliky..frajer nenormalny...a super kresilko ma..krasne...

angienka
8. nov 2008

pridala som nove fota,no omylom som dala aj mna samu ta rychlo urobte kuk bo ju stiahnem,neni moc podarena a som bez timmycka 😉 no zajtra budu lepsie snad 😝

jankando
autor
8. nov 2008

ja idem baby, zajtra na nakup a chcem to listkove cesto a nieco upiect..ked ja este neviem pouzivat nasu ruru tuna...tak ale musim zacat..aby ze mam do roboty na desiatu 😀 😝 😀 😀

angienka
8. nov 2008

to moje kreslo 😎 rozoveeeeeeeeeeee,sak som uchyl zatazeny na ruzovu 😀 musi byt aj v obyvaku moja farba 😵

angienka
8. nov 2008

jani mi tu v tom byte mame hroznu rruru furt sa mi to specie abo no hruza stara plynova este na zapalky 😠 ale dnes mi to vyslo mnaaaaam 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre