Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
8. nov 2008

enus, fajne vlasy mas..mne sa velmi paaci tak..i mna mamca prehovara, nech si necham odrast svoje vlasy a do toho melir, ale ja sa sama neviem takto predstavit... 😠 doma dusim uz zo pol roka 2 farby cierne a niet kedy sa ofarbit..radsej pri pc sa ponudim.. 😠 😠 😠 😠
kukam, eni, ze mamca zm,enila uces.. 😉 kocka je.. 😉

jankando
autor
8. nov 2008

no prave eni, ta na zapalky je dobra..a my tiu elekricku a este ju neviem pouzivat, bo furt jak pecieme, ta pecie len z vrchu..skusala som prirucku studovat, ale zistila som, ze to len zaruku studujem.. 😠

jankando
autor
8. nov 2008

eni, kazdopadne pekne kreslo..ci uz tvoje a ci timmyho,,ale je pekne..akurat mi divne bolo, ze ruzove a timmyk?? 😕 😨

angienka
8. nov 2008

elektricka je najlepsia prave jani a plynove stare su na hovno pripekaju spodok a ten cierny jak uhol a vrch surovy ta musim davat tepsu do 2plechov pod to 😉

angienka
8. nov 2008

mne muzik kupil i ked by som ho necela za taku cenu a ze sa len spyta na nho a objednal ho 😠

jankando
autor
8. nov 2008

no ta my v byte u nas doma mame plynovu a ja na nej vedela..a tu mame elektr. tak u bracha jak sme zili, tak som si tam zvykla..len tu teraz mam cudnu...s prave mne napr. francuzaky v plynovej fajne vyjdu a v elektr. vysuchnute a pripalene..ja neznam..

jankando
autor
8. nov 2008

mas dobreho muzika.. 😉 😉

jankando
autor
8. nov 2008

Ivi, tak sa uz pochval co pecies,...nech si chute aspon narobim.. 🙂
a uz ti dosiel ten santovsky obliecok?
eni , tys objednala?

jankando
autor
8. nov 2008

eni, ty sa vies vynajst..ze 3 plechy este..mna by take nenapadlo..ja by asi radsej uz nepiekla.. 😀 😀 😀 😝

angienka
8. nov 2008

hej som skusila prave tie listkove satocky sa mi tak priskvarili ze az uhlie z nich opadavalo ta som dala dalsi plech a bolo to pekne fajne,ale na hranolky som vcera nedala a boli cernoskovia 😠 ta som sa najedla no co uz som musela zjest pripalene bo som nemala cas som musela pratat 😝

angienka
8. nov 2008

neobjednala som ale vraj objedname nemala som cas hkladat tu stranku a som sa tiez na velkost chcela spytat jaka je bo od nextu nemame ziadnu vec este ta jake maju cislovanie ci klasicke anglicke alebo co za velkost objednavalaa ivus a kolko cm ma jozik 😉
No ivka asi nedorazi...
ta my dolu mali elektricku ale senzace a tota na zapalky paaani ta to jak v dobe ladovej 😝

jankando
autor
8. nov 2008

😀 😀 😀 eni,m ja by brala pak dobu ladovu..
v nexte su klasicke anglicke cislovania,,,na mesiaciky...ja este nemozem kupit lebo este neviem ake cislo budeme potrebovat...
vy mate kolko centakov uz?

angienka
8. nov 2008

netusim kolko ale viem len to ze je to viac nez 71cm...no ja by som vzala 9-12mes uz take kupujeme ale oblecie niektore aj 6-9mes...

jankando
autor
8. nov 2008

normalne som mu teraz kupila dupky na 3-6 mesiacov a stale su na chodidlo malicke... 😠 😠 tak asi kupim zajtra ak nezaspim a pojdem do mesta, tak skusim najst na 6-9m (ani neviem, ci take nieco maju) alebo az na 9-12 mesiacov..bo sranda velka s mojim synatorom.. 😀
svagrina mu uz nakupila podbradnik a ponozticky ci papucky na vianoce..myslim vianocne...tak a mne sa strasne paci to obliecko..len neviem ake cislo budeme vtedy nosit..
este nam treba stomcek kupit..uz som si niekde vyhliadla..tak y pekny..lesky bol..a velky hlavne..mne sa uz nepaci amalicke..nech mame poriadne vianoce.. 😉 no a stale rozmyslam, ako vyzdobit...ked mne sa stale pacilo ako ked my sme boli deti, tak same salonky a kolecki epo stroceku boli..a to malo take caro..nez teraz same umeliny po stromceku..my sme milovali vianoce..stale sme povyzierali koleckie a salonky zo stromceka...a zabalili papier naspat.. 😀 😀 😀 vyzeralo to , akoze su plne.. 😀 😀 to nikdy dlho nevydrzalo..ale take detske caro to malo..apon pre mna..

angienka
8. nov 2008

hej jani je na 6-9 sak ja kopu veci z anglicka mam,co mi segra kupuje bo neodola 😉
no u nas tiez tatko chce obrovsky a zivy a my tu mame vysoke steny ta ktovie co nam donesie domov prej 2metrovy je maly ze chce velikansky ta to bude ho vyzdobit 😠
Hej aj my sme tak robili a mamka na nas kricala pak ze to zle vyzera a este ze nesu vianoce a stromik uz vyzraty ta mne sa toto nepaci moc-asi nedame ani my doma uz nedavali len kolekcie a salonky pod stromcek 😉

angienka
8. nov 2008

mno nic ja sa pozberam do hajan nasi tu uz spia a ja tu datlujem,tak sa lucim pre dnesok...

jankando
autor
8. nov 2008

Eni, i my jak vyrastli tak sme uz len ozdoby davali...
no ale u nas nebolo vidno, ze su vyjedene tie kolecki.e.lebo my sme ich balili spat tak, aby vyzerali, ze su plne.. 😀 😀 😀 😀 😀 vychcanci sme boli..hehe
no zivy..to ma caro svoje a este i vonu..i mne by sa pacil..ale my kupime umely radsej.. 😉

jankando
autor
8. nov 2008

eni, tak bru nocku..i rodinke...a timmymu posielame bocu.. 😵

malibuu7
8. nov 2008

juj babky tak ste toho popisali....
eni teda to ani nie si ty s tymi vlasmi rovnymi... a mamka tak nakratko sa dala ostrihat? to jej nebolo luto? no a to kreslo je bombove
tak som piekla jablkove satocky, bo som mala taaaaku chut, no nakoniec som si nedala lebo manzel dnes robil pstruhy, tak som taka plna bola ze nic do mna nevoslo, no ale bude na rano...
inak to obliecko mi dojde o tyzden a objednavala som 6-9 mesiacov velkost... tak uvidime...
no baby i my tak so salonkami sme robili, zabalili naspet aby akoze nic... ale vzdy sme vyjedali ako prve tie zo zadu aby nebolo vidno... 😀 no a potom tiez uz iba pod stromcek sme davali kolekcie nie na stromik, ale to uz neni ono...

malibuu7
8. nov 2008

jani no pfuj pfuj pfuj ta jaky on je frajer v tom obliecku na krst, no zasnem 😎

jankando
autor
8. nov 2008

ivi..presne, i my tak..najprv zo zadu, co nie je vidno..akurat tak spominam, bozinku, to som tak pokradomky barla zo stromceka, aby nezistila..to bo riaden vtedy adrenalin. 😀 😀 😀 😀
No IVi....asi posutazime vsetky tri, ktory bude Katkin zat.. 😀 😀 😀 😀 hehe
Ivi,a to si objednavala z uk to oblecko? ci z cz? bo sami zda , ze je next i v cz..ci nie?

jankando
autor
8. nov 2008

Zajtra chcem ist do mesta , ked John nebude vymysat, bo jemu sa nechce so mnou po obchodoch chodit a robit mi vesiak.. 😀 ale musim na neho byt dnes dobre.. 😝 a mozno pojde...tak skocim do nextu, ale pochybujem, ze to budu mat v obchode..asi mi povedia, ze si to mam objednat tiez. 😠
a ja tiez asi vezmem , rozmyslam, na 6-9 alebo 9-12 m... 😀

jankando
autor
8. nov 2008

Joj, zeny
az nedobre mi je pocuvat respekt. citat, ako vyvarujete a vypekate..a ja nic.. 😠 😠 😠 😠
no musim i ja zacat. 😉
zajtra kupim to listkove cesto a poplnim..
robili ste i s nejakym dzemom? ja by skusila...ci s cim je to najlepsie?okrem jablk?

angienka
9. nov 2008

zdravim,
Najlepsie je to so slivkovym lekvarom,potom s jablkami skoricou a hrouienkami a pak to robim s tvarohom skorica hrozienka tiez riadna mnamka len ted mam tvaroh zakazany...
Vcera som si dala z dezertu 2kusky a dnes ma 3velke vyrazky 😠
Jani next tu je v prahe v chodove ale ten santovsky som tam nenasla,chcela som omrknut nazivo a aj cenu ale tu by bol drahsi i tak...jani tebe zbytocne 9-12mes,akurat som kukala ako timmy rastol a kolko mal c m a kg,tak v 6tyzdnoch mal uz 63cm a vazil 6080g a v 3mes uz mal viac nez 2nasobok svojej novonarodeneckej vahy 8060g a 69cm 😀 no mam obra 😀

angienka
9. nov 2008

my tiez brali zo zadu zo stromiku ale ked sme sa traja pustili ta za 2dni bolo po kolekciach

malibuu7
9. nov 2008

ahojote

jani objednavala som to cez jednu paci tu v cz, ale ona to objednava c uk...
no Katkin zat??? hm tak my uz mame s Tamkou skusenosti... uz na sebe takmer lezali aj za rucky sa chytali 😀 😝
Eni a kolko mal Timmy dlzku ked sa narodil???

jankando
autor
9. nov 2008

Eni, waw,,tak teraz mate kolko kil m ked v 3 mesiacoch ste mali uz 8?
super rastie , chlapisko jeden.. 😉 to bude velky silak.. 😉
Ivi..tak vy takto hej, uz...predbiehate nas riadne..hej..no toto. 😠
cize asi tamka ma uz vybrato... 😠
no neva...ja tu mam kamosku, co by mala rodit teraz prave niekedy ..uz prenasa...a chystame sa s Petkom na jej dceru.. 😀 😀 😀 😀 😀 stale s nou srnadujem, ze je Petulova svokra.. 😀

jankando
autor
9. nov 2008

Och, eni,ja hrozienka neznasam z duse...
ale tvaroh hej, posledne ked som to skusala, tak sa nevydarili..ale teraz som sa prichystala na dzem...tak uvidie co z toho vznikne... 😉

jankando
autor
9. nov 2008

zase vas nikde 😠

malibuu7
10. nov 2008

ajoj žienky,
čo to čo to? Nikde nikto... 😢
my sme boli v meste, stale daco vybavujem na zdravotnej, socialnej, no je to hrozne... ako po uradoch....
a co vy? co mate nove? ako spia deturence?
my sme sa dnes od 4 do 6 hrali 🙄 neviem co to na neho prislo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre