Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
10. nov 2008

cao zeny,
tak moj synacek je vycurany ted mi nasi vobec neveria ze on vie byt aj zly pekne spinka v noci a najlepsie ze i cele dni z celeho dna spi asi 20hodin a ked sme sami ta tak 2 x si da polhodinovku za den 😠
Hajzlik moj mrnavy...
Ted sme boli zas na prochajdu a na nakup,fuuuj a zas som sa prezrala nic nerobime len jeme 😀

angienka
10. nov 2008

jani ta ja hrozienka milujem aj same ich papam ked doma net nic sladke 😀 no moj muz tiez nerad 😝

jankando
autor
10. nov 2008

Eni, ble..to i moja mama rada hrozienka..
ja nee...
ja furt na nu kricala jak davala do kolacov..ble
Baby, joj , vy furt po prechadzkach..ja vobec nechodim....a ked ideme niekam, tak len doauta a tak.. 😠
a tu brutalna zima 😠

angienka
10. nov 2008

jani ty asi ted na nic casu nemas,co???Ta na prechadzky ani nemysli 😉
Tu je pekne fajne dnes bolo teplucko,no muz mi kupil novu bundu ta som caja ale sparena jak knedla v takom teple,no predsa mi nova bunda nebude doma na vesiaku 😀

katka755
10. nov 2008

caute baby uz sme doma vcera sa nam nechcelo ist vecer domov tak sme ostali na noc u mamci.ale dnes nam az fajne konecne sme niekam vypadli na noc.a konecne som aj z mamou,bola viac.mame choru babku a teraz k nam mama chodi menej lebo je v kuse pri babke,tesim sa ked k nej idem no pridem stamad uplne mimo ked na nu tak pozeram trapi sa kazdy dnom viac a viac,uz len lezi a vsetko okolo nej robia.odchadzam od nej vzdy z myslienkou ci ju este uvidim.
zajtra ide baska uz do skolky tak som rada ze bude trocku klud,len aby zase chora nebola.no bol dnes aj brat z malou u tej nasej Dr.tak ani jeho malej nedala antibiotika,no msi mat decko teploty aby dala lieky sa zblaznila uplne

katka755
10. nov 2008

akurat som malu uspala tak idem konecne aj ja a pre istotu asi tatkovi napisem neh robi aj on budicek aby sme nezaspali

malibuu7
10. nov 2008

ahojte...
jani no mas to perne teda riadne... stale v praci, tak to na prechadzky ani nepomyslis a este ked zima... my chodime denne vonku, i ked zima... ale tak vyvetrat sa musime... drobcovi v kociku zima nieje a ja ze trosku vymrznem, nevadi 😎
eni jak si pisala ze timmy mal tolko centimetrov v cca 6 tyzdnoch, tak mi to je divne... ze za tak kratku dobu (par tyzdnov) vyrastol viac nez za par mesiacov... to sa asi sekla sestra ked ti ho merala, nie?
kati no mate to tazke... s mamcou si teraz malo... s babcou je uz nie dobre... bez muza... teto zlata jak ty to vobec zvladas??

katka755
10. nov 2008

neviem ani netusim ako niekedy mam pocit ze sa krutim dokola,no je to tak kazdy mesiac mam ciel hovorim si stale uz len tolko a je oma a zase pride a a pojde a ja som tak kde so skoncila.nikedy mam z toho tak divny pocit no ale lubime sa a viem ze to robi pre nas on sa tam trapi tiez,niekedy sa mu nechce ani volat ked pocuje deti kricat,tak sa az sekne a najradsej by skoncil.jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj tatko sa o tom pise

angienka
11. nov 2008

zdravim,
nie nie kati nesekla sa timmco straaasne rastol zo zaciatku a priberal sak sa nestacili divit ze len kojim a on tak rastie a vazi 😉 az na 68cke sa zastavil a vynosil ved som pisala ze 62ku sme nenosili ani tyzden 😀
Teraz uz zas tak nerastie ale pribera stale 😝

angienka
11. nov 2008

fuuuj zas som prezrata,mamka od rana vypeka,buchty a kolace kysnute mnaaaaaaam no ale zeny pribrala som 2kg 😠

jankando
autor
11. nov 2008

caute baby,,
no eni, ivi..
i ja by chodila, ale faktja uz nemam cas, ale viem, ze potrebuje fajny vzduch, cerstvy..
a tuje inak brutalna zima..jak v zime, sak ja uz nosim normalne zimnu bundu..fuj a rano ked idem do prace tak je na zamrznutie..normlane uz i rukavice nosim , i saly sa uz nosia a ciapky
Kati, ja ta normalne obdivujem ako t ovsetko zvladas..a to mas 2 dei, nie jedno ...a bez chlapa...ale si statocna..velmi...no jednoducho dobra mamina.....hm..no co to laska dokaze s ludim narobit, ze...
😉
eni, mnam, ty sa doma praskas o dusu , co...
a ja chcem schudnut ...no neznam jak..asi prestanem jest po piatej...
a chcem na plavanie chodit, len este stale som nic nenasla, hlavne, ze vraj oproti nasmu bytu je skola a tam bazen.. 😠 😠 😠 😠 musim pozistova.t..ked ja furt nemam cas..
idem do sprchy a urobit si nechty...
bo taky drahy lak som si kupila..pche.....No 7...ale omylom.. 😀 😀 😀 😀 😝 😝

malibuu7
11. nov 2008

ahojte zenusky...

my tu mame dnes riadnu kosu, sme boli vonku no zmrzla som teda poriadne...
jani, asi nemas pravidelnu stravu, ze? aby si clovek udrzal postavu a nepriberal, ma jest kazde tri hodiny, ale neprezierat sa... a nie ze po 5 nejest jak vela ludi si mysli ze potom schudne, ale jest dve hodiny pred spanim nejest... takze ked chodis spat priblizne okolo 22. tak o 20. najneskor sa najest... nechcem nijak filozofovat, ale velakrat som toto citala a aj v telke davaju... 😉

angienka
11. nov 2008

no konecne zeny 😠 cely den nakukujem a vy nikde 😝
no ivus asi na tom bude nieco pravdy bo ja nepriberala ked som jedla normalne ale schudla som aj sa musim priznat 2kg jak som mala pred tehu no ted som na povodnej vahe,kedze mamka vyvara a vypeka 😵

angienka
12. nov 2008

ahoooj holky,prosim o radu ako to je s vigantolom,da sa kupit volne ci sa musim trepat k mudr po recept???Nechce sa mi tam kedze sme objednany na prehliadku az o 8dni ta aj teraz koly receptu a dosli mi kapky 😠

malibuu7
12. nov 2008

ahoj eni,
aj nam tak dosiel a o tyzden sme mali ist na poradnu, bola som v lekarni a neda sa volne kupit... iba na predpis, tak som musela ist po recept, ale rychlovka, sestricka mi dala

angienka
12. nov 2008

jaaaj no to je smola 😠 tak sa mi nechce a o chvilu sme objednany do solnej jaskyne ta dnes neviem ci stihneme ibaze zobudim muzika uz teraz a skocime autom,tam asi timmycka na to netreba,ale ta nasa ma furt milion ludi ta sa mi nechce koly receptu 😝 no nic ked musim tak musim...

angienka
12. nov 2008

zeny ale zanedbavate a ja mam ted dost casiku 😒 mamka akurat uspala synka po dlhom boji uz sme sa vsetci vystriedali no ona to s nim vie,uspi ho aj 10min po spani pri nejk skoro cely den aj noc spi 😀

malibuu7
12. nov 2008

eni a ked ti tak casto teraz spi, tak aj v noci spinka?

angienka
12. nov 2008

praveze spi ovela lepsie v noci sak sa divim 😠 nasi mi vobec neveria furt ze co si vymyslam ze oni ma tak lutovali ze sa nevyspim ked je taky zly a ze vidia jaky je dobrucky 😖 😝
No len nech mu to ostane,teraz uz trosinku zacal ze sa zobudi par krat aj na dudak,ale inac spal pekne 5hod,min teda 3hod vzdy 😠

angienka
12. nov 2008

tak dnes mudr len do obedu robila tak ju nestihame ta dnes bude bez kapiciek 😝

jankando
autor
12. nov 2008

Caute mamicky
Ivi..no nieco na tom bude...
ale i cvicit terba, samozrejme, aby telo nemlandravelo...
a to fakt sa neda tak len si povedat, ze prestanem jest po piatej a vies, ked som inak zvyknuta...asi tak..skusim tvoju metodu.. 😉
vies co..praveze teraz mam i pravidelnu stravu..i ked nie velmi dobru,ale pravidelnu..
mamcu tu mam, nie 😉
tak desiatu mam pripravenu..radsej jem chleby z domu nez by som hranolky v canteene jedla a este viac priberala...no a prestavky mame pocas 8 hodin tri, tak si dam na kzdej chlebikk// 😀 no t skoro vychadza kazde tri hodny..ale prvy tyzden som bola od siedmej rana co makam do tretej poobedia bez jedla..no ale to uz asi nebolo dobre, lebo dost, ze som unavena a este i vyhladova...no a pridem domov a mamca stale nieco navari...ale ona vie, ze chcem chudnut, tak velmi nevypeka..vies, radsej nieco take lahsie...
no doteraz som prsila jej suprovy salat zeleninovovajcikovy..i ked nie velmi dietny, ale predsa nejaka zelenina sa mi do zaludka dostala...a vcera mi pripravila kapustovu polievku..kyslu..a ja velmi take nemusim..co dobre na chudnutie, to ja nemusim.. 😀
no ta jhn si dal za mna trojite porrcie..ty vole..ani som nevedela, ze lubi taku polievku.. 😀
celu ju dokoncil...a popytal si este i na dnes..tak dnes zase kapustova.. 😀 😖

jankando
autor
12. nov 2008

ech, ale som sa rozpisala.. 😀

angienka
12. nov 2008

jaaaj janu ta to neprehanaj s tou dietkou,si sa zblaznila sak kojis ta na dietu nemysli,ci vlastne uz asi prestavas ked chodis do prace ta je asi na UM co???

angienka
12. nov 2008

no nic nas zajtra caka praha tak sa asi rozlucim kedze vas tu nieto zeny jedne 😠

malibuu7
13. nov 2008

aaahojte zienky....

katka755
13. nov 2008

ahoj zienko,uz si prec co?kazdy saa dnes flaka aj my dnes mame trhy tak pojdem kuknut co maju ja len na koberce pozeram

malibuu7
13. nov 2008

čau teto...
aj u nas trhy, ael sa nam dajak nechce ist... a preco na koberce kukas len? budes kupovat?

katka755
13. nov 2008

este neviem sa mi tam jeden pacil pred rokom ta mozno hej

angienka
13. nov 2008

zdravim,ta to co to,ta to vsade trhy su ci co???
U nas vcera boli 😀 ale take o nicom,ale v solnej jaskyni bolo faaajne 😎 a dnes sme akurat ted dosli z prahy a zajtra ma mamka narodky a chceme posantit este tu po obchodoch sak ten tyzden zbehol a uz mi pojdu domov 😢

angienka
13. nov 2008

nam nasi tiez doniesli koberce ale chyba nam este par cm tak pozerame tiez nejaky dalsi i ked u nas doma na sr ich mame viac nez dost,no uvidime ci daco najdeme...
Fuuuj ale som sa zas prezrala a dnes mamka navarila aj pre timmynka tak som mu to pomixovala v novom mixeri a fantaze jak kupne ta som zvedava co zajtra na to povie kedze tam je brokolica,karfiol,mrkva a troska kuracieho maska no som sa cudovala ze za par sekund a po mase ani naznak je to jemnucke 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre