Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
13. nov 2008

baby ale uz ma hnevate,si tu monologujem sama a nemam co robit... 😠
A kde je pracujuca trieda 😝 to je dochadzka holky 😖

jankando
autor
13. nov 2008

caute baby, idem vas precitat

jankando
autor
13. nov 2008

No, eni, ja uz nekojim...i tak som uz nemala vela mliecka..a kazdym dnom slablo...teraz by som ani 20 ml asi neodsala.. 😠
joj, baby, koberce to riadna haluz...ale zase aspon teplejsie doma..ale ja bny najradsej ziadne nemala...no musim.a tuna my mame dokonca i v kupelkach koberce...a fuj, su dost svetle, tak vsetko na nich vidno.. 😖

jankando
autor
13. nov 2008

baby, dnes sme robili tie satocky..s dzemom..mnamka, sice som ich ja nerobila, ale teta..ale i tak...uz mi vysvetlila ake cesto mam kupit..tak budem piect castjsie...len sa musim naucit na nasej novej rure, bo vobec este neviem ako funguje.. 😠

jankando
autor
13. nov 2008

No Eni, teda teraz ja monologujem, ale nevadi..ja tak rada pridem raz za cas, ked mi cas dovoli a poprecitam,, co ste vsetko popisali..aspon nieco citam, ked noviny uz nie.. 😠
mam fajne precitane knihy dve..surpove bombove..odporucam..lespie napisanu knihu som este necitala..a to som precitala uz dost knih..no najvacsou zaujimavostou je , ze to je Slovenska autorka..ale vy asi nemate cas na citanie,.ze
ja som to riesila na zachode.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
13. nov 2008

Eni, ja makam jak svina..kazdy den..nechce sa mi , ale co uz...hlavne to vstavanie...posledne minuty sa spia najlepsie.. 😉
no uvidim, ci buduci tyzden budem robit, pretoze vraj nie je busy tam..nbo uvidime...

angienka
13. nov 2008

fakt jani ta to je smola ze uz nie ta to kratke bolo no aspon ze aspon tolko 😒
ja som nechcela do kuchyne kupoval novu tu ako sa to vola na zem nie gumu ani plavajucu ale proste ako napodobenina plavajucej to je a tam som ani nechcela koberec bo furt sa svini ne,ja len v obyvaku som chcela mat no nakonec aj v chodbe mame 😠 ted nam nasi priviezli a aj take male co dali aj do spalne aj do obyvky...

angienka
13. nov 2008

ty a knihy???????? 😨 no zasnem ja nemam rada knihy a nechcem citat a ani neni cas ale aj keby bol ta ku knihe si nesadnem 😀

angienka
13. nov 2008

to som rada ze sa vydarili jani satocky,ta len pec to fajne 😉
ja rada to bo to rychlovka a furt dostanem pochvalu,a ja rada sladke o muzovi nevravim ani sak som pisala kolko kg so mnou pribral a dnes bol na konrole ta mu povedali ze jak to ze tolko pribral ze ma zhodit 😀 😕

malibuu7
14. nov 2008

ahoj babenky.
tak vy vcera kecali a ja uz o 9 zalahla do postele... ale uz take nespravim, lebo sa mi dajaka dlha noc zdala. vkuse som bola hore... 😠

angienka
14. nov 2008

a ja som nemala s kym pokecat ta som sla uz o 22hej no pak ma napadlo ze napisem muzikovi nech rano zajde po recept a vybere ten vigantol a hned aj mamke kupit kyticu kvetov,tortu-resp medovnik ktory milujeme a nejake sladkosti na rano nech ju prekvapime ranajkami do postele 😵 takze boli nugatove koblizky 😵 😎 mnaaaam a ze pak priberam a dnes sa chystame na slavnostny obedik do restauracie oblubenej ta sa tesim i ked ktovie kedy pojdeme kedze muzik je stale hore az ted sa siel okupat tak ked teraz lahne ta ho zobudim najskor asi o 15tej 😠

angienka
14. nov 2008

zeny no zanedbavate a mne miminecko tak krasne spinulinka tak dlho bojoval az nakoniec ho dedko na rukach uspal a tak bombovo spinka 😵
zas asi nikto ta idem postahovat dake ramceky na fotky 😀

malibuu7
14. nov 2008

joj ja tu, varim polievku a chystame sa do banky, no ale mam cas tak popisem i drobcom, bo ten mi stale tuka do notbooku 😀

angienka
14. nov 2008

hej ty mas tiez takeho zavislaka moj tiez veeelmi rad pc a telku uz od mala aj x-box hra s tatom uz teraz 😀

angienka
14. nov 2008

mne teraz taaak dobre jaaaj uz ted som nestastna ze mozno uz zajtra odidu,mamka vyvara vzdy uz od rana a mame 3chody kazdy den az na dnesok ze ma narodky ta pojdeme do restiky,ta muzik siel lahnut na 3hod a pak ho mame zobudit a aj timmynka mamka uspala teraz ho nosila hodku na rukach a na rukach spal a hned co ho sla polozit ta zacal pokrikovat no uz spi tak sli santit s ocinom a pak ocik pride a ostane s malym a pojdem ja s mamkou,chapete chlap to nevydrzi dlho a moj ocino neznasa nakupy 😎 no kym pridu ta aj na obed pojdeme 😵 uz teraz som hladna bo sladke po ranu a teraz by som uz mlsala 😉

malibuu7
14. nov 2008

no eni tak to ti je hej, takato strava 😀 i ja by brala... 🙂
no jasne chlapi, nakupy nemaju radi, teda nas tatko je v pohode v tomto.. on to celkom moze, ale zas nemozeme prehanat velmi, to uz ani ja nemam rada, ale zase svokor tak ten vobec keby nemusel chodit na nakupy...

angienka
14. nov 2008

moj muzik rad ked pre seba nakupuje a pozera tak to hej sak to svedci aj o jeho satniku preplnenom to ja mam milion veci no neviem ci ma moj muz nahodou este neprekonava 😀

angienka
14. nov 2008

zeny ale viete co sa stalo???Nam prisla konecne pozvanka na vitanie obciankov a zrovna v den timmyckovych polrocnych narodenin o 5dni 🤐 no ja netusim co si mam obliect,keby som vedela ze predsa len dojde ta by mi nasi zo sr daco priviezli no tak netusim a k tomu to blbe pocasie ze ani tak ani tak no ja neviem nakonec ani nepojdem ze nebudem vediet co na seba 😠 deti asi normal nie,aj rifle mu asi mozem dat a navrch pekny pleteny svetrik ma taky slusny a aj tato rovnaky ma 😎 horsie so mnou 😠

malibuu7
14. nov 2008

jeeeeeeeeeej eni tak to je fasa ked idete... my asi urcite nepojdeme si myslim, lebo ta kamoska z porodky, sa jej dcerka narodila o 2 dni skor tak uz boli davno... a my nic, tak ani nedufam.. ale to je jedno...
no to pocasie je na figu mas pravdu, ale nejake cierne nohavice, topik a je to.... a timinkovi urcite mozes dat to co pises

angienka
14. nov 2008

aj ja som myslela ivi ze nepojdeme isto uz vsetci boli a vraj to len do polroka je a vidis presne v den jeho polroka 😠 hajzlici su to isto tam budeme najvacsi no co uz...
hej mam cierne nohavky aj kotniky mam ale zas kabat nemam k tomu...a bunda je blba 😝 tak nepojdem musim daco vymyslet abo cizmy by som chcela si kupit no rozpocet precerpany no uvidim ci aspon nejake cinanske splasim abo co...nechcem teraz minat i ked mam ist zrovna po peniazky mi prisli no ale i tak...jaaaj ja a slusne veci to nikdy neslo skombinovat...

angienka
14. nov 2008

inac snazila som sa robit poriadok v albikoch a premazavala no nejak to moc nejde neviem co zmazat ta pridavam vsade kde co vojde aj scrapiky 😉 keby ste sa nudili nahodou 😀 no mimis je uz davno hore ale zatim dobry tak uvidim dokedy 😎

angienka
14. nov 2008

halooo tak kde ste??? ☹ 😕

malibuu7
14. nov 2008

my sme boli v banke a potom sme vonku cakali na tatka, lebo potreboval korunky, a ja som taaaaaaaaaaak vymrrzla, ze este poriadne ani prstami nehybem... 😀 idem kuknut do albumu eni

jankando
autor
14. nov 2008

Caute baby,
no pracujuca treda dnes pochorea, tak ostala doma..
ech ale idem hend zalahnut i do postele..
co vy?
enito co je to uvitanie obciankov, ci co
idem ti hned o albumov nazriet.. 😉
ivi...no tak spolu zavidime eni tie tri chody jedal? no ja by asi ani nezvladala..si predsatav, ze mamca nam vari kezdy den, john si dokonca povie aj co chce..( a najvacsia sranda je, ze je vsetko..asi nehce povedat mamci nie.a ja len ziram..co to co to...) ale to ja nejak velmi nezvyknuta na varene a mame dost i jeden chod..feeeeeh...
ale take kolacky alebo nejake makocvniky..mnaaaaam..
no tak tak.. 🙂

malibuu7
14. nov 2008

ahoj jani, co to co to? malo vitaminkov papas?
no vlastne my doma mame tiez kazdy den varenu stravu, lebo ja varim kazdy den 😎 ale tak od mamky je od mamky, no a vy dve teraz mate mamky pri sebe tak to vam je hej...
jani uvitanie obcankov je stretnutie deticiek a ich rodicov na radnici, ci mestskom urade, deti dostanu darcek a aj mamky kvety, teda kde ako to je...

jankando
autor
14. nov 2008

eni, jejeeee,j, tvoj chlapisko je riadne velky .. 🤐 🤐 🤐 uz...joj, jak tie deti rychlo rastu, co...
a na koho sa viac podoba, ja neviem usudit..ale asi keby som musela, tak bych na teba dala...ale je taky zlaty smejko...
vsimla som si ze tiez ma rad papat svoju rukcu..jak nas Petik..a mamca sa ho snazi odnaucit..no ale skus vysvetlit takemu drobatku.. 😀

jankando
autor
14. nov 2008

tak nikho nikde tu..zase monologujem
eni, popraj mamci i za nas..
moja mamca ma zase v nedelu narodky
zajtra orobime oslvku..bude mat tortu fajnu..
darcek som uz kupila..len je na ceste..sama si ho vybrala, tak som spokojna..

jankando
autor
14. nov 2008

Fiiiha, no dnes nikoho nikde..
ani Katuse niet....

angienka
15. nov 2008

tu som a zdravim 😎
ta my vcera nakupovali a pak sli na veceru tak uz som sa nestavila,no nazrela som ale nikde nik ta som nepisala,ted mamka vyvara hned rano boli na nakup a teraz vo velkom vari,viem ze jeden chod bude pecienka bo som jej vravela ze ked mam chut ta len do restiky na nu chodime bo ja sa toho nikdy nedotknem a muz neznasa pecen 😠
tak ted mi drobec spieva v postielke,muzi zapajaju net aby od nas mohli tahat aj jeho surodenci a mamka vari 😠

angienka
15. nov 2008

z tej nudy holky pridavam fotecky,mamka sa rozhodla ze mi umyje okna bo ze cez nich ani neni vidno 😠 a chlapi uz vrtaju 😝 este aj mimisek mi zaspal tak asi idem upravovat fotky co mi ine ostava ked tu nieste 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre