Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
17. nov 2008

idem pokukat nejake zidlicky jak ena pise, bo mi treba kupit.. 😠

angienka
18. nov 2008

Jani hej zdrhla som pisala ze idem bo sa mi uz necelo cakat a timmy pekne spal tu,no tak som sa prestahovala do obyvaku a o par min sa prebudil ta som ho preniesla a odvtedy katastrofa,som skoro nic nespala az rano si ho michal vzal a postaral sa o nho,prebalil,snazil sa kasu spravit po 1x bo inac nechcel robit no nejak mu celkom nevysla 😀 ale snaha sa ceni a az do teraz bol s nim 😵

angienka
18. nov 2008

tak hod odkazy jake zidlicky si vybrala 😕 som zvedava,mne sa stale paci ta od chicca najviac no za tu cenu 😝 a uz ked je vyroba starsia ziadna novinka ta to je prehnane 😠 ale ta nasa je suprovska fakt v nej chce sediet aj sa tam hra,ma aj puta ta sa da aj priputat tam aby nespadol ked je hyperaktivec no ja ho davam do pololahu aj tak taze sa z nej nevystvera este...

malibuu7
18. nov 2008

ahojte zienky,
tak som vas preluskala...
vidim ze janka stale stolicku vybera...
eni si pisala ze si premyslala nad tym lehatkom? to je do 9 kg iba? my mame take co je do 18kg, takze to mame dobre celkom... a hej chicco stolicky su pekne ale to sa plati za znacku no

angienka
18. nov 2008

fakt???ta vsetky co sa mi pacili boli do 9kg nijake do 18 som nenasla a uz ani nebudem kupovat...tak nevadi 😒

angienka
18. nov 2008

jaaaj no mame ted problemik 😠 nejak si mi pri tych prikrmoch ted nemoze vykadit a sa puci a nic abo taky cm vytvor 😠 a ked bol u svokry ta vraj az 2x sa po...a ze raz riedke a prave u nej nemal prikrm taze to bude z toho isto 😠 teraz zas bol cely cerveny jak tlacil a zas nic,no skusim fenykel ci nezabere ☹

angienka
18. nov 2008

kati ty davas stale tamke prikrmy???

angienka
18. nov 2008

a katus este sa ta cem spytat skor nez zabudnem,jake kapky davas tamke na tie zubky???My sme kupili nejaky mundisal 😕 ale gel,no neviem ci az taky ucinny je 😝 tak ked nam dojde alebo aj teraz by som skusila,mas vyskusane ci funguje,ci este nedavas???

angienka
18. nov 2008

ivi a ma napadlo ze vas nevolaju na vitanie obciankov,bo Jozinko je oficialne slovak,nie???A si vravela ze na sr vas privitali a zapisali ho tam ta tu uz nebudu...
No som ja zvedava co ja na seba nahodim zajtra este som nic neskusala 😝

angienka
18. nov 2008

jaaaj zas sama pisem ta koncim 😠

malibuu7
18. nov 2008

ja somtu, len sa bavime s drobcom na zemi, spievame si riekanky a taaaaak
no eni hej je slovak, ale nie od narodenia, este len asi tak 1,5 mesiaca, co sme ho hlasili 🙂

angienka
18. nov 2008

ahaa mne spinkal ta som sa nudila ale uz sme hore ale pasieme pekne 😉
Ivi a davate mu aj ceske obcianstvo???v tom pripade by vas aj mohli zavolat 😕

angienka
18. nov 2008

tak som si aspon postahovala dalsie ramceky a pozadia a vecer mozem zas zacat makat 😀 zistila som ze mi uz dali kalendar co som asi pred mesiacom robila ale bol zaheslovany a ted som ho otvorila a je odheslovany len cez foto je napisane ze smskou je mozne tento napis odstranit 😠 ze im treba poslat tych 30kc,no ale urobim novy bo uz mam krajsie fotky upravene ta sa s tym zas nabavim 😝

angienka
18. nov 2008

ivi ty uz tiez zacinas davat prikrmy???Uz budete mat za chvilku tiez polrocka co,jaaj to strasne leti nemozem sa s tym zmierit jak moje miminecko rastie ☹ a taak rychlo 😖

malibuu7
18. nov 2008

eni neviem ci mu budeme davat, uvidime teraz minimalne este 2 roky tu budeme, lebo skolu chcem dokoncit a potom uvidime...
no tak pomaly mu obcas daco dam, piskoty s cajikom, banan, a vcera prvykrat kasu mal..
eni jak ti zavidim ze mas toooolko casu...

angienka
18. nov 2008

no zas tolko nemam aj ted pisem jednou rukou a timmca mam na sebe ale zas ked vecer spi vtedy mam cas na fotecky,ted nic nespravim kym muzik nevstane furt som s nim 😵

angienka
18. nov 2008

hej ty piskoty uz davas???a jake kupujes???to ma cukor nie a pak su deti aktivne po nom to ja nemozem bo timmy by snad zacal lietat keby som mu pridala energiu...a banan len pomixujes???samotny?

angienka
18. nov 2008

a jak mu chutna kasa?timmynko sa jej nevie dojest tak ju miluje uz sme mali vsetky druhy po 2x 😀 ale ted uz mozem nove chute kupit kedze zajtra ma uz polrok 😎 😵 a uz aj tak mam len jednu v zasobe ta musim ist 😝 a tiez mu chcem uz zas pripravit nejake maso a zeleninu ked mu to tak bere 😉
Ivi a dala si z lyzicky kasu?

malibuu7
18. nov 2008

ale to ja len tak jednu piskotku mu nastruham a polejem cajikom, teda raz som mu dala 😉 alebo mu necham trosku cucat piskotu ale ked mu to zvlhne tak velky kus ma v puse tak uz tak nedavam
a banan len tak s lyzickou som naskrabala a tak som mu davala ale to tiez len trosicku

angienka
18. nov 2008

ahaaa 😀 skusas hej pomaly...

angienka
18. nov 2008

a jak ti papa ten banan,slo mu to???ja som neskusala dat bo to tuhe a timmy by nevedel co s tym tiez mamka vravela ze mam skusit no ja len bio som dala banan s marhulou pomixovany a to papal pekne 🙂

angienka
18. nov 2008

jaaj lenoch som dnes ani vonku som nebola,ten kocik mame u svokry a so sportiakom som necela ist aby nezmrzol 😝 no vyhovorky,no dnes klopkam ze je celkom dobry, i ked noc hrozna stale sa budil bo mal prdiky a bolelo brusko ☹

malibuu7
18. nov 2008

hej pekne spapal banan i ked som mu nechcela vela davat, ale ked som prestala tak hned rucky natahoval a krical, tak este chcel... ale este to nevie stravit, lebo ked kakal tak tam boli take ako vlasky, ako nestravene jedlo a hej aj hrusku som mu davala prepasirovanu... ta mu chutila veeeeelmi
eni vyhovorky heJ? len pekne chodte, my sme boli pred obedom, bola tam 0 ale bolo celkom prijemne, sice sme vymrzli ale jozko dobre pospinkal...

angienka
18. nov 2008

ivi ta ja nemam kluce od pivnice svokrinej a necem tam ist a budit ju no ona uz asi je hore ale i tak by som musela tam ist a timmy by bol sam...tatkovi sa nece vstavat som ho budila bo mi kazal ze o 15tej ho mam zobudit no nevladal ani oci otvorit a ze sa mu este ce spat ta ho necham 😒 a vidim ze sa uz stmieva ta asi nic z toho 😠 i ked som chcela tie kase kupit,akurat mi vypil sunar po prvy krat odo mna svokre raz ci 2x vypil uz,no nejak sa mu nechce zaspat furt vymysla uz takmer spal pri sunari len mi dosiel bo osm malo urobila som myslela ze nebude chcet a trosku som predtym kojila len uz nebolo dost mlieka ta som dorobila 😒
Zas nic nepijem je to mozne???Ja by som najradsej bez vody fungovala-predtym vzdy len rano kafe a to bolo na cely den niekedy vsetko 😕

angienka
18. nov 2008

no uz som do seba naliala okrem kavy aj 2dcl dzusu 😀 pokrok 😝
ta ja som neskusala bo ked som prvy krat mrkvu robila a len popucila a bolo to jemne ale drobne ciastocky ta nevedel co s tym ked bol len na mlieko a kasu zvyknuty,ted by uz mozno papal lebo z lyzicky nam to uz pekne ide,no uvidim kedy mu ho dam...

angienka
18. nov 2008

jeeee tak my uz spinkame zas 😵 😝 ale ruka ma teda pekne boli a to som ho nosila ani nie 5min 😒

malibuu7
18. nov 2008

huraaaaaaa zeny my mame prvy zubok vonku 😀 😵 🙂 😀 😝

angienka
18. nov 2008

jeeeee ivi tak to gratulujeme 😵 z jozinka je uz selma zubata 😎

angienka
18. nov 2008

vy sa mate a ze si ani nepisala ze je mrzuty nic,a uz je von???ste rychlici 😉

malibuu7
18. nov 2008

diky, nooooo uz je vonku, rano som si vsimla pluzgierik ze ma, no take podliate biele to mal... a teraz vecer som skusila palcom prejst a ono to je ostre 😀 no ako mrzuty nijak extremne nebol, ako vzdy ma svoje nalady, no niekedy je dost neprijemny, tak dobre ze tak to je no, som rada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre