Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
19. nov 2008

tak toho sa neboj ta nasa ma hrube nohy a je uplne stabilna,supracka je,tam nehrozi nic zeby daco povolilo vsetko je zaistene,pekne sa da nastavovat jak tebe to vyhovuje 😉

angienka
19. nov 2008

timmyk hajenka zlato a tatisko tu dake dvd film kukal a strielacky a rovno jemu za hlavkou a on nic pokladik sme ho riadne vystiavili 😵 moj milacik,hej uz 2dni nic predtym u svokry vraj az 2x ale pri mne 2dni po sebe len taky 1cm vytvor a tuheee 😒 dnes zas nic ale nejak extra dnes netlacil a nesnazil sa...

angienka
19. nov 2008

no ale jak on spinka uplne sa odkope az hore az na mantinel a hlavu vytoci dozadcelkom na ten mantinel nosom a tak spi pokruteny 😠

jankando
autor
19. nov 2008

to ma jak Petik..no a my nic nemozeme este davat, bo je maly dost..ale chvalabozku sa to lepsi
inak mi radilai len vodicku prevarenu, dat pit..ale samozrejmenie horucu ani nie studenu..
no a teraz mi kamoska poradila nieco..ale mamca, ze to sa moze az vacsim detom...ze trolilinku neslaneho masla dat do mliecka a ze mu to premasti creva...a pojde to.. 🙂 tak neviem pre ake vacsie deticky je to...ale mamca ze Petikovi este nie..inak sem tam mu da mamca teplomer...ale sem tam uz pusta sam..dnes pustil sam..ale stale kaka zelene hovienka a tiez take tuhe.. ☹

jankando
autor
19. nov 2008

co si mu novehopridala do jedenia?
tak asi toto zapeka

jankando
autor
19. nov 2008

i Petik mi teraz spinka, i mamka.. 😀 😀 seklo ju v krizach,tak odpociva..chudinka moja..sa namakala pri Seanovi.. 🙂

angienka
19. nov 2008

hej?Aj timmy mal zelene ale len kym sa cistil 😕 a potom este raz mal teraz ked bol vacsi...

jankando
autor
19. nov 2008

4.12 mame druhe ockovanie..tak sa bojim, ze bude zase teplotovat..zlaticko moje..beriem off z prace...chcem byt s nim vtedy doma..a mamca pojde mozno na slovac zatim..

jankando
autor
19. nov 2008

hej, to i SEan mal zelene az cierne kym sa cistil, ale ted to ma zo sunara..no jeho telo si musi zvykat... 😖
zlaticko moje..ale uz je klop klop lepsie...lebo predtym tak krcovito plackal a pucil sa jak divy..cely cerveny a bolelo ho brusko....moje male

jankando
autor
19. nov 2008

jaj, tak gratulujem nam ku 4000 prispevkov

angienka
19. nov 2008

hej vy uz druhe ta vy tiez rychlo rastiete 😀
my chvalabozku nic po hexach ale zajtra nas caka mudr tato vravi ze bude ockovanie no ja neviem nic nevravela ani nam nezapisala ockovanie ze bude ta uvidime 😒

jankando
autor
19. nov 2008

ech,ale pisem jak diva.. 😀

jankando
autor
19. nov 2008

my hej, druhe budeme mat...tu to nejak tak ide..som leniva nazriet do knizky o tom...tam pise kedy jake sa pichaju...
ale nechce sa mi..leniva som celkovo.. 😠

jankando
autor
19. nov 2008

Eni, vy ste uz velky..uz mate ockovnia za sebou isto.. 😉

angienka
19. nov 2008

hej hej mame 2 hexy za sebou len neviem co zajtra ci bude ta tretia uz...

angienka
19. nov 2008

som sa zakukala na modre z neba ze ty nebudes pisat a kukam a ty jak diva 😀

jankando
autor
19. nov 2008

ja hej
mamted chvilu cas...kedze mi tu dve lasky spinkaju.. 😀

jankando
autor
19. nov 2008

eni, inak jaku znacku to mate tej zidlicky?

angienka
19. nov 2008

my mame od baby design tu pepe jungle 😉

angienka
19. nov 2008

bala som sa ci nebudem lutovat nakoniec ze sme mali vzat tu od chicca ale nelutujem i ked je pravda ze tamta sa mi paci o trosku viac bo ma veeela farieb a take pestre ja kriklavo modru svetlu mam rada moooc 😵

angienka
19. nov 2008

jani a co jak praca nechapem jak to zvladas,ja by osivela 😀

jankando
autor
19. nov 2008

no zvladam s neustalym frflanim a unavou..ale vies jak sa fajne potom nakupuje.. 😉
no ale neviem ako dlho to bude zvladat..lebo kazdy den hovorim, ze uz zajtra nejdem. 😠

jankando
autor
19. nov 2008

eni, inak mi prisiel dnes jeden casak domov a to z jednej fajnej drogerky, kde nakupujem a tam je stolicka od chicca a za 49.99 a vcelku pekna..skusimju najst a hodit linka

jankando
autor
19. nov 2008

http://www.boots.com/webapp/wcs/stores/servlet/...

tu je ta, co bola v casaku, ale kukam, ze maju i ine, krajsie i drahsie

jankando
autor
19. nov 2008
jankando
autor
19. nov 2008

http://www.mothercare.com/Chicco-Polly-Highchai...

tato sa mi paci velmi, ale je i mastna... 😠

katka755
19. nov 2008

no ahojte,ste sa nakecali teeeda.no zalobaba som.pocuj jani aj my ideme na poradnu 4.12 a asi aj to ockovanie bude..eni nechutnas?ta ja by som nemohla vediet co to moje dieta je.mala mi nespi len mi tu spieva az ma usi bolia.idem ju skusit uspat

jankando
autor
19. nov 2008

http://www.mothercare.com/Chicco-Happy-Snack-hi...

a tato je taka easy a i conovo dobra

jankando
autor
19. nov 2008

Kati , tak vam drzime paste...i vy nam..
joj, jak bol Sean po tom prvom chyteny..taaak mu slzili ocicka, ze som mala dost a i horiucky mal...tak sme podavali sirupcek...calpol nam odorucila lekarka....
a fajnu mast na telicko nam predpisala, ak nahodou mate niketora problem so suchsou pokozkou

katka755
19. nov 2008

no krasne su tie stolicky jani

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre