Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
24. nov 2008

tak sme behali do lekara a vzali nas i bez objednania, ale to jak tu lekari pracuju ja nepochopim za sto rokov..no proste vsetko je v pohode, len moj chlapcek v horuckach je..a animu necheckol teplotu..debil jeden..predpisal mu paracetamol sirup a ze teraz su tu take virusy ako bolest hrdla, chripka ci nadcha..ze sa to neda zistit..tak sme dosli domov dalu mu kus cajicka, nech sa vypoti , i ten paracetamol i mliecko..tak co to vypil...ale malo zase..a teraz nam hajka..a ze po tom paracetamole vraj bude ospaly..tak sa aspon do sytosti vyhaja, bood 6 rana nespinkal nic..az teraz..c
chudatko mmoje chorucke...
to su stresy..
mne az srdce zovieralo... 😢 😢 😢

angienka
24. nov 2008

jaaaj brrrrrrrrrr ta som vymrzla vonku ze mi az oci slzia...
No ivi ta cena ani nahodou by som taku nekupila,jedine ze zo zlata by bola-planujem max do 2000kc tak pojdeme do toho nemecka tusim tam budu lacnejsie,jasne ze chcem bezpecnu ta nekupim tu najlacnejsiu len taku hnusnu ja su tu do 2tis co ani na rucky a po stranach nesu opierky 😠 no hladam ale zatim sa mi paci jedna krasna ale za 3tis cca 😝

angienka
24. nov 2008

jeeezisi jani ta daj vypoved ty si sa zblaznila...fuj ta ja by zosalela...
jeeej to mi nadeôlil aromicku bobicek tu tlaci vedla mna 😀 😉

angienka
24. nov 2008

a uz je lepsie hej ta to by ma kleplo sak uz ted som malem infarkt dostala jak som to citala co pises 😀 😉 😢

jankando
autor
24. nov 2008

eni , ani som nemusela, oi ked som planovala do mesta skocit do agentury..este ze som nesla....bo by som zbytocne taxika zaplatila..
volala mi manazerka, ze teraz uz nie je praca dostatok. uz v piatok, ked som v praci nebola tak plno ludi prepustili, i moju kamosku, co som si tam nasla....tak ze zati nie je praca, az bude zase busy, tak ze sa ozvu
no to sa len tak hovori, ale ja som v kazdom pripade rada, ze som nakoniec nenechala pracu ja...sama od seba
bo zase jak budem chciet si vybavovat prispevky nejake , tak sa budu vyytovat preco som nechala pracu a ze svojvolne , jak ja zvyknem a tak teraz som nie ja , ale oni mna .. 😉

jankando
autor
24. nov 2008

no eni....boze moj crustik tu spinka teraz spokojne pri mne...ale som ja cela vydesena dnes.. 😢

angienka
24. nov 2008

http://www.prejetesi.cz/levny/baby-design-jumbo...

mne sa paci aj tato ale od 8mes hmmmnam treba uz na teraz 😒

angienka
24. nov 2008

to ti verim jani a mne moj slinta rifle 😠 bo ho mam na kolenach na jeho brusku a mi tu pcha rucky do notasa a slinta 😀

angienka
24. nov 2008

uz som hladna asi zobudim chudaka muzika zas si vzal tzimmca ako uz kazde rano a bol s nim asi do 9tej a kym sa okupal a lahol no ale uz sa idem zblaznit sama a hladna 😝

katka755
24. nov 2008

jani tak to je nam luto ze je chorucky aj my sme vsetky tri a dnes asi najviac ja a sa mi tak chce spat ze konec

baby tie sedacky polohovatelne su najlepsie a bola by som rada keby este aj pre basku bopla polohovatelna lebo ona nam casto spi v aute
nam uz bola baska dlha do tej do 18 ale mala ju do 3rokov koli spaniu

jani prajeme mu skorw uzdravenie

malibuu7
24. nov 2008

no eni, to dobre vyzera, a aj cena je bombova teda...

angienka
24. nov 2008

hej tiez sa mi pozdava ivi aj ta cena 😉 a tie farby tiez bo aj za 1700 kc som nasla dobru ale cierno modra a taka stredne modra nic moc nie jak tota pekna farebne modra 😀 ja taku farbu lubim a keby bola s hraskovo zelenuckou svetlo kombinovana ta po tom tuzim milujem tu kombi aj kocik som chcela taky aj zidlicku no nezohnali sme aj ked som si nasla ta uz sa nedala objednat aspon to choditko vyslo v tej farbe 😉

angienka
24. nov 2008

hej kati dobra ked uz ju mas ale ta my este nemame a tolko vyhodit za dve sedacky a pri nasom rychlom raste to by mal fakt na rok ☹
inac ja peciem buchty,teda cakam ted kym mi vykysnu,zas sme boli kocikovat aj s muzikom no zima riadna a uz tma a ja chut na buchty aj kolac kysnuty mam ta sa do toho pustam i ked uz som hotova...akurat dnes som spominala bacila ze dufam ze na nas nic neskoci 😠

angienka
24. nov 2008

muzik chce pockat som mu ju ukazovala a paci sa mu a ze aj cena ale ze pojdeme do nemecka a tam mozno este lepsiu kupime za taku cenu bo tie drahe co si poslala odkaz to nemecke aj rohmer aj este cosi nemecke som nasla a to su palky okolo 4-5tis a tam mozno za 3tis budu ak najdeme,ta som zvedava kedy tam dojdeme 😝

angienka
24. nov 2008

hej holky ta kde ste???Miminecko sa mi pekne samo hrajka v postielke taky zlaty je jak taha ten kolotoc az lieta celou izbou 😀 a spiralu odmotava 😵 no s tym pretacanim jaaaj no hruza ze ho to este bavi 😠

katka755
24. nov 2008

eni ja to nepisem preto ze ju mam ja,ale preto ze timmy je este malicky a ze vy chodite na dlhsiu cestu ako my a ked tie velke sa nedaju polohovat tak po ceste ho kam das ked zaspi?my tu velku sedacku ani nemame rovno sme na podsedak presli.

malibuu7
24. nov 2008

eni tak to suhlasim s katkou... lebo ja som si tiez myslela ze kupime tu vacsiu, a Dodko na mna ze v tom predsa nebude spat... lebo po sediacky take male dieta? ved to pre dospeleho utrpenie tak v aute spat... takze lepsia by fakt bola ta polohovacia... ja teda este vobec neviem aku kupime... ale urcite na vianoce pojde domov vo vajicku... trcia mu nozky, ale hlava zatial nie, sice do strechy uz ju ma tiez, ale stale opretu, takze pohodka este

a este, mne je jedno akej farby, ale co sme videli tak cierno cervena sa nam zapacila 🙂

katka755
24. nov 2008

no ved to spanie a zvlast ked sa s nim cestuje

angienka
24. nov 2008

no ja by som tiez radsej brala baby taku v ktorej lezi no nechcem zas kazdy rok druhu kupovat niesu najlacnejsie ta tak...a timmco rychlo rastie tak myslim ze ju nevyuzije teraz sa na slovac nechystame len minule ma napadlo ze po novom roku by som s nim sla ale asi nie nepjdeme 😒 ved nasi tu budu na sviatky ta snad nam to bude stacit 😉
A muzik zas ze naco budeme kupovat aj tu strednu a o 2mes zas druhu 😝 ved aj to vajicko pisu ze do 13kg a mal 9 a bola mu uz mala taze to je take kupime sedacku do 18kg a ked bude mat 14 ta mozme kupit druhu ved uz ted ma 10kg,tak neviem je to dilema 🙄

angienka
24. nov 2008

hej ta timmy ma spanie po tatkovi aj v stoji mi zaspinkal par krat,len hlava mu spadla a spal 😀

angienka
24. nov 2008

kati a ta sedacka ma kolko poloh???A ide do smeru jazdy ci jak vajicko do proti???Si to vobec neviem predstavit jak sa moze polohovat 😕

angienka
24. nov 2008

nasla som par takych sedaciek do 25kg co pisu ze maju 6-7poloh zadovej operky ta to by malo byt ono ze to nieje len do 19kg to prvykrat som sa stretla s tymi do 25kg 😨 ta dufam ze to je tak idem prestudovat este 😎

angienka
24. nov 2008

http://www.batolatko.cz/Autosedacka-Zenith-9-25... hmmm dizajn nic moc ale keby to bolo tak s nastavenim tak by to bodlo 🙄

malibuu7
24. nov 2008

no ako eni neide o to ze zaspi, ale ze sa mu v sede zle spinka...
no ja si tiez neviem predstavit tu sedacku polohovatelnu ale je dobre ze existuje... no, by som nazivo vidiet potrebovala
a pridala som fotokcu zubaca nasho... sice rozmazane ale vidno to tam 😀

angienka
24. nov 2008

http://www.ecipisek.cz/detail/autosedacka-monza...

tak zatim cenovo naj a aj celkovo sa mi pozdava ze do 15poloh sa da nastavit ale idem hladat dalej...hej jasne ze sa mu zle spi no ale to vsade,ved ani vajicko nebolo pohodlne a ked je unaveny ta spi tam jak dudok 😉 jasan ze lah je lepsi 😎

angienka
24. nov 2008

hej hej vidno ho tam selma zubata jedna 😵

angienka
24. nov 2008

http://www.ecipisek.cz/detail/autosedacka-multi... tato je sice hnusna poriadne ale od 0-do 36kg 😨 😕 😎

angienka
24. nov 2008

http://www.ecipisek.cz/detail/megamax-plus-roya... ta uz trosku ôepsia a je tam aj pekne ukazane jak sa to uziva do lahu to cumin 😨

malibuu7
24. nov 2008

no zaujimave je to v lahu

angienka
24. nov 2008

zeny kukali ste nic nez pravda ta som soknuta z toho prveho paru 😝
ta kde ste vsetky net ani s kym popisat a uz som presedackovana cely google som presla 😒 nejak sa mi nechce spat neviem co to je ale pojdem kedze tu nieste a vcera som nic nespala a dnes to vidim rovnako sak i teraz kazdu chvilu odbehujem bo poplakava 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre