Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
25. nov 2008

ech,ale sa chvalim.. 😎

angienka
25. nov 2008

jani ta ty mas na to este 3-4mesiace 😀 co trepes ze za chvilu ja to potrebujem hned no ale pockame si na vyplatu a skocime do toho nemecka 😉 to som zvedava ci tam nieco najdeme,ja sa uz hanbim po nemecky taze neprehovorim 😀

angienka
25. nov 2008

seanicek je tak sladucky,jaaaj na spapanie-dnes som mu kupila dalsi darcek a uz radsej asi poslem aby to doslo 😉
ste tu zienky???

jankando
autor
25. nov 2008

no ale ked mi tak asi eni rastie maly ako tebe... 😠
macik jeden.. 😀
i ked vobec som nestudovala nasu sedacku do kolko kil je a tak...ale ako t pises,..je to vajicko..co sa da zacvaknut do kocika..a Petik sa tam este zmesti....ale cudno, ze nerad...ked pamatam , ako si ty pisala, ako Timmyk rad spinkal v nej...tak Petik do nej nelubi...vobec.. 😠

jankando
autor
25. nov 2008

tu som eni, tu som 😉

angienka
25. nov 2008

jani vsetky vajicka by mali byt do 13kg,no ta vidis timmco tam rad bol a petik ne sak kazdy je iny 😉 ale teraz uz posledny mesiac neznasa sedacku ta u nas bol zvyknuty bo my jani fuuurt chodili po vyletikoch ta v aute bol stale a ted uz tak nechodime no chodime ale nie tak casto 😎

angienka
25. nov 2008

on rad v nej bol bo je suprovska sa v nej sam hojdal a som mu striesku zatiahla a slnko mu tam nesvietilo abo svetlo ta tam zaspaval v nej stale ked bol zly 😀

angienka
25. nov 2008

hej tiez taky rast mega rychly ma 😵 zlaticko ta to vacsina veci asi bude pre tvoje druhe babo 😀

jankando
autor
25. nov 2008

no ja uz vsetko eni hodila na ebay..
no nie vsetko ,ale postupne...ale ked nik nekupuje...vseetci tam idu nejak pod cenu.. 😖

angienka
25. nov 2008

hej a tvoja segra neplanuje babo???To ja vsetko odkladam bo ja prva v nasej family a za mnou sa budu rodit deti 😀

jankando
autor
25. nov 2008

tak moje segra uz jedno babo ma...a ci to druhe planuje, to nenviem ti povedat...
ale isto si bude chciet nakupit podla svojho vkusu..tak isto ako i ja... 😉

jankando
autor
25. nov 2008

inak eni, pozdrav segrusku...
este nie je tehu> 😉

jankando
autor
25. nov 2008

tak ste sa vyparili..
a ja zase spievam petkovi a zase raz pri tom zaspal.../ 😀

angienka
25. nov 2008

jaaaj zeny asi mi sviha ted som si ohriala polievku 😀 no hruuuza a to muz robil krokety a kuracie obalovane no a ja ted na noc zeriem 😝

angienka
25. nov 2008

hej pozdravim,nie tehu neni najprv svadba bude 😉 uz planuju odist a usadit sa vzat sa a zalozit rodinku ta coskoro i to bude 😎
Tu som tu jani len som sa zabudla na tych fotkach blbych 😠

angienka
25. nov 2008

ta asi si to vzdala co jani a co segra stale je s tamtym jak si pisala a stastna??? 😎 😵 hej myslis morgan ne ale sak to tvoje miminecko,ci uz ne 😕

angienka
25. nov 2008

jani v jakych obchodoch si videla tie santovske oblecky co si pisala ze lacnejsie,ja som segr vravela a dnes mi pozerala ale nenasla na tak male ze az na 3rocne 😠

jankando
autor
25. nov 2008

mnnam eni...
vy len stale take dobroty vyvarate..
ja som vcera nakupila kopec morcacich a kuracich uz obalenych reznov, len staci osmazit, ale leniva som jak vos..
tak som dnes papala cely den salat, co john robi...taky len kukuricu, cinsku kapustu, vajicko , a to nejak nakyslo..myslim, ze tam dal trolinku majo..ale nie som si ista...zvykne to robit na octe, ale kedze dlho doma uz ocot nemame, tak neviem ako torobil , hlavne, ze chuti

jankando
autor
25. nov 2008

joj, eni..nechaj tak....
to malo byt moja prekvapkanie..jooooooooooooooooooooj 😠

angienka
25. nov 2008

mnaaam ja by si zas salat dala som az presmazena bleee z toho 😀

angienka
25. nov 2008

hej ta ona nenasla ze uz minule pozerala bo som jej vravela ale nic nebolo az dnes nasla ale na 3rocne 😠 ta som jej vravela naj sa na to vykasle i tak volno az o tyzden mozno budu mat ale to je jedno tak nebude oblecek a nekupuj nic 😝

angienka
25. nov 2008

no super cas zas pokrocily no aspon som stihla spravit titulku kalendara 😀

angienka
25. nov 2008

hej aj mi sme dnes tie mini rizecky kupili uz obalene 😀 ale aj normalne morcacie prsia a dokonca aj sekanu ja to nejem teda raz v zivote som to jedla u kamosa no odvtedy neeee,asi som sa precpala a nejak mi to nesadlo tak uvidime ani neviem jak sa to robi,my sme to doma nikdy nerobili 😝

angienka
25. nov 2008

tak co je jani zeby si to uz vzdala??? 😕

angienka
25. nov 2008

no to mi teda vyslo kazda odpoved po minute 😀 tak nic teda ja sa s vami lucim aby som aj pospala co to 😝 dobru nocku 😉

malibuu7
26. nov 2008

ahojte babenky

tak ako sa dnes mate?
jani fesacik je petko, a jak sedi vo vanicke, ta vyzera taky tucnucky 🙂 no ale by ma zaujimalo kedy pridas foto svojho noveho image.... ha??? vsak my sme zvedave ne teba 🙂

angienka
26. nov 2008

zdravim,no predsa len niekto dnes prispel 😅 mne sa ani nechcelo pisat ale uy ked som tu ta musim povedat ye dnes to bola najhorsia noc aku som yayila a to som v 6ti nedeli ho nosila na rukach celu noc ale spala aspon nadranom dnes total nic mozno max polhodina aj to po 5ti minutovkach 😠 a to mi od 1.30 v noci do 4tej rana pasol konikz 😠 😠 😠 😠 😠 som myslela ze ma slahne 😝 furt zacal graucat a nevie sa nazad pretocit ta som vstala a otocila ho a kym som si lahla ta zas pasol kone a tak sa so mnou hral az do 4tej ☹
no katastrofa mala som snad 40tkz horucky a nervy to keby ste ma poculi ta hanba mi jaka som zla na nho bola,no hrozny priserny ten najhorsi syn na celom svete bol dnes 😝 takze ked som ho uspala o 10.30 tak som si aspon na 30min pospala 🙄

angienka
26. nov 2008

hej aj ja som si vsimla tie faldicky vo vanicke timmy ich ma trosku vacsie este 😀 ale sak zas je aj starsi 😉 zlato moje vycurane teraz spieva zvieratkam na kolotoci uz asi 10min ale to pretacanie ma stve,hmmm len to spomeniem a je to tu zas 😠 a jak ma malo miesta ta sa chyta vrchu postielky a snazi sa tam vtesnat tak ze lezi na boku skoro na brusku a snazi sa dvihat 😀

angienka
26. nov 2008

no vidis az som zabudla jani na tvoj image new 😎 honem pridaj,uz sme videli jak je tvoj synator fesny teraz si ty na rade 😉 si ta vobec neviem predstavit 😒

malibuu7
26. nov 2008

juuuuj eni, tak to ti nezavidim vobec taku noc... no uz asi aj jemu idu zubky, tak z toho je nervny...
my tiez sme mali nie najlepsiu noc... bolelo ho brusko... uz sme to dlho nezazili... v noci sa casto budil ale az rano 6 taaaak plackal ze uz sa nedal tak lahko ukludnit... tak som mu mastila brusko mastickou na prdiky.... a o 7 sme nejak zaspali... no, som vcera zjedla asi 4 mandarinky, tak si myslim ze z toho to bolo 😕
eni a ty tiez si chora? take horucky mas?
aj jozko mal vcera a dnes trosicku zvysenu teplotku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre