• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
nie ivi ja mam horucky z toho jak som vycerpana od porodu mam kazdy den s vynimkou slovenska a ted ked tu boli nasi ta som mala len 2x teplotu ale nie zimnicu ako vzdy...tak to mam z toho ze nespim a ted na mna aj virus skocil pretoze som pretazena tak to ide viac na mna,jeeej prdelka mi uz lozi pekne po kolienkach sa stavia :sunglasses:
26. nov 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urobila som aj nove fotecky ta potom pridam i ked uz neni ani miesto moc v albikoch :angry:
no ted je zas mrzut a to pred hodkou vstal :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tie zuby mu ale nejak dlho idu uz ma stvu :rolling_eyes:
26. nov 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, dakomu rychlo vyjdu, dakomu dlho no.... tazke to mame...
a to od porodu fakt sa takto citis? a nebola si u dr. s tym? to je divne, ked uz tak dlho ta to trapi... :frowning2:
26. nov 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jozko sa tiez na styri uz dvihne, ale este sa nevie pohybovat, len take balancovanie... ale ked lezi na brusku a je pred nim mobil alebo dialkove k tv, (to ma zakazane, bo vsetko olizuje) tak dvihne ritku, odrazi sa s nozkami a priplazi sa az k tomu.... trebars aj takych 40cm :grinning:
26. nov 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no rucky ho neudrzia este celkom, ale davam tomu este tak tyzden - dva a myslim ze uz by to aj zvladol, uvidime...
26. nov 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, este nemam dobre foto...
to musi byt dobre, aby som a pridala samu seba..tak si len pekne pockajte...
a mam sice uz fot s kratkymi, ale nie je hodne verjne... :angry:
ak tak , tak vam poslem skypom..
26. nov 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj, Eni, ty mu j chudacku...Timmyk ta riadne vystavuje..a este k tomu tie teploty.. :frowning2:
no baby, nejak sme na tom vsetky teraz nie dobre s detickami..ked tak citam, stale niekto teplotuje..ked nie my tak nase deticky..
ja myslim, ze petkovi je uz lepsie, ale furt je taky ospaly ...jooj....

A ano, no Petko ma take fajne faldiky...Eni, sak som ti pisala, ze rastieme asi tak rychlo ako vy.. :grinning:
26. nov 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz pre zmenu asi vas tu niet.. :angry:
26. nov 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no niet niet kazdy na striedacku
baby boli sme dnes u dr a mame konecne antibiotika,nasa nerobila tak sme boli u takeho chlapa zlateho ta dufam ze uz bude lepsie dal nam take sirupy co este vobec som nevidela tak malo by lebo nasa dava stale to iste.
26. nov 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jani, tak posli skypom... ja fakt zvedava ako vyzeras...
kati tak to je dobre ze daco nove... a dufajme ze to pomoze :slight_smile:
26. nov 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ivi :grinning: to aj timmynko a ja ze on je jediny zavislak,dnes sedi sedi pri mne a ked zbadal vedla ovladac normalne rybicku a skocil po nich :wink:
26. nov 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani i ja cakam na skype :grinning:
No u mudr som nebola ani nemam tu v litaku este ziadneho,ale nechcem ist pretoze to bude tym vycerpanim lebo ked mi dakto pomoze s nim ta je lepsie bud len mierna teplotka na chvilku alebo vobec ked som doma,no je to tazke tie noci ma zabijaju ale uz je fajn timmco poputoval na 2 a pol hod k babci a ja som si lahla a ted som fit a jeho tak vystiavili ze mu spravim 220ml kasicky a on vypil 20ml a tak tvrdo zaspal bez dudlika a snazila som sa mu vopchat tam flasu no nece :sunglasses: prdelka moja :dizzy_face: som zvedava na dnesnu noc snad sa vyspim lebo ma uz premohne choroba ak nie :frowning2:
26. nov 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
|Eni, tak len sa nejak setri...prajem uzdravenie skore..
26. nov 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no pripajam sa k zavislakom,nasa ked vidi dialkove a mobili tak hruza aka radost v nej je.na mobile aj pesnicky pocuva aj fotky pozera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baska jej prepina.

eni pocuj mne dnes kamoska poradila gravimilk si kupit vraj jej to detska Dr vravela ze si to bezne robi ked je vycerpana,dnes som to v lekarnach pitala no nemali tak skusim zajtra v bille a potom dam vediet ake to je.je to pre tehotne a dojcacie matky na podporu mliecka

uz spite?
26. nov 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej kati to aj v rossmane maju mne to tiey radili maminy ze to je ako sunar pre maminy a ze pomaha na mlieko,ale to este v 4tom mes ked som stracala mlieko no nejak pak yas prislo to bolo len jeden den ta som si ani nekupila...
26. nov 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katka, uz sejkanica ste boli?
26. nov 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo a ta Dr to vraj pije ked je slaba,no ja si to urcite kupim tiez som asi riadne vycerpana.

jani cau
26. nov 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej jani sak len jeden chlop tu robi detskeho Dr
26. nov 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, na mliecko je dobre hlavne teplo..verte mi..
ja skusala rozne casje na podporu mleicka, dzusy hroznove som pila...dokonca mi kamoska poslala i homeopatika........na mliecko, ale neskoro....lebo uz nekoijm...
26. nov 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je moj detsky..
ja doteraz mam u neho kartu...
ze sa nehanbim.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no pockaj este jeden je v nemocke vraj aj ordinuje
autor
no to neviem, ale ja bola spokojna so sejkanicom..on mal fakt zaujem..a nie furt tie iste lieky a dokola vedel opakovat, ze sa traba potit, vela tekuti na tak...
a najvacsia sranda bola, ked ma isiel pocuvat nie a ze vyzlec si tricko a otoc sa....pockja, zatiahnem zaluzie, aby nejaky strojari nekukali tu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak teplo....
autor
Enus, psalas , ze pridas foto a ja jak debilna hladam a hladam a nist.. :angry:
hmmm strojari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bracho bol strojar
26. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som o tom citala i tu na konikovi,
boli take metody , ze len flaska tepla stacila a mliecko sa tym teplom spustilo...
inac, Kati, ja ked po prvy krat isla odsavat nie...a som vyvarila odsavacku nie a bola este dost hotuca, teda to hrdlo, co ide na kozu...tak vtedy sa mi tak spustilo mliecko ze az.......ze flaska na odsavacke mala 150 ml ale ja hned john prosila o druhu flasku..vtedy som este ale nevedla, ze tak teplo na to dokaze posobit
26. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiez mam doa geloze vlozky , ktore moes bud chladit alebo ohriat nie..a tamte som namacal ado horucej vody a prikladala a fakt cosi zaberalo..
26. nov 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, i moj jeden bol strojar.. :grinning:
aha tak dnes dam flasku na cici
jaaaj jani ta ja dnes hotova bola jak si vzali timmca na chvilu ta ma muyik poslal lahnut a spala som 2hod len sme si pozreli dvd z vitania obciankov bo nam vcera prislo :sunglasses: ta idem ja na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok