• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
to by aj horuci kupel pomohol nooooooooo asi pojdem ja do vane skor
26. nov 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a figu ja pojdem bo mrcha prisla :angry: :angry:
26. nov 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati, ja prave rozmyslam, ze sa idem hodit do vane..
lebo petik spi, tato je pri nom a ja i tak nemam co robit, okrem konikovania..zajtra chcem ist odvazit petika i odmerat, tak dufam, ze to stsihnem, pretoze su tam len o d 9 do 11hod..
26. nov 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati, ja i s mrchou chodim
mama na mna stale krici, ze nech sa nekupem ked mam, ale mne zbytocne take rozpravat :angry:
26. nov 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooo a sa hod aj za mna,mne este nespia kocky jedne nedobre baska si upratuje a mala ma kuse
26. nov 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak som myslela ze tampon ta v pohode ale horuca voda na to vadi vraj to aj moja rozprava
26. nov 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, no nejak som to zriekla.....petik uz je hore.....chlapina jedna, spi len po chvilkach, lebo doteraz spal 5 hodin neuveritelnych..
26. nov 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, moja mama tiez hvori, ze nechod, nech dajaku infekciu nechytis a bla bla...ona, ze to len sprch astaci..ale ja najradsje do vane... :angry:
26. nov 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj zeny no nestiham vas nejak ste sa rozbehli no idem popridavat uz zmensujem :angry:
26. nov 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY JE TU JEDEN ZLODUCH VKRADNUTY LEN NEMA NA NAS CAS TA LETI PREC :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aky zloduch????kati???? :confused:
26. nov 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
UVIDIS
26. nov 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viac sa mi ich tam neymesti :angry: takze len 3nove,no malo miesta je tu na albumy alebo ja mam vela fotiek proste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti dam zloducha :grinning:
26. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citala som vas, bo ste toho popisali.....
teda som nevedela ze ked mrcha ze sa nesmie kupat :confounded: baby a ja mam este stale klud :grinning: no len aby som nezariekla a zajtra to tu bude :sweat_smile:
26. nov 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ech, eni...ten tvoj modroocko..jaky je krasnny....a vtom oblecku na zimku...jojooj, zlaticko je....take ma licka, jak Sean..baclate... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. nov 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaahhnaaaaa...Kati, uz som pochopila
hej ta ja sa furt leeeen kupem neznasam sprchu pre mna je to skoda vody ya cely zivot som sa sprcovala mozno 10x :grinning: ked nepocitam roky na ubytovni kde vana nebola alebo by som si tam nelahla bleeee vzdy aj ked idem ze len hodim sprchu ta to skonci kupanim :grinning: ja to milujeeem aj v tehu som sa cele tehu v horucej vode kupala kazducky den niekedy aj 2x z nudy :grinning:
no ivca ma tu trbe teraz v skype sa smejem az sa sulam
26. nov 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ta mna s tym mama uz dlh otravovala , ja lubil adoma stale zaliezt od vane, a mama furt, ze ked mam tetu, tak nech sa len sprchujem a ja nikdy nepocuvala...ta co ste... :angry:
26. nov 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej eni to je ten overal co ti segra z anglicka?
26. nov 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati este šuľaš? ta bacha aby zajtra nemali holky na obed šuľance :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ten zimny hej aj uska ma no je na zozratie v nom len fotka zla bo sa uz zlostil :grinning:
hmmm ta dala by som si sulance uz ani neviem jak chutia ale viem ze rada som to mala :wink:
noooooooooo aj ja mam rada vodu tiez by som tam bola stale
26. nov 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fajne su tie overaly nie..
i ja mam take dva..
ale nepamatam , ci su s uskami, ale to maju take bombove, ze pandy overaly, alebo tigrovane, aleb mackove..stoja okolo 22 libier...nevie mkolko to na nase..planujem asi kupit, az tu bude velka zima.. :wink:
26. nov 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo sulam sulam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baska na mna cumi jak na blazna
26. nov 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eni ta pekny je pekny overal

tak žienky sranda s vami, ale kedze mi chlapi spia tak idem ucit daco, lebo cas leti a ja nic neviem... tak sa majte a bavte sa tu, pa a dobru noc
26. nov 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zajtra u nas sulasncova hostina
26. nov 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok