Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
26. nov 2008

to by aj horuci kupel pomohol nooooooooo asi pojdem ja do vane skor

katka755
26. nov 2008

a figu ja pojdem bo mrcha prisla 😠 😠

jankando
autor
26. nov 2008

kati, ja prave rozmyslam, ze sa idem hodit do vane..
lebo petik spi, tato je pri nom a ja i tak nemam co robit, okrem konikovania..zajtra chcem ist odvazit petika i odmerat, tak dufam, ze to stsihnem, pretoze su tam len o d 9 do 11hod..

jankando
autor
26. nov 2008

Kati, ja i s mrchou chodim
mama na mna stale krici, ze nech sa nekupem ked mam, ale mne zbytocne take rozpravat 😠

katka755
26. nov 2008

noooooooooo a sa hod aj za mna,mne este nespia kocky jedne nedobre baska si upratuje a mala ma kuse

katka755
26. nov 2008

no sak som myslela ze tampon ta v pohode ale horuca voda na to vadi vraj to aj moja rozprava

jankando
autor
26. nov 2008

hej, no nejak som to zriekla.....petik uz je hore.....chlapina jedna, spi len po chvilkach, lebo doteraz spal 5 hodin neuveritelnych..

jankando
autor
26. nov 2008

hej, moja mama tiez hvori, ze nechod, nech dajaku infekciu nechytis a bla bla...ona, ze to len sprch astaci..ale ja najradsje do vane... 😠

angienka
26. nov 2008

jaaaj zeny no nestiham vas nejak ste sa rozbehli no idem popridavat uz zmensujem 😠

katka755
26. nov 2008

BABY JE TU JEDEN ZLODUCH VKRADNUTY LEN NEMA NA NAS CAS TA LETI PREC 😀 😀 😀

jankando
autor
26. nov 2008

aky zloduch????kati???? 😕

katka755
26. nov 2008

UVIDIS

angienka
26. nov 2008

baby viac sa mi ich tam neymesti 😠 takze len 3nove,no malo miesta je tu na albumy alebo ja mam vela fotiek proste 😝

malibuu7
26. nov 2008

ja ti dam zloducha 😀

malibuu7
26. nov 2008

citala som vas, bo ste toho popisali.....
teda som nevedela ze ked mrcha ze sa nesmie kupat 😖 baby a ja mam este stale klud 😀 no len aby som nezariekla a zajtra to tu bude 😅

jankando
autor
26. nov 2008

ech, eni...ten tvoj modroocko..jaky je krasnny....a vtom oblecku na zimku...jojooj, zlaticko je....take ma licka, jak Sean..baclate... 😵 😵 😵

katka755
26. nov 2008

prepac 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
26. nov 2008

aaahhnaaaaa...Kati, uz som pochopila

angienka
26. nov 2008

hej ta ja sa furt leeeen kupem neznasam sprchu pre mna je to skoda vody ya cely zivot som sa sprcovala mozno 10x 😀 ked nepocitam roky na ubytovni kde vana nebola alebo by som si tam nelahla bleeee vzdy aj ked idem ze len hodim sprchu ta to skonci kupanim 😀 ja to milujeeem aj v tehu som sa cele tehu v horucej vode kupala kazducky den niekedy aj 2x z nudy 😀

katka755
26. nov 2008

no ivca ma tu trbe teraz v skype sa smejem az sa sulam

jankando
autor
26. nov 2008

no ta mna s tym mama uz dlh otravovala , ja lubil adoma stale zaliezt od vane, a mama furt, ze ked mam tetu, tak nech sa len sprchujem a ja nikdy nepocuvala...ta co ste... 😠

malibuu7
26. nov 2008

jej eni to je ten overal co ti segra z anglicka?

malibuu7
26. nov 2008

kati este šuľaš? ta bacha aby zajtra nemali holky na obed šuľance 😀 😀 😀 😝 😀 😀 😀

angienka
26. nov 2008

hej ten zimny hej aj uska ma no je na zozratie v nom len fotka zla bo sa uz zlostil 😀

angienka
26. nov 2008

hmmm ta dala by som si sulance uz ani neviem jak chutia ale viem ze rada som to mala 😉

katka755
26. nov 2008

noooooooooo aj ja mam rada vodu tiez by som tam bola stale

jankando
autor
26. nov 2008

fajne su tie overaly nie..
i ja mam take dva..
ale nepamatam , ci su s uskami, ale to maju take bombove, ze pandy overaly, alebo tigrovane, aleb mackove..stoja okolo 22 libier...nevie mkolko to na nase..planujem asi kupit, az tu bude velka zima.. 😉

katka755
26. nov 2008

noooo sulam sulam 😀 😀 😀 😀 😀 baska na mna cumi jak na blazna

malibuu7
26. nov 2008

eni ta pekny je pekny overal

tak žienky sranda s vami, ale kedze mi chlapi spia tak idem ucit daco, lebo cas leti a ja nic neviem... tak sa majte a bavte sa tu, pa a dobru noc

katka755
26. nov 2008

baby zajtra u nas sulasncova hostina

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre