Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
27. nov 2008

😠 😠 😠 😠 😠
kde ste vsetky..ted mi petik spinkal, dnes sa tak sam hral..no hral...rucky do ust pchal jak divy...taky oslintany bol , ze az

jankando
autor
27. nov 2008

budem tu oxidovat...
sa musim baby pochvalit, ze som dnes cosi predala na ebayi....jeej, som rada..a ese k tomu taku haluz......no ale co uz..bude zo mna biznismanka? 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
27. nov 2008

hm.......nikde nikoho, len ja jak nastenka pri stromceku som

uz som sa pochvalila? ze sme kupili dnes vianocny stromcek? bielucky....kedze snehu tu nieto.. 😀

jankando
autor
27. nov 2008

tak stale nikoho nikde? 😠

jankando
autor
27. nov 2008

baby, njak nestiham kupit tu stolicku sa mi zda..
ale som nasrdena samam na seba, ze petko nema este tu hrazdicku ci ako sa to vola...po anglciky viem..playmat
to je ako hracia deka....no viete co tym myslim...do kelu..to uz mal mad davno.... 😠

jankando
autor
27. nov 2008

celu stranku premonologujem.. 😠

angienka
27. nov 2008

tu som,timmco uz spinka a mne je o kapku lepsie,muzik poupratoval cely byt ze sa da z podlahy aj jest a navaril nam,bola tu aj babicka jeho ta mi pomohla s timmcom a ja som si dala vonavu vanu a bolo lepsie 😉

angienka
27. nov 2008

no jani na tu vysku ma teda vybornu vahu 😀 pfuj pfuj ma sa dobre 😀 😉
no lekarka ku ktorej chcem ist uz nerobila,muzik vstal o 13tej bo pocul ze uz nevladzem a siel hned zistit ci robi a opisal si cislo ze rano jej zavolam a ak ma vezme ta hned pojdem 😎 no som zvedava az sa bojim dufam len ze ma nevezmu do nemocnice i ked oni predpokladam ze nic nezistia a ja sa pichat nenecham len tak a robit im kralika pokusneho 😠

angienka
27. nov 2008

jani sak tie hracie deky maju vsade aj na nete pekne ta kukaj ked sa nudis a objednavaj hej mate stromik parada 😎

jankando
autor
27. nov 2008

sak hej, eni, ja viem, len som este nekupila...
a dnes sme boli v jednom shope a prave tam nemali.. 😠
i ja sa tesim z jeho vahy i z vysky.. 😀

jankando
autor
27. nov 2008

eni a vy mate tu hraciu deku, ze?
oplati sa..tedad vyuzivate dostatocne?

angienka
27. nov 2008

Jani tak ti poviem ze asi sa aj oplati,my sme kupili az ked mal timmy 3mes a u nas na sr,a kedze mame v obyvaku parkety tak mu bolo tvrdo a nechcel tam byt a tu sme mali maly byt ta sme nevyuzivali len raz za cas ked som mu ju dala na nasu mangelsku,ale ted jak mame koberec uz v novom byte ta deku mame na zemi a je tam castejsie,akurat mu musim podkladat este deku pod nohy bo on kope jak divy a uz z nej trci ta si bucha nozky,ale oplati sa zabavi sa tam pekne akurat sa nam z nej vzdy vygula bo sa pretaca 😀

angienka
27. nov 2008

a jani paraleny nedavam do seba ked kojim ta neeeee 😒 ale minule som kupila nejaky nurofen pre kojici matky a to je aj na horucku len zial mne nezabera aj dnes som si dala a 2hod po tom som merala teplotu a mala som 37,5 a dlhsie sa mi cakat nechcelo bo nemame normal teplomer len timmyho teplomerom som merala a to trva hooodne dlho 😠

jankando
autor
27. nov 2008

tas tu take eni nefunguje..tu v klude si mozes dat i ked kois, sak ja i ked tehu bola....tu mozes vsetko.. 😀

angienka
27. nov 2008

no sak mozes to mas jasne sak aj chlastat aj drogy brat mozes ale ja nechcem,aj tato ma nutil ze mam vzat paralen a ze nebudem kojit,no naco sak toto tiez na horucku a nezabralo 😠 zajtra asi pojdem k tej mudr no neviem nejak sa mi do toho nechce 😝

jankando
autor
27. nov 2008

ta tu vravia, ze to bezpecne....

angienka
27. nov 2008

hmmm no neviem podla mna to zas take bezpecne neni ved vsetko co zjes tak zanecha stopy v mlieku aj ta tabletka 😕 no ja neviem niesom na to odbornik no ja neznasam vsetky tabletky a radsej by som sa trapila ja som nikdy na tablety nebola radsej si to pretrpim a pockam kym to prejde 😝
No po 14tich hod striedania horucky a zimnice som skusila ten nurofen co mi poradili ze to mozem ze su to jedine tablety ktore mozu kojici matky,lebo som bola chora asi pred mes a tiez som necela do lekara ta len som si sla do lekarne kupit a nasla tam sirup na nachladenie a tie tablety 😉

jankando
autor
27. nov 2008

oni tu tak tvrdia, sak i detom to davaju akurat ze v srupovej forme....co ti budem hovorit, a ked som sa pytala, ze preco davaju kazdemu paracetamol, ta ze je to najbezpecnejsi leik..ja pocas tehu mohla brat 2 tabletky kazdych 4az 6 horin..

angienka
27. nov 2008

to je blbost ja v tehu som ani necuchla k tomu a to ma tak sialene boleli zuby tiez nonstop asi 20hod ze uz som chcela stenu kusat od bolesti a pak mi muz kupil take tablety na zuby co sa mozu do 2trimestra ci jak brat 😒 som nemala vtedy karticku bo som dala vypoved a nemala doktora a nemohla byt tu osetrena ani slovensku som nemala ta som trpela ☹

angienka
27. nov 2008

jaaaj ta timmy sa uz 5x zobudil za tie 2,5hod co spi 😖 ta to bude noc ☹

angienka
27. nov 2008

zeny ta co robite cely den ze tu nik neni???

angienka
27. nov 2008

ja stale cakam 🙄

jankando
autor
27. nov 2008

ja som tu stale, ale uz ma to prestalo bavit, tak som sla na facebook..
baby, poznate tu stranku? fajna je... 😉

jankando
autor
27. nov 2008

no uz tu asi nie si tiez...
inak, eni, i ja dnes taky den, ze petka som uspala a za 20 minut bol hore..ale som mu pekne zaviazala rucky..no zaviazala....no dala do perinky a utiahla, a spinka tak pokojne.... 🙂

angienka
27. nov 2008

no ja nepoznam co to je???

angienka
27. nov 2008

hej aj mne dnes sa tak zobudil po 20min sa zle zobudil tak sa prestrasil a bol hore poklad moj cez den sem tam to robi ale v noci fuuurt niekolko krat jaaaj neviem co to je a ta doktorka ma stve 😠 som jej povedala a ona nic na to chapes 😝

angienka
27. nov 2008

zeny no do 17tej som nic nejedla az kym mi muz neuvaril a ted som tak rozozrata ze furt do seba daco cpem 😝 tlustoch zo mna bude riadny 😖 no zas to na mna ide mam horucu hlavu ze mi exploduje asi 😢

jankando
autor
27. nov 2008

taka fajna stranka, kde mozes najst kopec kamosov, co siich dlho napr. nevidela a tak.. 😉

jankando
autor
27. nov 2008

joj, jaka chorucka......
ja som tiez tak bola a uz nechcem, to nie dobre...bleeeeee.
ja som potom jak nevladna.... ☹

angienka
27. nov 2008

hej ta o tom som nepocula ja minule skusala skypom vyhladat nejakych spoluziakov no nepodarilo sa asi na sr nepoznaju net 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre