• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
jani sak toto,keby sa mi o timmca tak netrebalo starat ta kaslem na to ale som uplne grogy ze nevladzem sa s nim ani hrat ani ho nosit no pohroma tak som si zvykla ked to mam 2-3hod denne sak za polroka to uz jak samozrejmost ale ted to mam asi tusim 3x tak co to trva 2dni a neprestava :cry:
27. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej jani a nasla si tam dakoho na tej stranke???Ja som akurat vcera ci predvcerom s luckou pisala ta som sa pytala ci o nikom nic nevie z triedy a ona ze ne ze len so mnou pise,ale ze tam uz malo prace maju ta nevie ci na slovaci neskonci nakonec :unamused:
27. nov 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sama zvedava ci sa zajtra dokopem k tej lekarke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaaaj janu asi si sa tam zabudla ta budem koncit ty si len hladaj kamosov :grinning: :wink: ja idem k lasocke no nevidim dnesnu noc moc dobre :cry:
27. nov 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca radsej ani kona nezapina a sprta asi a katus neviem co s nou zeby ju slecny zas zamestnavali???Tak sa lucim a prajem kludnu noc :wink:
27. nov 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no , ale to skor kamosky nie zo skoly...a tiez manazera, z prace, kde som zo zacitku pracovala.. :slight_smile:
ale na azete si pisem s Jozkom, tak nieco viem..
27. nov 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eni, ta ked si tak rychlo zdrhla, tak bru nocku prajeme...
27. nov 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja sa idem lucit, kedze ste vsetky nejak vycerapane...
nejdem este off, ale lucim sa s konikom.. :angry: i tak nepisete.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: javascript:addEmoticon(':angry:','vBody')
27. nov 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heh, o tyzden v piatok mame tri mesiace... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a vo stvrtok ideme na dalsie ockovanie... :frowning2:
27. nov 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim a hlasim dalsiu prisernu noc :frowning2:
28. nov 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ta co to je???Stale nikto???
No zienky konecne mi paralen na treti den v horuckach zabral
:dizzy_face: volala som rano mudr a dvihla sestra ze nech zavolam v pond ze dnes tam mudr neni :confounded: ta nakonec ze nejdem k doktorke a ked ta poobede na pohotovost bo chcem k tamtej chodit :unamused: no ta som vzala po 8mej paralen a lahla si i ked maly vyvadzal som ho musela uspavat 15min na rukach no pak zaspal AZ na polhodkz ale asi to pomohlo :confused:
28. nov 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence ako sa mate a jak vase ratolesti pocuvaju? no my sme sa s leuskou dlho neohriali na slovensku uz sme tu naspät v prahe...hmm bez ocka je nam smutno no aj tie ucty za telefon :rolling_eyes:
musim sa pochvalit leuske uz konecne vysiel zubok pred tyz. a uz jej ide aj dalsi hned :slight_smile: konecne...
28. nov 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooooj maji aj my uz mame zubok aj jozko,tiez pred tyzdnom jozko uz aj pomaly dva.

nooooooooooo to som si myslela ze ked mate moznost s nim byt dlho bez neho nebudete.rodina chyba ale tatko je tatko ze?a manzel hmmmmmmmmmmm bez neho je to tazke poznam.............
28. nov 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooooj Maji no konecne :sunglasses:
to je jasne ze tato chyba aj ja zvazujem pobyt na sr po sviatkoch no neviem kedze viem jake tazke je byt bez neho :frowning2:
28. nov 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetci ste zubaty len my nie,ja sa s avmi nekamaratim :unamused: :wink:
mne sa paci taky bezzubi i tak najviac jak mu vidim tie dasienka hole ta som hotova normalne,ale jasan ze zub potesi bo uz nebude taky nerv!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny ja uz neviem co s tym mojim hajzlom malym :angry: ale uz mam nervy je prefikany a vycurany ze uz nemozem :stuck_out_tongue_closed_eyes: hajzlik prtavy po kom to len ma :angry:
Pred chvilou tu bol rev jak krava nosim ho uz hodku s prestavkami a ted vie ze uz toho mam vyse hlavy ta seka dobrotu na chvilu v postielke vala psie oci a smejula sa na mna :angry: a o chvilu zas spusti :rolling_eyes:
28. nov 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobry den baby...
dnes sa hlasim takto..si predstavte, ze som dnes pesko boooola veeelmi daleko.... :angry:
aspon nejaky ten cvik..esteze tak..
28. nov 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jeeej, Maji..no vitaj spat medzi nami..konecne...
a Leuske gratulujeme k prvemu zuubku....
ako sa mate, okrem toho, ze vam tatko velmi chybal?
28. nov 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Enus,
no sak si este v mojom klube bezzubych... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mne s atie zbrutalne paci Petkov usme, ked vidim len tie hole dasienka a on sa tak chvilu na mna zasmeje a hned odvrati hlavicku, ako keby sa hanbill....joooj, moj maly chlapina... :grinning: :dizzy_face:
28. nov 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak, Eni, i ja hlasim dnes hroznu noc.... :confounded:
28. nov 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ja ju mam zrejme prvu..
k tomu som sa v noci zaobudila s bolestou v oku..v kutiku oka...ja snad privolavam vsetky choroby na seba.. :angry:
28. nov 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak dnes kazdy zlu noc tak aj ja sa pridavam mala mi zaspala az ookolo pol tretej,ci druhej.no uz som bola aj ja hotova,nejak neskoro teraz zaspava a z takym placo ze susedia sa asi odstahuju.jooooj a keby este za lacno predavali ta kupim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co?????????????
28. nov 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ze by si pokupovala... :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj, baby, dneska nuda s vami..nic nepise ...
a Ivca asi len vkuse sprat, ze sa uz neozyva..

pride mi tu o chvilu mamcu ke petkovi a konecne si popratam doma..bo hruza..
a tak ma zachvatilo to predavanie na ebayi, ze som si uz pripravila kopec nadbytocnych veci a idem ich pofotit a hodit tam, nech ludze kupuju..
:grinning:
28. nov 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani Enus uz tak casto nepise...
Katus, este, ze ty si tu..a to tiez tak strucne...
no ta ja v poslednom case dost casto monologujem, nezda sa vam?
:angry: :angry: :angry:
28. nov 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takze nikto????
uz ani Katuska??? :angry: :angry: :angry:
28. nov 2008 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ta sme dve co si vystacime same ukecane :grinning:
28. nov 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ja furt tu a nakukujem a nikde nik ta som sa nastvala a vypla notas no ted sme kukali s muzikom na stavebne sporenia chceme dat,no on isiel priamo na pobocky pozistovat co najlepsie ta ja zas sa trapila s timmcom no som ho uspala ta supeeeeeeeeer :dizzy_face: a chcem sa okupat no pockam na muza zeby som z vane nebezala keby nahodou vstal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved staci jani ked sa kukneme do pasu na pocet prispevkou :grinning:
28. nov 2008 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok