Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

majka225
28. nov 2008

ahojte ta ja som tu zas bola som s Leuskou vonku uz mi spinka asi 2hod. no Leuska ma 71cm a 9,5kg tak nam pekne pomalicky rastie 😀 joj jak sme vcera vecer dorazili tu do prahy chudinka jaka soknuta bola zrazu ine prostredie vela ludi na nu a este aj hafano toho sa najviac bala ale uz su kamarati troska..juj leuska a nas havino to jak dvaja somariky male 😀 eni: neboj po sviatkoch aj my ostavame doma lebo chodim na vodicak a mozno niekedy v january budem mat skusky aspon dufam jak odjazdim jazdy 😀 jeminku moja prva jazda bola taka ze cez noc napadalo kopu snehu a rano o 9 som mala jazdu....a ktomu som bola na cvicisku spravila iba 2 koleca as hnetka ma poslali na cestu na chotcu do makovec a spät. no a druha jazda hore na šandal,radomu rakovcik smer svidinik a naspät do stropkova a vtedy tiez rano padal sneh..hmm tak som si vedela kedy naplanovat jazdy ale islo to pohode nato ze prvykrat 😀 😀

majka225
28. nov 2008

no ja uz zase musim ist po mala sa zobudila a ideme papkat polievocku...trosku som pozerala albumiky vase jeee ja su tie deturence krasne 🙂 🙂 🙂 musim uz aj ja niekedy pridat nove foto..

angienka
28. nov 2008

jeee aj ja som zvazovala ze muzovi spravim radost a cez leto si dam urobit ale na slovaci v zapadaku jasne tu by som tie cesty nezvladla 😀
Fiha tak gratulujem k vahe aj vyske a jasne k selme zubatej 😵
Vy mate psika???Jeeeeeeeeeeeeee aj ja cem 😢

angienka
28. nov 2008

no to by si mala maji popridavat som zvedava jak Leuska pokrasnela 😉
aj my uz papame zeleninku a ovocie a najviac mu chuti s masom casto robim karfiol zemiak a kuracie abo morcacie-aj dnes to mal a bastiiiil a ked bol konec ta fnukal ze este chce 😀

malibuu7
28. nov 2008

cau zeny, potom vas precitam, ja len na skok... ideme na veceru s kamosmi.....
a ozaj jozko sa nam plazi po brusku 😀 jaka sranda z neho

angienka
28. nov 2008

jeee kto to tu dnes zavital???

angienka
28. nov 2008

ja ti dam veceru na kona to nema cas bo sprta a ted sa to ide flakat zas 😉 pokarhanie udelujem 😀

angienka
28. nov 2008

tak co???Zas som tu ostala sama???No nic zeny jedne nezbedne idem ja zacat pomaly varit aby som pak mohla skocit na relax do vane 😠

katka755
28. nov 2008

noooooooo jani stacil by my jeden.............
takze vo vlkom predavas hej? a potom postou posielas,to co za stranka je?

idem vas docitat

katka755
28. nov 2008

no tak uz som precitala na chvilu nedam pozor a potom len citam a citam.........
eni a co dobre dnes varis?
janka sa zlostila a teraz sa ona vyparila no ked my sa musime nejak dohodnut lebo vzdy na striedacku chodime to si musime vsetky napisat ze tu ideme a basta alebo presny cas kazdy den aby sme pokecali..... mudra som ne ked nam organizuju vsetko nase deturence.

katka755
28. nov 2008

aj ja chcem ist na veceru jaaaaaaaaaj ja sa u tesim ked pride tatko k detom zavolame babcu a my si vyrazime.............chyba mi to niekde ist na chvilu mimo domu a bez deti

jankando
autor
28. nov 2008

no tak ste sa fsajne rozpisali..idem cotat ak mi to petik umozni

jankando
autor
28. nov 2008

Baby, ja som bola petkom zamestanana..
som ho uspavala, zaspal a uz je hore....hajzlik jeden, ale sa robim akoze ho nevidim a on zatim este ani neplace, ale uz cakam , kedy zacne, bo ani dudu nema v ustach
i ja by brala veceru..ale s petikom nikde nemozeme ist...

MAji, pridaj, pridaj fotky, nech vidime ten zubok a ako rastie slecinka..

jankando
autor
28. nov 2008

Maji, vy mate hafanka?
i my by sme chceli,hoci ja uz jedneho mam, ktory je so segrou, ale john chcel i pre Petka, aby sa nebal psov ako on, ale tunav tomto byte nie su povolene zvieratka, tak nic...uspokojime sa s rybkou...jedna nam uz zomrela.. ☹

jankando
autor
28. nov 2008

teraz si tu pomonologujem asi ja
presne Kati, my by sme sa mohli dohodnut, ale ked to nase deturence neposlusne kontroluju nas volny cas.. 😠

jankando
autor
28. nov 2008

uz mi synator narieka...musim sa mu ist venovat.nech nie je sam.. 😵

inak Kati, ja to predavam na ebayi....
ale zatim len tuna v uk.. 😉

jankando
autor
28. nov 2008

inak som mu dneska uz po druhy kra strihala nechtiky....
a ja som sa toho tak baaala a pritom to tak jednoducho, i ked treba bezpecne na to..ale zvladla som to...to som ja ale mamina rodena.. 😀

katka755
28. nov 2008

no jai aj ja som zamestnana,robili sme si ryz.nakyp a malu som mala v nosici na rukach na konci az zaspala tak sme ju dali do postielky a my pojdeme o chvilocku papat len cakame je to este horuce

katka755
28. nov 2008

jani aj marek chcel psika no ja sa zatial necictim na to aby som okrem deti este aj zo psom chodila si to neviem predstavit tak ist vonku......... 😲

katka755
28. nov 2008

no jani a to si potom po to chodila k tebe a ty si v akom meste?

katka755
28. nov 2008

dufam ze dnes pojde mala spat skor jemine ani by mi nevadilo keby bola dlhsie hore a bavila sa ale ked ona je starsne zla ed sa tak zobudi a ide spat potom zo strasnym placom

katka755
28. nov 2008

a este som chcela neviem ci o ok ale malu strasne zatiahlo az mutuje ma taky hlasok jak chlapci,jozko taky hlas ma a ona teraz tak ani chuda nekrici poriadne,dnes mame skoro ticho a dufam ze to prejde ak nie tak zajtra na pohotovost pojdeme

katka755
28. nov 2008

no som sa tak ponahlala ze som uz aj jazyk popiekla 😠 😠 😠 😠 😠 😠

som tu ru ru

to moj manzel mi tak hovori ked nieco pobabrem a uz aj jedna opica nam znama 😝 😝 😝 😝

katka755
28. nov 2008

a vy ste kde teraz hmmmmmmmmmmm?

katka755
28. nov 2008

kazda napise svoje a zdrhne 😠 😠 😠

jankando
autor
28. nov 2008

Katus,
to tu ru ru poznam tiez...od Slavky alebo Toni som to pocula.. 😀

Jejda, ryzovy nakyp by som si dala a si predstavte, ze ja nie som vobec kucharka, ze vobec neviem varit ale minule , este v tehu ma cosi pochytilo a robila som ryzovy nakyp nie...a vcelku vysiel, len keby som navarila viac ryze.. 😠 😀

Katus, nie, ja to predam a i poslem..ale je tam i moznost, ze len nech si to k tebe pridu vyzdvihnut..ale to by som dala jedine ak by sonm velke veci posielala....inak posielam sama....teda tak pisem ako by som to robila uz storokov..nie dnes prvykrat som posielala..tak dufam, ze dojde, bo uz mi zaplatili..

jankando
autor
28. nov 2008

Katu, asi to fakt tak funguje,ako pises, alebo zacne..
ze kazda si napise co chce a ide dalej.. 😠 😠

jankando
autor
28. nov 2008

a ja som Kati v meste Bradford.. 😖

angienka
28. nov 2008

tak konecne spime,dnes to nebolo az uplne tak lahke uspavanie ako poslednu dobu vzdy staci mu kasa a zaspi hned ani nedopapa,dnes som skusila zeleninovu nejaku sunarku s cuketou a tusim mrkvou no neviem ci to bolo kasou ze spustil taky rev vypil 80ml a pak sa len zlostil nevem ci hrudku tam mal abo co ho sralo ta som mu bananovu spravila medzi tym si riadne pokrical az ho tato vybral a sli sme uspavat zas no uz spi 😝

jankando
autor
28. nov 2008

Joj, dnes mi Petko tak plakal, som uz neznala co s nim robit..a ja hlupa nie ze som zabudla, ze je hladny, ale proste som sa ho snaizla upokojit nie...leb opil prednedavnom cajika, tak som myslela, ze mu na to chvilu bude stacit...a prd..hladosko moj....a zrazu mi niekto zvoni tu a ja beham, ze kto to a to asi suseda, zeby som ho umlcala...aspon tak si myslim....ale mozno nie, mozno si len zmylila zvoncek...alebo nemala klucik otvorit...
bo do nas furt zvonia tak..ze si privreli dvere.. 😠
no uz teraz pekne spinka, hned pri piti zaspal, ale dala som ho odgrngnut, tak vyslo z neho hend a lahol a sam zaspal...hladosko moje unavene..
joj, som to ja ale mamina, tu sa chvalim , ze dobra a teraz som zo seba prekvapena.. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre