Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
28. nov 2008

enik, jaky je timmyk zlaty na tych oblackoch..jeeej
ty sa doma nemas cas nnudit co..pri tych scrapoch.... 😀

malibuu7
28. nov 2008

ahoj zienky, tak aj ja som tu...
sme prisli o 20:30, fajne bolo. jozko sa vybavil potom pospal, zase sa pobavil, tak sme sa kludne najedli pokecali, perfektne bolo 😎
trosku som vas precitala... ste vela stihli....
tak zeny, paralen je jediny liek co sa v tehu a ked sa koji moze... alebo aj nurofen, ci aky, lebo to obsahuje rovnaku latku...
no ucenie je jaksi na vedlajsej kolaji eni, ale dik za pokarhanie snad sa polepsim... my teraz vstavame medzi 11 a 12 na obed, tak preto tu malo zavitam... lebo potom ideme vonku a tak...
a vcera som nejak nemala chut na konika, omlouvam se 😒

jankando
autor
28. nov 2008

eni, ja viem, ze ty ziadas o radu ohaldom tych dvoch fotiek, ale ja ti poviem , ktora sa mi paaaaci najvviaaaac
ta prva..co mas v albe..
ta kde je zaviazany timmyk v decke,alebo ak to je perinka,alebo viazacka..neviem
ale tam je takyyyy chutnnyyyyyyy na spapkanie..
a ten nostek tam

taky nmsyleny vyzera..no nadhera...
jak mamka.. 😀 😀 😀 😀 😝

katka755
28. nov 2008

no neskor docitam nestiham daco salene dnes s vami pisete jak eby ste doma deti nemali

angienka
28. nov 2008

hej jani totu chcem dat na januar mesiac 😀 aj moja je tota oblubena teda moja srdcovka aj na ploche ju mam 😎

malibuu7
28. nov 2008

no eni aj mne sa ta na oblacikoch lubi velmi, kraaasna 😉
no vidim vidim ze pisete, to fakt.... to kde ste deti dali? vsetky vam spia, co? to len toto moje dorbča vymysla a bavka sa

angienka
28. nov 2008

deti nam uz spia ivi 😀 ta super ze bolo super to je parada tak raz za cas vypadnut z domu ja furt trpnem jak ideme ze jaky timmy bude zato i nerada ted chodim po vyletoch bo my zas moc casto sme chodili a som len nervy mala bo s tak malym mimi to nejde 😒

angienka
28. nov 2008

ja som sa dnes snazila ze ho dam neskor a naucim na ten neskory rezim no nechcel 😠 vymyslal ta sme museli kupat uz 18.45 a pak spat 😝

malibuu7
28. nov 2008

no nam to ide s drobcom, ale ked ideme dakedy na prechadzku tak tiez obcas trpnem ze aky bude.. ale ked ideme s tatkom tak sa nebojim to ho vieme ukludnit

malibuu7
28. nov 2008

eni tak my mame teraz vas rezim.... tak by som s tebou hned menila... 😉

angienka
28. nov 2008

ta na prechadzku ja ne bo on je vonku dobry furt malokedy robi scenu na zaciatku ale to len minutku dve a stava sa to zriedka vonku parada len skor ked ideme do prahy abo do restiky a tak vies myslim jak z krstin jak sme mali v restike ta som utekala s nim domov a jedlo mi nedoniesli ze az ked pridem teda bo boli povedat ze som musela odbehnut 😠 abo sme boli v solnej jaskyni a on zacal vymyslat ta som moc nezrelaxovala a tak proste 😒

angienka
28. nov 2008

ja s tebou tiez bo pak je hore uz o 7mej a potom len na polhod zaspi okolo 8mej 😠

malibuu7
28. nov 2008

no aj mne je doooobry vonku, ale ked sa zobudi a chyti svoje fanty tak dokaze byt riadne nazlosteny 😒 ale vonku mi inak takmer staaaaaaaaale spinka....
no a i ja som chcela ist do solnej jaskyne, ale ta presne pre toto co pises, neidem.... lebo ked tam zacne kricat tak ani ja ani ostatni si neoddychnu, tak nic z toho

angienka
28. nov 2008

no zienky ted mi zas kazdy pise ze jak to robim tie fotky 😀 mala som si ja ulozit jednu odpoved a furt to posielat 😉

malibuu7
28. nov 2008

no eni mala si tak urobit... aj mne napises??? 😀

katka755
28. nov 2008

ahojte

malibuu7
28. nov 2008

čau kati

katka755
28. nov 2008

hmmmm aj ja by som sla ale z dvoma?nehrozi

katka755
28. nov 2008

cau ivi

katka755
28. nov 2008

😝

angienka
28. nov 2008

hej ja napisem neni problem ale furt jak pridam fotky ta hned mam internu plnu 😀
no my sme si ju objednali len pre nas ked tu boli rodicia taze som az tak netrpla ze ostatni sa budu hnevat,ale i tak som sa tesila a moc az neoddychla ale pak ma mamka vystriedala no tak trochu hej...

katka755
28. nov 2008

deti my uz spia joooj fajne len aby do rana

angienka
28. nov 2008

hmmm kiezby mne do rana spal toho sa ja nedozijem asi az ked bude mat 18 😀

katka755
28. nov 2008

aka bola vecera?
a s kym ste boli zo skoly?

katka755
28. nov 2008

hmmm ked bude mat 18 ak to isto spat nebude,ty si spala? 😀 😀 😀

malibuu7
28. nov 2008

hm hej, dodko dnes povedal, ze uz trenuje, jak bude na disky chodit... ze bude dlho spat a dlho hore 😀

jankando
autor
28. nov 2008

heh, na chvilu odksocima pise sa tu tk divoko... 😠

katka755
28. nov 2008

a bude aj parketovy lev po tatkovi?

malibuu7
28. nov 2008

no vyborna bola vecera, mnamka... ja som mala pepu v hermeline a dodko si dal indiansky kuracie placicky v cornflakes, tak som mu ochutnavala, no faaaaaaaajne... nie zo skoly... s kamosmi tu z kolina

angienka
28. nov 2008

hej janu to mna furt tak vynechate nakukujem a zrazu pridem a plna strana 😀 musis byt furt v strehu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre