Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
3. máj 2008

ahojte babenky. tak co dnes nepiseme???
Angienka, snad nerodis???

angienka
4. máj 2008

Ahoooj zeny,tak co a jak-vidim nove prispevky tak idem nato 😉 😀

angienka
4. máj 2008

Jaaaj nie nerodim,len vcera bol muzik hyperaktivny kedze vstava skoro rano a zacal pratat a ked som vstavla,tak zaliezol na pc,pak som varila,piekla a prisiel jeho bracho sa tu hrat a opravit kompa ta som sak vam nedostala...a vecer teda v noci sa mi ho necelo zapinat...tak som zaliezla uz o 1nej rano 😀
No my mame tu multifunkcnu ted novu tlaciaren-tak to by slo aj doma...len aby som ju nedobabrala 😝

angienka
4. máj 2008

Halooooo...
No a ten nazehlovaci rozmyslam kde najdem,tu nieco take ako galanteria asi neni,ale nejaky ten obchod s latkami som videla,tak snad tam budu mat...
Noooo...len kedy sa tam dolu dostanem.Tak musim najst nejake obrazky detske a este tie dupaky jednofarebne 😒
Jaaaj a dnes vecer mi uz muzik ide makat 😢 tak sa zas budem nudit na nete,dufam,ze aspon dorazite babenky 😉

jankando
autor
4. máj 2008

caute babeny..
no...s tou prezehlovackou je to dost komlikovane..aspon pre mna..ani tlacku nemam doma, ani taky papier neviem kde zohnat, tak to asi necham tak... 😠
mozno najdem niekde v obchdoch nieco mile..myslim nejaky nadpis zlaty.. 😉

angienka
4. máj 2008

januuu neboj,no nevem ci to budem robit-teda ak hned v tom obchode ked sa tam vobec dostanem najdem ten papier a ak bodycka t to spravim cela by som to,no uz je asi neskoro na to myslet,uz peso sama nikde radsej nejdem...
Jaaaj cely vystrih s mi lupe,hruuuuza des-a dnes sme zas bli na zahradke sme grilovali no mnamka a piekla som bananovy kolac 1krat a vydaril sa celkom-tak si pochutnavam...len mimisek mi robi starost,ze sa uz tak casto neozyva...

angienka
4. máj 2008

zas nikto,Janu ale ani skype nemas zaply-tak to je divne...nudim sa-tak idem asi nahanat este nieco o tehu nooo, ked inac nedate a skupe ste na par pismen 😠

malibuu7
4. máj 2008

AHOJKY, no ja cely den makam na bc. ako inak, tak ani radsej nezapinam konika, lebo to potom na dlho s vami 🙂 inak ten papier sa da kupit v papiernictve, takom lepsom,alebo mozno aj kde robia fotky...
Angi, som myslela ze si v porodnici, jak si pisala o tych posloch... ja vobec nic... 😢 no ale rada by som bola, keby sa uz daco dialo, bo bakalarku mam takmer dokoncenu 🙂 hej aj moj drobec sa uz menej ozyva, ale ked uz ta poriadne...
bananovy kolaacik by som si dala, ja teraz banany mozem aj na kila... 😀

angienka
4. máj 2008

No ja zas banany nejak extra nejem-no celkovo jem malo ovocia a zeleniny-ale mali akciu tak sme vzali a tie som chcela vyskusat ten kolacik 😉
Vies co,ale ja som sa az bala-a pak nejaky taky divny pocit okolo 5tej na mna prisiel taka divna bolest nie ako poslovia a le akoby ma mimco bolelo a vobec nekopalo a svokra sa uz zlakla..no ted vecer mu ocko prehovoril do duse nech mu placne a kopol ale uz faaakt slabucko a malo ☹

angienka
4. máj 2008

No keby som mala uz vsetko ok tak by som to cela mat za sebou,nie zeby som sa nejak extra tesila na ten porod,ale nech je to uz za mnou a kotlik nech je uz prec 😠
Skus ten sex,horucu vanu a vela prechadzok a hopsania na lopte...snad to pride skor 😉

malibuu7
4. máj 2008

to ja zase mozem aj zeleninku aj ovocie, ale nie pravidelne, niekedy toho zozeriem brutal vela a niekedy nic... hm.. to preto sa uz tak malo hybu prckovia, lebo maju malo miesta, a vraj to tak byva pred porodom.
hej budem skusat vsetko mozne, manzel mil slubil aj karton tonicu 😀 tak som zvedava kedy s nim dorazi... a horucu kupel by som si dala, ale zial nemame vanu. iba na slovensku. 😠 takze z toho nic. no taky navrh mi dnes dal manzel ze do drobcovej vanicky mam skusit... ale tam by sa asi moja ritka nezmestil a 😀
ani ja sa na porod netesim, ale chcem to mat za sebou a vobec sa nestresujem z toho, bude ako bude

angienka
4. máj 2008

Presne taaak,nejak to dopadnut musi-len dufam,ze rychlo a dobre 🙂
Aj sprcha pomaha-tepla,nieje to sice ono,ale pomoct to moze a tonik na rychlejsi predcasny porod???

angienka
4. máj 2008

ja mam rada len uhorku a z ovocia hrozno ale len to bezkostkove a cerstve a vychladene 😀 😎 a tiez melonik a pak konzervy s ovocim-no to uz nieje ono 😖 ale neda sa povedat ze by som to jedla pravidelne.Take jablcka s mrkvou by som si dala ale nece sa mi to robit... 😒

jankando
autor
4. máj 2008

no caute baby..eni, pc nie ze mam dodrbany, ale potrebujem nastavec do zastrcky...lebo ja mam slovensky pc a tiez nabijacku..a tak potrebujem nastavec na anglicke, bo tu su ine zastrcky...svoj som poslala vcera mamke a zabudla som kupit novy v meste, takze mam vybity notas, tak az pojdemem najblizsie do mesta tak kupime..akurat pisem z brachoho, no on ma o chvilu vyhodi .. 😠 😝
inak malibuu , ja tiez mozem banany na kila...to je jedine ovocie , ktora je mozem a aj papam.. 😝 no kolacka by som dala..mnaaaam....
horucu vanu? to vazne? sak to nie veli dobre na tehu...inak baby, kupila som si ten malinikovy cajik, tak budem aj ja pijat... 😉

malibuu7
4. máj 2008

hej, tonic je na predcasny porod, preto sa nema pit, ale segra ked uz chcela ist rodit tak to pila na litre a podarilo sa jej, tak uvidime co to spravi so mnou...
horuca vana nie je dobre pre drobca v rannom stadiu tehotenstva, lebo sa moze stat ze bude mat nejaky ten syndrom, ale neviem teraz presne aky. No a moze to tiez vyvolat predcasny porod. ale ked uz chceme rodit, tak to moze len pomoct...
malinikovy cajik mi celkmo chutna, si davam salku denne, to snad staci...

malibuu7
4. máj 2008

hmmmmmmmmmmmm a jablicka s mrkvou, aj hned keby mi to dakto urobil, ale sama, e e e e 😠

angienka
4. máj 2008

Sak si pozicaj od bracha nabijacku ked si na jeho ci on ma velky pc???
No tak aj by som vam poslala,lebo muzik odisiel a nestihol ho cely zosrotovat ako to u nas zvykne 😉
No Jani nema sa vraj ta vana prave koly tomu predcasnemu ze to moze vyvolat a malibu to prave chce,vies???A i tak tomu neverim lebo ja sa cel tehu kupem v horucej a nic este vzdy...
A ten caj nieze zacnes teraz pit!!!!!Nech ta to ani nenapadne-to skodi,ma sa az od 36tt-fakt Jani 😒

angienka
4. máj 2008

Presne tak aj ja,ale zas som si narobila chute a riadne-ted by som si to aj urobila ☹ len niet nic doma... 😖
Mne nechutna,vymenila by som ho za svoje kaficko naaamka to mi chyba-na to som zabudla tak pi kaaaavu!To sa vraj uz od 7mes vobec vraj nema ze tiez posobi na predcasny...no ale tych faktorov je vela jeden sam o sebe zabrat nemusi-tak ako na mna ta horuca vana,ale ak skusis aj ten tonic-ja som prave myslela ze ten chinin v nom skodi babu a nie ze vyvolava porod...aj kafco,vanu a sex k tomu tak to asi zaposobi 😉

angienka
4. máj 2008

Som kukla a v ladnicke este strasi tonic,bo muzik si robil bavoraka...no ja este nemozeeeem-som zvedava na zajtra,snad sa tam dovola a nejak sa to spravi aby sme mohli po to ist,alebo aspon ten datum nech tam je skorsi nez 15.5 😠

malibuu7
4. máj 2008

chinin vyvolava, lebo viem ze to davaju pit v porodnici, ale vraj je to 100krat horkejšie nez nejaky tonic... segra to chutnala (nie zeby to potrebovala, ona porodila behom 2 hodin od kedy jej odtiekla voda, bez nejakych extra silnych kontrakcii)

angienka
4. máj 2008

fiiiha,tak to je krasne-to by som brala 😉

angienka
4. máj 2008

coooo?Stale sa zdesim,ked vidim svoj tt-uz je to 39tt???No ide mi to o 3dni asi skor,ale aj tak...cas sa krati 😨

jankando
autor
4. máj 2008

eni, on ma iny pc, takze inu nabijacku...sak aj aj sa kupem v horucej, ale nie az uplne..samo...nie, ja viem ze az od ukonceneho 36 tt a j ta predavacka mi vravela v obchode a teraz mi jedna holka pisala,ze vraj malinik tiez nie je najlepsi lebo ze hrozi potrat...a vraj je dobre nejake lnene semienko, ci ako sa vola..ja uz neviem..same novoty , a niekedy zeny rodili jednoducho bez nicoho a porordili..tak ja neviem...som ted na vazkach.. 😠

jankando
autor
4. máj 2008

baby, nevyvolavajte porody..nech to pride samovolne, nie? ak sa este neprenasa.. 😉

angienka
4. máj 2008

Potrat???Tak to jedine v pripade,ze ho zacnes pit skoro mozno...neverimtomu-ja som chcela proste nieco neutralne co ma nijak nezatazi-viem,ze to lnene semienko je riadny hnus a masirovat hradzu si nebudem tak aspon ten caj 😉

angienka
4. máj 2008

i to len pre svoj lepsi pocit,ze som nieco pre ulahcenie urobila 😀
Nieee ja vyvolavat neplanujem-len ked by ze som mala uz vsetko oi tak by som sa neobmedzovala a neslintala stale ked muzik pije kaficko...ze ja si dam max kapucino i ked i to mam rada 😉

malibuu7
4. máj 2008

jani sa ti lahko povie, ked ja musim este ucit, aby som o mesiac mohla urobit statnice a prenasat nechcem... no ale drobec si aj tak asi bude robit co sa jemu zachcce.... si myslim... a on sa stavim, bude robit napriek a nebude chciet ist vonku 😒

malibuu7
4. máj 2008

hm s tou masazou hradze, som to skusala ale ked to je take neprijemne pre mne, ale tiez mi to segra dneska doporucovala... ze to fakt pomaha, mozno aj preto tak rychlo porodila a len 1 steh jej urobili.... no ale kazda sme ina...

angienka
4. máj 2008

No malibu i to je dost mozne-hlavne pri prvorodicke...no ale snad to pride prave vcas i ked mimsek je uz v tomto stadiu plne vyvinuty,uz sa len tukom obaluje-tak uz je to jedno radsej nech vyjde taky malicky,nez ako ja 4 280g a 51cm 😠

angienka
4. máj 2008

ved to ani nezarucuje ze to pomaha,zeny ktore to neprovozovali sa nenatrhli a tie ktore masirovali tak hej...takze ani nahodou 😖 tak tvoja segra na tehu a porod asi nema zle spomienky... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre