• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
kukam ze uz polnoc ta idem ja spat bo sa zas nevyspim :rolling_eyes: ted uz 15min ticho ...klop klop ta snad to i tak ostane :wink: tak bruuu noc :sunglasses:
28. nov 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem neviem len nieco men a uvidis
28. nov 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skusim daco vymysliet,ale ted uz idem bo uz nemyslim huci mi hlava uz :wink:
28. nov 2008 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru noc ja este pockam ci ivca pride
28. nov 2008 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki tak zase zajtra janka sa rano zblazni
28. nov 2008 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta co idem aj ja spat? s u s i d k d e s i?
29. nov 2008 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani moji.... ta ma porazi z vas :grinning: ta tolko popisat
????????????????????????,,,,, ste sa s konmi zrazili??? :grinning: :grinning:
29. nov 2008 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm konom konom a jak bolelo skoda ze aj teba nezrazilo
29. nov 2008 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje drobatko zacalo na mamku volat, to take zlate ked krici mamamamaa, ale ked placka tak mi ho luto.... no chybala som mu v posteli..,
Tak som vas precitala.... no stihli ste toho pekne poriesit... tedaaaaaaaa
ja mam tiez u drobca v postielke pod oblieckou a v kociku pod dekou svate obrazky, aby ho ochranovali... aj krizik mu vecer davam na cielko, ked nezabudnem teda...
no a aj moja svokra hrdinka, ze jaky on zlatucky a hento tamto.... ale minule uz tiez prisli lebo si nevedeli rady a krical len mamaaaamaammama tak rychlo ho priniesli... a ked ma zbadal, vymenene decko, hned klud a pohoda. Ale to nie len ze ked mna zbada, ale aj tatka... tak hned sa ukludni... zlatko nase

inak aj mne sa uz tak jozko budi obcas s placom, ale myslim ze to su zubky na vine... a mam pocit ze mu dalsi vylezie... lebo brutalne slinta a to aj pred prvym toto bolo... a ma to tam uz take navrete no... tak uvidime kedy vam napiseme ze mame druhy...

a eni to fakt mozu byt zubky toto..... a inak aj ja som sa u dr. pytala ze preco tak placka...a ze to je normalne, ze mozem byt este rada ze je taky a ze sa vyspim... ze su deti co vkuse revu.... priklad moja suseda.... uz bude mat dievcatko rok teraz dakedy a stale nespi, vravela mi minule suseda ze sa len striedaju pri nej.. ze nepotrebuje spinkat, tak este budme radi ze to mame takto
29. nov 2008 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty vole to co basen?
29. nov 2008 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta hej zeby aj vy ste mali co citat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2008 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zmensit foto a hodim aby ste mali aj na co kuknut
29. nov 2008 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakam na fotky

no to este dobre ze tak a kde dole ja mam pocit ze nam ten druhy dole asi tiez tak neviem ked napiseme :grinning: :grinning: :grinning: tiez
29. nov 2008 o 00:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zlatucky je ze tak si na teba vola ja som stale nenozna uz menej tak nejak take ani teraz nevnimam je chorucka a som v kuse pri nej stale ju nosim,uz zjtra bude dufam lepsia
29. nov 2008 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vedla toho co uz mame vonku :wink:
29. nov 2008 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay moje mliecko stale nejak biedne teraz vecer este pocica ale cez dne sa ani nedotkne,tak strasne ma to mrzi....... a marek ma tak na dialku ukludnuje ze mi az luto ze je tak daleko a vzdy nieco len cez mobil sa dozvie jak aj o zubku ta sa tesil a aj smutny bol, a ked zacne chodit ked bude prec a rozpravat jaaaaj keby sa dalo svetko naplanovat na ten cas ked bude s nami
29. nov 2008 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas placka, tak utekam
29. nov 2008 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veda vedl aj nam asi vedla je taka zla a mozno aj pre zubok nie len pre chorobu
29. nov 2008 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utekaj ja este idem nieco spravit a kuknem este tu hej?
29. nov 2008 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej pozeram jaky ste zlaty a ty si komu tie dlhe vlasy ukradla hmmmm?
29. nov 2008 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no take mam, ved som nestrihana tusimaj 9 mesiacov... :grinning: ale uz chcem dat podstrihnut
29. nov 2008 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo ale zlata si tam tebe idu aj dlhe ja ked uz mam take dlhe ta mam strasne hlavu malu a divne vyzeramm
29. nov 2008 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooooooooo dakujem :dizzy_face:
29. nov 2008 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teeeeeeeeeeeeeeeda si kocka co viac k tomu dodat,a chlapy jak prepojeny
29. nov 2008 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cao,hajzel maly :angry: pisem tu jednou rukou jak tutko a mala som par riadkov a ohovarala timmca ta jak to videl hned mi to vymazal a odhlasil ma :angry: neviem jak sa mu to podarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak neviete jak sa meni y a z???Asi pred tyzdnom mi to zmenil a dodnes neopravil zbojnik maly :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze noc nic moc az rano zas nevyspata a nasrata jak krical t som ho vzala na ruky a jak ma zacal stipat ta sup do postielky a nech si krici...vydrzala som asi 2minuty dnes silna som bola a pak utisila a spal...no zobudil sa este ale spali sme do 10tej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. nov 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej skukla som fotecky toho okala tvojho ste zlaty :dizzy_face:
moj teraz pasie v postielke kym sa ja najem a precitam vas... :grinning:
29. nov 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katus no je to smutne ale i s baskou ste to asi tak mali nie ze nebol pritom :frowning2:
29. nov 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste???Ponocujete a ted sa flakate a chrapete,co????
29. nov 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic tak budem nakukovat :confounded: mozno niekto dorazi :rolling_eyes:
29. nov 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok