Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
29. nov 2008

dobr rano hmmm o dvanastej na obed ze sa nehanbim co?ale nie vstali sme skor len som okolo malj chodila dnes zase taka vstala s tym hlaskom tichuckym tak som jej jazv.mast davala na hrud,dufam ze to pomoze.

tiez sme mali divnu noc stale cajik pila teply ked sa jej tazsie dychalo,joooooj uz aby bola zdrava

katka755
29. nov 2008

no nic eni mas doma majsrta tak studuj a mozno ti ivana poradi co s tym

malibuu7
29. nov 2008

ahojte zienky
my dnes od pol 10 hore... no ja niesom extra vyspata... ale v pohode... teraz mi spinka a ja neviem ci sa ucit ci ist si tiez lahnut...
eni mas asi prepnutu klavesnicu na anglicku, tak si vpravo na hlavnom paneli si prepni na CZ...

angienka
29. nov 2008

nenee ivi praveze mam slovensku 😀 to je na tom divne a este divnejsie ze na konovi mi to pise uz normalne ale inde mam prehodene 😝

angienka
29. nov 2008

inac prave sme sa kupali lebo ked som ho prebalovala a kremovala infadolanom ta na mna taky prud curaninky pustil ze plaval na prebalovaku vo vlastnych chcancoch 😝 no asi zobudim uz tatka sak spi 4 a pol hod uz a pak v noci sa mu nebude chcet i ked chce sa mu vzdy este zaspi skor nez ja teda zaspi aj skor nez maly vacsinou 😀

angienka
29. nov 2008

no zas mi tu skuvina drobca ta musim 😝

katka755
29. nov 2008

no mne uz spinka,tak ste sa uz kupali heej?a s cim ho to mastis?

ivi ani ja niesom vyspata ale co uz lahnem si s nimi v priebehu dna

angienka
29. nov 2008

hej kati aj mne zaspal ta som si sla lahnut no spal len 25min 😠 ale stale si pekne spievka a smeje sa na mna z postielky 😀
Mastim infadolanom,ma take suchce miesta na telicku a svokra prisla s tym ze to ma z umelych veci jak tie pekne vzorovane puncochace ze to neni prava bavlna a ze to mala jedna vietnamka co opatrovala a ze ju liecili a nevedeli prist na to z coho a ona jej to za mesiac infadolanom ze vyliecila...ja nemyslim ze to z toho 😠

angienka
29. nov 2008

ale natieram bo to je suche ale ne vzdy pri prebaleni kedy tedy raz za den a po kupani olejcekom len 😝

majka225
29. nov 2008

ahojte no tak mne leuska konecne zaspinkala no len na jak dlho...inak jak mate co porabate doma?

majka225
29. nov 2008

hej a pridala som zopar fotiek

malibuu7
29. nov 2008

ahoj maji... jeeej tak lea je uz riadna zenska... no pekne pekne... inak co vsetko ti uz teraz papa??

majka225
29. nov 2008

ivi: my uz davame vsetko postupne po troska...jej nic neni zle vsetko papa okrem karfiolu ten velmi nemusi

jankando
autor
29. nov 2008

NO caute baby..
tak prva reacia...preeeeeboha.a....tak toto tu este nebolo..
tak dlho som este nikdy tuna necitala..... 😠
sak ja si i ranajky k tomu dala... 😀 😝

jankando
autor
29. nov 2008

trochu poreagujema idem vam do albumov nazriet..dufam, ze nakniec i Katusa pridala nejake..

jankando
autor
29. nov 2008

No k tym svatym obrazkom..
to tiez ked mamca dosla este pred porodom, tak take drahe uz posvatene krizkiky doniesla..a strcila jeden petkovi do kolisky..ale pravdupovediac, teraz neviem, kde je..a ci je este tam...

jankando
autor
29. nov 2008

Ohladom grgania..
no Eni..tak my sme len prvych par dni nedavali grgat, ked sa narodil a odvtedy stale...
i ked niekedy tak pekne zaspi po mliecku, ....niekedy ho dvihnem odgrgnut a on mi i na ramene spi a niekedy sa zobudi....
ja sa toho oobavam ho dat spat bez odgrgania, pretoze sa ti moze v spankku povracat, co sa nam uz stalo..
sem tam, cez den, ja k dopije mliecko a ho hned nedvihnem, tak uz vracka mliecko...tak cez den sa to da, ale v noci s bojim, bo minule ti vravim, ze nastastie bol john hore ...lebo Petko zacal vracat v spanku..chudacik.ale to nebolo len stekanie,ale to taky prud...zlaticko moje.. ☹
takze skus s tym, grganim...

jankando
autor
29. nov 2008

O spejchu na slovaci..
no to by som brala..ajajajaaaaaj..
to by bola divocina nemyslite>
asi by sme boli jak z retaze utrhnute...po tolkych prebdelych nociach..
😀 😎

jankando
autor
29. nov 2008

Ze ste tu spominali disky..tak ja vam poviem, ze najlepsie casy som zazila v Maaaaalibbuuuu...
ja ho zboznovala ......
i v becku nebolo spatne, ale predsa to nebolo Malibu..
a v Lorde, to uz iba nuda a nuda a nuda..a minule jak som bola doma, tak ma kamosky vytiahli do Lordu v sobotu..tak riadne trapne tam je....ze este ludovky hraju sa da...ale tie deturence...no mala som dost..ja som tam bola asi najstarsia.. 😠
takze jednoznacne Malibu.

jankando
autor
29. nov 2008

task ja uz i pozabudala, na co sa da reagovat...
idem na tie albumceky.. 😉

jankando
autor
29. nov 2008

JEEEJDA..fajne som obkukla vase fotky

Ivi...jaky je uz Jozik velky..riaden chlap... 😉 a ten zuuubok.. 😵
plus Ty mas nejak moc asi dlhe vlasy, ci nie? ale fajne su..suprove..i ja uz chcem svoje dlhe.. 😠

jankando
autor
29. nov 2008

Majus..
Leuska je riadna cajka....Taka fajna macka...jak nas Timmyk tuna... 😉 no ale ona je uz i o cosi starsia...
a v tych papuciach obrovskych jak skvelo vypatra.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jankando
autor
29. nov 2008

Katus, tusim, ze si predtym pisla, ze si chcela pridat foto, ale ze radsej nie, aby si nezisla z obrazu, jak ste tak jak dracicie pisali..tak som nakukla i do tovjho ci nahodu..a jak som tam tu fotku Baskinu videla..jeeejda....jaka Vlasana..
tvarickou cisto po tatkovi by som povedala...a take krasne blondave vlasky..jaku ty cajku doma chovas..davaj pozor, bo o chvilu ti budu chlapci spod balkona piskat na nu.. 🙂

jankando
autor
29. nov 2008

tak teraz pre zmenu ti nie ste vy...co..
tak ja si pomonologujem
inak sme mali vcelku dobru noc, len keby mi neprefuklo ucho..take bolesti som mala, ze mamca prisla ku petkovi a ja vzala take lieky, co okrem toho, ze maju liecit, tak i tak vedia fajne uspat....ze som spala do pol jedenj..a fasa....i ke ducho mam este bolave..ale tak som as vypinkala od siestej rana..

jankando
autor
29. nov 2008

ivi..o tom F5 som nevedela...musim i ja vyskusat... 😠

jankando
autor
29. nov 2008

jejda, ono to funguje, len teraz mi nic ine neukaze lenmoju fotku, bo vy ste vcera asi tak ponocovali, ze dnes dospavate, co?
a Ivi..jozik uz mama krici? sak to musi byt nadherne, nie?joj, i ja sa na toto taaak tesim... 🙂

katka755
29. nov 2008

no jani som sa zasmiala nooooooooooooo,ze pod balkonom no dufam zew sa nepoponahla jak mamka,sice sa vobec nestazujem len nech si uziva zivot najprv a tak rodinku,joooooooj co s tych nasich deti povyrasta uz teraz sa bojim

katka755
29. nov 2008

jani taku akciu by fakt trebalo ale sme pisali ze chlapoch v jednom byte nechame z detmi

katka755
29. nov 2008

no my nespime ale som det.......... mala je taka zatiahnuta ze uz druhy den mame ticho ked nemusi plackat ta ani nic nezudre

katka755
29. nov 2008

maji jaka je velka baba uz 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre