Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
29. nov 2008

tak si sa dala na vodicak,je o super len chod vzdy na aute ked mas moznost ja teraz chodim po menej a niekedy stresujem pred cesou.

malibuu7
29. nov 2008

jani, hej je uz riadne velky... ani sa nenazdalo a dnes mame polrocne narodeninky 😎
a fakt krici na mna a ked pridem k nemu tak taky zlaty je, stastnucky ze si ho vezmem na ruky a prituli sa ku mne... ta vtedy rastiem normalne...

katka755
29. nov 2008

jani aj ja davam grgat ked som kojila tak smo v noci nemusela davat ale teraz jo jej um davam musim lebo sama mi naznacuje ze je jej nedobre a baska sa nam ovracala teda tak s tou sme si to uzili ked mala 2mes.tak sme v nemocnici aj a pozorovani boli lebo sa nevedela nadychnut potom

majka225
29. nov 2008

no to je baba ale jaka srajda 😀 ne ne inak je zlatunka pekne poslucha spinka nam celu nocku 🙂 ale je vzdy uz od pol 7 rana hore 😒 budem sa snazit cim viac chodit na aute ale najprv musim spravit skusky 😀 aj ci mi tato da auto 😀

katka755
29. nov 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej truba som ja som od pondelka na to mysela a zabudla som tak

jozkovi v s e t k o n a j l e p s i e z e l a m e 😀 😀 😀 😀

katka755
29. nov 2008

zase mi to spojilo kurna....

neboj maji ani sa nenazdas a budes mat po vsetkom

jankando
autor
29. nov 2008

JEJDA,
Maji, a to 8 mesacne deti uz spinkaju celu noc?
ci to len Leuska je taka poslusna?
ak vsetky deti tak, tak sa uz potom tesim ked bude mat PETIK 8 mesiacov.. 😀 😀 😠

ivi...prejame i my Jozkovi vseeetko naj k polrocinkam... 😵 😵 😵 😵 😵

jankando
autor
29. nov 2008

katus, tak taj..olen nech si Baska uziva...
kock aje z nej nenormalna..fakt.. 😉
davajpak na nu poozr , jak uz bude mat 15 r....uvidis co to bude...
ze mmaaaami, mozem ist do Lordu... 😠 😀

majka225
29. nov 2008

jani to asi len leuska je taka poslusna zatial 😀 neviem ale ona od zaciatku mi tak pekne spinka

jankando
autor
29. nov 2008

jaaj, no spomenula som si , ze som este chcela na nieco reagovat..
ze ste spominali odsavacku soplikov?
eee..ja by toto ani nevedela pouzivat...
ja nic nepouzivam....sem tam ked ma Petik tak na krajicku nosa uz tak mu to nechtom vyberiem..no nepredsatavujete si , ze to nrobim nejak brutalne..nieeeeee...len tak trosku a je to..a on je taky zlatuy..ked sa mu sparm v nose alebo ked cistime uska, on drzi jak ten....neplace sa a snazi sa ani necukat... 😉

jankando
autor
29. nov 2008

tak to mas Maji dobre...bud rada..
i ja by som chcela... 🙄

angienka
29. nov 2008

to zas cumim,chlapi sli von kocarkovat a ja som presne za hodku a 15min uklidila cely barak a navarila 😎

katka755
29. nov 2008

jezis jani ani mi nehovor lebo uz teraz mam strach,jak si sppomeniem jake sme mi cisla boli.marek vzdy slavku strazil vonku ani fajcit jej nedovolil ju buzeroval a ked sme my cuda narobili ta ona hned no nas,my v auguste a ona v oktobri a svadbu sme mali my 10.januara a slavka tusim 28 februara ta bolo po strazeni dodnes sa z toho smeju

jankando
autor
29. nov 2008

eni, ty si sikula..co dobreho si kuchtila?

angienka
29. nov 2008

jani robila som sekanu a vareny brambor okoreneny a okurka kysla k tomu ted si pochutnavam ale idem docitat 😉

malibuu7
29. nov 2008

tak dakujeme pekne zienky...
no jani pockaj pockaj, ked nebude moct dychat petko, ze co budes robit... to mu len pomozes tymto... i ked trosku drasticke to urcite je... ja som to neznasala ked to segra malemu robila, ale ja uz nemam problem to robit... lebo ked uz nemoze nosom dychat 😅

jankando
autor
29. nov 2008

KATI, tak to bol dobry bratrancek, ked tak strazil..
to ja som na to mala 2 bratov..to bolo strazenia.. 😠 😠 😠

majka225
29. nov 2008

to som velice rada 🙂 teraz je zatial dobrucka len zeby potom bola ked bude starsia

katka755
29. nov 2008

maji sa priznaj co jej pred spanim davas, 😀 😀 😀

jani odsavacu by si musela keby bol chory my teraz nie len v tej hadicke mame ale este aj nadobke su tie sople tolko ich ma

eni sikovna a co ich tak chytili vonku bez teba?

jankando
autor
29. nov 2008

hej, tak dufam, ivi, ze sa tak nestane....inak moja mamca inu metodu, ked sa mu takzo dycha....a taka nedrasticka..ale jej metoda..
tak ta mi zatim vyhovuje...snad nebudeme tak chory....aby sme museli pouzivat odsavacku...ja ani neviem ako sa to robi.. 😠

jankando
autor
29. nov 2008

fuu..Enu, ...
ja som dnes vstala a ranajsky a cerstvo odstaveny dzus ma cakal....mnaaam a teraz tatik spi a jak vstane, tak bude isto kuchtit

majka225
29. nov 2008

hmm davam jej sunar ale neviem co v nom je 😀 😀 😀 😀

malibuu7
29. nov 2008

jani aka to je mamkina metoda?

jankando
autor
29. nov 2008

Kati, tak dufam, opakujem sa, ze budeme tak chori aby sme museli..
vtedy by som isto i ja potrebovala...no sranda je, ze ju ani nemam.. 😠

angienka
29. nov 2008

zeny vy my davate uz i vecera mi pri tom vychladla a to mam len prvu stranu za sebou 😠 😉

katka755
29. nov 2008

hmmm dobry dobry kym on cuda nenarobil

jankando
autor
29. nov 2008

ona namoci do studenej vody kusok napr. pap/vrecovky, alebo vrecovky klas. a tak tym roztekom mu trochu pospara v nose a lepsie sa mu dycha.....to ale nie je metoda isto ked je dite chore aleb ma zaspplney nosik chorobou..to je len skor na kazdodenne dobre dychanie a tiez jak my tu mame dost sucho v byte..suchy vzduch..ona sama si tak kazdy den nos so studenou vodou umyva..a je v tom nieco..i mna nuti..ale ja nieeeeee.. 😖

jankando
autor
29. nov 2008

waw...Ivi..uz pouzivam F5 a je to ovela lahsie....a ason to tolko casu nezabera... 😀 😀 😀

jankando
autor
29. nov 2008

len keby ste i pisali... 😠

katka755
29. nov 2008

nooooooooooooo a my trubky az teraz tak robime ne?vcera sa mi to F5 zapacilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre