Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
29. nov 2008

kocka je to poriadna sak uz minule som chvalila 😵 sa na teba podoba dost kati aspon mne sa tak zazdalo na jednej fotecke 😉

katka755
29. nov 2008

dakujem eni,ja viem na koho sa podoba.... mne skor na tatka a niekedy tak mixovana

katka755
29. nov 2008

ja tiez som tu nebola lebo mi mala fnukala a potom mi kamarat nieco robil z PC tak som nemohla

malibuu7
29. nov 2008

ahojte tak nas drobco tak cvici ze konec... spinkal si od 9 a teraz sa zobudil taaaaaaaaaky vysmiaty 😀 a my s tatkom 🙄 no ja neviem.... nezmar... chjo....

malibuu7
29. nov 2008

myslela som tym ze nas cvici... nie ze tak cvici... pisem jak tatar

katka755
29. nov 2008

hmmm aj s vami cvici?ja uz mam dost stale je na rukach spandem uz z noh

malibuu7
29. nov 2008

hej hruza a des... my ze konecne ze skor zaspal a on taaaaky čuly teraz 😒

katka755
29. nov 2008

no som videla kolko ma energie tak ani nechci aby isiel spat,no matedoam sidlo neskutocne asi chce mamku predbehnut,idem ja asi do postele len zase vsetko na svoje miesto dat ja si upratovaku najmem nejaku zadara nepoznae 😀 😀 😀

malibuu7
29. nov 2008

no kati, hyperaktivne dieta mame... no len teraz neviem ci to je dobre ci zle... no ale aspon si videla ze neklamem jaky je...
hm nepoznam taku tetku co by ti to robila za "panbohzaplat"

katka755
29. nov 2008

hmmm keby som bola popada ne, 😀 😀 😀 😀 😀 no neboj myslim ze toto nieje zle no potrebuje pohyb noooooooooo co s nim narobis je zlaty fakt a jak si tam piskal.ale to jak nejaky chrobak nozky preklada tak strasne rychlo.este idem fotky potriedit

malibuu7
29. nov 2008

no chrobacik maly 🙂 aj tak mu dakedy hovorim... hej on len rychlo rychlo aby vsetko robil...
ake fotky triedis?

angienka
29. nov 2008

zeny ta moj spi,no nedavno si zo spanku spieval a ja jak blba robim kalendar 😠 cele tie hodiny som robila na januari truba som riadna a furt sa mi nezda ze je to uplne suprove 😠

angienka
29. nov 2008

zeny docitam az zajtra som nejaka zazrata do toho kalendara,len som sa asi zabudla pochvalit ze timmy uz stoji,teda nie stabilne este sam ale s pomocou dnes ho dviham za rucky nech si sadne a som ho drzala a on hop na nohy prdola a pak samozrejme novinka ta cely den chcel 😀

malibuu7
30. nov 2008

ahojte zienky
ako ste sa vyspali?? my celkom fajne, aj ked sme isli s drobcom spat az o pol 2...
dnes jozko na obed papal mrkvicku s brokolicou a veeelmi mu to chutilo, musim sa priznat ze aj mne... 😀 a asi ideme vonku trosku

katka755
30. nov 2008

ahoj aj mne to chuti,ja jej tiez kradnem trosicku 😀 😀 😀 😀

spali sme dobre,dnes uz trosicku zudre ale len malinko,pocuj ivco sme skusali dat tak na brucho a mobil pred nu,noooooooo snaha bola len nevedela ako ma tie nozky posuvat,tak sa len tak zvlastne postrcila par krat na na preteky z jozk by si netrufla....... 😀 😀

jankando
autor
30. nov 2008

Kti, hej, tam pri nasej skole pid stankom sme kurili...
jak je pivaren...
to bolo..alebo pod stromami...no to bola haluz..
chcela by som spat do skoly...fajne bolo, akurat, keby sa netebalo ucit..

Inak, dobry den prajem... 😉

jankando
autor
30. nov 2008

jeej, eni, tak uz stojite, hej?
no vidis...
i my....Petko sa vie tak zapriet ze az...ale nestojime este, samozrejme...len sa sam tak zapiera....ale nedavam ho...bo to este skoooro..

katka755
30. nov 2008

ahoj jani no ta dobre ste boli hned pred skolou my na inaku,to boli casy teraz uz nemozem muz zakazal hned ked sa mojim frajerom stal.

hmmm nase chuda take chore ze ani sa jej nic nechce dnes sa uz aj trosku usmilala ale inac je kludna vcelku ani nemozem nahlas plakat tak sa nevie rozcilit.
akurat mmi zaspala tak idem ja konecne navarit sice sme okolo obeda este len rannajky mali ta ze to v pohode bude obed na veceru

malibuu7
30. nov 2008

joj ta vy tak spominate na pokurky hej? ta ja nekurila takze nemam take zazitky... ale na skolske casy rada spominam... 😀
kati o preteky??? tak uz ked budeme na vianoce doma, tak to uz isto po 4 budu lozitl... 😎 tak to uz budu preteky 😀

katka755
30. nov 2008

hmm preteky ale bitka aka bude skriabanie a stpiane
to si viem zivo predstavit tie utoky

malibuu7
30. nov 2008

heeeeeej? myslis ze tak sa budu?? no jak sme boli teraz s drobcom vonku tak tam boli deti a sa k nemu ozyvali tak on tak sa na nich culil, vyskieral, by sa isiel s nimi hrat.. tak som zvedava ako bude s 'Tamkou

malibuu7
30. nov 2008

eni tak to je super ze aj Timmy stoji... teraz uz len toto bude chciet robit 😀 jak jozko, ten rovno na nohy... sedenie ho vobec nebavi

jankando
autor
30. nov 2008

Kati, tak ty si pokurovala, hej?
ja ze vy nekurite..tusim, ze ani slavka nefajcila...ale zacala..neviem ako teraz...ale pocas skoy fajcila...sak mala dobrych ucencov.. 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
30. nov 2008

Ivi, presne akopises...
Petik tiez teraz by len sedel, lezat sa mu nnechce..a ked ho davam lahnut aby sa napapal..nno nie uplne lahnut..chapete do akej pozicie..on nerad, dviha sa..dviha hlavicku..chce sediet...
moja sikula.. 😵 😵

angienka
30. nov 2008

zdravim,no jani ani ja ho nedavam podla mna to este skoro je na nohy,len tak sem ta ked sa snazi ta mu pomozem ale podpieram ho jasan nenecham to na nho to moc velka zataz 😒

angienka
1. dec 2008

no zeny hanba vam 😠 od vcera nikto???Aj vecer som vas cakala a nakukovala ci dorazite no nikto nic 😝 ta co robite po nociach,znam ze katka ma o zabavu postarano ked kocky chore no ☹ my sme zas zlostickovali nebol ze zly ale bol sladucky furt na mna take velke okale urobil a prisunul sa ku mne chytil ma za lica a spievkal mi,abo chcel sportovat a blbnut no ale sladusik jak spievkal ani som sa zlostit nemohla s tym ksichtickom dokonalym a uplne na man sa nalepil 😵 😵 😵 prdelka no rano ted budicek bol nalozeny a i tak uz by sme vstavali bo 9 hod to je jeho cas no ale by som ho este kus zabavila a tak uz cakal asi dlhsie tak nalozeny bo mal cervenu prdelicku 😒 No ja by tak spala az by plakala ☹

malibuu7
1. dec 2008

ahojky...
aj my sme hore od 9 a tiez naladoval plnu plienku 😀 vcera isiel spat o 11 po 5hodinovom vystrajani, tak to uz bol hotovy... no ale casto sa mi budil na papu... ale spinkal, to je hlavne....
no mna taaaak dnes boli hlava priserne, teda vcera predvecerom zacala ale dnes to je na odrezanie 🙄 tak my ideme asi obedovat a potom vonku...
eni tak mas veselo ked ti tak pekne spievka 😀

malibuu7
1. dec 2008

no a vcera sme boli cele poobedie na prechadzke potom u babci na chvilu a potom chvilu sme sami doma oddychovali... teda dodko spal a ja sa ucila no za chvilu nam priniesli jozka, lebo strasne plackal.. asi sa mu cnie a ked si spomenie na nas, tak sa im vraj neda utisit tak utekaju k nam... este ze to je tak blizko

angienka
1. dec 2008

tak to ja som rada ze sme ho tak naucili ze on bude hocikde,ako dlho nie a sa mu cnie ze odmietne papat semtam ale nerobi sceny prave ze je dobry az mi nik neveri ze doma vystraja jasan ze niekedy sa i na navsteve predvedie no da sa...
My sme prave dopapali este som mala posledny karfiol zemiak kuracie no vedela som ze to v malej miske ta som ohriala i kus brokolice so zemiakom a masom co som vcera pripravila ta papaaal jak divy,este by si dal no stacilo a ted sa mi hra v stolicke 😀

angienka
1. dec 2008

ivi ta to mne sa vobec nechce teraz vonku tu taka zima ze ked vyjdem ta max na hodinu a som jak cencul 😝
no dnes nejdem teraz hoc akurat cas a je aj pripraveny najedeny a i babca nas caka no nejdeme pockam na muza bo vela toho maju v rossmanne teraz v akcii ta chcem ist aj tak,hoc tam sa da aj s kociarikom ale pockam...super akcie su ak mate moznost ta chodte ja mam 10 veci na listocku aby som nezabudla na vsetko 😀 ale sak tam furt dobre akcie robia 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre