Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
1. dec 2008

tak dnes mame uz 1december a ja truba s muzom balila vianocne darceky a mikulas nezbaleny 😀

angienka
1. dec 2008

ivi a timmy ted poslednu dobu kazde rano mi nalozi okolo 9tej ze ked vstavame ta sa hned prebalujeme 😉 no uz sa mu zacalo nepacit v zidli sa zapieral a dvihal asi sa cel postavit 😀

angienka
1. dec 2008

asii som tu zas sama 😕

malibuu7
1. dec 2008

tak my uz sme doma... no je tam vcelku teplo, 9stupnov, ale vietor taky ze obcasom som ostala stat aj s kocikom na mieste, ze som sa nemohla pohnut...
eni ako nam drobco tiez bude u babci trebars aj cely den, no teraz sa tak 2krat stalo, ze plackal... no neprisli sme na to preco... ale babca si mysli ze sa mu cnie za nami.... ja neviem mozno aj zubky ho tlacia a tak vsetko dohromady, tak si poplace... no
u rosmanna su fakt dobre akcie... ale teraz ani uz neviem co... co take ides kupovat??
my sme boli teraz v kauflande na maslo, a aj deku do kocika som mu kupila... do sportaku. lebo tam su popruhy na pripnutie, ale ked na spodok i tak chcem dat deku, tak do nej urobim dierky...

malibuu7
1. dec 2008

aby som to upresnila, ze cely den bude u babci, to ano... ale ja ho dojdem nakojit 😀

angienka
1. dec 2008

to vazne???Tam chodis kazde 3hod ho kojit???Neodstriekavas mlieko???

angienka
1. dec 2008

hej ivi aj my do kaufu chodime sak to najlepsi obchodak co sa cien tyka ja uz vzdy na piatok cakam kedy letak pride a uz pisem zoznam,teraz sme boli no vcera nakupit tiez som vzala 3masla 😀 tie obycajne 😎
hej no my deky sme dostali a ja moc nerada ich ale ted som dala bo uz i muz zacal hucat ze to malo je hoc pod sebou ma perinu v ktorej normal perie je to mamka sila presne do kocika je ta este davam aj deku a to taka velka ze na 2x ho prikryjem a este nato davam rychlozavinovacku co mal asi 2tyzdne jak zavinovacku teraz ju rozlozim a je z toho velka kocka a taka fajna je tepla tota flisova ci jak sa to povie a je dvojita 😉

malibuu7
1. dec 2008

kojim, neodstriekavam... ale ja ho nakojim, alebo nakrmim ked ho tam idem odviest a on vydrzi aj 3-4 hodky dakedy aj 5 hodin v pohode.... a ja to mam naozaj kusok, dole vytahom a oproti v bytovke na 1 poschodi su, takze som tam za minutku... a nerobi mi to problem

angienka
1. dec 2008

jaaaj jaky uces som mu ted urobila 😀 ze na cesticku vlasy som mu dala a na boky jaaaj taky smiesne zlaty je 😀 a konecne je v postielke ta sa sam pohra no zvacsa na mna cumackuje a spievka abo ohryza ruky 😎 no este hdku a budim tatka,rano sa o nho zas kus staral ta ani neviem kedy siel spat no do 9tej urcite isiel tak postaci tolko spanku no chudak je ten moj muz ale furt stane ☹ uz nech vsetko doplatime a bude pokoj daku lepsiu pracu si najde a hlavne na dennu bo ma klepne 😠

malibuu7
1. dec 2008

no presne, ja tiez tak na letak cakam, ze co bude v akcii 😀 my tiez tam vareni peceni... 😎
no a teraz v kociku - vo vanicke mam tiez deku, taku fajnu hrubu, je vacsia takze je pod nim odvakrat a este aj ho zakryjem tiez odvakrat je... takze mu je teplucko fajne... a to ho davam do kombinezky a je len v pancuskach a bodynku.... a ked ho vyberam z toho tak je taaaky spoteny chudacik.... tak neviem ci ubrat daco.... ale neni co... a rychlozavinovacku aj my este pouzivame... ale len pri kupani, na to ho davam a mastim

malibuu7
1. dec 2008

joj eni, ty mu toto robis? taka si ty manzelka... 😕 nenechas ho vyspinkat... no vobec mu nezavidim... i ked i on urcite chce byt s vami a hrat s malym

katka755
1. dec 2008

ahojte zeny vy ste sa dnes napisali az ziram ze kolko citania mam.my sme boli vonku tiez uz sme to potrebovali a malej je trochu lepsie no tale hlasok biedny ae este mastime ta bude dobre si myslim.

ivi jaaaaaj mne marek vzdy povie ze na kobicu a odrubat treba 😀 😀 😀 😀 ne ne skoda by takej vlasatej a mudrej hlavy bolo

eni tak na tvojho spev prisiel hej,
neviem co to za noc ale aj nasa vstala total nalozena

katka755
1. dec 2008

ta si eni sikovna ked mikolas nezabaleny a na vianoce hej
som sa tu zabudla ale uz musim ist upratat lebo mi pride svokra k detom ja musim do banky na prepad uz som ivanke spominala vecer spravy pozerajte

malibuu7
1. dec 2008

hm kati, asi fakt na kobicu........ ale ked tu nemame ziadnu 😒

no tak nase deti sa asi dohodli, ze dnes budu rano kakat a poriadne... este janka sa ozve ze aj oni rano ladovali... 😀

malibuu7
1. dec 2008

hej hej kati budeme pozerat neboj.... 😀

katka755
1. dec 2008

baby a som sa chcela spytat vy robite kazdy den obedik ci mrazite,ja robim kazdy den ale uz ma napadlo zeby nebolo zle aspon 3-4davky namrazit aby som mala pre pripad ze nebudem stihat.

katka755
1. dec 2008

ten vas obchod to su potraviny ci nejaky mix?rossmann?

katka755
1. dec 2008

oki tak kukaj ja ti zakyvam 😀 😀 😀

idem ja pratat ale budem tu pozerat keby nieco ale neze zas romany tu napisete kym sa pozriem

malibuu7
1. dec 2008

kati myslis obed ako pre nas? ci pre drobca???

rossmann je drogerka, ale maju tam aj sladkosti napriklad 😀 a aj caje, mliecka a take pre deti no... takze asi taky mix skoro

malibuu7
1. dec 2008

kati zakyvas iba??? to musis pekne nas pozdravovat... ze: CAUTE BABY Z MODREHO KONIKA... TEMA SVIDNIIIIIK 😝

katka755
1. dec 2008

jooj baby nechce sa mi pratat ale nemozezas prist do bordelu to by svokor pozeral tak divne jaaaj a ja to nemam rada

malibuu7
1. dec 2008

tak rychlo uprac, co je vidno ved poriadne nemusis... take hlavne pospratuj... nevies jak sa robi??? 😝

katka755
1. dec 2008

aha tak potom fajny obchod skoda ze mi tu take nemame

malibuu7
1. dec 2008

aj na slovensku je myslim.. ale ta vies svidnik, kdezeeeeeee

katka755
1. dec 2008

ta cosi potom by este aj vas cheli vziat ta tak ne iba ja slavna

katka755
1. dec 2008

ta hej svidnik ta sak viem,mam smolu proste

pre drobsoch obedik som myslela

malibuu7
1. dec 2008

inak s mrazenim hotovych jedal nemam dobre skusenosti... na sk tak svokra robi, ale ta nikdy sa to potom nezje a len zbytocne to zabera miesto v mrazaku, a ja potom len vyhadzujem 😝 takzeeee nieeee radsej cerstve

katka755
1. dec 2008

pocuj ja viem jak to ale ked basa tu od vcera tolko stihla aj heska bola tak mam co robit vies?a mamca vcera bola tak ma do spalne vyhnala ze zajtra popratam uz mi nedala ani riad umyt

malibuu7
1. dec 2008

aha pre drobcov.... 😨 no tak ja urobim asi tak na dvakrat.... mam v chladnicke, takze na 2 dni...

katka755
1. dec 2008

no ja len ak ze proste jedna dve vies davky keby nahodou ale to by asi mohlo byt tak dva tri dni tam viac nie co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre