Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
1. dec 2008

no mamca vie, ze si potrebujes oddychnut aj.... no tak to hej... ty mas doma babinec, tak mas viac roboty a potom aj nestihas no... ja zatial stiham... tak jak pisem

katka755
1. dec 2008

aha no vidis a ja som v chladnicke eskusala ale to uz mixovane tam nechas ci cele

hej babca vie ona tiez sda k nam prisla odreagovat,deti jej silu dodali

ty co teraz robis?

no sak preto som ten stan baske chcela ze ked nebude sa jej chciet poprtat vecer tak tam nahadze a bude to na dalsi den ale to co som ti poslala ten nabytok v ikee to co drevena konstrukcia a v tom plastove boxy tak koli komu by som aj do BA isla

malibuu7
1. dec 2008

no ked das do mrazaku, tak sa s tym urcite nic nestane, ja si myslim...

a chcem sa vas opytat este... ked prikrmujete... tak kolkokrat denne uz davate myslim jedlo?? len na obed ci aj ku veceru este???
lebo ja chcem od nedele zacat davat poobede ovocny prikrm.... takze to bude takto, na obed zeleninka (postupne pridam aj masko), poobede ovocny, medzitym nakojim, keby nahodou trebalo.... a vecer kasicku davam a dokojim... co vy na to???

katka755
1. dec 2008

idem ja uz lebo fakt pridu do bordelu

malibuu7
1. dec 2008

no uz pomixovane tam davam.... a som pisala nie? ze pridavam olivovy olej do zeleninky...
ja teraz pisem na konovi bo drobco spi, ale uz sa prebudza pomaly... tak sa budeme bavit... ucit sa mi nechce, pre totu blbu bolavu hlavu
tak si kati urobte s marekom vylet do blavy 😀

katka755
1. dec 2008

no pocuj ja som davala do teraz obed a vecer kasu a teraz uz jej dam aj ovocie ale pocuj on ti bude asi dost malo mlieka pit tak aby si nebola prekvapena

katka755
1. dec 2008

ja som do teraz bola rada ze aspon v noci kojim a teraz v noci ani nechce nic vobec nic nepije az rano mliecko a cicu nechce tak ja uzneviem co s nou

angienka
1. dec 2008

no holcata ste sa rozbehli nejak... 😨

katka755
1. dec 2008

hmmm tam som este nebola hamba mi nikde som nebola v polsku za hranicami v tatroch najdalej a najvizsie doma na pode

angienka
1. dec 2008

taaak jedlo pre mimi moze byt 2dni v ladnicke dopo 48hod 😉 takze ja robim vzdy 2plne sklenicky a pak dam dve male misky tie so zatvaraacim vickom do mrazaku 😎 a pak to ide ohriat v mikrovlnke skusala som ako vzdy vodny kupel ale na zmrazene to nedobre pak sa hrudy narobia a v mikre je to kraaasne jemne ako cerstvo robene 😀

malibuu7
1. dec 2008

hm ved cez den ked kojim tak uz nie tak dlho jak dakedy... nechce tolko... zato v noci casto... dnesnu noc snad aj kazde dve hodiny papal...

angienka
1. dec 2008

tak my zas spime uz mi z neho rastli rohy,hej az 2x ja by som tiez davala bo timmymu strasne chuti,no ale sa bojim ze sa potom nevikadi sak uz teraz ma moc pevnu stolicu a ci to ne vtedy zato sa nemohol ani vys... 🤐 co sa mi tak pucil az bordovy bol a šdni nic ☹ ta radsej len raz davam zatim a rano aj vecer kasu 😉

angienka
1. dec 2008

a celu noc kojim aj po zelenine ked dam ta hodku na to abo ked zacne byt zly ta nakojim ale len na minutku to predne mliecko od smadu aby mal 😉

angienka
1. dec 2008

ivi a v rossmanne ted maju napr vianocne svetla 200ziarovkove len za 129kc to az musim kuknut ze co to bo sme v kaufe kupili 100ziarovkove za 200kc 😒 ,tiez maju ovocne vyzivky za 8kc ta na mikulasa dostane,aj zeleninove bio maju ale to mu spravim ale ovocie nerobim ta kupim,kase maju zo 140kc nejaka humana na 65kc a hned 2dostanes ze 1+1,aj ten gravimilk na kojenie co aj katka spominala aj telove mlieka a to ja musim mat zasoby a uz mi dochadzaju,makeup chcem aj spiralku a maju dobre ceny no vela tam toho je a hlavne kase,bo vcera sme uz nemali a sme leteli do kaufu ta tam najlacnejsia za 69kc a spravila som 3x a uz tam je asi na 1porciu 😠 a z tamad kupujem tie od babydream jak som spominala za 29kc a na 6porcii je,takze kaslem na ten hipp,semtam kupim ked je akcia alebo aj sunarky kupujem castejsie 😒

angienka
1. dec 2008

kati ta je na case to zmenit a co nahanas?Box na hracky ci co???
Nasi kupili timmcovi bo sa mi tam pacil ale ceny tam nebola ta oni dalsi den sli a kupili mu macka pooh velky a na koleckach krasny 😵

angienka
1. dec 2008

hej a ivi nedoprajem ako dopriala by som mu ale uz mi sibe byt s timmym cely den a celu noc sama 😠 tak ho nenecham dlho spat a on mi i tak povie ze ho mam zobudit o 14tej napr kedy tedy,bo pak sa furt stazujem ze tu ani nemusime byt ze sa skoro nevidime a ze mi nema kto pomoct ta sa snazi no...ale fakt mam toho dost hlavne zato ze timmco musi mat furt pozornost a aj ked skonci v postielke a sa tam hra ta vzdy len na 5-10min 😠 a ja ho nevladzem nosit tolko ked sa mu uz nece nic robit...no dnes som ho uz budila 2x ale je total mimo ze sa mu este chce spat mi povedal ale to len zo spanku snad 😀 a kedze timmy zaspal ta ho necham ale ked sa zobudi ta aj velke mimi bude vstavat 😉

malibuu7
1. dec 2008

eni take ceny na ziarovky? hmmmmmmmmmmm tak to tam zajtra asi zajdem, teda urcite
a ten gravimilk od hero som si dnes kupila, a chuti to dobre, cokoladkove mam... no su to vitaminky....
a box na hracky macko pooh som videla v obi v akcii tusim a jaky kraaaaaaaaasny je

malibuu7
1. dec 2008

no eni tak to chapem aj vy chcete aj on chce, ale neide to az tak lahko no.... ale musite verit ze raz bude lepsie nez je...
aj ja sa dakedy stazujem ze malo sa nam venuje... 😀

malibuu7
1. dec 2008

mne uz tiez dakedy hrabe z drobca... presne ako pises... ako pobavi sa sam, aj dlhsie ale castejsie chce ked niekto je pri nom a ked je mrzuty tak na rukach... ale neda sa donekonecna takto...

katka755
1. dec 2008

no baby stihla som co to popratat,uz sme same.akurat mi mala vystrajka tak som prisla a dchadzam

katka755
1. dec 2008

baby kliknite si na 3-7rokov a potom sa vam zobrazi izba
chcela by som stol a stolicky a tu komodku alebo ako sa to vola co su v tom umele boxy,je to uzasne na poriadok

katka755
1. dec 2008

aj mne hrabe z deti a postarajte sa aby sme aj my mali rossmana,ja kupujem kase za 99 na akciu a detske vyzivy za 11,90 na akciu

katka755
1. dec 2008

uz sa ukludnila kde ste,dala som ju k baske na zem a tam sa bavka pekne zatial......

jankando
autor
1. dec 2008

cAUTE BABY,
tak my sme nenakladali, i ked sa trosinku pokakal, ale to len stipku....
kukam, ze riesite mikulasa , ja na neho nejak chut nemam,..ja skor riesim vianoce...uvidim, ci vobec bude daky mikulas u nas... 🙂

jankando
autor
1. dec 2008

chjo, riesite boxy na hracky..fiiii..ja mam doma dva, ale hracky v nich ie su.. v jednom mam naukladane uteraky a je to v kupelni...kedze nemam este ziaden nabytok v kupelni..a v druhom mame veci , ktore nennosime..
to snad budeme neskor potrebovat..teraz este nie.. 😉
inak, mne sa strasne paci tuna Macko pu taky krasny kobercek..len neviem ci sa oplati kupit, ked mymame koberec po celom byte..chapete..no mozno neskor..sa uvidi

katka755
1. dec 2008

joj jani u nas myslis ze co ja len detom nieco mkupim a nam po cokoladke aby sa baska nevyskierala ze my sme boli zly,ze sme nedostali a detom tiez len papkanie do cizmicky

jankando
autor
1. dec 2008

no to jo...
ty uz mas velku slecnu, ona sa do tho uz rozumie..
ale Petik este nie...a nejak pre mna prestal mat caro Mikulas....od kedy som uz starsia.. 😀
ale ked Petko bude velky, vacsi, tak to zavedieme spat...
Budem ho nutit jak mna moja mama nutila si umyvat topanky a ja ne a ne...a chudak ona..i nam umyla topanky, i sladkosti nalozila..bo furt sa vyhrazala, ze jak si neumyjeme topanky, tak nam Mikulas nic nedonesie.. 😀

jankando
autor
1. dec 2008

Ja sa tesim najviac na Vianoce..to je sviatok pre mna veliky..anivelku nnoc nejak nemusmi ...sak toho roku som ani ziadnu nemala... 🙂

katka755
1. dec 2008

hmmm jani ja som tiez baske pred rokom kazala umyt topanky a bola skoro potopa po kupelni
ale umyla si,vcera sme pisali pohladnice jeziskovi to bola pecka viete co baska trepla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre