Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
1. dec 2008

joj, no som zvedava......pisss

katka755
1. dec 2008

no jani vies ja som basku pred rokom poslala ich umyt a bola skoro potopa v kupelni

katka755
1. dec 2008

trubka som nejak mi to pred tym neukazalo ze to poslalo a ja dala este raz

katka755
1. dec 2008

no tak babka pisala a ona hovorila co chce tak ze pyzamo bez spodku to ako nocnu koselu,sanky,stan a potom este rozmysla a zrazu......

"vies co babko a konecne nech nam prinesie normalny stol do kuchyne a stolicky lebo nemam kde sediet"
my sme sa tak sulali ze som az skoro curala ze decko take napadne teeeda

katka755
1. dec 2008

a aby ste sa nezlakli ze nemame poriadny stol tak pisem ze mame ale poziciany od svokry a stolicky od mojho dedka ale len dve tak preto to vravela lebo chce stolicku aj ona

jankando
autor
1. dec 2008

noooo...to jo....baska je prakticka uz od mlaaaadi.. 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
1. dec 2008

zlata je/..aspon vidno ze nie je skazenou rozmaznana a zaujima ju i nieco ine len nez hracky pre seba. 😉
mudra je. vlasana jednsa..daj pusu za nas.. 😉

katka755
1. dec 2008

hej dam,ale ma svoje muchy to mi ver co uz dufajme ze z toho vyrastie

katka755
1. dec 2008

tamke prenosnu postielku diktovala aj body ze uz ma male a tiez aj sanky

katka755
1. dec 2008

jani a ty co petkovi kupis na vianoce?

malibuu7
1. dec 2008

no kati teda je fakt baska prakticka... to by clovek ani neveril o com tie deti premyslaju, ze? no baby ani my si nebudeme nic take kupovat... sme si chceli na vianoce novy fotak kupit, ale sme sa rozhodli ze ho az tak nepotrebujeme, tak to este nechame tak... len stale neviem co rodicom nasim... i ked som premyslala ze nejak pekne fotky zaramujem do clip ramov... takze to bude kreativne no 🙂

katka755
1. dec 2008

ja tiez vobec neviem co a komu?ivi a svokrovcom uz nieco mate?vlastne co uz mas?

malibuu7
1. dec 2008

no nic nemame, nikomu, okrem drobca... 😨

katka755
1. dec 2008

hmmm a ja baske akurat ten stan uz by mal prist
dobre sme co?

malibuu7
1. dec 2008

tak si zobrala od tej pani, macko pooh??? jeeeeej to bude radosti
hej sme dobre... kurnik 😠

angienka
1. dec 2008

zeny no vy ste tu toho teeda naplkali 😒 dnes asi nedozeniem musim tvrde makat na kalendari 😝 zas ho prerabam sa mi nepaci ☹

jankando
autor
1. dec 2008

baby, ja neviem co kupit nikomu..
Petkovi som chcela hrqciu deku a este k pec inych blbosti..ale este neviem, co maju v obchodoch..ted bude mat john vyplatu cez viken i volno, tak snad skocime nieco obkunut, ak stihneme... 🙂
bratovi som uz kupila sveter taky pekny pasikovy..biely so zelenym v znecke, ktoru on nosi...Quiksilver...

jankando
autor
1. dec 2008

a pre svagrinu som rozmyslala, ze asi objdnam z jedneho portalu kde zvykneme objednavat, tam maju take namakane penazenky znacky Morgan..to moja oblubena..tak rozmyslam, ....ale ja fakt neviem.. 😠

jankando
autor
1. dec 2008

a co mame a johnovi netusim..a este segre, Morganke , segrinemu priatleovi a brachovi druhemu a jeho kocke...uf..no praskne mi hlava z rozmyslania... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jankando
autor
1. dec 2008

idem ja nieco pohladat...som mala vyhladnuty fajny opasok pre john na ebayi..ale asi nic z toho.. 😝

malibuu7
1. dec 2008

eni a co sa ti stale nepaci na tom? co tolko prerabas?
jani nie si sama... my mame akurat pre drobca, mame macka Pooh, co lezie po 4 a hovori tusim 3 vety a 5melodii hra... a ked ho capnes po zadocku tak sa pohne.... vlastne nabada dieta aby liezlo po styroch za nim... a oblecenie a este poharik Magic Cum nekvapkajuci od aventu aby sa naucil pit sam a to je vsetko... ako mala som kopec napadov ale ked on i tak este nevie poriadne co to je a dostane od babkoch a od dedkov kopec dalsich veci, tak naco zbytocne tolko... i tak nebude vediet co skor s tolkymi novymi vecami..
babky a pre dnes koncim, lebo idem sa ucit daco... i tak mi maloco v hlave zostava, no ale idem skusit... pa ap

malibuu7
1. dec 2008

jeeeeeeeeeej a sme za 5000 prispevkami... 😀
baby dobre sme..

jankando
autor
1. dec 2008

iv....mas pravdu....
deticky i tak este nevedia co s tym..to pravda..a ten macko, to dobra hracka..fakt..i ja take nieco zaobstararm az bude petik vacsi...

tiez kukam, ze sme uz za 5000.....waaw....

katka755
1. dec 2008

ahoj jani

katka755
1. dec 2008

tak nic asi ti drobec nespi

katka755
1. dec 2008

jeeeeeeeeeeeeej sme dobre noooo,myslim tie prispevky

katka755
1. dec 2008

tak baby drobcom sa velmi neoplati nooooooo ale tak baska ta uz jej riadne mudra na take,tak sa snazim z nej nenapadne dostavat co by chcela a pviemvam je to zaujimave lebo ona este taka hlupucka ze tomu nerozumie za ja z nej taham,no sranda,idem ja baske veci na zajtra pripravit do skolky.a potom huraaaaaaaa spat

tak dobru noc

angienka
1. dec 2008

no prerabam bo mam kopec scrapov co sa mi pacia a mesiacov v roku je len 12 zial 😠 a i tak robim odznova do kalendara len par scrapov som pouzila a este budem muset aj cesky urobit 😝

angienka
1. dec 2008

jaaaj jani ta ty si ani ja nejak ted nemam naladu na sviatky ale na vianoce sa tesim ale to len koly tomu ze pridu rodicia,ale viem ze som sa kazdy rok taaak tesila na mikulasa ja rada sladke odjakziva 😀

angienka
1. dec 2008

Je no baska mudra to zenska 😀
Ja i tak kupim timmyckovi veeela hoc necakam ze si to bude pamatat ale budeme vsetko kamerovat a bude mat tiez fotky tak aspon taka spomienka 😎
Ale take prakticke chcem co by som mu i tak kupila casom,blbosti mu uz kupil tato asi pred 3mes tu celu rodinu macka pooh na kocik tie klipsy,ma 3body,sietku na hracky 3poschodovu,kusatko,boticky,chrastitko no a to este nic nemam skoro chcem este mu kupit take fajne overalky flisove a jasan autosedacku mu kupime ale to pod stromik nevydrzi to bude na teraz uz a este nejaku hracku hraciu videla som take klavesy co rozpravaju ked stisnes no zial po anglicky 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre