Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
1. dec 2008

jaaaj ta vy ste zmizli,no nic chcela som pridat kalendar co mam no ale nejak tam nemam miesto v albe 😝

angienka
1. dec 2008

zeny ta co nikto nedorazi,ci co???
Jani,cem sa ta spytat na znacku Ecko ci poznas tam v tych koncinach,bo moj muz chce skate rifle a nasla som na nete ze dovoz z usa ale nove ta v amerike musia byt lacnejsie a ci vy ich tiez v uk nemate nahodou,rozmyslam aj nad Quicksilvrom,ale to Ecko nikdy som nejak o tej znacke nepocula a nechcem davat cca 1500kc za rifle a mozno i viac no...segre som kazala sa kuknut ale ze nevidela 😝

katka755
2. dec 2008

ahojte zienky este spite?mala mi spinka a basku uz mam v skolke a ja pekne v klude jem-konecne.eni tak nam ukaz ten kalendar.

majka225
2. dec 2008

ahojte 🙂 🙂 no tak my sme sa krasne vyspinkali do 9...hnetka co som vstala uz aj treba varit obedik 😠 aby leuska mala co papkat 😀

angienka
2. dec 2008

ahoooj a hlasim po 3mes kooonecne lepsiu noc i ked spala som uz aj dlhsie 😒

angienka
2. dec 2008

hej maji a co jej dnes varis???
kati ked bude casik ta skusim daco vymazat a pridam,nemam ho este cely tusim 3mes mi chybaju 😠 a ted sa musim aktivcovi venovat,len pisem jednou rukou kym on mi nahana mojho pribinacka po stole 😀

majka225
2. dec 2008

no eni tak to je fajn ze ste uz konecne maly lepsiu noc 😉 🙂

angienka
2. dec 2008

inac zeny ten gravimilk bleeeeeeee,ma z neho az natahovalo hned poobede som si ho vcera spravila a hnus ta ted ma napadlo ze si ho pridam do kavy bo inac ho len vyhodim,no ale 😝 pokazil mi chut kaficka-len som zabudla pockat kym mi vychladne bo to 30st by mala mat voda a ja z vriacou ta to ziaden ucinok nebude a i tak len 2lyzicky som dala a treba 10 😠

angienka
2. dec 2008

lepsia ako ostatne ale on spi uz od 19tej vcera teda az o 20tej bo tu bola svokra ta ho nepustila z ruk 😝 no ale do 1nej sa fuuurt budil asi kazdych 20min a pak sa zobudil asi 3x do 7.30 ta to je pokrok za 6 a pol hod sa 3x zobudit 😀

angienka
2. dec 2008

no super ten moj chlap je vycurany furt jak mu spravim vela respektive normalne 210-240ml ta to nevypije alebo malokedy vsetko a len si odpije a ja to potom vylievam a ked spravim len 150ml ta pije jak o zivot a pak krici ta letim spravit este jednu davku tak i vcera som vyskusala sunar 1 bo minule sme mali sunar plus a moc ho necel az ku koncu sa rozbehol 😝 a vcera len 150ml som spravila a on jak divy za minutku vypil 😎 a dnes vypil 50ml a uz mi to vystrkuje 😠

angienka
2. dec 2008

inac mozme ten zrazd spachat uz som sa rozhodla ze idem na slovac uz ma to tu v blbom litaku nebavi aj dnes svokra otravovala a muz musel ist s nou ona sa bez neho ani nevysere 🤐 sorry ale uz som nastvana ta on pojde spat az o 14tej hned z nocnej isli do prahy bo jej dcera ma cosi jej rastie kost v ustach ta on musi ist s nou ta naj si najde chlapa ked potrebuje gardedamu a ne furt jeho taha a ja som furt sama s timmcom sak on ma svoje mimi a ne o jej parchantov sa cely zivot bude starat 😠 ja asi explodujem-taze dnes sa akurat uvidime ked pride naje sa a pojde spat a vecer ked ho budem budit do prace ☹ a mozno ani to ked pojdeme s timmym von 😠

angelina22
2. dec 2008

baby vy ste zo svidnika?? že ste v teme svidnik???

angienka
2. dec 2008

no hej sme aspon vacsina je priamo len kazdy teraz byva inde a ja som tam chodila do skoly byvam v okoli aj majka,preco???

majka225
2. dec 2008

eni: juj moja to ti verim ze si dost nastvana ze s muzikom mala co sa vidite cez den a v noci je v praci...ja mam to tiez same ale naopak cely den je v praci vecer pride sa naje pohra sa s malou a ide spat 😒 a tak ide dnom za dnom 😠 ale aspon sme trochu spolu 🙂 vies co na nieco je dobre odlucenie ale nie na dlho...sak mna by slahlo keby sme to maly stale ta ze on v cr a ja v sr

angienka
2. dec 2008

to aj mna maji ja bez neho necem byt ale uz mi to chyba ze som furt sama a i tak sme maloco spolu a doma mi aspon rodicia pomozu a oddychnem si a aj kamosky tam mam,ale ked som doma ta sa mi ani nechce nejak nikam sa stretavat tak casto si uzivam,no ted uz ked som v lete bola tak na dlho ta hej sak sme sa aj stretli hoc len raz no 😉 tak sa tam tesim jak tu v tom malom byte zavreta a furt sa timmcovi venovat nonstop a ked vstane ta furt otravuju oni a uz toho mam dost ta nema cas ani na nas bo svokra furt husti a ked da jeden den pokoj ta nam treba daco vybavit abo nakupit ta znas mam toho dost 😖

angienka
2. dec 2008

tam aspon sak znas jak to na nasej dzedzine vyjdes von a tu pokecas tam pokecas sak to vsade na dedine ta hned lepsi pocit nez tu v meste kde nikoho nepoznam ani sa mi zas von nechce chodit tak som aspon s babcou chodila no ted je zima a ma nebavi na nu cakat potom 45min na mraze 😝
No som zvedava kedy z tej prahy dojde...ale on je chudak ani mu necem daco vycitat bo on hned nepojde spat akoze neni unaveny aby som nebola sama a nastvana 😒

angienka
2. dec 2008

a Rado maji robi 12tky???

angienka
2. dec 2008

tak ja uz idem timmyskovi ohriat brokolicku ked tak malo sunaru vypil 😠 len ci mu bude dost,aj tebe tolko je Leuska???

majka225
2. dec 2008

hmm rado jak pojde rano o 6 ta pride az o pol 7 vecer kedy jak dakedy uz o pol 6 vecer doma... ta leuska vypije 180ml teraz uz ked papka ta jej davam iba 3 krat dene sunar dakedy 4 krat.... no ja som dnes leuske navarila brokolicovu polievocku 😀 😀 😀 celkom jej to chutilo len zemiaky nebarz ale spapkala..... no a karfilol mi doslova neznasa ju napina ale ked bola mensia ta mi to pekne papkala 😠 😀 sak minule tato papall karfiol a daval aj leuske ja mu vravim nedavaj jej po to jej nechutil a on jak na just jej dal..chichi 😀 ale ona mu to vratila aj s urokamy jak sa nanho vyblinkala 😀

angienka
2. dec 2008

ta timmy lubi moc karfiol a ted ma brokolicu skoro celu a len maly zemiak a pol kuracieho prsa a rozmixovane ale riedke to je ta som mu ted to prvy krat do flase dala 😀 a prave ted mi cuca 😎

majka225
2. dec 2008

ja som leuske ani nemixovala jedla....po troske jej davam a teraz mi pekne papka pomalicky 🙂

angienka
2. dec 2008

ta ja neviem co s nim,asi chce drzat dietu 😠 nakoniec ani brokolku nespapal,z lyzice mi jedol len mu to tieklo bo riedke bolo a z tamtej flase mu to neslo on tahal jak divy a mala dierka a kym som mu preliala do lepsej co ma velku dierku ta uz necel ☹ no nakoniec som mu dala jabko s jahodou ta polku zjedol ta sa divim,sak jemu malo aj velke sklo 😝

katka755
2. dec 2008

ahojte baby tak my dnes z malou makame tiŕiedime malicke veci tamcine aj basine a este aj hracky uz tam mala tolko blbosti ze som jej to jusela vyhadzat,daco strasne same papiere a blbosti.

ta co timmy dietu drzi,a preco davas zase sunar?uz nekojis?

maji aj mne tak mliecko pije teraz ked papa ale 220ml pije 4x do dna a v noci sem tam ale malo kedy akurat kus cajiku a inac spi tak ju koli mlieku nebudim

angienka
2. dec 2008

pridala som kalendar 😎

angienka
2. dec 2008

kati kojim hej len furt necem davat kasu by som chcela len na noc davat ta cem aby sunar pil bo ked nece tak cez den kojit ta v sunari ma vitaminy jak v MM skoro a to bolo 10.30 ta som chcela naj vypije kus sunaru ze potom obed o chvilu ta ze zje brokolicku,no cez den sa snazim tiez kojit ale on ma len ozuzlava a sem tam si cucne ale vacsinou ked neni moc hladny ta zacne vystrajat sa pretaca a smeje a ked ma hlad ta potiahne a ono to hned nejde ne ta pak nervu chyti skusi este raz 2x a uz reve a musim robit kasu 😝

katka755
2. dec 2008

angelina vitame ta.......

ja ta poznm sic viac z videnia ale poznam a pri tvojej mamke som v bolestiach lezala pred 1porodom.moja mamca ju pozna.ty byvas v SP teraz?

katka755
2. dec 2008

oki pozriem neskor
nestiham

angienka
2. dec 2008

kalendar taky nic moc a nemam vsetky mesiace este tam bo bud sa mi nepacia a chcem ich prerobit abo november december este vobec nemam,no uz musim poslat ta sa budem snazit ted mi spi ta idem mu rozvesit pradlo a pojdem makat i ked uz len 15min mam ta toho moc nestihnem 😠

angienka
2. dec 2008

hej???A ja kukla do pasu a ona ze tam Martin ma ze byva ta som sa divila ze co sa pyta ci sme zo svidnika 😀

angienka
2. dec 2008

no hned co som dopisala ta sa zobudil tak som rychlo rozvesila bo zvycajne to vyjde tak ze v jednej ruke drzim tych mojich 10kg a druhou vesiam 😠 tak je po kalendari zatim sa hra ale vrci pri tom 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre