Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
4. dec 2008

hej to hej zlato vyzera prdolka ale ja uz ked to vidim ta mam dost aj ted mi spinkal a zrovinka pred minutou sa zobudil a hadajte co robi 😠 jasne ze pasie 😝

angienka
4. dec 2008

inac zeny co peciete na sviatky???Jak citam v tej ceskej diskusii ze tam pecu niektore 16,niektore 18druhov cukrovi ta mam dost 🙄 ja som myslela ze urobim linecke bo ja strasne ich lubim a muz chce osie hniezda ta si ich spravi bo ja neviem...bo i tak nic ine rada nemam tie vinne suche abo vanilkove rozky bleee u nas ich mamka robila ale ja som ich ani nejedla 😝 tak naco budem piect tolko druhov ked nerada ich mam...no este tie medvedie tlapy som myslela ze urobim a ked daco nasi budu chciet takze tak 4-max 5druhov ale to uz netusim ani jake bo suche ja moc nemusim...vy uz zacinate piect???

angienka
4. dec 2008

ta mojho to nebavi sameho musim sa na nho vyskierat a rozpravat sa s nim inac fnuka ale vycuranka jaky mega rev posledne skusa ked si ho nevsimam ze pak to ani utisit nejde jak sa zajakava 😠

angienka
4. dec 2008

a jak sa mi okolo polnoci budil a plackal brutal ho bolelo brusko po dlhej dobe a mal krce chuda zo spanku a tak sa pucil a zvijal ☹ prdolka no moc som sa nevyspala ale uz sa tesim na slovac tam ma daju dokopy 😉

angienka
4. dec 2008

kde ste???? 😕

malibuu7
4. dec 2008

no my pojdeme vonku, jozko je uz nervny....

angienka
4. dec 2008

aj timmy ale cakam na tatka
za hodku ho budim,dnes nejde do prace ta mu postacia 4hod 😉

angienka
4. dec 2008

heeej a co zvysok???co robite?zeby ste piekli vsetky? 😀

katka755
4. dec 2008

ahojte ja len na skok my dve spinkame dnes,ked sme sa zo skolky vratili ta az do 12sme spali
ste nepeciem ale uz by som aj mohla medovniky by som a linecke a este nieco by som aj tie labky ale nemam tie formicky

angienka
4. dec 2008

tak ja som zbalila skoro vsetky vianocne darceky a roztriedila mikulasa no ty jo tolko sladkosti ani u nas v potravinach na sitnikoch v celom obchode nemaju 😀

malibuu7
4. dec 2008

teda zeny nikto nepise, ale stavim sa ze kazda nakukuje 😝

no priznam sa ze dnes nemam svoj den, a idem sa ucit, bo chlapi mi spia... a ja mam uz len dve noci na ucenie, chjo... 😅

dobru nocku prajem

jankando
autor
4. dec 2008

ivi, pravdu mas...vsetky asi len nakukujeme.. 😠
aspon ja dnes hej..ale nemala som ani cas napisat.. 😖

katka755
4. dec 2008

ja tiez nakukujem ale nemam cas pisat mala mi uz asi 3hodiny zaspava a stale nic 😠

idem este skusit v kociku a ked nepomoze lahnem na gauc a idem spat a one nech krici

hmmmm pekne sa mi pise coooo len ci by som ten vreskot vydrzala

angienka
5. dec 2008

hej vy kukucky ta piste,nenakukujte 😠
No nic my cakame len za timmyckom dnes si krasavec zmyslel jak naschval ze bude spinulkat teraz rano a vyrazame som zvedava ako nakupime 😖

malibuu7
5. dec 2008

jeeeeeeeeej eni tak ty uz cestujes domov????

jankando
autor
5. dec 2008

daj vediet ebn co noveho ste nakupili 😉

katka755
5. dec 2008

ahojte zeny,kade sa flakate?hmmm?ivca sa asi muci ena nakupuje a zvysok?my z tamcou celi den skoro spime po basku mi boli svkrovci.mali mikulasa v skolke tak sa vytesuje a uz sa nevie dockat kedy da cizmicky na okno.

zajtra ideme k babkam po mikulasoch,uz som dlho nesla autom tak dufam ze bude dobra cesta ze nenasnezi....

malibuu7
5. dec 2008

katus tak hlavne pomaly zajtra.... asi nemas zimne gumy, ci mas???

katka755
5. dec 2008

hej mam uz od zaciatku novemba teto ja som prva v SK menila
toho sa neojim len teraz strasne malo chodim na aute a vies dve slecny v aute ta to neni sranda toho sa ja bojim vies keby ze sama ta v pohode

malibuu7
5. dec 2008

ta ty sikulka teto.... mas pochvalu za to... 😉
no jasne, viem si predstavit, ja tiez ked sama idem ta v pohode, ale ked drobca mam, tak mam riadny strach a ked do pardubic sami ideme, tak vtedy najhorsie sa citim... no Kati, v ziadnom pridpade sa neotacaj dozadu k nim, radsej zastavit!

katka755
5. dec 2008

jasne to uz mame vyskusaneto zastavovanie a najhorsie ked za vagrincom v tej tme

katka755
5. dec 2008

baby ta kde ste,co deticky zlostia?

angienka
5. dec 2008

ahoooj zeny tak sme doma z vylety no nic moc sedacky mali vsade hnusne a drahe 😝 co to sme kupili no moc sa tam toho neoplati a hlavne sa mi nejak nechcelo moc curat akurat tie hracky chicco robi tak vymakane modely ze som v tom multi mega velkom hrackarstve ani nevedela vybrat zamilovala som sa ale do notebooku macko pooh no bol v nemcine tak hladam jak blba na nete a tam maju uz tie laptopy vymakane aj 4jazycne a tam sa mi zdalo 25eur vela za nho ale to bol skor jak hracka na rozvijanie a bol len v nemcine ale super klavesnica zvukova ze ti povie co stlacis farebne blikatka no proste uuuuzas 😝 len v cestine sa nevyraba len taky drahsi uz za 1300kc a podobne 😠

angienka
5. dec 2008

neneee na slovac az zajtra rano ted zhladujem veci ta zas jak mikulasi pojdeme,no k tomu mikulasu ani nemam naladu zas sa mi zaparila hlava a je mi naprd ani balit sa mi nechce som hotova a timmy konecne zaspal tato sa ho snazil uspavat bo ja ze idem balit no ale ta nepodarilo sa len on zaspal klasika ta som sa ujala ta az tak neskoro no 😒

malibuu7
5. dec 2008

jeeej eni tak ja som myslela ze uz v piatok ides na sk... a vy na vylete v nemecku...
a ked ste nekupili sedacku, tak este v tej malej pojdete na sk?

baby idem sa este daco poucit, lebo dnes som to este ani nevidela... tak sa majte a zajtra vecer, ked budem vladat po celom dni v skole, tak napisem, pa pa

katka755
5. dec 2008

ahojte,tak ti ivi prajeme vela stastia na zajtra a daj vediet ako,hej?drzim ti pazurky....... 😵 😵 😵 😵

katka755
5. dec 2008

eni ta co ste nakupili nakoniec?mas ty s tou hlavou a stastnu cestu.....

jankando
autor
5. dec 2008

Custe baby..
ja po dlhej sprche a unavnych dnoch...
eni, tak ste nic nekupili? teda sedacku myslim.. 😠
romzyslam, ze by som i ja na slovac sla.....povybavovat vsetke dokumnty pre Petka potrebne..

jankando
autor
5. dec 2008

a tatovi dala priucku, bo zlosti.. 😠 😠

jankando
autor
6. dec 2008

Dobre rano..
asi zase vsetky len nakukujete, co? ena cestuje..joj, aj ja by som uz chcela..

Prejeme Krasneho Mikluasa dneska... 😵 😵 javascript:addEmoticon('😵','vBody')

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre