Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
6. dec 2008

Vsimla som si , ze nejak komunikacia tuna viazne, nemyslite?
zeby to caro domova vychutnavate? 😠

malibuu7
6. dec 2008

ahojte zienky, hlasim sa po umornom dni v skole... juuuj taka som chora... v krku mi skripe, hlavu na kobicu len dat, jak by mi katka poradila... no hruza... tak som bola na skuske a aj zapocet som robila, no vysledky neviem este no... uvidime... jednoduche to nebolo ani trosku 🙄
aj my prajeme krasneho mikulaska

jankando
autor
6. dec 2008

ivi...ahoj
tak snad budu vysledky ukazkove...samozrejme, od takej bifle co sa da cakat? 😀

katka755
6. dec 2008

ahojte ...

ivi no nezavidim ti take trapenie a este aj chora,nooo raz to bude stat zato......
noooo ta kobica by bola fajne len co potom.....

aj my prajeme krasneho mikulasa mame tolko sladkosti ze hruza az som to musela pretriedit a schovat leby ona by bola schopna vsetko naraz.......

katka755
6. dec 2008

jeeeej baby a som vam zabudla v piatok napisat ze mame 7mesiacikov a petko ma 3 tak mu gratulujeme......

katka755
6. dec 2008

my sme dnes boli od rana na navstevach najprv u svokry a potom u mamci az do vecera.fajne bolo aj csta ivi bola fajn mala mi cestu tam bola hore no poekne tisko sledovala o co sa mamka pokusa a cestu spät prespala ta fajne ze tak nooooo.

katka755
6. dec 2008

az tera mi obe zaspali na gauci ta ich idem prelozit a hura do postielky som utahana jak keby som zemiaky kopala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hej a ese som vam zabudla povedat zemoje slecny dnes uz o siestej vstali na mikulasa a pala tak sacok trhala ze sme sa z nej nasmiali pekne si vsetko sama pviberala co dostala no zlata bola...

no a basina reakcia boal suer ked zistila ze my z tatkom len po jednu cokoladku ta mi chuda dala keksu zo svojho..... ma tak luovala

katka755
6. dec 2008

tak idem aj do postele aj tak uz spite,zajtra by sme si mohli dat rande aspon na par minut aby sme pokecali

dobru noc................

malibuu7
7. dec 2008

ahojte zienky,
no vidis kati, tak gratulujeme k narodeninkam... a samozrejme aj Petikovi... baby prepacte, ale nejak vela som toho mala no... hlava nestiha tolko mysliet...
kati to je super ze mala ti tak pekne sedi v aute... zlatucka je... a baska... no nemam slov na nu... dobre je vychovana.. keksik zo svojho ti dala, aby si smutna nebola 😵 no bozska je...
ja som vcera uz pred 22.spala s drobcom 😝 bolo mi fakt hrozne, a aj dnes mi je, hlava sice tak neboli ale v krku hotova pohroma... to vyzera na anginu, asi zajtra skocim k dr. juj a i s jozkom na ockovanie...
tak baby dame rande aj ja dufam... ale my poobede mame ist do prahy... dufam ze pojdeme, ze tatko nebude unaveny lebo dnes je v robote 😖

angienka
7. dec 2008

Zdravim,ja len na skok idem vam povedat ze sme ok,cesta dopadla dobre i ked bola dlha ale stalo to zato a oskusali sme si autosedacku od pierra cardina no supracka ta od 0-36kg tak skocime asi do polska kuknut i ked tato bla pozicana a oni ju z cr objednavali 😒
taaak uzivame si naplno domov dnes chudak ocino spal vedla bo mamka si vzala mojho chlapa dokonaleho k sebe do postele a jeho vysackovali 😀 a ja som spala takmer 9hod vkuse po polroku 😵 no niecelkom vkuse bo raz prisli nakojit okolo 1nej v noci a o 5tej mu spravili kasu tak az pred 8mou zas a to uz som vstavala 😎

angienka
7. dec 2008

no babky nestiham pocitat bo uz sa mi pusta vana a idem sa tam nahodit maly spinulka a uz mu babka robi zeleninku mnamkovu tak idem ja relaxovat 😵 pak snad docitam i ked robim cesky kalendar a mam akurat prvy mesiac a titulku 😠 a zajtra najneskor musim dat vytisknut a to z tou objednavkou na 2dni prace 😝

katka755
7. dec 2008

ahojte noooo ivi zlata fakt bola aj jedna aj druha.............
a ono to neva sak ja tiez eraz zabudla 29 na jozka.tak utekaj niekam k dr.ci mas tam obvodaka?nooo a to ockovanie aj my by sme mali mat len dr caka na vysledky......idete sa zahrat na jeziska?neboj atko to musi zvladnut....
nas stoji zo sorom na firme tak maju veselo,uz od piatku zuruju.....akurat sme voliali,robili si jest,dnes uz maju klud ale v piatok soro siel niekam na discu a volal mi asi o jednej ze marek ho oooo..... ze s nim nejde,sak poznas ivi ne?

katka755
7. dec 2008

eni tak uz je o vas postarane hej,to je super len naber energie aj do vreciek do CZ.....tak tata vysopli z postele a ty ta teraz nemas ani postielku coooo?tak pojdete do polska hmmm ked budes prechadzat okolo sromcekov a ozdob tak daj vediet ci sa tam oplati ist,tiez by som chela ist do polska no staci az tyzdnen pred vianocami......eni a pocuj prenosne postielky mi tiez kuni ceny ked bues sedacku pozerat.....

malibuu7
7. dec 2008

kati viem si zivo predstavit ten telefonat...
no hej mam tu obvodaka.... taku starsiu doktorku, taka prisna, ale dobra... tak ju zajdem zajtra pozriet, ale asi az poobede sa mi zda ze robi...

no tak musim povedat ze mame druhy zub vonku 😀 parada, lebo uz ho bolo vidno tesne pod kozickou a uz sa prerezal. chvalabohu, bo bol chvilami neskutocne mrzuty..

no kati na jeziska sa zahrat neideme, ale tatko mi slubil kreslo este k promociam, ono to uz 3 mesiace po a ja stale kreslo nemam, tak som dufala ze dnes uz bude, ale asi nie... lebo tatko ide rozvazat stromceky, tak nevie o ktorej pride domov 😖 tak dnes asi nic z toho

katka755
7. dec 2008

gratulujeme k zubku,jeeeeej uz je riadny zubacisko,aj mne je taka mrzuta tiez uz asi tri dni a fest ta uz dufam ze aj nam vyjde...

no skoda noooo ta co tatko za sromceky rozvaza?


no sak soro je pripad sam o sebe neeeeeeeeeeeee?

katka755
7. dec 2008

babky ta co robite?my sa nudime,hlavne ja 😒 😒 😒 😒 😒 😒 kocky sa kludne bavia

majka225
7. dec 2008

ahoj babenky....my mame dnes tatka doma tak si ho uzivame naplno 😀 😀 len troska je chorlavy 😒 ale to nic hlavna vec ze je doma 😀 bola som aj vonku ale tam nic moc prsi 😠

katka755
7. dec 2008

ahoj maji aj u nas ic moc,tiez asi prsalo......tak s nudime doma no mozno vecer pojdeme pozriet na rozsvieteny svidnik

jankando
autor
7. dec 2008

Ahojte Baby.
no oo Petko mal v piatok 3 mesiacky...dakujeme za gratulacii..a malej Kati tiez gratulujeme...k 7 mesiaikom.. 😵 😵
Ivi...no a vam ku zubku...gratulujem...z jozka bude zubac o chvilu a bude ta hryzt ostosest.. 😀 😀 \
Eni, tak ti zavidim ako sa budes teraz doma mat..mamka ti bude vyvarat, piect, starat sa o Timmyka..no a ty budes lebedit vo vanicke , co? 😀 fajne ti..ja som sa cely vikend vyspala sama fajne na veeelkej posteli...john spal s malym v obyvacke pri telke...
Kati a kolko chces dat za tu prenosnu..kuknem ti i tu kolko stoja..ak chces..
Maji..tak tak, len si uzivajte tata.. 🙂
my sme zase dneska vysli vonku s petkom..sme u brata na navsteve a malinky si pocas vychadzky schrupol..ze spi estei teraz..unaveny je jak drak.. 😀

jankando
autor
7. dec 2008

Hej, a Kati..mas ty slecnu doma zlatu..fakt dobr vychovana, ze sa s tebou i rozdelila...zlatunka je...
😠 hm..keby vedela, ze si to na nu naraficila, ze si narokom dala len po kekse sebe i tatkovi. 😀

angienka
7. dec 2008

kati moja mamka sa zblaznila ona mu nakupuje vsetko a este milion veci navrch takze mu kupila uz 4tu postielku a tu akoze cestovnu taku jak mame ten sportak od coneca aj farba a je vibracna a aj s hudbou,na boku su gombiky a tam sa to zapina 😀 co uz nevymyslia a este aj prebalovak ma 😎 stala tusim 2 400sk spominala a jaku chces ty len obycajnu nejaku???Pozrem katus 😉

Inac som dnes dokoncila i cesky kalendar no bola to makacka a mam hlavu zaparenu 😝

angienka
7. dec 2008

halooo halooo tak teraz som si na vas nasla chvilku kym objednavam tie kalendare a vy nikde 😠

malibuu7
7. dec 2008

caute zienky...
jani hej hryzie... ved prava bradavka ma uz taaaak boli 😒 ale necitila som zeby ma uhryzol, ale bolava je, no ☹
no tak jasne ze sme v prahe neboli 😠 tatko prisiel neskor, tak sa uz neoplatilo, snad v priebehu tyzdna pojdeme... a i tak som chora, takze tak no...
eni aj nasa postielka je s prebalovakom, ale ani raz som ho nepouzila... a teraz by som ho tam uz ani neskusala davat, ved to take sidlo, ze konec...

baby jozko je prefikany jak liska... ja z neho dakedy nemozem uz fakt... a to ma pol roka... normalne sa postavi pri stoliku na tellku a pridava si hlas na domacom kine... lebo mame tak pol dna pustene detske pesnicky... tak si pridava a ubera 😀 prcko jeden

malibuu7
7. dec 2008

eni a to si v tom ceskom kalendari menila len nazvy ci aj nejake foto??

angienka
7. dec 2008

hej taky je sikovny ten tvoj chlap,ja ho nedavam este stavat a sam sa z lahu nepostavi,tak to je este fajn a na tom prebalovaku su puta ze sa da priputat ale tak aby sa dalo prebalit a je tak na boku ze sa bud dvihne abo je na boku...no vyzera to fajn ale skoro stejne drahy jak drevene postielky a je to len cestacka 😝 a mamka ze si ju mam vzat do cr ta mame 2izby a 3postielky 😀 ale v kuchyni este neni 😝

angienka
7. dec 2008

ivi prave ze to neslo menit len nazvy 😠 to ma stvalo uz ked to mam raz urobene ta tam nejde nic zmenit len vygumovat ale ta biele miesto by ostalo taze pekne jak blbacik odznova robila som ale skoro vsetko take ako aj v tom slovenskom len som fotky zmenila ze tam kde je s nimi a par mesiacov som inych spravila 😒

angienka
7. dec 2008

ale ta na slovenskom som mala stiahnute tie mena s cislami len som si velkost upravovala a tu som sama musela kukat ze kedy je prveho a kolko dni ma ktory mesiac,no ale aspon farbu som si mohla prisposobit 😀 no ale dobry zahul to bol,len ted je problem s objednavkou bo to treba cislo uctu ta musim muzovi napisat bo ja kartu som si zrusila a na ocinov nemozem bo na sr to trva plus 7dni ta to az tesne pred vianocami by dosiel 😝

angienka
7. dec 2008

inac timmy tu spi cele dni mamka ho furt uspi sak uz asi od 15tej spi len najest a zas 🙄 ta to kde sme zas mi nik neveri ze dokaze i zlostit sak tu je vo svojom zivle no jak sa smeje jak 5rocny chlapak s hlasom a hahaha normalne no sikaju tu z neho a pusinecku furt otvara 😵

jankando
autor
8. dec 2008

Eni, presne taku aku opisujes maju i tuna..ale tusim,ze tuna je drahsia... 😖
som ju este v tehu obkukovala..fasa cervenu mali v obchode uz rozlozenu.aj s prebalvakom a gombikmi na haluze...mozno aj nam sa neskor hodi...ale nejak postielky su mi na rit..petko tam nechce byt..a chvilku ten kolotoc pokuka a potom zacne revat.. 😠

jankando
autor
8. dec 2008

Eni, ja nie som nejak na to..ale viem, ze niekto by ti mozno poradil i posvatit byt si...myslim mozno ohladom toho, ze doma je Timmyk taky a u vas na slovaci inny....to ja som uz taku radu dostala...
moja mama mala stale doma posvatenu vodu..takze ona do rohov izby nejak..nejak posvacovala.. 😀
neviem ci na to verit a ci to tak moze byt..ale ja keby tak mala, tak by skusala vsetko... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre