Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
8. dec 2008

Kukam, ze uz tu isto nikoho niet..kazdy uz asi v postielke....
no mala by som ist i ja..ale nechce sa mi..a to viem, ze by sme mali ist zajtra rano do obchodu a mala by som sa vyspat..ale ja by teraz filmy kukala

jankando
autor
8. dec 2008

Inak baby, viete aku chut som dostala piect nejake kolaciky na Vianoce..nechapem skade to prislo na mna.. 😕
ja, Pani Obe Ruky Lave..nechapem..sak este ani ruru neviem tuna pouzivat.. 😖 no zajtra ak pojdeme, tak pojem nejake ingrediencie kupit...skoda, ze nemam vykrajovacku tuna, alebo formicky... ☹ budem skusat nieco obkukavat.. 🙂

jankando
autor
8. dec 2008

Ivi...mas ty ale sikulaka doma...
taky hyperaktivny je asi co? ked uz take si robi.. 😀

no baby, este som sa chcela spytat, ze ake vanicky alebo podpery pouzivate ked uz mate take velke deticky?
lebo Petko je uz nejak kratky do nasej detskej vanicky.tak rozmyslam aku novu podperu kupit...no neviem ...chcem take sedatko do vane...uz mam nan zalusk na ebayi..ale Petko este nesedi..ale sak nie je zle sa zabezpecit dopredu,nie? 😎

jankando
autor
8. dec 2008

NO tak sama si tu pomonologuejm, kedze som uz dlho neprispievala... 😀

jankando
autor
8. dec 2008

Inak baby, a vy budete nieco piect?
Eni, ty asi nie, kedze ste doma , to asi za teba zmakne mamca, ci?

jankando
autor
8. dec 2008

no ak mate na nejaky rychly zakusok recept, tak mi ho hodte..ale len taky nejaky jednoduchy pre Pani Obe Ruky Lave..dakujem.. 🙂

jankando
autor
8. dec 2008

Este som chcela oznamit, ze som sa snazila ozdobit stromcek, ale samozrejme, ze sa nevydarilo..tak neviem co s nim robit..tak tu nevydareno stoji.. 😀 rozmyslam, ze by som tu brata potrebovala stiahnut, nech mi pomoze, ale ten isto iste nepride.. ☹
ta ci len bude potom toho roku nejaky stromcek..a to som sa palnoval pri nom fotit i s Petikom hlavne.. 😖

jankando
autor
8. dec 2008

ech...ale som blbost v prispevklu vyssie napisala...
nie ze je Peetko kratky do vanicky..ale dlhyyyyyy 😀 😀 😀 😀

malibuu7
8. dec 2008

ahojky

jani teda pol strany tvojej 😀 to by si asi vela od nas chcela aby o pol 3 tu niekto bol 😔
ako pises mam sikulaka doma, ale nato ze ma este len pol roka, tak uz pekne vymysla a obcas mam pocit ze mi rohy vyrastu... esteze pochopil ze do tej 11 ma zaspinkat, ze uz neponocuje ako pred tym, do 1 a tak, tak aspon toto ma tesi...
piect sa chystam aj ja, tiez ma to nejak nadchlo, tak sa tesim... asi tento tyzden nieco urobim, len neviem co este... a musim sa este aj ucit, lebo buduci piatok chcem urobit dalsiu skusku no... ale nejak to zvladnem urcite...
rychly zakusok? neviem no, ja sa rada babrem v tom ked uz robim...
a k tej vanicke... my stale pouzivame tu hubku do vanicky... ked ho tatko kupe. ja to nepotrebujem... lebo on uz sedi dobre, tak to zvladame skvele, ale ja ho kupem malo co, teda vobec 😖 ja ho potom akurat mastim a masirujem 😨 a ziaden sedak do vany nebudeme kupovat urcite

angienka
8. dec 2008

zdravim,nestiham citat holcicky moje ukecane 😀 prave sme sa vratili z mesta-kati pre teba dobry tip na kasicku mam lekaren oproti polovniku co je kasicka od nestle ryzova za 50sk zo 104sk v akci nemliecna a mliecna 52 😉 aby si nekupovala za 100vku jak pises bo to nekrestanske penezi za 6 flasticiek kase timmy to ma max na 2dni-my sme kupili len 2no mohla som viac zaruka je ale len do januara ale to do vtedy este 100krabic spapa,ta pohodka 😎

angienka
8. dec 2008

joj ty lavoruka 😉 nekecaj ze sa nepodaril janulik ta co tam si mohla dobabrat???Posli fotecku my ti ho ocenime 😎 no ja som akurat dnes spomla mamke ze uz by som mohla zacat a ona ze ta co si,znam bo to u nas sa 5dni dopredu pieklo bo by sme vseeetko vyzrali a ona ze kupila 5kartonov tych kolackov suchych z polska no jej vravim ze linecke isto budem chcet a domace a muz bude osie hniezda robit ale do polska pojdeme bo v nasom city net sedacku k zohnani 😠

jankando
autor
8. dec 2008

eni, ja som sa ste ani nepustila do pecenia..ako som piala, rano sa mi nechcelovstavat do obchodu tak pockame bud do zajtra alebo do stredy kedyt ma john volno tak viac casu na nakupovanire

jankando
autor
8. dec 2008

no...nepozdravila som sa..Aojte zeny.. 😀

jankando
autor
8. dec 2008

inak sa mi strasne zalubilo nakupovat na ebai..vcera som stihla lacno vydrazit dve darceky pid stromik 😀 😎

angienka
8. dec 2008

jani ale am len pouzite veci nie??? 😕

jankando
autor
8. dec 2008

nie, maju i nove s visackami

jankando
autor
8. dec 2008

ta ja len nove pozeram..ale predavam pouzite.. 😀

angienka
8. dec 2008

ahaaaa,ta to hej...

angienka
8. dec 2008

a cos kupila jani???
a co budes piect jake kolacky a kolko druhov???

jankando
autor
8. dec 2008

ja kupila vcera kabelku pre svagrinu FCUK..to super znacka za 1.04 libier a postovne 1.69 lib...ta super
a johnovi znackove tricko jeho drahe..za 12 libier uz i s postvnym... 😉

jankando
autor
8. dec 2008

co budem peict?neviem, ale chcem tie cajove peciva upiect..ale musim prv zohnat vykrajocacky, bo nemam..a oak mozno nejake jednoduche recepty budem skusat zhanat na nete..a ty co?

angienka
8. dec 2008

ahaaa a ja konecne mam chlpatu kabelku co zhanam uz 3roky a v nemecku sme nasli ta mi muzik kupillll 😵 taka som z nej rada 😎

angienka
8. dec 2008

jani a tusim ze piect budem ja i ked mamka isto pomoze ale na nu necham radsej cele varenie 😀 a ja uz ten jeden druh napeciem 😉 a mozno i medvedie laby skusim uvidim este a muz tie hniezda no neviem ci sa do toho da nakonec abo len od mamci vyzere,bo ona robi asi 25druhov ALE TAKE MALE JAK PRE TRPASLIKOV A VSETKY MI PRIDU ROVNAKE TA JA SOM POVEDALA ZE NA TAKE DACO SA MOZEM VYSRAT BO KED TAM PRIDEM TA SI VEZMEM JEDEN A TO MI AKURAT DO DIER V ZUBOCH ZAJDE A TO JE CELE-jaaaj sorry som zapla caps lock a uz sa mi nece vymazavat ta ostane velkym 😝 som hovorila ze napecem velke a nebudem sa piplat s pidi kolackami a pak zeru tak ze 15si vezmu ta nebudem behat doplnat tacky 😠

angienka
8. dec 2008

hej i ja chcela nejake jednoduche aj nejake perniky ma zaujali co pecu ale to treba asi cukrove polevy a to ja radsej do takych sa nepustam len cosi jednoduche ziadna piplacka ja neberem sviatky ze koly jednemu dnu budem 4tyzdne pri sporaku...len aby sa nepovedalo ta jeden dva druhy sak my tolko chodov jedla varime ze to nestihame za tyzden zjest potom ta este kolacov sto druhov nam netreba i tak ja tie suche nebars rada...
Inak sme v meste navstivili nasu cukrosku mnaaam ta sme si pochutnali a este aj domov som vzala zabalit ta pekne no priberem tu 😖

jankando
autor
8. dec 2008

he,eni, radsej velke nez male..to fak by zaslo len do dier v zubkoch a ani zaludok by to neposteklilo.. 😀

jankando
autor
8. dec 2008

sak toto..a ja mam rada suche a k tomu mi topride srasne vianocne,,,ale mama ma upozorn. ze nech sa do nicohoneputam, ze kolace mozme kupit..no mne drbe v hlave a chcem vyskusat.... 😝

malibuu7
8. dec 2008

zienky tak sme boli na ockovanie... konecne posledne... 🙂 vazime 8130 🙂 a ja som nakoniec nesla k dr. len som bola v lekarni si kupit sirup a pastilky na hrdlo...
zeny aj ja urcite linecke budem piect, aj pernicky by som chcela skusit a urcite urobim aj tie, neviem ako sa volaju, ale je to piskotove cesto v cokolade a obalene v kokose, doma tomu nadavame "jezkovia"
a inak ja mam praveze radsej male kolaciky jak velke... lebo ked chcete len ochutnat a vezmete velky a nechuti ta co s nim... to nemam rada... tak i ja preto radsej robim mensie... ale doma sme vzdy velke robili, to len tu v cz sa take malilinke robia, vanocni cukrovi proste to je... 😀
a jani ja tiez rada nakupujem na aukciach... na Aukro.cz... iba nove veci kupujem... ale zatial som nic nepredavala...

jankando
autor
8. dec 2008

mnaam, Ivi..tie kokosove zboznujem...i ja tie budem musiet urobit..esteze si mi pripomenula.. 😉
no..Ivi..t aukro nepoznam, ale radsej sa do toho nepustam, isto by to bolo zdlhavesjie platiti odtial...a ja vlastne nemam kartu taku aby som mohla v inej mene platit.. 🙂 esteze tak..

malibuu7
8. dec 2008

no jani to je to iste ako ebay ale v cz... takze tak...
no vidis a to je jednoduchy receptik toto a ja ich milujem

angienka
8. dec 2008

hej ivi to su jezkovia???A ja im hovorim medvedie tlapy 😀 to toto som myslela ze budem robit 😉 to mamka robila bo to veeelmi rychle a aj malo surovin a da sa to papat 😎
Ja tiez idem cez aukro tote rifle co som pisala ecka pre muza ale na sr je to chabe tam nic na aukre ale v cr dost veeelky vyber teda len rifle som zatim kukala a hne daj idem neviem jak to funguje teda treba asi prihadzovat abo co ta ja by dala asi najvyssiu cast a necakala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre