Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
8. dec 2008

no ivi ale ked robis doma ty domace ta znas ze ti chutia a ked ne ta ich nejes ne a ja neznasam jak dakto robi male jak svokra to sa radsej najem doma a nejem tam jak prasa 20kolacov aby som citila ze som daco zjedla,mam formicky kadejake som kupila ale najviac budem robit tie velke co su tam sak naco si robotu pridavat hej v cr strasne kazdy tam male robi 😒

malibuu7
8. dec 2008

aha medvedie tlapky, a ja zase nevedela co myslite... no u nas doma to jezkovia vzdy boli.. 😀
ako eni mas v tom pravdu ze ked vies ze ich si sama robis tak velke preco nie no.... ale ja mam i tak radsej male

angienka
8. dec 2008

a vies ze asi aj u nas sa to jezkovia tomu vravi len ja som to poplietla 😀
no ta doma by mi to az tak moc nevadilo ale viem jak to nemam rada na navsteve bo mi je trapne stale brat ta radsej na to cumim a nevezmem si dam jejed ten ostane v zuboch ta ani neviem jak chutil,no ted som zezrala mega zakusok z cukrarne a zjedla by som aj vsetky no rozdelim sa co uz 😉

angienka
8. dec 2008

akurat som cela pisat ze dobre ze mi maly spi a on sa zobudil 😠 a mamka sla lahnut bo ide na nocnu 😝

angienka
8. dec 2008

tak dnes to uz nebude taka kludna noc,ja neviem ked je mamka s nim ta je tak dobry a hned pak s nim net rady ked odide 😠

katka755
8. dec 2008

ahojte baby tak aj man pecenie chytilo len to co chcem tak musim orechy a ja nemam hmmm a tazko pred svatkami tu zohnat

inac eni dik za radu poslem mamu

a tie kolace ivi sa mi zda ze to len kokosove rezy tu volaju a tie medved.tlapky su tie co do tych formiciek sa davaju,co ich tam mackas a potom sa ti tak nafuknu o mam rada len take formicky nemam.....ale to sa divne pecie nooo...

katka755
8. dec 2008

jeeeeej ivi tak nas jozko predbehol noooo len nase chuda chore ani papat nechcelo ta asi preto....

katka755
8. dec 2008

eni a tu postielku by som len najlacnejsiu len na bavenie chcela.....

katka755
8. dec 2008

baby ja teraz varim na zajtr aj tak sa mi mala stale budi a stale sa prevrati na brucho a tak spi a rucky tak pokrutene ze hruza....

joooooj zase cely den prespime dnes sme spali asi od desiatej do jednej tusim....no strasne dlho a este sa mi aj snivalo ze mi malu niekde v meste ukradli

katka755
8. dec 2008

no hruza a v tom sne to trvalo strasne dlho tusim dve noci a stale ju nenasli jemine ja som cela mokra vstala a hned som kukala ci je pri mne

katka755
8. dec 2008

no dufam ze teraz sa mi nic snivat nedude noooo ale tatko by mohol uz mi ak chyba ho zadusim z lasky ked pride

katka755
8. dec 2008

no a baska ho zase bude vsade priviazovat z nejakou snurkou aby zase nedysiel prec.........len co mala ona mi normalne place ked pride niekto kto uz dlho nebol....... tak pekne od zajtra tatka ukazujem na fotke aby to bolo ok aby mu nebolo luto ze ho jeo deti nepoznaju

idem ja uz som dovarila tak dufam ze sa uz bude spat hmmmm

angienka
9. dec 2008

zdravim zienky,ok kati pozrem sa po obycajnej...jaaaj no to bude z cr odidem pre nocne muzove a mamke dali tiez nocnu 😠 ta som spala s malym ta ja neviem pri nej je jak anjelicek ani raz nepasol no mne dnes len 2x a o 3tej mu hladam dudak a zistim ze je cely pocurany aj deka pod nim este ze bola ta hruba latkovo fleecova a podlozena o 4x taze na postel to nepreslo a jaky rev ked som ho pocuraneho zobudila prezliect a prebalit ☹
no tak uz umyvam hlavu a pojdeme von ked mi vyschnu vlasy bo pri mne taky andilek neni ta aby sa mamka vyspala,bo ma dost problem s tym po nocnej 😒

angienka
9. dec 2008

Kati pekne si si pomonologovala,co??? 😀 😉 teraz to ostane asi na mne 😝

angienka
9. dec 2008

ale ja len dovtedy kym mi nezacne maly vyvadzat 😖 tak co mate nove???Katus takze uz vam pride tatko ci ako tomu mam chapat??? 😕
My nepecieme tak snad o tyzden uz aspon tie linecke aspon par varok by som chcela bo v cr mam nakupene veci na to a co si piekla???

angienka
9. dec 2008

ta to co za nocne mory mas Kati??? 😕 hej ta vy tu nieste???

angienka
9. dec 2008

no ta jak som vravela,ta mamka je uz hore a vzala timmycka ze idu von nespala nic len si skusila lahnut a ona nemoze zaspat 😠 ta ze idu von bo i obed zabudla v robote ta sa isli prejst a ja mam oddychovat 😎 no kde mi bude lepsie v cr isto ne 😀

katka755
9. dec 2008

ahojte eni tie kase uz nemaju,ale vzala mama hipp dve za 113sk

katka755
9. dec 2008

no eni sak skus tu vodu nam mamca hned kropila ked mse tu prisli len tak po izbe de susla tu vodu a bolo,myslim to co janka ti radila

katka755
9. dec 2008

a to az k tesle isli?na prechadzku?

no neviem co ma tak strasilo, ale poviem vam ze je to hrozne ked sa nieco take sniva....

katka755
9. dec 2008

nooo eni a este som tot zabudla pride ale az asi 22 bude stamad cestovat tak doma 23 vies?ja som len pisala ze sa ho uz nemozem dockat
☹ ☹ ☹ ☹

jankando
autor
9. dec 2008

cafte baby..kionecne koni,
konecne mi syncek zaspal..asi si pojdem k nemu lahnut..

Kati, presne, en kolac sa vola kokosovy rez a tlapky su nieco ine.tie co idu do formiciek..mna,m, tie mam rada, len formicky nie su....dnes budem asi piect tie kokosove rezy..i ked som mala pod doladom mamci, ale ona je umorena, tak budem asi piect pod dohladom skypu.. 😀 s mamcou,,,zajtra mi ma prist asi kamoska na navstevu tak nech mam co ponuknut.. 😉 ak pride... 🙂
dufam, zesa kolac podari

jankando
autor
9. dec 2008

eni, tebe dobre... 😠
pozdrav mamcu doma.......
kati, tak ty mas tiez doma vysvatene jak i my? 😀

jankando
autor
9. dec 2008

no zase uz nikde nikoho... 😠 😠

angienka
9. dec 2008

no konecne kon funguje 😠
hej kati a to az???az za teslu do stroptelu sla a pak este hodku tu po sitnikoch sa prechadzala a to si ju mala v lete vidiet ona vydrzi vkuse 3hod chodit pak prisli tu dala som mu papu ona si sadla napila sa a hned sli zas na 3hod 😀 no ja som tiez pak sla a mrzla tam 2 a pol hodky a mala som dost ja tiez furt ku tesle chodim a nazad a pak este tu po sitnikoch ale to ma nebavi ja nerada kazdy kuka kazdemu zdravit treba a polka ludi ma uz nepozna ta cumia 😝 najradsej tam nikde nikto a idem i 2x otocim 😉

angienka
9. dec 2008

a akurat mi muz volal ze su na nakupoch v usti...hmmm no zas svokra jasan 😠 no a ze tam maju od chicca sedacku 9-36kg peknu sedo so svetlo modrou a da sa polohovat ale nie uplny lah a len za 1500kc 😨 😨 😨 no ale ta neznam nam na take cesty treba asi uplny lah skoda ze ju nevidim 😠 bo mozno dobra je a najhorsie ze dnes jej konci akcia 😝

jankando
autor
9. dec 2008

hm..eni....ja tak stolicku hladam ale na ebayi..novu.. 😉

majka225
9. dec 2008

ahojte zienky tak co ako sa mete??? my sa mame fajn len ma strasne hlava boli 🙄 som jak z mechom ovalena 😀 😀 a este ktomu leuska mi skoro cely den nic nespala no ale o 16.00 ju to premohlo a zaspala a ja som musela ockovy navarit veceru takze som si nic neodychla 😠 juj jak sa mi nic nece 😠 😠

angienka
9. dec 2008

no nic z tej sedacky ta lacna je skareda a ta chicco tam sli este raz som mu nakazala naj sa spyta od kolko je bo tie od 9kg su najskor od 8mes ale ked vravi ze sa da polohovat hoc ne uplne do lahu ale sak ani vajicko neni uplny lah ta ze az od 12mes taze nic z toho polsko to isti ta 4baby do 36kg sa mi tam pacila vtedy za 1700sk tak uvidim a mozno este krajsie budu 😉
Maji skoda ze tu nesi,dnes som po sitnikoch sama trotlovala som si spomla ze kebys tu bola no ale tak sme sa minuli 😒 i ked tu furt dakto vyjde von a aspon prehodim par slov,ne jak v litaku 😝

angienka
9. dec 2008

a maji som pozerala ze Jozka ma asi taky kocik jak my v cr ten modro modry len ona ma zeleny ale neviem sa mi len zda asi tiez z polska ho ma,co???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre