Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
9. dec 2008

no ta sa tu pekne miname zeny,ani nepokecame zas si kazdy svoje napise a nikde nikto 😖

angienka
9. dec 2008

hej zeny a co este peciete okrem lineckych a tych kokosovych???Dajte daky rychly a zarucene dobry tip odskusany i ked mne sa to iste nepodary ale daco by som vyskusala...

jankando
autor
9. dec 2008

eni, posli recept na linecke, ja ich lubim, len keby piect som vedela

majka225
9. dec 2008

no konece ma uz hlavka prestala boliet 😀 uz aj tato prisiel domov ta si doraz zoberie malu a ja mam cas 😀

jankando
autor
9. dec 2008

maji, ahoj..
no i mne je dneska nejak spatne.....ale nie hlava, ale zaludok a tak... 😠 fi..

majka225
9. dec 2008

mne asi toho ze malo co chodim vonku a co ked samej sa mi nece joj uz sa neviem dockat kedy pojdeme domov na slovac... 😀

majka225
9. dec 2008

jani ja mam dajaky recept na linecke..chces??

majka225
9. dec 2008

eni: hej jozka ma z polska kocik...sak my ked sme teraz boli doma 2 mesiace tak sme nas kociar zase museli davat reklamovat hmm to je vyroba polska 😠

jankando
autor
9. dec 2008

hej, maji, posli.budem rada.. 🙂

angienka
9. dec 2008

ta dobre ze ti majka posle bo ja neznam len mamka a ona spieva uz hodku hore timmcovi aby zaspal 😀

majka225
9. dec 2008

jeee konecne tu dakto prisiel a ja tu cakam ta cakam 😀 😀

angienka
9. dec 2008

konecne sa mi podarilo odoslat objednavky na scrapy a kalendare 😎 no ale dalo to zabrat kartou to neslo tak ted tatka pracuje na tom a posliela internetom peniazky ta snad do tyzdna mi to dojde bo ma klepne...
hej sak i my ten modry mame z polska a spokojenost maximalna 😵

angienka
9. dec 2008

ta ja s muzom volala i pisala a objednavali sme to 😉 inac tu sooom 😀

angienka
9. dec 2008

hmmm....ale vy uz asi nie 😒

majka225
9. dec 2008

ja som este tu 😀 😀 😀 ale ostatne asi neee

jankando
autor
9. dec 2008

aj ja som tu, len som bola na wc

jankando
autor
9. dec 2008

maji, dakujem za recept..snad to skusim i ja urobit.. 😉

majka225
9. dec 2008

no uz sa nam to tu zacina zbiehat 😀

jankando
autor
9. dec 2008

majus, a ked uz tak rozdavas recepty, tak na ten macany kokosovy rez nemas nahodou? 😉

jankando
autor
9. dec 2008

tu sme, len sa nejak stale miname, co? 😠

majka225
9. dec 2008

hmm bohuzial nemam....... ja na tie linecke to mi akurat segra dala recept ale skusim sa opytat segriii ci nema? ked tak ta ti ho poslem mozno dnes abo az zajtra ked bude mat...

jankando
autor
9. dec 2008

oki maji..dakujem..uz mi i mama asi pise na skype 🙂

majka225
9. dec 2008

ok 🙂 🙂

angienka
9. dec 2008

tu som 😎 a uz mi muz odisiel ta som nastalo...teda nie bo o chvilku i mamka na nocmnu pojde ta pojdem k mojmu chlapcekovi 😉

angienka
9. dec 2008

jani ta ty taka gazdina hej???Maji ty uz napecene mas???

angienka
9. dec 2008

jaaaj uz musim ist nazad do cr poriadky spravit bo muz zas mina jak divy ho svrbia penezi bo 13 plat dostal ta dajaku blbost kupil timmcovi ze mi ani necel povedat jaku,no si myslim kto ho nahovoril na to 😠 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

angienka
9. dec 2008

no ty jo kukam jak tie mesiace letia ta my uz sa k 7memu mesiacu blizime jaaaaj hruuuzas des ☹ dnes timmy tak protivny a sa zas budil na bolest a slintaaaa jeeeezisi no pohroma cely mokry sme i my z neho...tie zubky nam davaju zabrat 😒

majka225
9. dec 2008

eni: ja neviem ci budem piect daco mi napecie mama lebo my prideme domov 20 vecer a mne sa nebude chciet piect na poslednu chvilu a tu zas nepeciem po by som to musela tahat a budeme mat dost nabalene auto..no ale by som chcela skusit napiet aspon tie linecke sak to tie dam do krabicky ta sa neposkodia cestou

angienka
9. dec 2008

bambulky ta co zas robite???Ja s auz taaak do polska tesim jak male decko aj dake rifle by som chcela a poviem vam ze dokonca v sp u cinana sa mi pacili ale neskusala som,bo vo vsetkych mi prdelka visi mam az na kolenach 😝 ta musim davat prat rifle naj sa mi zrazia nazad 😖

angienka
9. dec 2008

no ta sa minieme zas i peta ma prehovara naj dlhsie ostanem bo i ona pride az 20teho do prdky ta zas tu som sama a vy pridete 20teho 😠 no i tak to tak pred sviatkami asi moc casu by nemolo zas tak ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre