Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
10. dec 2008

hej a mne este furt nespi,sa ho ujal dedko...

ivi hej v detskom oddeleni bolo to ruzove a videla si aj tu ruku uzasnu tu velku co i lahnut mozes???No pecka ale 6500kc tusim stala 😒 aj tu by som chcela i policku mame no hej ivi bo ruzovi nabytok si vacsinou dospely nekupuju 😀 😅 😀 😀 😀 😀 len ja som vynimka 😉 ja ruzovu lubkaaam 😵

malibuu7
10. dec 2008

boli sme v europarku v sterboholach... lebo do Aska sme potrebovali ist... tak preto....
no a ta ruka bombova bola fakt, aj dvojruka, ale ta na lahnutie krasna...
eni ale kupuju si aj ruzove veci dospeli, ved tam mali krasnu sedaciu supravu taku ruzovofialovu, daco jak to kreslo... tiez sa mi pacila

angienka
10. dec 2008

hej no sak i my sme si kupili take asi to myslis suprava s kreslom a my len to kreslo sme si kupili jak rusili asko v tepliciach ta bolo zo 6500kc zlacnene na 2000kc ale tam to pekne maju ako dievcensky pokojik urobene...krasne aj ta dvojruka v zelenom ten futbalovy chlapcensky tiez fasa by som chcela mozno timmyskovi bo pokojik s mackom pooh som nevidela ☹ mno i ten sa mi paci a ta postel jak futbalova branka no pecka 😵 ale ruzovy boduje som vravela ze nam treba vacsi byt a ja by som si hned ruzovu izbu pre seba spravila a on ze by bol v manzelskej 😀

angienka
10. dec 2008

take tlmene do ruzovej si vezme viac ludi no i ked nie zas tak moc ale nie taku baby ruzovu ale ta sa mne fest paci jaaaj keby som mohla ta vsetko mam tej farby 😵 ked to dakto kupi tak skor dievcatu do izby ale nie jak my do obyvaku 😀

angienka
10. dec 2008

a co za kreslo si si vybrala???tam dobry vyber maju,co???

angienka
10. dec 2008

ivi a na tej ruke jak sa super lezi no to je pohodlicko a dizajn pecka no keby bol vacsi bytik tak by som chcela aj tu no snad casom 😒

angienka
10. dec 2008

zas si tu sama pisem tak to balim a idem kukat kriminalku spolu s ocinom aj timmynom 😉

jankando
autor
10. dec 2008

Caute baby...
ech, ja som doteraz ebayjovala.. 😀 fu..vydrazila som na poslednu chvilu som s nimi vybabrala bratovi fasa tricko Diesel a na chrbate je napisane ze sedemdesiaty osmy..on sa toho roku narodil// 😀 taka som rada, ze az..a tiez sme kupili , teda zajtra ideme vyzdvihnut , lebo to tuna u nas v meste pre Petka 14 veci za 15 libier..no hracky...blbostky...a tie ako sa to vola, asi hrazdicky su tam asi tri..i ten lap top tam je...suuuper..sa tesim...len aby to nejak nevyzeralo hrozne, bo az mi tak nie dobre, ze tolko malo to stoji.. 😖

jankando
autor
10. dec 2008

som si nakukala dalsie vecicky..nieco pre petka..take bohovkse dospelacke svetre maju..ajaajjaaaaj

No a Eni, tu normalne maju vsetko v ruzovom a pre dospele zeny..od veciciek do auta ako su navleky na volant a tie kocky cez pohare, kabelky, lampy, sedacky, nafukovacie sedacky...az po ruzove prezlecenie na postel..a este kopec od playboy ..oni maju skoro vsetko v ruzovom... 😉
tu by si sa vysantila s tym, uz to vidim...

he..ze jedna izba ruzova..ja by tiez brala jednu izbu, no mne sa paci cierno cervena..ja tak chcela obyvacku, a john na mna kukal, ze ci tu chcem urobit eroticky salon alebo co..i ked tu sa nejak vela menit neda.. 😠
ale kebyze mam tu jednu izbu tak do cierno cervena by som ju hodila....waaw

jankando
autor
10. dec 2008

ivi..tak sa pochval co si este nakupila a ukaz to kresielko nie, ti muzik kupil, co? 😉

jankando
autor
10. dec 2008

Ddnes ste nejak rychlo odkvecli nie... 😠
hm...idem ja na wc a pomaly asi hajat.. 😉

jankando
autor
10. dec 2008

Maji, dnes mi Petko spi cely den na tatovyc rukach..ale by ste neverli , ze sa chvilu pohra a sam zaspi..ja sa len cdujem. 😨 ako to robi. .. ja jak som s nim sama doma, tak po celom byte sa s nim prechadzam a bojujem aby zaspal...a john ho akoze necha unavit sa..ale jehounava trava ani hodinku.a so mnou jak je..ta dokaze i 2 hodiny zurovat.. 😠

jankando
autor
10. dec 2008

Eni, pozdrav Lucku..............oki....ti zavidim,..date stretko..a mozno i Volcicu stretnete..fasaaa... 😉

katka755
11. dec 2008

ahojte kade sa flakate haaaaaaaaaa???????????

katka755
11. dec 2008

co to dnes den kuk? ze nikto od vcera nenaisal ta len pozerate?

angienka
11. dec 2008

tu soom,prave sme dosli domov 😉

angienka
11. dec 2008

Kati stromiky krasne a lacne a postielky od 160zl taze sa tiez oplati 😉 az my sme kupili sedacku co sa vobec neoplati este i drahsia no co uz aby sa netrapil na cechy bo dovtedy by nedosla 😠

angienka
11. dec 2008

baby taka som unavena a hlava ma priserne boli ale drobcovi sa nece spat,tak musim ist este som si ani neposedela ani kafe nedopila,ale teda idem ☹

katka755
11. dec 2008

no ta fajne ze ste kupili ja uz tiez malej dam tu väcsiu sedacku,no do polska niekedy na druhy tyzden pojdem dik ze si pozrela

angienka
11. dec 2008

cao zeny ta kde ste setky 😠 ja ted dosla som bola u krstneho zeny s timmcom na caj s vinom 😕 no ja po dvoch napiniach uz opita ta som ani nevypila 😀 a to tam bolo minimum vinka ani pol dcl asi 😎
stromiky fakt krasne este i ja zvazovala ze kupim teda mamka mi cela kupit no uz ked som slubila muzovi ze bud ezivy ta naj ma radost 😒

angienka
11. dec 2008

inac sme sa tam moc nezdrzali kupila som akurat daku anatomicku lyzicku timmcovi a dudliky od aventu i ked som len jeden chcela ta nam dala obe ja si to az cestou uvedomila ze co nam to ratala za dve a pak kukam doma a aj dve nam dala a pak sedacku coneco do 25kg nas prehovorila nakonec ale drahaaa na nete su lacnejsie,a pak som stihla este rifle si kupit ale to bleskovka po trhu sme nechodili len tie obchody 😝

katka755
11. dec 2008

hmmm hej viem od aventu tam maju dvoj balenie........aj ja som raz pozerala lebo sme sa do polska bez dudky vybrali

angienka
11. dec 2008

hej maju ale minule som kupila len jeden a davaju tak ze jeden a ted jej vravim ze ten modry vezmeme a ona obe dala a my nedoslo ze dajak vela ked len jeden som chcela bo este aj lyzicku som kupovala no a ted som to rozbalila a som neskutocne sklamana ☹

angienka
11. dec 2008

lyzicka neni z plastu ale je jak dudliky silikonova ci jak sa to povie 😠 dudliky nam dala dve a jeden je pekny a druhy ma cerveny kruzok ta to necem jak buzicek 😠 rifle co som si kupila mi krava blba dala ine 😠 😢 🤐 radsej sa nevyjadrujem 😠 a sedacka nic moc za tie love ☹

angienka
11. dec 2008

ale cena je suprova na to ze to avent ta jeden dudak na 90sk vyjde,dobre su len ten co sme mu kupili uz minule ta este nevie dudlat je od 6-18mes a hned jak mal polrok ta som mu dala ale je mu este velky 😝 ta stale do 6mes pouziva ale ten jeden ma taky oblubeny co je gulaty 😉

angienka
11. dec 2008

Jani a to isto uz pouzivane tie veci budu a ktovie kolko krat uz ked to take lacne sak len ten laptop by bol min 2x drahsi

majka225
11. dec 2008

ahiojte zienky tak ja sa pekne hlasim dnes k vam 😀 ufff uz som konecne dopiekla tie linecke kolaciky nato ze som ich piekla prvykrat dopadlo to vyborne 😀 no aj leuska celkom posluchala asi vedela ze mamka pecie kolaciky tak ju necha v klude 😀 😀 😀

angienka
11. dec 2008

fiiiha sikulka maji 😎 len ja mam cas 😝

malibuu7
11. dec 2008

ahojte zienky...
tak ja som dnes navecer piekla medovnicky... a som rada ze uz ich mam upecene, bo to bolo nekonecne, ale su perfektneeee....
maji tak to je super ze sa ti podarili... i ja dnes zamiesila cesto na linecke a zajtra upeciem...
eni tak to ta tam pekne vsetci odrbkali, to i ja by bola na nich poriadne nastvata, ty kokso... 😠
jani viac nic sme nekupili, len kvoli tomu kreslu sme tam vcera isli, a konecne je doma a je bozske... je to kancelarske kreslo na kolieskach s hupacim systemom, to je na tom najlepsie 😀
no a este katku nech spomeniem, ked ku vsetkym daco pisem, tak kati diky za recept, bomba 😀

jankando
autor
11. dec 2008

Cafte baby
jejda, Mai, ty si sikula aaa Ivi..ty tiez piekla? vy sikovnice jedne...i na piekla,piskota sa vydarila,len ta poleva nie.. 😀 nevadi...mozno ma prejde pekarska chut... 😀
dnes sme boli na navsteve, kuknut kamoskine novorodenianko.(sa smejem, ze nasu nevestu;-D) .jeje, tak prijemne bolo..a John si aj vypil...no teda..jak riadny normalny manzelsky par... 😀 😀 😀 😀
Vsetci traja sme prijemne unaveny..rodinne...eni, laptop nie je 2x drahsi urcite.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre