• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
no sak toto ked teraz sa akurat minieme ivca aj majka pridu a ja idem het :unamused: a janka asi tak skoro nezavita :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm sak to ze tazko vas vsetky spolu do sk dostat

dakujeme eni
12. dec 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ta cesta neni dlha ta cosi sak to 2km ku benzinke teda k tesle :wink: a ja dalej nechodim bo tam neni chodnik ta blba cesta a kopa kamionov ta nejdem len tam a nazad a ted ani k benzinke nedochadzam ta mam asi 1,5km tam a 1?ťkm nazad ta 6km ked 2x otocim a este po dedinke sa prejdeme,ale sak to iste ked si vezmem ta musim i v meste prejst sak ked som vonku 2hod a nesadnem si len chodim ta sak musim tiez prejst...to sa len nezda bo ked mas mesto a obchody ulice ta to nevnimas a tu dlhy chodnik ta sa zda dlha cesta :wink:
12. dec 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Custe..juch, vy pisete... a ja kuk do volnej diskusie...ze ake temy tam..ta som co to napisala.. :wink:
som myslela, ze vas nikde..a vy si tu kludne bezomna pisete.. :grinning:

KAtu, to i my sa pridavame ku gratulacii...fiii...vy zubane jedne.. :grinning:
12. dec 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jani ta to tak ked nas zanedbavas a vypisujes inde :angry: :wink:
12. dec 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
NO baby.ja by rada prisla cez leto k nam...domov..nech petko vidi poriadne slniecko...tak by som velmi chcela..dufam,z e to vyjde.. :wink: a ze bude uz dovtedy rl urobeny.. :slight_smile:
Katu a to jak pridem, tak na 100% dame stretko...ti pridem pod veziak spievat.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta ked ste tu neboli a petko mi spi...idem si uobit nejaky chlenik, bo som hladna ako pes.. :slight_smile:
vy len skabajte, ja budem citat.. :wink:
12. dec 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj ta ani neni co pisat az na to ze neverim ze to uz tyzden som tu ma sesterka musela presviedcat ze to uz vikend :frowning2: jak to bezi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noo....ja si tiez eni neuvedomujem cas...tak to vsetko leti...jaaaaaj
12. dec 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny ted mi mamka hovori ze tote jeze neni vobec piskotove cesto :confused: ze tam med ide a nejak inac ta mozno budeme robit,ze ona vie jani ta dufam ze si nerobila tak jak som ti pisala ze obyc piskotu i ked ani taky by nemusel byt zly :wink:
12. dec 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kukam si do pasu..dnes mame 3 mesiaciky a 2 tyzden..waw...o chvilu bude mat drobec 4 mesiace.....fu..to leti...a vcera jak sme boli na navsteve, tak mne sa petko stale zdal no moj, maly..nie ako mysim, ako keby sa od novorodenca elisil..nie...a vcera jak sme ich prilozili k sebe, tak nas uz velkiky chlop....a dievcatko malo 3 tt...joj, taky je uz vyrasteny moj syn...ani neviem kdey to vseetko tak zbehlo..
12. dec 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eni, ja rozbila podla mamci....a ona robi klsicku piskotu..ale na nete som nasla tie co tam ide med...ale nerobila..moja amca robi suprove a len z piskoty ... :wink:
12. dec 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej jani neuveritelne to leti :frowning2:
12. dec 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky tak ja som tu :grinning: :grinning: leuska mi spinka s babkou :wink: dneska vobec nema naladu asi s toho pocasia rano nam tu prsalo a jeeejda teraz nam tu snezi :grinning: :grinning: hmm len s toho bude capkanica nic viac :angry: :angry:
12. dec 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej..tak sa to u rozbieha..mmozno sa prida este i ivca.. :wink:

maji ahooj

mne petko dnes sam zaspal..nechala som ho sa vyblaznit as potom si uz skrel ocka a zajal sladko..uz som len dudku dodala.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale uz ho mam hore....a kaka.. :grinning:
12. dec 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska rano nam prisla babka aj s havinkom juj jaka leuska bola radostna ked videla babko a havinka......sidlo male som jej vravela ze kde je hava a ona ava ava :grinning: uz blabota o 106 :grinning:
12. dec 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luska ked je v chodaku ta beha jak kula a havinko sa tak boji chudacik uteka od nej :grinning: :grinning: joj po to sranda z tych 2 somarikov...jedno lepse jak druhe :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej maji i ja cem avuuuu :grinning:
12. dec 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maji tak musi byt podarena strasne ...

mne uz mala krici zlosti sa pre zubok ale uz je vonku to je hlavne
12. dec 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mne vzali timmca stary rodicia a blbnu s nim ta parada :sunglasses:
12. dec 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eni ked timmca maju stary rodicia aspon mas cas pre seba a si odychnes...ze je to super ked ti s nim niekto pomaha? :slight_smile: :wink:
12. dec 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leuska ma tiez spodne zubky vysli jej skoro naraz oba...ale je podarena ked sa zasmeje alebo sa zlosti zubak maly :grinning: :grinning: juj este sa nam tie nase deturence pozlostia pokial vijdu vsetky zubky :unamused:
12. dec 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jasan uplna parada bo mam cas si pisat s muzikom i so segrou aj s vami :grinning: i ked by som si aj do vane sla lahnut no kaslem na to pojdem zajtra si porelaxovat :wink:
12. dec 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis nezaskodi ti sem tam zajst na slovensko a odychnut si preve ze ti to este prospeje odreagujes sa od vsetkehe a potom je dobre :wink:
12. dec 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zienky, tak i ja som tu... len som piekla linecke... a idem ich este lepit asi... drobco spinka a tatko isiel do krcmy
ale ste toho vela popisali, tak som chcela precitat...
stretko? suhlasim, ale vidim to tak na leto mozno...
kati hej kobicu treba...
12. dec 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hej baby k receptu tych jezov... tam ide med, to viem... ale inak tusim klasika piskota
12. dec 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooooooo aj ja viem ze med ide ale inak klasika piskota,no ja tie linecke asi zajtra spravim ked budu baby dobre....
12. dec 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej babule ta vy ma stvete s tym pecenim ta ocina som sa pytala ta by rad medvedie labky,a s mamkou o jezkoch sme hovorili bo ze to rychlovka a ja linecke a muz chce robit vajecny liker ze u nich taka tradicia tak uvivime aj ci urobi tie osie hniezda :wink:
12. dec 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zajtra idem i ja nakupit ale no mamka este na nocnu ide dnes :frowning2:
12. dec 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok