Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
12. dec 2008

ale ked to vidim jak ted co kupila tie kolacky z polska ta jak ich zerem ku kaficku furt ta ani necem sa dat do toho moc bo i tak budem 2dni pred vianocami zas piect 😒

angienka
12. dec 2008

inac som vam zabudla povedat hlavne maji vy mate fabulu zidlicku v polsku ju maju ted vsade a za 210 zl dobre co???a to len v jednom krame som sa kukla na cenu mozno ze este i lacnejsie su 😠 a minule ked sme boli ohladom prave zidliciek ta neboli ziadne pekne vsetky hnusne a drahe a este jake kociky prenadherne jeeezis by som kupila stvrty 😀

jankando
autor
12. dec 2008

Hej, baby, ta kde ste sa zase straili, hm?????
joj, ja uz chcem piect tie linecke...ale potrebujem pomoc ku petkovi...tak snad mamca , alebo az buduci vikend, co je ale uz asi dost neskoro.. 😠
vykrajovacky nemam, tak pouzijem nejaky uzsi pohar.. 😉

inak sa vas pekarky moje pytam, ci nemate nahodou recept na medovy rez..viete ktory, nie?

jankando
autor
12. dec 2008

Baby a fotecky ziadna nepridate?nech mam na co kukat.. 😉

jankando
autor
12. dec 2008

😠 😠 😠 😠 😠 stale ked ja pisem, nikoho nikde...
to co to???? sak i ja mam dite./ 😉 ale vy asi vyekate..ja este nie.. 🙂

malibuu7
13. dec 2008

no zienky, tak ja som bola cely vecer, okrem celeho dna, sama s drobcom... takze to taka robota no, ziadna... mrzuty bol jak fras... ale linecke urobene, pozliepane, uz len sem-tam dozdobit, mozno zajtra ked bude chut... a cas...
jani chapem ze pri petkovi toho vela nenarobis, lebo ani ja nie... a ked tak mi to trva i 3krat tolko...
no recept na medovy nemam, ale svokra bude robit falosny medovy... to je taky ze je hned makky, ze nemusis cakat kym zmakne, lebo riadny medovy makkne dlho... tak kedby si chcela tak zajtra ti opisem.... daj vediet...
eni, len sa pust do pecenia... neboj ze vsetko pojete... ja si tiez stale i s muzikom zobneme, i drobec ochutnava s nami vsetko... a mam pocit ze toho mame kvantum...

a to mam zatial len medovnicky a linecke a este chcem robit jezkov(ale len malu davku) a kokosove kosicky (kokosova plnka zaliata cokoladkou v papieriku - šuhajdy) no a svokra tiez bude piect par druhov.... ty jo tak my len sladke budeme papkat... a to dodko priniesol plnu krabicu vianocneho peciva z jednej pekarne.... /zadara od znameho/chjo. pridte nam pomoct jest 😀

malibuu7
13. dec 2008

ten falosny medovy je vraj veeeelmi dobry, ale ja nejak nepametam jak chuti 😝 ale urcite perfektne

angienka
13. dec 2008

janu i ked ja tu ta nikto nikde nic si z toho nerob 😉 inac vas zdravim-kooonecne pracovna sobota teda vstavala som a amleho nikde-dnes priserna noc timmy sa stale pretacal na brucho a tym padom budil joooj jake nervy som mala ta o 4tej rano som si ho uz pri sebe v posteli nechala ta taky sladky jak sa na mna lepil cukrusik a tulil sa a rano nadherne ti ejeho velke ocka rovno predo mnou a smejulkal sa 😵 no dokonaly princ 😵 😵 😵
tak si ho rano vzali nasi a mamka podotykam zas po nocnej doteraz kocarkuje a to som vstavala po 10tej a uz jej tu nebolo a ja teraz to pride 😀 som sa podujala ze budem nosit drevo dnu 😀 😎 sranda ja a furik 😀 😀 😀 no som sa pekne zapotila 😀

angienka
13. dec 2008

Ivi ale my sme riadny zraci 😀 ta neviem co za mega davky robite vy ale ta ja radsej neskor a aby sme uz i na silvestra mali 😕 tak my sme furt piekli ne aby ze po vianociach som zas stala pri pekaci a zas aby sme nekupovali bo sviatky si treba uzit a poriadne potrapit telo i vahu nie,sak od toho su a len raz v roku...nastastie 😉
Este ze ja sa dnes na postu chystam a ono to sobota je 😀 a tu v zapadaku asi v sobotu nefungujeme,ci hej?No to je jedno 😝 dnes to na pecenie zas nevidim a tazky je ivi ten medovy falosny???Mnam to by som si dala 😖 ale zas tolko druhov robit ked mame 5krabic kupenych 😠
Ta ked budes pisat jani ta hod aj mne do IP abo ked ta rovno do placu 😉 keby ta spravim,ak by nebol moc narocny,bo ja tie jeze len zato ze jednoduche su a vela sa z toho spravi nejak ich nemusim 😒 ale medove lubim 😀

angienka
13. dec 2008

Jani a ja o 23tej uz hajala i ked som chcela kukat toto na jojke ze co sa stalo smutne tento rok i taky je zivot ci jak sa to volalo a kus som kukla a take pekne to bolo 😢 no musela som k timmcovi ist lahnut 🙄

angienka
13. dec 2008

a fotky by som pridala keby bolo kde 😠 male albumceky tu su ta co... 😝
ivi kukam ze si pekne ponocovala a teraz dospavas,co? A ja tu sama monologujem a uz ma to nebavi ☹

angienka
13. dec 2008

ale uz ma stvete zeny jedne 😠 cely den nakukujem a vy ani na skok nepridete 😝 aj muz na mna kasle este asi chrape ta nemam ani s kym popisat,uz som i relax vo vani mala asi viac nez hodku a maly s babi vonku i ked kukam ze vonku uz poriadna tma ale asi ho tie zuby tak stvu no to bol plac srdcervuci jaaaj milacik uz nech sa vypichnu a je pokoj ☹

angienka
13. dec 2008

vy asi furt peciete 😠 ja mamku prehovaram na zajtra aby sme piekli no ona ta kde teraz ze potom 2tyzdnove kolace budeme jest no tak to nevidim mozno o tyzden teda 😀

angienka
13. dec 2008

no akurat s luckou sms-kujem ta ta mam jani pozdravit dnes dorazila na slovac ta planujeme stretko akurat 😉 len ona ma tam blby signal v dzedzine ta sa neda volat ta musime sms a to na dlho ta uz polhodku si tukame 😀
no ta kde ste????? 😠 😠 😠
Celu stranu tu zapisem,budete mat co citat aspon 😀

malibuu7
13. dec 2008

caute zienky,
no ponocovala som riadne, ale ta sa mi nechcelo spinkat, tak som si este citala na skusku co to aspon...
rano sme vstavali o pol 11... ako obvykle... ale jozko je cely den nejaky mrzutucky...
potom som robila kokosove kosicky... a teraz cakame navstevu...
holky ten falosny, vam zistim zajtra... nejak som zabudla sa spytat svokry

jankando
autor
13. dec 2008

Ahojte baby,
Ivi..jej, posli mi ten falosny recept, nech oklamem i ja nejako.. 😀 😀
ja sa pustim asi az na buduci vikend do lineckych.. ☹ snad z nich nieco bude, aknie na vianoce, tak aspon an silvestra.. 😝
postup uz viem, tak sa uz len vrhnut na to.. 🙂 ale musim mat niekoho pri pricovi Andaluskom, bo isto by ma nenechal len tak piect.. 😉
Ivi, ty sikula, popecene uz mas...ja budem rada, ak sa aspon 1 druh upecie, bo u nas sa uz prstalo davno peict..kolackov sme mali z obchodu a malo, aby sa nepriberalo.. 😉

jankando
autor
13. dec 2008

Baby,ja uz mam i pre johna jeden darcek...taka som rada...a pre druheho brata je na ceste,... 😉 \

jankando
autor
13. dec 2008

asi tu zase nieste, ja zase na navsteve som, od kedy so vstala, ani som sa umyt nestihla, uz po mna prisiel brat...esteze som zuby stihla.. 😀
no a teraz sme tu..petko s babkou, ale isla teraz nieco ukuchtit, tak idem ja ku svojmu princovi 😵

malibuu7
14. dec 2008

dobre ranko zienky,
tak my sme dnes od pol9 hore, teda jozko uz spinka zase...
jani nemam este popecene vsetko co som chcela, teda tych jezov este a dozdobit pernicky a zopar lineckych a bude to... asi dam drobca na chvilu k babci a si to dnes dorobim aby som mala klud a mohla sa ucit na skusku 🙄

angienka
14. dec 2008

ahoj,citala som vas aj vcera no dajak sa mi nechcelo prispievat sak i tak by som si len pomonologovala,pisala som s muzikom do 00.30 😀
Jaaaj a dnes uz pred 10tou som vstavala bo som chcela po dlhej dobe do kostola ist 😕 a krasavica som v sukni sla a boli sme aj s timmym vonku ta som vymrzlaaa 😒

angienka
14. dec 2008

zeny tak my pojdeme dnes do toho tesca ta nakupime veci na cukrovicko vianocne a tiez musim kasicky kupit jaaaj tie od nestle su najhorsie kase bleee,take hrudky robia,uz nikdy viac aj keby za dvacku ich predavali 😠 mamka ze az take zle nesu ale su furt ma male hrudky a to ju 3min miesam a rozbijam ich a pak timmy je nerv bo taha a nejde mu to 😝
No tak cakam receptik ivi uz som mamci spominala ze mozno budem mat nejaky recept na medovy daky fajny 😀 a na pernicky by som tiez chcela ivi 😲 myslis ze to bude mozne???Jake si ty robila?Ja som pernicky vianocne nepiekla nikdy len klasicky pernik tak neviem,ak sa ti bude chciet tak mi napis receptiky 😉
A jak zdobis linecke?Macas do cokolady este???My vzdy len take suche robime a posypeme praskovym 😉

katka755
14. dec 2008

ahojte zeny,tak ja dnes lenosim vychutnavam si nedelu.....a zajtra tiez idem na linecke.ivca sa tak rozpiekla ze uz dokoncuje....

akurat cakame slavku hlasila ze pride tak sa tesime dlho neboli......

vcera som nakukovala a nemala cas pisat a dnes by som pisala tak nakukujete asi vy co?

angienka
14. dec 2008

hej kati ja nakukujem ci konecne dakto dorazi,inac asi mame ZUBOOOOK 😎

angienka
14. dec 2008

no ta ja uz uz som sa chystala na jeze a mamka ze ne a ne bo ona ide skoro spat a ze to dlho mi ukazala recept ta ozaj to neni obyc piskota ani zdaleka sak len jedno vajce tam ide...no ze budeme dakedy v stvrtok vraj ze to staci...no ta co uz...

angienka
14. dec 2008

Jani a co si johnovi kupila???pochval sa...

angienka
14. dec 2008

hej ta vy len nakukujete abo skacete,ale niktora neostane popisat jaaaaj ☹

malibuu7
14. dec 2008

ahojky, tak som tu na chvilku, idem hodit fotkocku kolackov, co zatial mame... este stale som tie ostatne linecke nedokoncila, neviem kedy... sme sa zabavili s pernickami - zdobenim...
eni napisem ti tie recepty. bude to stacit zajtra?? teda aj janke...

angienka
14. dec 2008

jasne ivi ze postaci 😉 sak dnes by som i tak nepiekla,pohoda...no idem hned kuknut a zas ma chyta hlad dnes papam jak za troch 😠

angienka
14. dec 2008

ivi no nadherne su tvoje vytvory a tote suhajdy akurat krstneho zena zhana recept a tak ich chce robit a ja to mam tiez rada ale daaavno som to nejedla tazke to je ivi urobit???No ale perniky mnaaam az mi sliny tecu 😵

angienka
14. dec 2008

bambulky ta vy tak zanedbavate ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre