• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
tak som este pridala jednu foto, teraz som dokoncila a uz sa mi nic nechce, neviem ci budem tych jezov robit... no uvidim

eni vobec nesu tazke suhajdy, to len urobis napln a zalievas cokoladou... ja som robila kokosovu plnku s rumom, fajnotka... ked tak tiez pisnem co a kolko tam ide...
14. dec 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem za pochvalu samozrejme :wink: :grinning:
14. dec 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi fuha :sunglasses: ta ty ne taka caja tak na take daco si netrufam,ja budem rada ked obyc linecke zvladnem ani nie v cokolade,tak sa s tym hrat nebudem,ale vyzera to bajecne tie hriby so srdieckami :dizzy_face:
14. dec 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi tak super ja si isto z tych tvojich receptov vyberem jeden a spravim a tie suhajdy to s kokosom sa robia???Ja myslela ze orechy :confused: ale to asi kazdy jak chce :wink:
14. dec 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak ako som lenosila z rana tak teraz som si ani nesadla poriadne,bola tu slavka potom bola svagrina az do teraz.....

ivi hmmm s teba nieco bude... sikulka si noooo tolko uz mas a ja este len medovniky,pocuj do polevy si davala aj citron?
eni gratulujeme k zubku....
idem dat kocky spat a potom sa tu stavim
14. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute babky, tak ja sa hlasim tak neskoro...
dnes som nejak vkuse zaneprazdnena bola..nestihacka.. :wink:

idem reagovat, bo som vas uz zluskala....no a nechce mi velmi prispevok poslat..
15. dec 2008 o 04:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fu...no uz poslalo.. :slight_smile:

TAk KAti, si mala navstevy den, hej?
ze pozdravujem Slavku.. :slight_smile:
15. dec 2008 o 04:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
IVus, tak nadherne si napiekla a k tomu este tak vela..waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw....sa nezdas.ae fakt to vyzera velmi pekne..sa cudujem, ze ti to este nezmazali...asi sa im paacia..tiez.. :grinning:
a ktore su tie suhajdy????????????
15. dec 2008 o 04:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ENi...Johnovy som zatial kupila tricko takej znacky z ameriky.., ktoru on moze.. :wink: uz je zabalena a pod stromcekom..
i brachovi som teraz vydrazila klucenku fasovu Mercedesa...bo on ma medaka.. :wink:
15. dec 2008 o 04:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jeeej, Eni, to blahozelame Timmcovi ku zubku....tak sa uz i on pridal do klubu Seliem zubatych.. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dec 2008 o 04:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: IVIIIIIII :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Prajeme vsetko najlepsie k dnesnym narodeninkam.....vela zdravicka, stasticka, lasky a penazi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A este vela takych 16-stiek.. :grinning: :wink: :grinning:
15. dec 2008 o 04:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a ja som sa chcela baby pochvalit, ze mam napecene linecke... :sunglasses:
Som teraz o 12 hodine vecer zacala cesto robit.. :grinning:
no uz su hotove, len uz som unavena, tak ich budem lepit az zajtra..
to bude mamca pysna na mna...sama som si poradila, a dokonca i vysli...
baby, ja sa nezdam..

Ivi..este cakam na ten falosny medovy rez.....dufam, ze medovy rez a nie medovniky..bo ja medovniky vobec nemusim, to len pre mna pekne vyzera..ale papat eeeeeeee :angry: no ale medove rezy..mnaam..ja by sa v nich topila.. :dizzy_face:
15. dec 2008 o 04:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
INak kukam, ze snehova vlock aa angelina uz k nam nechodia.... :confounded:
autor
aj majca zaostava.. :unamused:
autor
NO, idem ja svojich chlapcekov vziat do postelky, bo mi tu v obyvacke hrapkaju obaja.. :dizzy_face:
15. dec 2008 o 04:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobru noc prajem Vam..
vy uz spite siice.. :grinning:
15. dec 2008 o 04:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Jani to zasnem kedy ty chodis spat,u nas priiiserna noc od 3tej rana som behala maly plakal...dakujeme ku gratulacii a pridavam sa k Ivke i ked som jej uz na skypa pisala hoc este je neprihlasena :wink:
Si si tu pekne popisala a janu ta ty sa teda nezdas vidis jak si sikula a co s tym stromcekom?Uz si ho opravila ci sa ti zacal pacit?
15. dec 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nop neviem jak ho nasi ten zub nemozu vidiet ale ja som sa dnes zas poskrabala na nom jak je ostry :angry: zubacik moj maly,uz nebudu tie uzasne hole dasienka sa na mna zubit :wink:
15. dec 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam ze dnes som tu mega skoro a ja ze co nikto na skype neni a mamka ma rannu a ocino mal cas len necelu polhodku ta mu vravim naj ho ani nebere ze sa neoplati :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta sa trapim s nim od 7mej a on ne a ne zaspat :angry:
15. dec 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a divne ze majka nepise ked je v prahe,alebo zeby bola uz na slovaci???No nevidela som ju kocikovat tak asi nie :confused: tak isto pecie len ja mam moore casu :grinning:
15. dec 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak- momentalne zijem vo svidniku. neviem o sebe pisat, len ked sa niekto na nieco pyta :grinning: kati, kludne by sme sa niekedy mohli dohodnut a ist s nasimi drobcami von. a barborka chodi do skolky alebo je s tebou doma? len neviem, ako sa dohodnut, bo ja nechodim velmi casto na net. zatial ho este doma nemame, a nie som si celkom ista, ci vobec niekedy mat budeme- stale sa nevieme rozhodnut.
15. dec 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak vam chcem vsetkym podakovat za privítanie- potesilo ma to. predtym som pisala na spolocnom tehu termine a nevedela som teraz, kam by som sa asi mala zaradit, ale mam pocit, ze sa tu medzi vami citim celkom dobre :slight_smile: len skoda, ze tu nikto nikdy nie je, ked pridem ja. angie- skoda, asi sme sa minuli
15. dec 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neneee tu som :wink:
15. dec 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len mam mimiska na rukach a pisem jednou tak mi to trva a kym cakam ze niekto dorazi tak ma notas on vo svojej moci :grinning:
15. dec 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ted v sp ak by ste mali chut prist :sunglasses:
15. dec 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, znie to lakavo, ale som bez vodicaku a muz akosi nemoze nas tam teraz hodit :grinning: ale snad niekedy inokedy. tak ako sa mas?
15. dec 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, viem co je to pisat s dietatom na rukach- par krat som tak pisala seminarku do skoly :confounded:
15. dec 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v celku fajn az nato ze som nevyspata,to moje zlostidlo mi dava zabrat a kedze nam prave ide zubok tak to je este horsie a co ty???
Kolko mas vlastne rokov a ako sa volas aby sme ti nepisali vlocka :wink:
15. dec 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak pisem skoro vzdy ked som v cr,ted mi tu s nim pomahaju ta sa to da,no momentalne su rodicia v praci a jeho nebavi sa hrat sameho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa to s tou vlockou lubi, maly ma od pol roka stale len 2 zuby, ale inak v poho- pri kojeni hryzie aj tak :zipper_mouth:
15. dec 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok