Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
15. dec 2008

uz som si ho odlozila do stolicky a ma kusatko tak na chvilu mam obe ruky 😀
no ked vidi ze mam notas tak sa trepe a takmer vzlietne len aby mohol mackat klavesy 😉

snehovavlocka
15. dec 2008

hm, ja som na neho s muzom sama-ale celkom sa to da, muz mi vela pomaha(ked ma cas). inak mam 22. a ty?

snehovavlocka
15. dec 2008

hej, verim. samko chce vzdy to co mam ja

angienka
15. dec 2008

ja mam tiez 22 😀 ale muz mi moc nepomaha 😠 kedze ani moc nemoze lebo maka kym my spime a ked sme hore ta spi on a pak ma par hod a ide zas do prace 😢 takze si chodim na slovac oddychnut ked uz toho mam dost...

snehovavlocka
15. dec 2008

ty mas skusenost s cd podhradskej a canakyho?

angienka
15. dec 2008

ne neviem vobec co to je to cdcko,ci hudba ci rozpravka 😅 😕

snehovavlocka
15. dec 2008

pesnicky, vraj su dobre, podla casakov, ale chcem sa pytat nejakej mamky

angienka
15. dec 2008

tak to sme mozno aj chodili na stejnu skolu alebo sa aj pozname z videnia 😕 kedze som tam chodila na strednu a sme stejny rocnik 😉 skoda ze nemas fotecky ziadne 😒

angienka
15. dec 2008

tak to som nepocula ani nic o tom 😖

snehovavlocka
15. dec 2008

moj muz ma po cely den poriadne rozkuskovanu robotu, ale obcas si najdecas aj na maleho. a tiez si niekedy cez den musi lahnut, co uz nevladze (vstava niekedy uz o piatej rano)- to je pre neho dost skoro, bo je ako medved (celu zimu by potreboval prespat, ale v lete ho budia prve ranne luce)

angienka
15. dec 2008

a co tebe robi teraz Samko?spinka,ci je s muzom?

snehovavlocka
15. dec 2008

je s muzom, ja som kus vonku. ale nepozname sa, bo ja niesom zo svidnika, ja som sa sem teraz prestahovala kvoli muzovej praci

katka755
15. dec 2008

ahojte baby....

ivi tak zelame aj tu vsetko najlepsie.................

jani sikulka si ked sa ti tak v noci chcelo.... ja som dnes nejak chora zase tak neviem ale chcela by som tiez dnes tie linecke...

snehovavlocka
15. dec 2008

nemas nejake vianocne pesnicky, najlepsie zahranicne (inojazycne)?

angienka
15. dec 2008

no jasne,moj je tiez jak medved ale zato ja ho budim po 5hod spanku chudaka aby bol aj trochu s nami,semtam ho necham dlhsie ked je timmy dobry 😉

snehovavlocka
15. dec 2008

jej, kati. pojdes dnes voon?

snehovavlocka
15. dec 2008

krute, ale muz sa vyspi v noci, mali sice place, ale jeho tak rychlo nezobudi, a ja mu dam mlieko a je zas ticho (malemu)

angienka
15. dec 2008

nemam ziadne pesnicky my sme doma len slovenske cd kupovali a mame asi 3 ale uz starsie a furt tie sme zapli na vianoce 😒

snehovavlocka
15. dec 2008

ja len ze nemozem nic zohnat na nete, a vraj je tam vsetko ☹ ale neva, snad sa to nejak poriesi

katka755
15. dec 2008

jej kym so docitala tak som si ani nevsimla kolko ste oho napisali
snehova vlocka mozeme jasne,len teraz sme chore trosku....pocuj chela by som sa ta spytat na meno ak mozem no mozes ho napisat aj do IP...

angienka
15. dec 2008

aj moj tak spi ze ho skoro nic nezobudi a ked sa aj prebudi ta o tom potom nevie a hned zaspi 😀

angienka
15. dec 2008

ahaa a co konkretne hladas tu by to malo byt,ale ja v tom niesom odbornik to moj muz take pozna bo furt je na nete a stahuje filmy a hry a aj pesnicky mne niekedy 😉

katka755
15. dec 2008

no neskor to docitam teraz sa pripajam....
dnes asi velmi nie ale urccite skoro pojdeme von tesim sa.......ty mas niekoho na kocikovanie ci chodis sama?

noooo aj nas tatko tak spi jak zarezany vobec sa nezobudi ked nechce....

angienka
15. dec 2008

joooj sm nestastna zas sa mu zacli robit tie vyrazticky 😠 a uz ma to stve zjedla som pribinacka ale balino ci jak sa to tu vola vcera inac od bobikov a pribinackov ked zjem ta uz sa mu nerobilo 😝 ta ja neviem ci to z toho ci z coho zas ma asi 3 😢

snehovavlocka
15. dec 2008

jarka. kati- pojdes dnes von teda? ak hej kedy? bo ja uz o chvilu musim go home. ak by si sla- kedy a kde sa mozme stretnut? ak nepojdes, v poho.

katka755
15. dec 2008

no baby kam ste utiekli ze vas tu teraz niet?

angienka
15. dec 2008

no chlapi 😀 vsetci su takmer rovnaky 😉
jaaaj no moj prave isiel spat teraz mi pisal ze sa zabudol na x boxovi sa hral doted...no ale niesom doma tak pohoda moze spat dokedy chce 😎

snehovavlocka
15. dec 2008

oki, kati. pocuj, asi je to odvaha, ale nedas mi cez IP tvoje cislo, ze by sme sa niekedy mohli dohodnut von, bo ja xodim dost malo na net. ked nechces neva, nechame to na nahodu 😀

angienka
15. dec 2008

kati tu sme len sme vsetky v rovnaku minutu poslali 😉

katka755
15. dec 2008

dnes asi nie to len na nakup pojdem a kde byvas aby som vedela ci mame k sebe daleko ci blizko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre