• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
ta co zas sama tu som??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes dam asi timmyskovi banan no som zvedava ze len tak na lyzicu ale mam obavu bo to dost ako tuhe :confounded: no uvidime ci mu to bude chutnat :rolling_eyes:
15. dec 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tote nase deturence neobsedia ani minutku kludne :angry: :grinning: aj teraz ju mam na rukach ta sa vrti hore dole vsetko hadze na zem a aby som jej to dvyhala
15. dec 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram ze uz mal papat no nejak sa hra este v postielke ta parada...ale zas si tu pisem sama so sebou :angry:
15. dec 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej to poznam a najlepsie ked sedi v zidlicke a vsetko okolo rozhadzuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a polohy furt musim menit bo to je nuda sediet a natahovat sa po 3minutach pak zas musime chodit a pak zas blbnut pak na brusko a zas sadnut no je to toho :unamused: ale ten ksichtiiik jajajj spapala by som ho cukrusa :dizzy_face:
15. dec 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my o chvilu 7mes budeme mat pre panajana :unamused: to leni neskutocne,no uz sa mi pretaca prdelka ta o chvilu to pride a zas bude krik ta pojdeme potom hamat no ale este mam kus casu ta pisteeeeee :wink:
15. dec 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som ju dala do chodaka tak beha po izbe a vsetko ju zaujima :grinning:
15. dec 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eni a vy kedy ideč do cr?? jaj v sobotu by sme maly ist domov ale co este ani jeden darcek nemame kupeny....hmm muzicek rad vsetko na poslednu chvilu :angry: :angry:
15. dec 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej som ja zvedava na nasho cipisa jak sa mu bude chodakovat :wink: a vie uz chodit leuska i bez chodaka???
15. dec 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj pisem jak tatar vy kedy idete do cr??
15. dec 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ta toto ta tu nekupis sak znas zapadak tam pokupuj vyjdite do nakupneho centra a mas to za jeden den :wink:
Ideme asi 21ho :frowning2:
15. dec 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi maji ja rozumiem :grinning:
15. dec 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak budeme musiet ist tu niekde do nakupneho centra ale stavim sa ze az piatok pojdeme jak muzika poznam :angry:
15. dec 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamka cosi vymysla ze staci 22heho ist no neviem ja by som najradsej na noc sla,no uvidime co na to sofer povie aby sme tam 22ho isto uz rano boli bo treba strom ozdobovat ja necem aby sam muzik zdobil :sunglasses: a napiect linecke a zacat varit ale vsetko v klidku sak sviatky ne az tak o jedle a darcekoch aspon teraz to tak zacinam vnimat-zadne stresy kolko sa stihne tolko bude :wink:
15. dec 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj no toto tak na poslednu chvilu to i moj tak chodil v den vianoc ze nakupoval blazon :grinning: ta ja radsej skor a pak sa mi nazberalo tooolko darcekov a radsej v akcii pomaly kupovat nez jednu drahu vec a dost :wink:
15. dec 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale treba nam pre svokru daku malickost este bo ma len mp3 a kalendar s timmym,a este muzovej segre ta ma asi len za 600kc ta este daco jej musime a daku blbost ale to len kozmetiku babci muzovej bo bude asi s nami na vianoce ta dostane tiez kalendar i fotky tie v scrapoch som dala spravit a este daku kozmetiku hoc dostaneme krik ze naco zas :grinning:
15. dec 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj ma slahne s leusky co ta teraz spravila :angry: no ale to bola moja vina mala som davat pozor na nu :angry: mala som tu v izbe na policke polozene linecke kolaciky v krabicke no nestiahla ich vsetky dole a sa polamali :angry: :frowning2: no mozem zacat odznova piect...
15. dec 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dala mi robotu pozametat to a zacat piect nove kolaciky....no nedat na sekundu na nu pozor achhh jaj....
15. dec 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj maji ta to je hrozneee :unamused: chuda mas co robit ale vsetky nas to caka :frowning2:
15. dec 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas banan sam nehrozi ho z toho napinalo chuda :cry: tak uz mu to tak skoro skusat nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sme dali jablcko s jahodkou ta tak trochu spapl no nie moc :confounded:
15. dec 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz teraz vidim ze s nej bude take sidlo ze az neobsedi min....a bolo to take dobre dieta :unamused: no co uz s nou len uz teraz sa mozem zasmiat nad tym :grinning:
15. dec 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak mi zacal chrcat jakeby mu stekali hlieny abo neveim co v hrdielku daco pocut jak tazko mu je :cry: no super zrovna teraz ta dufam ze to len take kratkodobe a ze nijaka choroba z toho nebude :angry:
15. dec 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej i ked si si dala prace s tym no ale deti su deti :wink: :unamused:
15. dec 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno to bude len chvilkove a zas z nej bude poslusna dievcinka :wink:
15. dec 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no este poriadne si s nimi uzijeme to nebola prva ani posledna vec kt.vyviedla a este kolko ich bude :grinning:
15. dec 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak hej no ta to ja by mala nervy riadne :grinning: no ale sak musim sa na to pripravit asi ma caka to iste aspon zatim to vyzera na poriadneho nezbednika :angry:
15. dec 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj prdelka ma pri sebe tolko kusatiek a hrkalky ale on neokusava ich ale stolicku :grinning: slintos a najlepsie je ked ho uspavam a jak mu ted tecu sliny ze mi po rukach sa leju :grinning: a ked mam mikinu ta cely rukav furt mokry :wink: :sweat_smile:
15. dec 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani kasu mi moc necel :frowning2:
15. dec 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leuska mi uz konecne zaspinkala :wink: som zvedava ze kolko bude spinkat ja jej davam nato pol hod. jak ona furt vie :grinning:
15. dec 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ta timmy zato blbne jak divy doted sme sa salili ta sa skeril,pak mi 3x dnes nalozil poriadne a ted mi tu bucha do notasu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dec 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok