Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
5. máj 2008

joooj necitaj take...ja som sa dost vcera o svoje zlaticko stresovala a dnes kopkal zas pekne,nie upln take rany ako daval predtym ale celkom silne...jazda autom sa mu pacila vzdy 😀

jankando
autor
5. máj 2008

😀 😀 aj moj dnes kopka a uz silnejsie nez inokedy.. 😉

angienka
5. máj 2008

no vidis...to je fasa 😉 mne aj dnes pani co mi davala ten trvaly sa pytala ze co to bude a ja ze asi chlapcek a ona ze urcite podla bruska ze to bude chlapcek 😎 😀 moj malicky futbalista

jankando
autor
5. máj 2008

aj ja chcem mat, ale to je jedno....nech je zdravucke a nech je uz rychlo pri mamke 😵 😵

angienka
5. máj 2008

tak si ich vymenime 😀 myslim ze by si muzik nevsimol ze to je cernosko...a veril ze je nase 😉
Ale nie,nech je zdrave a spokojne...

jankando
autor
5. máj 2008

😀 😀 😀 ..ze by si nevsimol..no mozno nie... 😀 😀
joooj, s mamcou ted volam a ona uz haluzi, ze by tu prisla.... 😉

angienka
5. máj 2008

a moja tiez,uz na 2tyzdne ce prist ze nadraba a uz ma 3dni nahradneho volna 😀
My biely jak syreckovci no a mala cokoladka,to by sme na dobry pigmnt zvalili 😝 😎

jankando
autor
5. máj 2008

😀 😀 😀 ..v lete ked by ste sa opallili, tak by zapadlo..ale ja nedam svojho mimiska nikoooomu...len moj a moj.. 😲 😵 😵 ...no ale moja este nema dovod prist, ale chce..a ja juodhovaram, zenech neberie dovcu 😠

malibuu7
6. máj 2008

no ahojte babky zabky, neuverite, ale ja stale pracujem na bc. dnes som spala len 3 hodky... uz mi z toho strasne hrabe. dnes ma manzel narodeninky, tak mu peciiem torticku,lebo pred obedom idem na konzultacie.
Angi, gratulujem ze sa to tak vsetko vybavilo a na tvojom mieste by som to este riesila dalej, ale az ked budes mat viac casu, myslim to ze si mohla dostavat peniazky a nic si nedostavala, urcite by sa to nejak dalo...
Jani, hej vytekalo mi, ale uz asi ani nevyteka... som si dlho nic nevsimla... ale je to indi-vindi...
takze moja poradna vcera bola strasne rychla... nic nove nemame, pootvorena som stale rovnako, ze drobec pripraveny, len cakat kedy mi zacne pracovat maternica a ze mozeme ist na to 😀 ta uz aby to bolo...
ale vcera stihla porodit kamoska dievcatko, ta som taka naradovana od polnoci... aj sme si rano o 5 volali,jaka vystavena, ty kokso, ale fasa, ma to za sebou a uz sa moze tesit s malej... aj ja ceeeeeeeeeeeem
takze sa majte pekne ja sa urcite ozvem s novinkami pa pa

jankando
autor
6. máj 2008

taaak vsetko najlepsie manzelikovi dnes...ze mu praju od modreho konika...😉)))
no a mne vcera taka mala "mlacka' vysla a pak uz nic, tak neviem ci nasadit tie vlozky prsne ci co... 😠

angienka
6. máj 2008

Zdravim vaaas-jaj zienky ani sa mi verit nece-mala som dnes uspesny dnik zas...po tolkych neuspechoch mi kazdy uspech na urade pride tak krasny 😀 uz som evidovana i na urade a boli tam super mile pani...no mam dnes hned super naladicku,dokonca som dala muzickovi aj vyprat 😎 😀

angienka
6. máj 2008

Taktiez sa pridavam k gratulacii a snad ti n ortik vyjde 😀
Ja mam zajtra monitor aj prehliadku tak som zvedava,snad neporodim z toho stastia rovno tam 😀
Jani asi nie,to je este skoro sak uvidis sama ci to nebola len taka jednorazova zalezitost... 😉

angienka
6. máj 2008

No citam,ze pisem ja tatar-chcela som napisat ze snad ti ten tortik vyjde...no klavesnica nejak nestiha ked pisem jak superman 😀
Ja prave pozerm makro letak-zajtra po monitore pojdeme do Usti do makra tak snad po ceste neporodim lebo svokre sa to asi red 2tyzdnami snivalo ze som rodila v Roudnici...a ted by sa to mohlo stat...no snad nie 😝

jankando
autor
6. máj 2008

no eni, tak davaj pozor...inak to s tym mledzivom to nie je jednorazovka, bo dnes zase a to nie vela, ale ked som stlacila, tak vyslo trosku, takze som dala podpiru (uz nepasiem volne kozy 😠 ) a tu vlozku do podrdy.. 😉
tak je vsetko oki..
baaaaby, ja dnes dostala chut na salat zemiakovy a rezen..hej , baby, prvykrat v zivote som salat urobila,a hla...on sa i vydaril..jeeej ja som happy.. 😝 😀 😉 a rezne ma kupvane, nie robene, sak zase sa nemozem az tolko vysilovat, no nie? 😉

angienka
7. máj 2008

Zdraviiiim 😎
No Jani-ty si ich tak pasla na volno 😀 no parada 😅 heeej je to uplne normalne-dnes mi dala na gynde sestra taku knizku ze nech mi to zbehne ze ho budu dlho monitorovat a vraj to mlezivo sa uz v prvych mesiacoch moze objavit...a horka vana skodi v poslednych mesiacoch tehu...
Inaaac dnes brutaaal den,vstavala som uz 6.45 hned gynda a monitor a ta prehliadka som myslela ze mi oci vytlaci-jej ruku som citila az v krku 😠 a vravi ze o tyzden uz budem mat babo v naruci...ze niektore zeny cakaju uz na porodnom sale ked su v stadiu ako ja ted 😖

angienka
7. máj 2008

jak 1krat si vravela ze doma si tiez robila a ze ti chutnal-nepodcenuj sa tak ty sikula...to ja som este salat nikdy neskusala 😕 a varit sa mi nece,behala som cely den,3x som bola na zdravotke a ted som dosla ale mam zas novu karticku zdravotnu ale uz pravu cesku na 10rokov a boli sme v tom Usti nad labem v makre,tak sme nakupili-no chyba bola ze sme kupili take cukriky-su uplne uzasne,nikdy som nic lepsie nejedla ale su plnene rumom...inac mne tie alkoholove nechutnaju ale tieto su bomba-sak i palka je suprova,no muzik ze musi mat-tak sme skoro cely balik-co je 1kilo zozrali a ja okrem toho za cely den len banan...dnes nejaka dieta... 😝 a ted sa mi nece nic robit jest...

angienka
7. máj 2008

Dievcaa-tak asi je to tu 😕
Myslim,z to krvacanie je ta hlienova zatka...takze to moze prist kazdu chvilku...ide sa teda hodit do vane 😒 😖

malibuu7
7. máj 2008

ahojte babky zabky...
kukam ze sa ide rodit???? wow, tak to by bolo super... Angienka... ja som vcera zacala pit ten tonic, no a odvtedy mi tvrdne brusko castejsie.. tak snad to pride i na mna skor...
Jani, my tiez mam salat a rezne... manzel robil, sa mu to podarilo...

angienka
7. máj 2008

No este nie celkom-myslim ze u mna zabrali tie cokoladove gulicky s rumom...lebo kafco som pit prestala...no alebo to posurila ta gynekolozka svojou drastickou prehliadkou...
No dala som si vanu a nic vsetko je ok,len aspat nemozem...takze ked sa neozvem-som uz v porodke.A malibu isto ten tonik neskodi???Ked sa to pit nema?No nevem len aby si mimcu neuskodila nejak ked jemu s v brusku paci... 😉 ja mam co hovorit po tych gulickach s rumom 😒

jankando
autor
7. máj 2008

eni, doma som robila "parizsky" nie zemiakovy....pri zemiakovom som len asistovala a vcera sama a idem dat o chvilu dalsiu porciu, bo som hladna ako psik.. 😉
eni, takze horka voda skodi??? som vravela.. 😠
tak davajte obe pozor a vyvarujte sa jej.. 😉 vy rodicky.. 😀 😝
ja som dnes dala vanu, ja este snad mozem ,ale neprehanam s horkou vodou, dnes bolo krasne vonku tak mi bolo horku, ze som kus studenu vodu mala a ani neprekazala.. 😉 tak si pekne lezim a zrazu sup, sup, sups...babtko kope jak dive a mne sa jedna cast bruska vydvihuje..take zlate to je..eni , uz si to uzivam i ja.. 😉 😵 tie kopanceky....mne je z nich tak smiesno stale a john chce tiez citit a babo vtedy jak narocky prestane..nevadi... 😉
dnes sme babky kraasny den mali...i pocasicko i ja som nejaka spokojnucka..tak som happy..to pocaie na mna vplyva dost..
a vy co a ako?
malibuu che porodit ,tak pije hocico..aj tonic, nie? 😉 joj, baby ale vam v dobrom zavidim, ze to budete mat za sebou, ja este ani nestresujem tak poriadne, teda uvedomujem si ,ze to pride ale este daleko... 😠 no blizi sa nam to blizi...inak vy ste boli na ten cukrovkovy test? ja mam ist v utorok, toz budem 24 tt a pise sa vsade aj slovensky gyndar mi hovoril, ze sa nerobi ten test pred ani po..ale len v 26 tt...no ja idem v utorok a budem este len 24tt.neviem ci ich to zaujima ci nie...boooozinku...

angienka
7. máj 2008

jaaaj tak sorrac Jani sak to parizak este zlozitejsi 😀 my ho len kupujeme vzdy ja nerobim,ale budem sa muset naucit i ja 😝
No ze sa neodporuca v poslednych mesiacoch-nie jak tu je diskusia a zeny stresovali az som sa za hlavu chytala ze ani sa nesprchuju cez brucho...no ma podrz...
No ja sa tiez nasmiala vzdy som michalovi vraela ze mi maly robi vlnky vo vani ze ma rad vodicku a tak pekne to je vidno ta 😎
Mne ten test nastastie nerobili-ale som si vydychla-lebo to beru krv pred aj po takze by som to nezvladla 2x 😠

angienka
7. máj 2008

tak co sa deje,ja uz om nejaka vycumena,som sa tu zapisala na tom konovi i na azete az som zabudla na filmy ktore som cela pozerat a uz mi zrejme zacal aj ten druhy

jankando
autor
7. máj 2008

no takto je smiesne, ze sa ani nesprchuje cez brucho... 😀 😉
heej, takze si sa vyvarovala testu hej..ty si ale sikula.. 😠

malibuu7
7. máj 2008

no ten tonic sa nema pit, lebo zacina pracovat maternica a to ja prave chcem, ved chinin sa dava zenam pred porodom aby sa to urychlilo... neviem ci to pomoze, no ale uvidime... jasne ze nechcem ublizit drobkovi, a evidentne mu je v brusku dobre... 🙂
na ten cukrovkovy testo som bola... ja som strasne neznasala odbery krvi, ale pri tehu som si zvykla, a aj toto bolo v pohode.... vzala mi krv, aj moc, vypila som pol pohara brutal sladkej vody, az hnusne sladka, po hodine znovu krv a moc a potom po hodine zase.... no u mna bolo najproblematickejsie vycurat stamperlicek... jest som vobec nemohla iba po malo pit, tak som tie kvapky mocu fakt potila zo seba 😀 ale nie je to nic strasne...
Angienka, no mohlo to byt aj tym vysetrenim, lebo som aj tu na konikovi citala, ze po vysetreni holky slabucko niektore aj silnejsie zacali spinit...

malibuu7
7. máj 2008

no ze sa baby nesprchuju cez brucho??? to co za konina... ja nic neobmedzujem... nech si drobča zvyká na všetko... 🙂

jankando
autor
7. máj 2008

malibuu..no ja malo co curam u lekarov...ja jak bola na zapis akoze tehu tak som im moc nedala, proste som povedala, ze sa mi nehce, ze som curala doma..chudaci.. 😀 😀 😀
a robili ti to v 26 tt? bo ja este len v 24 tt budem jak pojdem..ta neznam co oni si to vsimaju ci nie, ale gyndar mi vravel na sr ze sa to nema robit skor, len v 26 tt.. 😠

malibuu7
7. máj 2008

no ja mam ten isty problem... ked idem na poradnu tak curam doma a prinesiem v skumavke... ale ked napriklad sa zobudim velmi skoro ta musim chytat moc, lebo potom by som nevydala nic zo seba... a uz si presne nepamatam kedy som bola, ale asi v tom 26. je to mozne.... teda 26 + daco

jankando
autor
7. máj 2008

no jasne....neviem ci i u vas to tak funguje, ale tu davaju skumavku jednu...taky stamperdel so zatkou a kazdu navstevu musim doniest so sebou..takze dobre, nemusim tam traposit..ja tak neznasam chodit na wc inde nez doma... 😠 takze uz ma netrapia a ja donesiem ranny moc z domu. 😠 😉

malibuu7
7. máj 2008

hej hej presne tak aj tu to chodi

jankando
autor
7. máj 2008

tak to je dobre ,ze nas tak netrapia..nie? a angie je kde? nebodaj uz rodi? 😀 😉 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre