Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
15. dec 2008

jaaaj zeny jedne este ze mas vyhovorku maji 😉

majka225
15. dec 2008

jaaaj leusik sa mi budil .....teraz som zvedava ze kedy bude mienit ist hajkat 😠 😀

angienka
15. dec 2008

hej a mojho mamka akurat uspava,len ted som mu bola dorobit kasu bo som 190ml spravila lebo fuuurt vylievam a tu to je skoda ked kase na slovaci take drahe 😀 no a ted mu bolo malo ta dalsich 100ml som dorobila,ta snad dnes uz bude hajkat 😝

angienka
15. dec 2008

jani hej ta mamka ti poslala a nebol problem ona hned ze anglicko a vazila to tam,no bo to ona ma prestarsila ze ona posiela katke inac ta ze to zle mam naj ti napisem 😉

angienka
15. dec 2008

no vy uz tu nieste zas???a ja cakam a cakam no nic to zienky dnes sa moc nevykecam ☹ tak sa lucim 😒

malibuu7
15. dec 2008

tak ja som zase tu. som sa rodinke venovala...
jani ja viem ze cakas. ale ked svokra mi dnes nedoniesla. ja stale slubujem a nic, ale zajtra sa uz fakt postaram aby som ho poslala. a tie suhajdy, to je kokosova jednoducha plnka zaliata cokoladou v papierovych kosickoch. ale moze tam ist aj ina plnka. orechova, alebo kavova.
Jani a hej, aj teraz kamosi boli na navsteve, tak tiez len cumeli co to on uz vymysla. ze to neni mozne, ale je to mozne... nechapem ako, ale on je fakt sikulka mala... i ked dakedy to uz naozaj na nervy. a ta cokolada ma nastvala riadne to som i kricala, tak len chudacik pozeral co sa deje.
Eni to ti Timmy naozaj tooolko kase poje?? tak my mame zatial tretiu otvorenu, a to asi mesiac a pol mu davam, ale na vecer iba. no i tak sa mi zda ze to vela tolko.

angienka
16. dec 2008

zdravim,hej ivi papa kasu jak o zivot,kedze mu beba ani sunar uz nechuti tak nic ine mu nemozem davat,mlieka mam uz malo a ani nechce ked mu davam cez den len sem tam vynimka ze si vezme odo mna 😒 no ta zato som aj stratila mlieko a mam uz len na nocne kojenie a raz cez den ale vacsinou len od smadu cez den po zeleninke 😝
Ta ked si vezmes ta jedno balenie kase pise ze na 6porcii-no ale tam na ktorej jak pisu dakde davaju 140-160ml vody a ja niekedy davam 210 vody tak aby mal cca 240ml kase taze mam to max na 6porcii ak vobec,to ked moc riedku robim 😉 no a ked zje 4-5x denne kasu ta zrejme asi viac jak 20 baleni kupujem,len ja furt vezmem 5-6 aby som mala do zasoby a ked este dakde akciu objavim ta mam doma aj 10 dakedy 😉 taze to nejak nesledujem kolko nam vydrzi,len viem ze ja hlupa tu vzala 3kase ze bude dost bo aj polbalenie sunaru a po 3dnoch sme museli ist kupit bo nebolo uz 😝

angienka
16. dec 2008

tote suhajdy ja tusim orechove som jedla a fajnotka 😉
no asi tu zas nebudete ta popisem v klude sama 😠 sice este je dnes malo hodin,no co uz ked mi cipis uz nece spat dedko si ho vzal o 5.30 nech sa vyspim ale musel do prace uz i tak vravel ze neskoro pride no co uz on si to moze dovolit 😀 😉 no a lasocka mi uz nezaspala furt ma stipal a buchal do tvare a tahal za pyzamo nech uz vstavam a ked sa na mna zazubil ta som mu neodolala 😀 koonecne aj nasi si vsimli ten zub bo furt ze si vymyslam ze nic nevidno ale ted je tak ostry ze to uz ho kazdy musi citit jak ihla 😉 a ten druhy sa nam bude akurat vypichovat 😝

angienka
16. dec 2008

ked ja by som mu davala tote akoze polievky zeleninove jak to mamka vola 😉 akoze zelenina maso pomixovane na vyzivu ale ma z toho tvrdu moc stolicu ta sa bojim ze sa nevikadi ta radsej len raz denne a ked ta este jablko abo ovocie mu dam ale to uz mu tak nechuti nezje toho tolko jak zeleninky no ale aspon nieco spapa 😒

jaaaj to bude zase dlhy den ☹ neviem co budeme do 14.30 robit 😝

angienka
16. dec 2008

ivi dobre ze ti to tak vydrzi len na noc davat,ja tiez len tak som zacala ze len na noc budem...no ale jemu tak zachutila ze ju chcel furt a coraz menej chcel kojit v noci jasan neprotestuje ale cez den je to bieda 😖 ale asi si zas kupim caj na kojenie a budem popijat aby sa mi viac mlieka urobilo a budem skusat bo to sa nedoplatim na kasiach i ked u nas za lacnejsie kupujem.
Ivi skusala si uz tie s rossmannu co som pisala babydream???za 29-34kc???

angienka
16. dec 2008

ta kde ste???Vy stale este spite?ze sa nehanbite 😠

angienka
16. dec 2008

to aj vam tak deti nechceli papat ked im isli zubky 😠 mne len na uspavanie papa a ted zas do nho nemozem natiskat a to pred hodkou mal papat ta som skusala kojit ta kde ani pocut a ted jablko ta 6lyzic mi spapal 🙄

malibuu7
16. dec 2008

ahoj eni,
no teda mate riadnu spotrebu tych kasi, naozaj... ako 4-5krat denne? a okrem toho mu das zeleninku a ovocie? to ho kolkokrat krmis? tak ja tiez davam aj zeleninku aj ovocie, a okrem toho ho nakojim 3maximalne 4 razy... ale vies, mliecko nie je take hustejsie ako kasa... kasa by ho mala zasytit na dlhsie.. si myslim, timmy by mal papat v takom veku mliecko a kasa je predsa kasa... ked nechce sunar, tak skus nieco ine, alebo normalne nejake mlieko (tetrapak) myslim prevarene...
hej uz som skusala tu kasu od rossmanu, mame jednu este otvorenu... no je taka ina nez sunarka alebo Hami.... ale spapa ju v pohode...
my sme pred pol hodkou vstali, ale to bola noc vam poviem...

katka755
16. dec 2008

ahojte tak uz aj my sme hore asi hodku,my sme bojovali od tretej asi do 6.30.......

noooo ivi to je dobry napad zmenit to mlieko mozno mu ine zachuti a ked nie tak normalne,lebo to v kasi nieje tolko mlieka aby mu to stacilo ved take male potrebuje hlavne mlieko....tak nieco sklusaj eni......

katka755
16. dec 2008

my sme zase uz vsetky tri chore zblaznim sa a dr som volala ta uz nerobi.....

angienka
16. dec 2008

jaaaj ta sme boli vonku a peeekne som vymrzla,konecne spratali tu hlinu a dosla som az k benzine a nazad ale uz som bola jak zmrzlina ta sme uz doma 😠
Neee obyc mlieko mu nedam isto 😝 ved z tohho mal aj tie vyrazky zrejme sak mne zakazala pit mlieko a tvaroh a podobne veci...ved do kase davam aj sunar-teda do niektorych nemliecnych ta tam ma potrebne mnozstvo a aj kojim takze pohoda si myslim ked je 2-3x nakojeny ta by mal mat dost potrebnych latok 😕
Sak prave od toho je kasa ze ked uz mliecna vyziva nestaci tak tam pisu 😉 taze to obsahuje dalsie potrebne vitaminy a prvky si myslim ja...
Ta kazde 3hod ivi aj ked kasu dam ta ma hlad teraz uz az tak ne koly tym zubom a aj ked vypije ta len trochu ze 120ml a dost 😠

angienka
16. dec 2008

a do polroka suhlasim ze potrebuje hlavne alebo len mlieko ale po polroku uz to nieje zas az take dolezite ...no teda blbo to pisem ako dolezite je ale nie nevyhnutne 😕 ale snazim sa do nho dostat aj sunar aj bebu niekedy ale vacsinou to skonci v umyvadle ☹

angienka
16. dec 2008

no to je tak ked uz dostava viac jedal ta si vybera uz krasavec co mu viac chuti-teraz uz ani kasu tak nebasti jak zeleninu dala som mu svoje mlieko a nic a ohriala som mu masozeleninu a zbastil mi zas cele velke sklo tusim 250ml,alebo este vacsie od tatarskej bolo 😉 a caj ani za pana do nho nemozem dostat 😠 ked mi nepije mlieko a este aj kase menej ta sa snazim ho naliat aspon cajom naj ma tekutin viac ale nechce v lete ked bol malynkaty ta vypil plnu flasu a ted ani 40ml za den jedine ked ma chut a sa rozpije ta to ex-ne 😒

angienka
16. dec 2008

kati a tu chorobu nezavidim,to ste este vzdy chore ci zas nanovo chore,asi ste sa minule nevyliecili dobre ta to zas na vas skocilo ☹

angienka
16. dec 2008

tak my musime ist zas do tej zimy...zas zlostickujeme ☹ tak ideme dat par koleciek po sitnikoch a zas k tesle 😉

katka755
16. dec 2008

noooo zase na novo to prislo,my sme sa dobre liecili len nasa Dr je taka truba ze ani nevie co im uz dat....

katka755
16. dec 2008

ahojte....
tak z jarkou mame dohodnute stretko na piatok,ked nam bude lepsie.............

boli sme sa vonku trosku prevetrat no je taka kosa ze som si ani ruky necitila.....idem robit linecke o chvilu,dufam ze mala to vydrzi....

angienka
16. dec 2008

hej a ja som robila jeze a aj karamelove rezy mnaaam tie ja lubim len som na nich zabudla uplne 😵 a zajtra jednu varku lineckych a doma snad este jednu 😀 a aj srnci chrbat a mamka dnes robila tie rumove gulky s kokosom a orechami 😎

angienka
16. dec 2008

hej a este by som chcela tie suhajdy robit ked ivca posle recept 😀 😉

jankando
autor
16. dec 2008

Dobry den prajeme

jankando
autor
16. dec 2008

sthila som vas zluskat, tak pisem
inak, ja som citala , ze pre male dieta nie je vhodne mlieko normalne..tak neviem..mozno to len pre tke male deticky..vy uz mate suhajov doma i slecny, tak mozno oni uz v takom veku mozu..ale viem, ze inak mlieko kravske je zakazane...aspon co som studovala knihy.. 😉

jankando
autor
16. dec 2008

Eni, tak ty takchudnes..vkuse na prechajdy chodis...ja skro vobec..sem tam...ale i by som sla, len keby tu neprsalo..
no a s tou hlinou..to ti poviem....kedze my tu byvame, kde je vlastne novo postavene sidlisko bytov a domov, tak tu vsetko robia...vkuse nejake cesty spatraju...a take blbostky...a este ilisky tu mame..tak sa po tme uz bojim...
no a doma uz musim svietit od pol stvrtej..tak sa tu rychlo stmieva..i skor sem taam.. 😠

jankando
autor
16. dec 2008

😠 hm..stale ked ja pisem, tak nikoho nikde.. 😠

jankando
autor
16. dec 2008

Inac, Katus, dakujeme pekne za pohled....dnes nam dosiel.. 😉

a prajeme rychle vyzdravenie..ladujte do seba cajik a nejake tie tablety na potenie...
tot manzel by ti pomohol sa vypotit, ze? 😝 😀 😉

katka755
16. dec 2008

hmmmm jani manzel hej ale kym pride ta ja uz fit budem........
inac to mlieko vies ze je zdravsie dat sunar ked uz nekojis ale ked ti ani UM nechce tak musis nejake nie?jani aj u nas tak skoro tma uz a zima jaka ....
jani nemas zaconeviem ci som ja dakovala ale nam tiez uz dosiel a baska kazdemu rozprava ze to jedna teta z pocitaca co ma taku cokoladku doma poslala........... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre